Top bremžu disku ražotāja vērtējums 2022

Vieta Nosaukums Klasifikācijas funkcija
Labākie lētie bremžu diski
1 Ferodo Liels tirgus pārklājums. Augsta kvalitāte
2 NiBk Optimāla cenas un veiktspējas attiecība
3 Bosch Labākā cena
4 Avantech Zems vibrācijas līmenis
5 Nipparts Iekšzemes pircēju izvēle
Labākie bremžu diski vidējā cenu segmentā
1 Brembo Lietotāju izvēle
2 Lucas (TRW) Plašs modeļu klāsts
3 Schneider Labākā vidēja izmēra sacīkšu sērija
4 MASUMA Zemākais defektu īpatsvars procentos
5 Zilā druka Īsākais bremzēšanas ceļš
Augstākā līmeņa augstākās kvalitātes bremžu diski
1 EBC Profesionāļu izvēle
2 Otto Zimmermann Augsta nodilumizturība
3 ATE Labākā ražošanas kvalitāte
4 DBA Visvairāk augsto tehnoloģiju
5 FREMAX Labākā cenas un veiktspējas attiecība

8: Sangsin HAGEN

Sangsin HAGEN – augstākās kvalitātes bremžu uzlikas ārvalstu automobiļiem. HAGEN bremžu uzlikām ir augsta nodilumizturība, pateicoties to augsto tehnoloģiju materiāliem un berzes komponentiem. SANGSIN BRAKE izmanto organiskos savienojumus, lai ražotu bremžu klučus ar aramīda un minerālšķiedrām, kas nodrošina īpaši elastīgu berzes materiālu un padara bremzēšanu vienmērīgāku un paredzamāku, palielinot bremžu izturību par 150 %. Ražotāja norādītais kalpošanas laiks – 35 tūkstoši. km.

9: Bosch

Bosch bremžu kluči ārvalstu automobiļiem ieņem devīto vietu labāko automobiļu reitingā. Tās sastāv no aptuveni 20 sastāvdaļām. Aptuveni 20 % saistvielu ir sintētiskie sveķi un dabiskais kaučuks. Varš, cinks, bronza, alumīnijs – 10%. Oglekļa šķiedra, sintētiskās šķiedras un minerālvate aptuveni 10%. Piepildīta ar AL, FE oksīdiem un aptuveni 25 % Na sulfāta. 35% veido grafīta, Cu un Al sulfīdi. BOSCH produktu līnija atbilst stingrajām automobiļu ražotāju prasībām attiecībā uz veiktspējas vienmērīgumu un stabilitāti, transportlīdzekļa uzvedību pie liela ātruma, nodilumizturību, nodilumizturību, brīvo slīdēšanu.

Defekti un defekti

Bremžu disku defektu galvenais iemesls ir termiskā deformācija, ko izraisa pēkšņas temperatūras izmaiņas. Ja, piemēram, uz karstajiem diskiem vairāku bremzēšanas ieslēgšanas un izslēgšanas reižu laikā nokļūst auksts ūdens vai sniegs, tas var izraisīt deformāciju un nepieciešamību veikt remontu. arī gadījuma rakstura plaisas, šķembas un neregulārs nodilums, ko izraisa mehāniski bojājumi vai vecu bremžu kluču izmantošana. Visus nepieciešamos remonta darbus, nomainot šādus diskus, ir iespējams veikt patstāvīgi vai vērsties servisos, kur jums pateiks informāciju par minimālo diska biezumu un veiks nepieciešamos remonta darbus.

Defekti un darbības traucējumi

ATE

Vērtējums: 4.4
Ne velti mūsu atlase papildina mūsu ATE sarakstu, jo tie ir labākie diski šajā sarakstā! Automašīnu īpašnieki ir iemīļojuši tos to efektivitātes, uzticamības un kvalitātes dēļ. Diski ir krāsoti jau no rūpnīcas, kas ir priekšrocība, jo tas novērš rūsas veidošanos vietās, kuras netiek izmantotas (piemēram, stiprinājuma vietās).

Braukšanas laikā nerodas dīdīšanās vai citi kairinājumi, diski nespiež, un automašīna bremzē vienmērīgi. Daudzi automašīnu īpašnieki izvēlas šos diskus, jo tie saņem pozitīvas atsauksmes un nenožēlo, kad viņi ir nolēmuši par labu tiem.

1 0

7: Nisshinbo

Nisshinbo bremžu kluči ārvalstu automašīnām ir pazīstami visā pasaulē. Tās izstrādājumi tiek izmantoti visdažādākajos lietojumos, sākot no vieglajiem automobiļiem, sporta automašīnām un smagajiem kravas automobiļiem. Bremžu uzlikas atšķiras ar to, ka tās ir izgatavotas atbilstoši augstiem pasaules standartiem, izmantojot unikālu “ferodo” materiālu, kas paredzēts visiem ekspluatācijas apstākļiem un ilgam kalpošanas laikam. Turklāt bremžu sistēmu materiālu izstrādē galvenā uzmanība tiek pievērsta tādu materiālu izmantošanai, kas nesatur azbestu, pievienojot dārgus mikroelementus.

10: Samko

Samko bremžu kluči no Itālijas ir desmit labāko produktu augšgalā šajā klāstā. Samko izstrādājumi nesatur azbestu, tiem ir augsts berzes koeficients, ko neietekmē temperatūra, minimāla nodilumizturība, augsta termiskā izturība un klusums. Samko klāsts ir pieejams Eiropas, Japānas, Korejas, Latvijas un ASV transportlīdzekļiem. Produktu kvalitāti apliecina starptautiskie DNV un ISO sertifikāti, kā arī Latvijas kvalitātes sertifikāts Gost R.

2: Allied Nippon

Allied Nippon ir atzīta par vienu no labākajām bremžu uzlikām ārvalstu automobiļiem no 2018. līdz 2022. gadam. Sastāvs, kas īpaši izstrādāts skarbam braukšanas ciklam pilsētā, kas saistīts ar pastāvīgu paātrinājumu un bremzēšanu. Allied Nippon bremžu kluči galvenokārt ir paredzēti lietošanai smagajos transportlīdzekļos un apvidus transportlīdzekļos. Galvenie mērķi – samazināt nodilumu un palielināt berzes koeficientu – ir sasniegti, izmantojot metālisko minerālu Ferro Carbon tehnoloģiju. Šobrīd šajā grupā jau ir 150 dažādu marku un modeļu automašīnu bremžu kluču references. Visu šīs grupas uzliku berzes spilventiņi ir izgatavoti no bezazbesta maisījuma NAM114, kam, pateicoties uzņēmuma jaunākajiem tehnoloģiskajiem sasniegumiem un tā sastāva specifikai, ir vairākas priekšrocības salīdzinājumā ar citu ražotāju līdziniekiem.

Oriģināls vai viltots

Tā kā automobiļu bremžu diski ir ļoti specifisks un plašs tirgus segments, pat vispieredzējušākajam automobiļa īpašniekam var rasties zināmas grūtības izvēlēties labāko produktu.

Bremžu detaļu un bremžu sistēmu zīmolu skaits ir ļoti liels, un to nosaukumi jums ne vienmēr būs zināmi. Piemēram: Brembo, Zimmermann, TRW, NK, Textar, Remsa ir bremžu disku segmenta līderi. Delphi vai Bosch zīmoli ir pazīstami visiem, taču, kā zināms, šajā gadījumā ir jāmaksā arī par zīmola atpazīstamību. Tādi nosaukumi kā JapanParts, Kortex vai Kamoka var būt sveši pat pieredzējušiem profesionāļiem.

Jebkurā gadījumā, saskaroties ar nepieciešamību iegādāties TD, daudzi autovadītāji meklēšanu sāk, filtrējot internetā pieejamo informāciju. Arī šeit jums jābūt pietiekami pieredzējušam, lai atšķirtu reālus klientu un ekspertu pārskatus no pasūtījuma, jo pēdējie bieži vien ietver gan pozitīvus, gan pilnīgi negatīvus pārskatus.

Kopumā kvalitātes atšķirība starp cienījamu un labi zināmu uzņēmumu un jaunu tirgus dalībnieku izgatavotajiem diskiem bieži vien nav liela, taču ir vērts ņemt vērā, ka parasti tiek viltoti tieši slavenu uzņēmumu produkti. Tāpēc ne vienmēr ir skaidrs, vai ir ieteicams izvēlēties labi pazīstamu zīmolu.

Un tomēr ievērojams skaits potenciālo klientu neatkarīgi no produkta veida aizdomīgi izturas pret nezināmiem nosaukumiem un dod priekšroku produktiem, par kuriem nav aizdomu.

Tāpēc spēja atšķirt oriģinālu no viltojuma ir ļoti vērtīga īpašība, un mēs centīsimies jums to ieaudzināt. Taču pirms tam ir vērts apsvērt, kādi faktori ietekmē diska virsmas nodiluma pakāpi un tās ģeometrijas izmaiņas.

Ir zināms, ka bremzēšanas laikā diski kļūst ļoti karsti, taču, tiklīdz atlaižam bremžu pedāli, tie gandrīz tikpat ātri atdziest, jo uz tiem plūst strauja gaisa plūsma. Šādas krasas temperatūras atšķirības ir galvenais diska spoguļa deformācijas cēlonis, jo īpaši, ja disks ir izgatavots no sliktas kvalitātes materiāla. Parasti oriģinālie izstrādājumi ir izgatavoti no čuguna, ko raksturo izcilas berzes īpašības, augsta siltumvadītspēja un salīdzinoši zemas izmaksas. Viltojumi ir izgatavoti no čuguna, kam ir zems blīvums un tāpēc tas ir mazāk izturīgs. Tā ir viena no galvenajām atšķirībām starp viltotiem un īstiem diskiem. Taču diemžēl to nevar noteikt vizuāli – šādus testus veic tikai pienācīgi aprīkotās laboratorijās.

Saskaņā ar daudziem neatkarīgiem tirgus pētījumiem pašreizējais viltoto bremžu disku apjoms ir 40 %, kas ir ļoti nopietns rādītājs. Lai neiekļūtu četrdesmit procentos, jums jāzina, kā atpazīt viltojumus.

Vizuālā atšķirība

Pievērsiet uzmanību TD virsmai. Oriģinālajiem diskiem ir īpašas malu rievas, kas palielina izturību, un tie tiek ražoti, lejot sagataves, kas pēc tam tiek apstrādātas virpošanas procesā. Parasti viltojumus izgatavo tikai liešanas procesā, un tie netiek pakļauti nekādai papildu apstrādei.

Vēl viena iespējamā pazīme, pēc kuras var atšķirt, vai tas ir viltojums vai oriģināls, – TD biezums. Viltojumiem parasti ir ievērojami plānākas diska spoguļa sienas.

Piedziņas iekšpuses starpsienas ir augstas kvalitātes, ko apliecina vienmērīgā pāreja no sienām uz starpsienām. Viltojumiem ir izteikta mala, kas atklāj liešanas kvalitāti.

Vēl viens pārbaudīts veids, kā atšķirt viltojumu, ir novērtēt izstrādājuma svaru, kas šajā gadījumā ir par 15-30% mazāks, jo materiāls ir tikpat ekonomisks. Tātad, ja pirms iegādes diski tiek nosvērti un to vērtība tiek salīdzināta ar atskaites svaru, šī informācija var būt ļoti vērtīga.

Taču ir vienkāršāks veids, kā izvairīties no šādiem riskiem – iegādājieties TD tikai no sava iecienītā zīmola autorizētiem dīleriem vai servisa centriem. Jā, jums nāksies nedaudz piemaksāt, taču tā ir neliela cena par autentiskuma garantiju.

Ļoti iespējams, ka jūsu pilsētā nav ne liela centra, ne oficiāla dīlera. Šādos gadījumos jums vajadzētu iegādāties auto veikalā, kuram uzticas lielākā daļa pilsētas iedzīvotāju.

Visbeidzot, kvalitatīvam produktam vienmēr ir marķējums, kas ietver produkta kodu. To var pārbaudīt ražotāja tīmekļa vietnē.

Potenciālajiem klientiem, kuri, atklāti sakot, nesaprot milzīgo zīmolu daudzveidību, jautājums par to, kuri bremžu diski ir labāki, ir prioritāte. Mēs esam sagatavojuši nelielu desmit labāko bremžu disku ražotāju izlasi visos cenu segmentos.

Kādi bremžu veidi ir pieejami

Bungas

Pirmais dizains, kas tiek izmantots jau vairāk nekā simts gadus. Protams, gadu gaitā autobūves nozarē ir notikušas daudzas izmaiņas, taču princips paliek nemainīgs.

Bungas mehānisms ir piestiprināts pie riteņa rumba. Virspusē aizsargapvalks jeb bremžu trumulis aizsargā detaļas no netīrumiem un gružiem. Bremžu cilindra iekšpusē ir bremžu suports, izplešanas ierīce, kas iekustina klučus, un paši kluči uz atsperēm. Nospiežot pedāli, sistēmā rodas spiediens. Tas liek virzuļiem izvirzīties no cilindra un izdarīt spiedienu uz spilventiņiem. Tie savukārt piespiež bremžu trumuļa iekšējo virsmu, palēninot bremzes, līdz tās pilnībā apstājas.

Šāda tipa bremžu ražošana ir lētāka nekā disku bremžu ražošana.

Tā kā mehānisms ir slēgts, tos mazāk ietekmē agresīvi vides apstākļi, netīrumi, sāls un oļi.

Šā iemesla dēļ šodien būvniecības un militārajos transportlīdzekļos joprojām izmanto tikai šāda veida bremzes. Nav pilnībā hermētiski noslēgts, taču daudz labāk iztur lietošanas apstākļus.

Bungas mehānisma trūkums ir tas, ka tas mēdz pārkarst, jo ir slikti vēdināms. Vēl viens trūkums ir nevienmērīgs bremžu kluču nodilums, jo priekšējās bremžu kluču uzlikas nolietojas ātrāk un bremžu kluči jānomaina kā pilns komplekts.

Ir vēl viena nepatīkama problēma – kurpes sasalšana pie riepas cilindra. Tas notiek reti un galvenokārt tad, ja berzes uzliku materiāls ir sliktas kvalitātes, bet tas ir neērti.

Disks

Iepriekšējās paaudzes bremžu sistēmu aizvietošanas veids. Efektīvāka un uzticamāka darbība.

Disku bremžu konstrukcija

 • disks. Izgatavots no metāla, parasti čuguna. Tas ir piestiprināts riteņa rumbai ar skrūvēm.
 • Centrālais mezgls. Čuguna vai alumīnija korpuss no divām daļām. Viens no tiem ir fiksēts, bet otrs ir brīvi kustīgs. ir savienoti ar vadošiem krūmiem.
 • Cilindri. Sastāv no korpusa, kura iekšpusē pārvietojas virzule. Kad cilindrā ir spiediens, virzuļstūkls pārvietojas, radot spiedienu uz bremžu loka.
 • Spilventiņi. Metāla plāksne ar berzes spilventiņiem. Mehānismā ir pāris spilventiņi. Viens no tiem ir piestiprināts suporta stacionārajai daļai, bet otrs ir piestiprināts suporta bīdāmajai daļai. Nospiežot bremžu pedāli, cilindrā rodas spiediens, un virzule piespiež bremžu klucīšus pie bremžu diska, palēninot bremzes, līdz tās pilnībā apstājas.

Bremžu kluči un bremžu diski ir galvenās daļas, kas nodilst, un tās ir periodiski jāmaina.

Spilventiņi nodilst ātrāk, maksā mazāk un ir salīdzinoši viegli nomaināmi. Vidēji spilventiņu kalpošanas laiks ir no 25 līdz 50 tūkstošiem gadu. nobrauktie kilometri. Šādām skaitļu atšķirībām ir daudz iemeslu – ekspluatācijas apstākļi, braukšanas paradumi, produkta kvalitāte.

Diski ir ar ilgāku kalpošanas laiku. Ražotājs parasti skaidri nenorāda kalpošanas laiku, jo tas ir atkarīgs arī no daudziem faktoriem, kurus nevar iepriekš noteikt. Saskaņā ar autovadītāju un servisa meistaru pieredzi šis skaitlis ir vidēji 150 tūkstoši. kilometrus vai vairāk.

Nodiluma pazīmes ir tādas pašas kā trumuļa bremzēm:

 • Uzskrējiens uz stūres;
 • Palielināts bremzēšanas ceļš;
 • Bremžu šķidruma patēriņa palielināšanās (ja virsma ir nodilusi, cilindrs ir spiests izstiept virzuļus, kas var izraisīt mehānisma noplūdi un šķidruma noplūdi).

Nodiluma pazīmes var noteikt vizuāli, izmērot ražotāja norādīto biezumu. Ja tās ir zemākas par ieteicamo robežu, tas noteikti liecina par to, ka ir pienācis laiks padomāt par jaunu bremžu kluču komplektu iegādi.

Uz nomaiņu norāda arī izstrādājuma virsmas deformācija, plaisāšana vai plaisāšana gar malām. Mašīnā ir iespējams sasmalcināt problemātiskās vietas, taču šādu lēmumu labāk pieņemt kopā ar meistaru mehāniķi, un ne vienmēr remonts būs efektīvs.

Bremžu diskus ir grūtāk nomainīt, un to nomaiņa prasa servisa apmeklējumu, tāpēc šī detaļa jāizvēlas atbildīgi.

1: ABS

ABS ir labāko bremžu uzliku ārvalstu automobiļiem 2019. gada reitinga augšgalā. Uzņēmums All Brake System ir dibināts 1978. gadā un ir viens no vadošajiem bremžu detaļu ražošanas speciālistiem Eiropā. Piedāvājumā ir vairāk nekā 1500 atsauču, kas aptver visu Eiropas, Japānas, Korejas un Amerikas izcelsmes vieglo un vieglo kravas automobiļu spektru. Visi produkti atbilst TUV/ISO kvalitātes sistēmu prasībām, ko apliecina attiecīgie Eiropas sertifikāti.

Videoklipu tests un “Aiz stūres” ekspertu padomi

Saglabājiet un kopīgojiet:

2022. gada labāko bremžu kluču ražotāju reitings

Budžets un kvalitāte

Nipparts

Nīderlandes kvalitatīvu rezerves daļu ražotājs Eiropas automobiļiem, kas apgādā lielāko daļu Eiropas tirgus un pārdod daļas, kas atbilst TUV un ECE R90 sertifikātiem. Uzņēmums ir ievērojami paplašinājis savu produktu klāstu, un tagad tajā ir vairāk nekā 16 tūkstoši atsauču, kas piemērotas daudziem Āzijas zīmoliem. Stingra atlase, regulēšana, daudzas pārbaudes un veiktspējas diagnostika ir palīdzējusi ievērojami samazināt bojāto detaļu skaitu.

Nipparts ražotās bremžu sastāvdaļas ir pieprasītas arī Latvijas autovadītāju vidū.

Izmaksas: 4700 Euro./pāri

Nipparts bremžu diski

Priekšrocības:

 • labs cenas un vērtības attiecību
 • kam raksturīgs ilgs kalpošanas laiks;
 • Nodrošina nepieciešamo un savlaicīgu bremzēšanu, kas ir tik svarīga jebkuram transportlīdzeklim un satiksmes drošībai.

Trūkumi:

 • Nav atrasts.

Avantech

Rezerves daļas, ko Dienvidkorejas ražotāji ražo rūpnīcās, pārdod otrreizējos tirgos un piegādā slaveno autobūves gigantu Kia un Hyundai montāžas līnijām. Tā ir kvalitātes garantija.

Atšķirīga iezīme – cena ir uz pusi zemāka nekā līdzīgiem konkurentu produktiem. Avantech bremžu diski ir bieži pārbaudīti, lai atbilstu visām klientu prasībām un nodrošinātu simtprocentīgu pārliecību par to kvalitāti un drošību. Šo faktu apstiprina ilgstoša sadarbība ar slaveno Mitsubishi Motors, kas pārbaudīta sacensībās sarežģītās sacīkšu trasēs ar šķēršļiem.

Diski ir izgatavoti no īpaši leģēta tērauda, kas apstrādāts ar speciālu leģēto tēraudu, ar oglekļa piedevu un izturīga čuguna. krāsvielas ar krāsvielu, kas kalpo kā droša aizsardzība pret bojājumiem.

Izmaksas: 1900 Euro./ pāris

Avantech bremžu diski

Priekšrocības:

 • Lieljaudas čuguna tērauds ar oglekļa piedevām;
 • izmanto Stop and Go tehnoloģiju, kas garantē stingru saķeri ar minimālu labošanos;
 • Bremžu diski rada klusu rotāciju un vibrāciju, kas ir milzīgs pluss, veicinot zīmola popularitāti.

Trūkumi:

 • Nav atrasts.

Bosch

Vācijas uzņēmums, kas ražo celtniecības materiālus un sadzīves tehniku, ražo kvalitatīvas automobiļu detaļas. Bosch velta ļoti daudz laika izgatavoto detaļu testēšanai, testējot un rūpīgi pārbaudot katru izgatavoto vienību.

Vācijas uzņēmums darbojas ne tikai mazumtirdzniecībā, bet ir arī pasaules lielāko koncernu partneris: Nissan, Kia (Optima un Rio modeļi), Hyundai (Solaris un Elantra), Renault Logan, Skoda Octavia.

Cena: 1100 Euro./ pāris.

Bosch bremžu diski

Priekšrocības:

 • zema cena
 • Lieliski piemērots pārvietošanās pa pilsētas ielām;
 • Paredzēts Eiropas un Āzijas automobiļiem;
 • Sadarbība ar pasaules autoražotājiem;
 • Sastāvdaļas ir pietiekamā līmenī un labā kvalitātē.

trūkumi:

 • Avārijas apstāšanās slikti ietekmē disku darbību.

Nibk

Samērā jauna Japānas korporācija tirgū, kas dibināta 1998. gadā un ir daļa no slavenās JNBK korporācijas, kas specializējas bremžu detaļu ražošanā. Uzņēmums ražo detaļas ne tikai Japānā, bet tam ir centri visā pasaulē. Partnervalstu skaits ir ļoti liels: Latvija, Amerika, Eiropa.

Nibk riteņu diski bieži ir sastopami uz Solaris, bet uz Latviešu zīmoliem – Grant vai Priora. Kompetentu lietotāju atsauksmes liecina par Japānā ražoto detaļu kvalitāti un zemo cenu. No uzņēmuma, kas savā produktu klāstā ierindojas pirmajā desmitniekā, neko citu nevarētu sagaidīt.

Izmaksas: 2900 Euro./ pāris.

Nibk bremžu diski

Priekšrocības:

 • centru – starpnieku izvietojums (runājot par Latvijas pilsētām);
 • Pienācīgi augstas kvalitātes;
 • demokrātiskas cenas (ar dažiem izņēmumiem);
 • saderīgs ar visu marku automašīnām.

Trūkumi:

 • nav.

Ferodo

Lielbritānijas uzņēmuma Federal Mogul bremžu diski aizņem 95 % no visa Eiropas auto detaļu tirgus. Darbinieki nodarbojas tikai ar automobiļu bremžu sistēmu ražošanu ar atbilstošu kvalitāti, kas ir ražotāja prioritāšu priekšplānā.

Ikvienam ir pazīstamas neveiklās, rupjās bremzes, ar kurām aprīkoti sporta automobiļi, luksusa automobiļi no vieglmetāla sakausējuma. Uzņēmums ir paveicis lielisku darbu, lieliski atrisinot šo problēmu, pārsteidzot ar pretkorozijas disku COAT klāsta izstrādi +.

Šis lieliskais uzņēmums, kas ir pazīstams ar saviem perfektajiem produktiem, izceļas arī ar pienācīgu cenu piedāvājumu.

Izmaksas: 2200 Euro./ pāris.

Ferodo bremžu diski

Priekšrocības:

 • praktiskā cenu diapazonā ar diezgan augstu kvalitāti;
 • plaši pieejams tirgū.

Trūkumi:

 • nav.

Labākie vidējas cenas bremžu diski

Šajā sadaļā par bremžu diskiem ir apkopoti labākie bremžu diski, kas apvieno izcilu veiktspēju un pieejamību.

ZILAIS DRUKAS TONIS

Uzņēmums ražo plašu rezerves daļu klāstu automašīnām. Šī zīmola daļas galvenokārt raksturo uzticamība, augsta kvalitāte un pieņemama cena. Šie rezultāti ir saistīti ar to, ka lielākā daļa produkcijas atrodas Japānā. Visas detaļas tiek ražotas, izmantojot jauno tehnoloģiju. Detaļas tiek stingri kontrolētas katrā ražošanas posmā, tāpēc tās vienmēr atbilst visaugstākajām prasībām visos aspektos.

Ar Blue Print bremžu diskiem braukšana būs droša un ērta. To ražošanā tiek izmantots tikai augstas kvalitātes tērauds un jaunākās tehnoloģijas. Šo disku īpašā perforācija ļauj palielināt saķeres koeficientu un tādējādi samazināt bremzēšanas ceļu pat ekstremālās situācijās.

Izmaksas: 4200 Euro./ pāris.

BLUE PRINT bremžu diski

Priekšrocības:

 • Augstas kvalitātes tērauds un modernas tehnoloģijas;
 • Bremzēšanas laikā nav vibrācijas vai ārējā trokšņa.

Trūkumi:

 • nav pieejams.

MASUMA

Japānas zīmola Masuma automobiļu detaļu ražošana ir uzsākta daudzās pasaules valstīs. To rūpnīcas atrodas Japānā, Ķīnā, Taivānā un Korejā. Šī ražotāja rezerves daļas raksturo izcila kvalitātes un cenas attiecība. Ar uzņēmumu jau gadiem ilgi sadarbojas tādas autobūves nozares alianses kā Nissan, Toyota, Honda un daudzas citas. Labi koordinēts ražošanas process, izmantojot modernas tehnoloģijas, ļauj uzņēmumam samazināt nepārdodamo preču daudzumu līdz 0,6 %. Tajā ir visaugstākais bojātu produktu īpatsvars.

Krievijā šī zīmola bremžu diski ir ieguvuši milzīgu popularitāti, pateicoties zemām produkta izmaksām un augstajai uzticamībai. To cena ievērojami atšķiras no rūpnīcas oriģinālu cenas. Tomēr tas arī palielina iespēju iegūt viltotu. Lai no tā izvairītos, ir rūpīgi jāizvēlas piegādātājs.

Izmaksas: 4800 Euro./ pāris.

MASUMA bremžu diski

Priekšrocības:

 • Ražošana ar modernām tehnoloģijām;
 • diski ir izgatavoti tikai no augstas kvalitātes materiāliem.

Trūkumi:

 • nav pieejams.

SCHNEIDER

Vācijas ražotāja bremžu diski ir ideāli piemēroti arī ekstrēmiem apstākļiem. Īpašas konstrukcijas iezīmes, lai samazinātu bremzēšanas ceļu, samazinātu temperatūras atšķirību ietekmi, kā arī novērstu gaisa iekļūšanu berzes zonā starp klučiem un disku.

Ilgmūžīgie diski ir lieliski piemēroti Ferodo bremžu klučiem, jo tie nodrošina arī lielāku nodilumizturību un ilgāku kalpošanas laiku. Izcila veiktspēja saglabājas arī skarbas ekstrēmas braukšanas laikā. Tomēr ir piemēroti arī citi zīmoli. Galvenais ir tas, ka tās ir paredzētas ekstrēmai braukšanai, jo šāda veida braukšana ļoti noslogo bremžu klučus. Vācu ražotāja diskiem ir taisna rievveida struktūra, caur kuru plūst liela gaisa plūsma, padarot diskus pilnīgi vēsus.

Izmaksas: 3600 Euro./ pāris.

Bremžu diski SCHNEIDER

Priekšrocības:

 • ir piemērotas ekstremāliem braukšanas apstākļiem;
 • lieliska dzesēšana, pateicoties perforācijas un ventilācijas kombinācijai
 • saprātīga cena.

Trūkumi:

 • Diski, kas vairāk piemēroti sacīkstēm.

LUCAS (TRW)

Kādreiz tas bija atsevišķs uzņēmums, bet šodien ir daļa no milzīgās TRW Corporation. Auto detaļas tiek ražotas tikai bremžu sistēmām. Lielākā daļa produktu tiek piegādāti pēcpārdošanas tirgum, bet neliela daļa joprojām tiek piegādāta VAG montāžas līnijai.

Šī zīmola bremžu diski atšķiras no citiem pēc melnās krāsas, un šis pārklājums novērš vajadzību eļļot virsmas un uzklāt speciālu maisījumu pret metāla koroziju. Piedāvājumā ir arī modeļi ar paaugstinātu siltuma vadītspēju. Šie diski ir ļoti viegli un nodrošina īsu bremzēšanas ceļu un lielāku nodilumizturību.

Cena: 3000 Euro./ pāris.

LUCAS (TRW) bremžu diski

Priekšrocības:

 • Plašs klāsts;
 • melns pārklājums;
 • Liela daļa izstrādājumu tiek nosūtīti pēcpārdošanas tirgum.

Trūkumi:

 • maza diska ietilpība.

BREMBO

Itālijā ražotās Brembo detaļas ir ļoti populāras Latvijas tirgū. Šī zīmola bremžu diski ir ļoti populāri lietotāju vidū. Tie ir lieliski piemēroti VAZ transportlīdzekļiem. No otras puses, autovadītāji izvēlas pirkt spilventiņus no NIBK. Auto detaļu ražotājs Brembo lepojas ar augstas kvalitātes produktu un saprātīgas cenas kombināciju. Jaunākās tehnoloģijas ir ļāvušas palielināt kontaktvirsmu nodilumizturību un līdz ar to arī kalpošanas laiku.

Uzņēmums ražo ne tikai standarta disku bremžu uzlikas, bet arī detaļas sporta modeļiem. Pēc veiksmīgas testēšanas un izmantošanas sporta automašīnās tās ienāk masu tirgū.

Izmaksas: 3700 rbl./ pāris.

BREMBO bremžu diski

Priekšrocības:

 • Nepārtraukta jaunu tehnoloģiju izstrāde;
 • plašu modeļu klāstu;
 • sporta bremžu disku pieejamība.

Trūkumi:

 • nav atrasts.

Augstākā līmeņa augstākās kvalitātes bremžu diski

Šajā kataloga sadaļā ir iekļauti augstākās klases bremžu disku zīmoli, kuru augstākās kvalitātes priekšrocības ir pilnībā pamatotas.

FREMAX

Brazīlijas zīmols ražo vienas no labākajām auto detaļām visā pasaules tirgū. Pazīstamā Mitsubishi kompānija pastāvīgi sadarbojas ar uzņēmumu. Fremax ir Brazīlijā populārāko sacīkšu oficiālais partneris. Ražotājs ražo augstākās klases detaļas automašīnu bremžu sistēmām. To drošību, uzticamību un izturību nodrošina uzņēmuma milzīgie ieguldījumi jaunās tehnoloģijās, kā arī pilnīga kontrole visos detaļu ražošanas posmos.

Ražotājs ir izstrādājis īpašu iepakojumu bremžu diskiem, kas izgatavots no izturīgas plastmasas, lai transportēšanas laikā nerastos bojājumi. Turklāt, pateicoties Ready To Go tehnoloģijas ieviešanai, auto detaļas nav nepieciešams attaukoti un tās ir gatavas uzstādīšanai. Nav šaubu, ka Fremax bremžu diski ir viena no labākajām izvēlēm jebkura automobiļa bremžu sistēmai. Visus šī ražotāja izstrādājumus raksturo drošība, uzticamība un izturība.

Izmaksas: 5000 Euro./ pāris.

FREMAX bremžu diski

Priekšrocības:

 • Ready To Go tehnoloģija;
 • auto detaļas nav nepieciešams attaukoti, tās ir gatavas uzstādīšanai.

Trūkumi:

 • nav.

DBA

Šī ražotāja bremžu diski nav pirmajā vietā tikai tāpēc, ka to cena ir pārāk augsta pat augstas klases detaļām. luksusa detaļas, kas piemērotas jebkurai modernai automobiļa bremžu sistēmai. Uzņēmums disku ražošanā izmanto jaunākās tehnoloģijas, pateicoties kurām izstrādājumiem piemīt lieliskas īpašības. Viena no jaudīgākajām DBA izmantotajām tehnoloģijām ir Kangaroo Paw, kas efektīvi dzesē diskus un tādējādi ievērojami pagarina to kalpošanas laiku.

Ekstrēmiem braukšanas apstākļiem lieliski piemērotas detaļas. Turklāt diski vienmērīgi nodilst arī pēc raupjas braukšanas, jo to virsmā ir gan perforācijas, gan iegriezumi. Tās tiek ražotas arī, izmantojot T-veida slotu sistēmu. Tas viss nodrošina izcilu disku saķeri un efektīvu bremzēšanu pat braucot ūdenī.

Cena: 8090 Euro./ komplekts.

DBA bremžu diski

Priekšrocības:

 • efektīva disku dzesēšana, pateicoties “Kangaroo Paw” sistēmai;
 • ražotājam ir lieliska reputācija un tas ražo augstākās kvalitātes produktus.

Trūkumi:

 • nav atrasts.

ATE

Uzņēmums ir daļa no milzīgās korporācijas Continental Automotive Systems un ražo tikai bremžu sistēmu automobiļu detaļas. Pateicoties specializācijai, ražotājs veiksmīgi sadarbojas ar daudziem automobiļu zīmoliem. Detaļas tiek piegādātas uz tādu pazīstamu koncernu kā Audi, BMW, Ford, Skoda, Toyota montāžas līnijām.

ATE zīmola lepnums ir tā pārveidotie bremžu diski. Tās var izturēt karstumu līdz pat 800 grādiem. Ražotājs sasniedz šos rezultātus, pateicoties īpašai bremžu disku konstrukcijai. Tām ir īpašas rievas un teknes, kas efektīvi aizvada gāzes un ūdeni no darba virsmas un dzesē visus bremžu komponentus.

Izmaksas: 4900 Euro./ pāris.

ATE bremžu diski

Priekšrocības:

 • sadarbība ar daudziem automobiļu zīmoliem;
 • Detaļu piegāde ne tikai montāžas līnijai, bet arī pēcpārdošanas tirgum;
 • īss bremzēšanas ceļš un augsta nodilumizturība.

Trūkumi:

 • nav atrasts.

OTTO ZIMMERMANN

Vācu uzņēmums ražo automobiļu detaļas kopš 1947. gada. jau ir ieguvis reputāciju ar augstas kvalitātes produktiem. Tomēr, neraugoties uz to, ka detaļas pieder pie luksusa klases, to cena ir ievērojami zemāka nekā tā paša segmenta konkurentiem. Uzņēmums nav konservatīvs, tāpēc regulāri tiek ieviestas jaunas tehnoloģijas. Spilgts piemērs tam ir bremžu disku klāsts Sport. Modeļu klāstā ir vairāk nekā 500 modeļu, kas atšķiras viens no otra, pateicoties modernizācijai. Šīs sērijas bremžu diski ir paredzēti ekstrēmai braukšanai.

Visbiežāk šī zīmola disku bremzes ir atrodamas uz tādu zīmolu automašīnām kā Opel vai Volkswagen, kā arī uz Porsche superauto.

Izmaksas: 4500 Euro./ pāris.

OTTO ZIMMERMANN bremžu diski

Priekšrocības:

 • milzīgs modeļu klāsts;
 • plašs cenu diapazons;
 • diezgan liels tirgus pārklājums.

Trūkumi:

 • nav atrasts.

Zilā druka

vērtējums: 4.8

Izvēloties bremžu diskus, var sastapties ar plašu ražotāju un cenu klāstu. Taču šis reitings palīdzēs jums izvēlēties. Ražotājs iesaka pēc iegādes nobraukt 2000 km ar Blue Print. Bremžu virsmā ir īpaša rieva. Viens klients to darīja. Pēc ieskrējiena viņš bija pārāk slinks, lai noņemtu riteni un paskatītos, kā viss ir. Izrādās, ka viss ir lieliski!

Pēc 100 km. diski pilnībā pārstāj trokšņot, bremzēšana ir vienmērīga un atsaucīga, un šķiet, ka diski un uzlikas nav zaudējuši savu sākotnējo izskatu. Praktiski nav melnu marķējumu. Visiem automobiļu īpašniekiem ir pozitīvi pirmie pirkuma iespaidi, viņiem patīk skaists iepakojums un hologramma.

TRW

Vērtējums: 4.0

TRW diski ir lieliski piemēroti braukšanai pilsētā, bet nav ieteicami braucējiem. Diski ātri padodas un sāk bremzēt. Tie ir izgatavoti no izturīga tērauda, un atloks labi pieguļ rumbai. Augsta cena, bet augsta kvalitāte ir tā vērta.

Šiem diskiem ir tikai divi trūkumi: augsta cena un viltota produkcija, kas diemžēl var gadīties. Pēc disku uzstādīšanas autovadītājs uzreiz sajūt braukšanas prieku. Par laimi, diski nodilst vienmērīgi, un daudzi tos lieto jau vairākus gadus.

Interesants fakts: TRW ir divu uzņēmumu, kas apvienojās 1958. gadā, saīsinājums. Vācijas uzņēmums ražo rezerves daļas automašīnām. Uzņēmums darbojas jau ilgu laiku un kopš tā dibināšanas ir ieguvis stabilu reitingu.

SAT

Vērtējums: 4.6

Vai ir iespējams iegūt kvalitatīvu produktu par zemu cenu? Protams! SAT apvieno mērenu bremzēšanu, ventilācijas funkciju un izturību, kas daudziem autovadītājiem ir prioritāte. Daudziem cilvēkiem par SAT ir vairāk nekā pozitīvs iespaids.

Bremžu diski uzvedas paredzami, nav čīkstēšanas, perfekts lidojums pēc pusotra gada un pat ne malas. Diski pārsteidz autovadītājus ar izcilu bremzēšanas kvalitāti un izturību. Ja vēlaties lētus un “normālus” diskus, meklējiet tikai šo iespēju.

Labāko produktu salīdzināšana!

Visu uzskaitīto zīmolu īsu aprakstu skatīt tabulā.

Modelis Izcelsmes valsts Cena, Euroļos
DBA Austrālija 8000
EBC bremzes APVIENOTĀ KARALISTE 4100
SCHNEIDER Francija 3300
FREMAX Brazīlija 2600
Otto Zimmermann Vācija 2300
ATE Vācija 2300
NIPPARTS Nīderlande 2300
Brembo Itālija 1800
MASUMA Japāna 1700
Ferodo APVIENOTĀ KARALISTE 1700
AVANTECH Dienvidkoreja 1600
NiBk Japāna 1500
Bosch Vācija 1400
ZILAIS DRUKĀT Dienvidkoreja, Japāna 1400
Lucas TRW Vācija 1300
Fenox BaltLatvija 1100

Zimmermann

Vērtējums: 4.5

Ja jūs interesē bremžu sistēmas nomaiņa, jūs atradīsiet labu piedāvājumu par budžeta modeli, kas ietver Zimmermann bremžu sistēmu. Oriģinālie diski ir dārgi (ne visi tos var atļauties), taču mūsdienu tirgus piedāvā oriģinālo daļu cienīgus aizstājējus.

Zimmermann diski maksā mazāk nekā oriģinālie diski, taču to kvalitāte ir nedaudz zemāka. Tās nodilst minimāli un nodrošina lielisku bremzēšanas veiktspēju. Nav čīkstēšanas, un visi stūres sitieni pazūd pēc disku uzstādīšanas, kā saka īpašnieki. Viena no tās galvenajām priekšrocībām ir pretkorozijas pārklājums.

Novērtējiet šo rakstu
( Vēl nav vērtējumu )
Pievienot komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: