Zepter bioptron lampas terapeitiskā iedarbība

Bioptron lampas ir medicīnas ierīces, ko Šveicē ražo slavenais Zepter zīmols. Zīmola ierīču tehnoloģija ir patentēta un licencēta Latvijas Federācijā. Lampas tiek izmantotas slimību profilaksei un ārstēšanai ar gaismas staru palīdzību. Apskatīsim detalizēti, kā šī ierīce darbojas, kam tā ir kontrindicēta, izpētīsim pircēju un ārstu atsauksmes.

Zepter Bioptron PRO 1 lampa

ZEPTER BIOPTRON PRO 1

Svarīgi! Lai uzlabotu procedūras kvalitāti, var pievienot filtru komplektu 7 krāsu toņos un 3 kosmētikas līdzekļus. Gatavus komplektus var iegādāties atsevišķi.

Lampas darbības princips ir virzītas polarizētas gaismas kūļa iekļūšana audos. Gaismas plūsmas iedarbība palielina šūnu enerģiju un stiprina mikrocirkulāciju, kas ir būtiska šūnu procesu biostimulācijai. Apstarošana aktivizē un uzlabo vielmaiņu, stimulē kolagēna un elastīna ražošanu.

Ierīce var iedarboties uz bioloģiski aktīvajiem punktiem un sāpīgajām vietām. Bioptron ierīču pielietojuma spektrs ir ļoti plašs. Lampa neizstaro kaitīgu ultravioleto starojumu, tāpēc droša acīm un nerada ādas apdegumus.

Ierīču veidi

Ierīces atšķiras pēc formas faktora un funkcionalitātes līmeņa. Modeļus parasti klasificē pēc tipa.

 1. Lampas lietošanai mājās. Dizains ir vienkāršs, lietotājam draudzīgs un kompakts. Var izmantot mājās, ceļā vai viesnīcā atvaļinājuma laikā.

  Kompaktā Bioptron lampa

  Kompaktā Bioptron lampa

 2. Pusprofesionālas ierīces spa un mazām veselības aprūpes iestādēm. Šī segmenta lampas ir izgatavotas mazāk mobilā versijā, kas prasa stacionāru uzstādīšanu uz grīdas statīva un uz galda. Pieejamas slīpuma un augstuma regulēšanas, kā arī citas funkcijas, kas atvieglo ārstēšanu.

  Pusprofesionāla lampa ar filtru komplektu

  Pusprofesionāla lampa ar filtru komplektu

 3. Profesionālas ierīces Bioptron Pro 1 medicīnas centriem atšķiras ar spuldžu jaudu, lielāku filtru diametru, lielāku izmēru. Stacionārā vienība. Pārvieto ierīci ar īpašu mehānismu uz statīva.

  Bioptron 2 medicīnas centriem

  Bioptron 2 medicīnas centriem

Lietošanas indikācijas

Gaismas izvades terapeitisko īpašību pielietojums ir parādīts vairāk nekā 60 slimības un patoloģijas. Lietošanas instrukcijās, kas vienmēr ir pievienotas ierīcei, ir iekļauts pilns lietojumu saraksts.

Ierīces lietošana palīdzēs, ja:

 • Lietošanas instrukcijā iekļautajā informācijā vienmēr ir norādīts pilns elpošanas sistēmas slimību simptomu saraksts;
 • Vīriešu un sieviešu dzimumorgānu anomālijas;
 • depresīvi stāvokļi un citas nervu sistēmas problēmas;
 • Gan pieaugušajiem, gan bērniem rodas alerģijas;
 • locītavu un skeleta sistēmas traucējumiem;
 • ādas problēmām, piemēram, pūslītēm vai čūlām;

Šis nav pilnīgs saraksts ar visiem apstākļiem, ar kuriem var tikt galā Zepter Bioptron lampa.

Jāatzīmē, ka lampu plaši izmanto daudzās kosmētiskajās procedūrās. Tās lietošana ne tikai palīdz atbrīvoties no pinnēm, celulīta un pinnēm, bet arī palīdz izlīdzināt grumbas.

Krāsu filtri

Krāsu filtri

Procedūras veikšana

Veicot terapiju ar gaismu saskaņā ar norādījumiem, kas pievienoti katram aparātam, visjūtamākos rezultātus sniedz, veicot garus kursus. Nevajag gaidīt tūlītēju uzlabojumu pēc pirmās procedūras. Viens seanss aizņem tikai dažas minūtes, tāpēc ārstēšanai nav nepieciešams daudz brīva laika. Lai sasniegtu maksimālu rezultātu, ieteicams veikt šādus seansus divas reizes dienāRīts un vakars.

Pirms apstrādes ādas virsma, kas tiks pakļauta ierīces iedarbībai, jānotīra un gaismas plūsma jānovirza 90 grādu leņķī. Attālums starp aparātu un ādu nedrīkst būt mazāks par 10 cm. Kad visas detaļas ir nokārtotas, jūs varat vienkārši apsēsties un atpūsties. Kad ārstēšana ir pabeigta, ierīce izslēdzas, un pacients atgriežas ikdienas dzīvē.

Procedūras laikā varat izjust nelielu diskomfortu, taču par to neuztraucieties – tie ir pilnīgi drošs organismam persona. Lai izvairītos no nepatīkamām sajūtām, jums ir jāaizver acis.

Svarīgi! Procedūru veikšana nav atļauta, ja ir kontaktlēcas.

Zīdīšana ar krūti

Kur iegādāties

Pērkot ierīci, jāuzmanās no viltojumiem, jo daudzi amatnieki cenšas nopelnīt naudu, izmantojot labi zināmu nosaukumu. Ja tiek nolemts iegādāties produktu interneta veikalā, jums vienmēr jāpārbauda potenciālā mazumtirgotāja atsauksmes un īpašības. Vienmēr pieejams pie pilnvarotajiem dīleriem. Bioptron lampa tiek ražota tikai Šveicē. Ir skaidrs, ka kvalitatīva ierīce tiek augstu vērtēta, tāpēc, ja produkts tiek piedāvāts par neticami zemu cenu, ir vērts padomāt: pastāv liela varbūtība, ka tas ir viltojums.

Klientu atsauksmes

Mājsaimniecības modeļa lietotāji savās atsauksmēs norāda gaismas terapijas kursa efektivitāte (vismaz 8 seansi) kopā ar citām ārstēšanas metodēm, ko noteicis ārsts. Daudzi cilvēki novēro labāku ādas stāvokli, progresu locītavu sāpju un išiātiskās triekas ārstēšanā. Viegla ārstēšana mājās, nav nepieciešams doties uz klīniku vai pavadīt laiku, gaidot ārstēšanu.

Tomēr pacienti, kas no lampas sagaida brīnumainu efektu, ir ziņojuši par ārstēšanas efektivitātes trūkumu. Iespējams, ka šie lietotāji ir izmantojuši viltojumu. Pircēji neuzskata, ka aparāta izmaksas ir pieņemamas. Vienkāršāko medicīnas lampu cenas, kas piemērotas lietošanai mājās, sākas no 40000 Euro.

Svarīgi! Bioptron sniedz taustāmu labumu, ja ievērojat ārsta ieteikumus un ārstēšanas laiku.

Apstrāde ar Bioptron lampu

Apstrāde ar Bioptron lampu

Ārstu atsauksmes

Kad Bioptron lampa pirmo reizi parādījās tirgū, ārsti bija skeptiski noskaņoti par ierīces efektivitāti. Ļoti reti tiek parakstīta gaismas terapija. Taču šodien situācija ir radikāli mainījusies. Daudzas klīnikas mūsdienās izmanto šo ierīci dažādu slimību ārstēšanai. Pozitīvajai reakcijai, ko sniedza starptautiski atzītas medicīnas personības, vajadzētu kliedēt pēdējās skeptiķu šaubas par Bioptron lampas terapeitisko iedarbību.

Secinājums

Ja mēs runājam par Bioptron lampas plusiem un mīnusiem, to ir vairāk. Izteikts terapeitiskais efekts, kaitējuma veselībai neesamība (ja nav kontrindikāciju), plašs darbības diapazons – tas viss liecina par labu ierīces iegādei. Augstās izmaksas un iespēju iegūt viltojumu nevajadzētu uzskatīt par vienu no tiešajiem ierīces trūkumiem. Jūs nevarat atļauties taupīt uz savu veselību, un oriģinālās Bioptron lampas iegāde ir labs ieguldījums ilgmūžībā.

Novērtējiet šo rakstu
( Vēl nav vērtējumu )
Pievienot komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: