Waterpik wp 450 e2 lietojumprogrammas

Irigators – ierÄ«ce mutes dobuma higiēnai. 98% efektÄ«vāka zobu diegoÅ”ana. Sākotnēji tos izmantoja tikai zobārstniecÄ«bas praksēs un mājās, bet tagad ir modeļi, kurus var ņemt lÄ«dzi ceļā. Waterpik WP 450 irigators ir viens no Å”iem irigatoriem. ApskatÄ«sim tās tehniskās specifikācijas.

Modeļu salīdzinājums

2012. gadā Waterpik laida klajā jauno WP 450 e2, kas aizstāj WP 360. Tāpat kā tās priekÅ”teči, tā ārstē dobumus un periodontÄ«tu, aptur asiņoÅ”anu un iekaisumu mutē.

Å o mutes dobuma irigatoru izmanto, lai novērstu smaganu slimÄ«bas diabēta slimniekiem un (dažos gadÄ«jumos) smēķētājiem, novērÅ” implantu atmeÅ”anu. Tāpat kā fiksēto modeļu gadÄ«jumā, piemēroÅ”anas rezultāti ir redzami dienas vidÅ« Pēc divām nedēļām.

Salīdzinot ar WP 360, WP 450 e2 versijai ir nedaudz lielāks skaloŔanas Ŕķidruma rezervuārs un vairāk rokturu. Abiem irigatoriem ir ergonomisks korpuss, kas neslīd, pateicoties īpaŔam pārklājumam.

Irigatora sprauslas

Tehniskie dati

WP 450 e2 ir Ŕādas tehniskās specifikācijas:

  • Spiediena augstspiediens: min 200, maks 520 kPa.
  • BaroÅ”anas veids: Ni-Mh uzlādējams akumulators.
  • ÅŖdens lietoÅ”anas biežums: ÅŖdens plÅ«smas ātrums: 1400 impulsi minÅ«tē;
  • Ražots ASV, samontēts Ķīnā.
  • Tvertnes tilpums: 210 ml.
  • Cena: aptuveni 3000 Euro;
  • KronÅ”teins piestiprināŔanai pie sienas: nē.
  • Garantijas termiņŔ: 2 gadi.
  • IerÄ«ces svars: 350 grami.

Kā lietot

Pirms Waterpik WP 450 e2 lietoÅ”anas tā ir jālādē vismaz 16 stundas.

Mutes irigatora ieslēgÅ”anas/izslēgÅ”anas pogai jāatrodas pozÄ«cijā OFF. Pēc uzlādes atveriet vāciņu un piepildiet rezervuāru ar Å«deni.

Irigatora konstrukcija

Lai noņemtu vai ievietojiet uzgali, nospiediet pogu uz galvas augÅ”daļas. Kad krāsainais gredzens (Å”ajā attēlā – zils) sprauslas apakÅ”daļā cieÅ”i pieguļ, smidzināŔanas galviņa ir pareizi ievietota.

Lai tÄ«rÄ«Å”ana bÅ«tu saudzÄ«ga, sprauslas spiediena regulÄ“Å”anas poga ir iestatÄ«ta pozÄ«cijā “zems”. IntensÄ«vākai mutes dobuma tÄ«rÄ«Å”anai (piemēram, zem smaganu lÄ«nijas vai starp zobiem) vadÄ«bas poga ir pozÄ«cijā “hi”.

ÅŖdens strÅ«kla ir vērsta taisnā leņķī pret smaganu lÄ«niju.

Viegli aizklājiet muti, lai novērstu Ŕļakatu veidoÅ”anos. Vislabāk ir sākt no aizmugurējiem zobiem un virzÄ«ties uz priekŔējiem, vadot galu gar smaganu lÄ«niju. Kad visas vajadzÄ«gās zonas ir iztÄ«rÄ«tas, izslēdziet WP 450 un iztukÅ”ojiet atlikuÅ”o Å«deni no rezervuāra.

Ierīces kopŔana

Irigatorus var piepildīt arī ar mutes skalojamo līdzekli, taču daži antibakteriālie skaloŔanas līdzekļi saīsina WP 450 kalpoŔanas laiku. Lai izvairītos no negatīvas ietekmes, ieteicams veikt Ŕādu procedūru.

Pēc mutes skaloÅ”anas lÄ«dzekļa lietoÅ”anas rezervuārs uz minÅ«ti jāieliek tekoŔā Å«denÄ«. Tad ielejiet rezervuārā siltu krāna Å«deni, iebÄ«diet smidzinātāja galu izlietnē un ļaujiet tam darboties, lÄ«dz rezervuārs ir iztukÅ”ots. Å o metodi izmanto, lai novērstu sprauslas izplÅ«des atveres aizsērÄ“Å”anu.

Irigatora tīrīŔana

Pirms ierÄ«ces tÄ«rÄ«Å”anas atvienojiet lādētāju. Elektroniku nedrÄ«kst iegremdēt Å«denÄ«!

NotÄ«riet WP 450 e2, noslaukot to ar mÄ«kstu drānu, kas samitrināta neabrazÄ«vā mazgāŔanas lÄ«dzeklÄ«. Tvertni var noņemt, nospiežot fiksatoru, un mazgāt ar rokām vai trauku mazgājamā maŔīnā. WaterpikĀ® irigatoriem ir nepiecieÅ”ami specializēti servisa centri, lai nodroÅ”inātu uzticamu darbÄ«bu.

Novērtējiet Å”o rakstu
( Vēl nav vērtējumu )
Pievienot komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: