TOP-7. Labākās veļas mazgājamās mašīnas ar augšējo iekraušanu. 2022. gada reitings!

addwash veļas mazgāšanas mašīna

Sveicieni!

Mana šodienas pārskata tēma ir veļas mazgājamās mašīnas, kas aprīkotas ar noderīgu veļas pārkraušanas funkciju, kas ļauj iemest aizmirstās lietas cilindrā, kad tehnoloģija jau ir kustībā. Šajā pārskatā es iepazīstināšu jūs ar 7 lieliskiem priekšējās iekraušanas brīvi stāvošo automātisko veļas mašīnu modeļiem un pastāstīšu, ar ko vēl tās izceļas, izņemot iespēju pievienot veļu. Šīs ierīces var atkārtoti ielādēt caur galveno lūkas atveri.

Haier HWD80-BP14959A

 • Tips – automātisks, autonoms.
 • Iekraušana – priekšā, 52,5 cm lūka, automātiskā aizvēršana.
 • Viļņu struktūras cilindrs, 51,5 litru ietilpība, tīrīšanas funkcija.
 • Vadības ierīces ir elektroniskas, ar LED skārienekrānu.
 • Mazgāšanas programmu skaits – 12.
 • Maksimālā slodze (mazgāšana/žāvēšana) – 8/5 kg.
 • Mazgāšanas temperatūras diapazons – no 20°C līdz 90°C.
 • Griešanās ātrumu var regulēt līdz 1400 apgr./min.
 • i-Refresh funkcija, nelīdzsvarotības kontrole.
 • Tvaika funkcija, papildu veļas ielāde, automātiskā svēršana.
 • Taimeris, skaņas signāls, bērnu bloķētājs.
 • Invertora motors, antibakteriāla apstrāde ABC.
 • Š×V×G×D – 59,5×85,0×45,3 cm (dziļums, ieskaitot izvirzījumus – 53,5 cm).
 • Krāsa – balta virsbūve + melna lūka.
 • Svars – 61 kg, regulējamas kājas.
 • A+++ energoefektivitātes klase, zems trokšņa līmenis un zema vibrācija.
 • Mazgāšanas klase / centrifugēšanas klase – A / B, enerģijas patēriņš – 1950 vati.
 • Enerģijas patēriņš – 0,65 kWh (6,3 kWh ciklam ar žāvēšanu).
 • Ūdens patēriņš – 48 litri (cikls ar žāvēšanu – 120 litri).
 • 53/74/55 dB (A) mazgāšanas/vilkšanas/žāvētāja trokšņa līmenis.

Haier HWD80-BP14959A veļas mazgājamā mašīna ar žāvētāju ir ar lielu ietilpību, lai gan tā pieder pie šauriem modeļiem. Tās dziļums, ieskaitot izvirzījumus, ir 53 cm, un bungas tilpums ir 51,5 litri, kas žāvējot var saturēt līdz 8 kg sausas veļas un 5 kg mitras veļas. Tam ir automātiskā svēršana. Pillow Cushion Wave struktūra ļauj saudzīgi mazgāt maigus audumus. Bungas tīrīšanas funkcija, nelīdzsvarotības kontrole, bērnu bloķētājs un, protams, iespēja uzpildīt tvertni.

Jāatzīmē arī 52,5 cm diametra durvis ar automātiskās aizvēršanas funkciju. Pateicoties Smart Dual Spray tehnoloģijai, stikls un manšetes paliek tīras. Turklāt putekļu maisiņš, kā arī mazgāšanas līdzekļa dozators ir aprīkots ar antibakteriālu pārklājumu, lai novērstu sēnīšu un pelējuma veidošanos.

Mašīnas vadības ierīces ir elektroniskas. Nav mobilā savienojuma, nav aizsardzības pret noplūdi. Aprīkots ar uzticamu invertora motoru ar 12 gadu ražotāja garantiju. Ierīce ir klusa un ļoti energoefektīva.

Šai veļas mašīnai ir 12 mazgāšanas programmas. Gultas veļai ir atsevišķs režīms. Papildu tvaika funkcija novērš alergēnus, baktērijas un smakas, un inovatīvā i-Refresh funkcija atsevišķi tvaicē dažādu veidu audumus. Mazgāšanas temperatūras diapazons no 20°C līdz 90°C. Griešanās ātrums ir mainīgs un var sasniegt līdz 1400 apgr./min.

Top modeļi

Tālāk ir aprakstītas veļas mazgāšanas mašīnu ar oriģinālo atkārtotas ielādes funkciju galvenās iezīmes.

Samsung WW65K42E08W

Priekšrocības

 • klusa darbība
 • Dziļas slaukīšanas funkcija
 • Laba funkcionalitāte
 • Palīglūka

Trūkumi

 • nav novērots

No 35 500 ₽

Tam ir 12 mazgāšanas programmas, lai jūs varētu mazgāt kokvilnas un sintētiskos izstrādājumus, delikateses, vilnu, mīkstās rotaļlietas un lielas noslodzes apģērbus. Dienas mazgāšanas un ātrās mazgāšanas iespēja 15 minūšu laikā, kā arī vairākas skalošanas iespējas, tostarp intensīvais režīms, kas palīdz noņemt pulvera paliekas. Tiem, kuri cieš no aizmāršības, ir funkcija, kas ļauj pievienot vienumus, izmantojot izvilkšanas lūkas.

Ļoti netīriem priekšmetiem mērcēšanas un burbuļu mērcēšanas tehnoloģija noņem netīrumus tikai 15°C temperatūrā, kas ietaupa enerģiju. Mašīnas izmēri 60x45x85 cm, svars 54 kg, ūdens patēriņš 39 l., Griešanās ātrums 1200 apgr./min., Regulējams, mazgāšanas/mazgāšanas troksnis 54/73 dB. 12 mēnešu garantija, ražots Krievijā.

Digitālais displejs parāda visas izstrādājuma darbības, atliktā palaišana ļauj iedarbināt mašīnu lietotājam ērtā laikā. Mazgāšanas beigās atskan skaņas signāls. Ar iebūvētu aizsardzību pret bērniem, putu veidošanās kontroli visos režīmos un drošu necaurlaidīgu korpusu. Enerģijas patēriņš ir 0,84 kW stundā, padarot šo ierīci par visekonomiskāko un praktiskāko Samsung ierīci.

Šīs ierīces priekšrocības ir šādas: motoram ir garantija līdz 10 gadiem; programmu var diagnosticēt, izmantojot viedtālruni, lejupielādējot īpašu programmu; bungas var tīrīt bez ķimikālijām, izmantojot iebūvēto programmu. Klusa darbība visos režīmos, pēc vērpšanas drēbes iziet gandrīz sausas. Defektu nav novērots.

Slavda WS-80PET

Priekšrocības

 • 8 kg uz vienu kravu
 • vienkārša ekspluatācija/lieta>
 • Griešanās ātrums 1380 apgr./min

Mīnusi

 • plastmasas detaļas

No 7 500 ₽

Mašīnas vidējā cena ir 7,5 tūkstoši. Tam nav nepieciešams pastāvīgs pieslēgums ūdensapgādei, un mazgāšanas kvalitātes ziņā tas neatpaliek no standarta izstrādājumiem. Viegli ielādēt no augšas, darba tvertne un centrifūga ir aizvērtas ar caurspīdīgu plastmasas vāku, kuru var atvērt, lai pievienotu slodzi, bet ir jāgaida, līdz motors pārtrauc griešanos.

Maksimālā slodze līdz 8 kg, kopā divas programmas, vadība ir mehāniska, izmēri – 82x47x90 cm, svars tikai 20,7 kg, tāpēc to var transportēt automašīnas bagāžniekā. Attiecas uz pusautomātisko izstrādājumu, kas izmaisa veļu ar ātrumu 1380 apgr./min.- Drēbes no centrifūgas iziet gandrīz sausas. Nav bērnu bloķēšanas un aizsardzības pret noplūdi, bet ir taimeris.

Korpuss un darba tvertne ir izgatavoti no izturīgas plastmasas, vietējais ražotājs iesaka neuzliet tvertnē ūdeni, kas karstāks par +500C, lai plastmasa nemainītu savu sākotnējo formu. Lai sagatavotu ierīci veļas mazgāšanai, vienkārši ievietojiet veļas lupatiņas spainī, pievienojiet spaini vai šļūteni un pievienojiet mazgāšanas līdzekli. Aizveriet vāku un nospiediet start.

Priekšrocības: nav sildītāja, tāpēc papildus netērē elektroenerģiju ūdens sildīšanai; jaudīga un diezgan ietilpīga centrifūga; iespējams mazgāt sporta apavus, jakas un segas; ir maigas mazgāšanas režīms; profilaktiskā mazgāšana ir vienkārša – vienkārši pievienojiet ūdeni un dažas minūtes grieziet. Lietotāju norādītie trūkumi ir tādi, ka veļa dažkārt sapinas.. aktivators griežas dažādos virzienos; ūdens ieplūdes un izplūdes caurules ir pārāk mīkstas un bez ielocēm.

Indesit ITW D 51052 W

Priekšrocības

 • Pareizi uzstādīts, nevibrē
 • zems trokšņu līmenis
 • dzēst izvēlnes
 • Ir ekoloģiskais un ekspress režīms

Mīnusi

 • īsa šļūtene (1 metrs)

No 22890 ₽

Latvijas tirgū šī modeļa cenas svārstās no 20-25,8 tūkstošiem eiro. Iekraušana ir vertikāla, un tvertnē var ievietot līdz 5 kg veļas. Vadības veids ir elektronisks, aktīvā ir 18 programmas, izmērs – 40x60x90 cm, svars – 58 kg, mazgāšanas laikā ūdens patēriņš nepārsniedz 47 litrus., Mazgāšanas A klase, A enerģijas klase++. Trokšņa līmenis (mazgāšana/vērpšana) ir 59/76 dB, un griešanās ātrums ir 1000 apgr./min., Īpaši zems trokšņu līmenis – taču to var regulēt un pilnībā izslēgt.

Ērti ir ātrās un ātrās mazgāšanas un 15 minūšu atsvaidzināšanas režīmi ar ietilpību līdz 3 kg, kā arī ekonomiskā mini un ātrās mazgāšanas programma ar vienu kilogramu ūdens patēriņu tikai 25 litri., Un mazgāšanas ilgums nav ilgāks par 45 minūtēm pie +30 grādu ūdens temperatūras. ECO režīms ir paredzēts enerģijas taupīšanai, taču to nevar pieslēgt visām programmām. Ja esat aizmirsis ievietot lietas, nospiediet pauzi un pagaidiet 2 minūtes, līdz lūka tiks atbloķēta, taču esiet uzmanīgs – ilgstoši nospiežot šo pogu, programma tiks atiestatīta un tvertne tiks iztukšota.

Lietotāji atzīmē Indesit modeļa pozitīvās īpašības: mazgā labi, ir ātrs režīms, darbojas klusi, vērpšanas laikā tas nevirpuļo un nepārvietojas, lielums ir lielisks – visur der. Trūkums: ražotājs ir ietaupījis uz šļūteņu garumu – tikai 1 m – un to savienošanai bija jāpērk citas šļūtenes.

Samsung WW65K42E09W

Priekšrocības

 • Līdzsvars starp funkciju skaitu un cenu
 • papildu lūka
 • zems trokšņa līmenis

Trūkumi

 • vērpšanas kvalitāte

No 31600 ₽

Cena 33 700. . Elektroniskā vadība – 12 programmas, tostarp burbuļveida mazgāšana, ar tvaika piedevu, maigiem audumiem, ūdens temperatūras regulēšana katram režīmam, atlikts sākums un signāls par mazgāšanas beigām.

Griešanās ātrums līdz 1200 apgr./min., ūdens patēriņš 39 l., svars 57 kg, skaņas ietekme: mazgāšana -54, griešana – 73 dB. Ar funkciju Pievienot mazgāšanu varat ne tikai pievienot aizmirstu priekšmetu, bet arī pievienot atsevišķi izmazgātu kreklu, lai to izmazgātu un izskalotu kopā ar visiem priekšmetiem. Invertora motors ir īpaši kluss, t. . magnēti samazina berzi un vibrācijas griešanās laikā attiecīgi izzūd.

Pievienojot ūdenim tvaiku, tiek likvidēti visi netīrumi un baktērijas, kas izraisa alerģiju. Iespēja “Super Rinse +” efektīvi noņem mazgāšanas līdzekļa atliekas uz lietām, izmantojot paātrinātu griešanās režīmu. Smart Check palīdz lietotājiem patstāvīgi diagnosticēt ierīču stāvokli, neizsaucot servisa centru: instalējiet programmu savā viedtālrunī un ietaupiet naudu par meistara izsaukumu.

Priekšrocības: visus režīmus veic klusi, laba griešana, lielisks dizains, papildfunkcija ir 100% tā vērta, daudz oriģinālu mazgāšanas programmu. Viņu negatīvās īpašības lietotāji nav pievienojuši neko.

Kuri Samsung augšējās iekraušanas modeļi ir labākie?

Samsung veļas mazgājamā mašīna ar papildu veļas ielādi vairs nesabojās brīnišķīgu dienu, jo aizmirsto apģērba gabalu var jebkurā brīdī pievienot mašīnai. Samsung ir tirgū jau ilgu laiku, tāpēc varat uzticēties ražotājam. Ražotājs ir izstrādājis īpašu virzienu ar nosaukumu Add Wash, kas ļauj veikt papildu veļas ielādi, kad tas ir nepieciešams.

Samsung WW8500 AddWash veļas mazgāšanas mašīna

Veļas mašīna Samsung WW8500 AddWash

Samsung trauku mazgājamā mašīna ar papildinošu ielādi ļauj pievienot aizmirsto lietu jebkurā mazgāšanas posmā. Saskaņā ar atsauksmēm Samsung ir pārsniedzis cerības, izstrādājot augšējās iekraušanas modeļu klāstu.

Aizvērtās izgāztuves durvis

Durvju durvis, kad tās ir aizvērtas

starp šiem modeļiem:

 • WW8500K Ar AddWash vienlaicīgi var ielādēt 12 kg veļas. Ne tikai liela ietilpība, bet arī stilīgs dizains. Pieejams pelēkā vai baltā krāsā. Šādas veļas mazgāšanas mašīnas izmaksas ir augstas, taču tās daudzpusība, kvalitāte un ekonomija attaisno cenu.
 • WW6500K ar AddWash ir nedaudz mazāka ietilpība nekā iepriekšējam modelim, taču joprojām nodrošina tādu pašu funkcionalitāti. Veļas mazgājamā mašīna ļauj visu kontrolēt, izmantojot īpašu lietotni, ko var instalēt viedtālrunī. Samsung rūpējas par saviem patērētājiem, tāpēc viņi ražo ne tikai kvalitatīvas, bet arī ērtas preces.
Mazgāšanas programmas programmēšana

Mazgāšanas režīma programmēšana

Saskaņā ar atsauksmēm ir vērts izvēlēties Samsung veļas mazgāšanas mašīnu šādu priekšrocību dēļ:

 1. Vienkārša un vienkārša katra modeļa darbība.
 2. Samsung ierīces kalpo ļoti ilgi.
 3. Cena attaisno zīmola kvalitāti un uzticamību.
 4. Mazgāšana tiek veikta visaugstākajā līmenī, pateicoties mūsdienu tehnoloģijām.
 5. Plašais modeļu klāsts ļauj atrast piemērotu veļas mazgājamo mašīnu.

Neskatoties uz to, ka Samsung iekārtas ir dārgas, tās ir augstas kvalitātes, daudzfunkcionālas un pilnībā automātiskas. Pārsteidzošs dizains, ko piedāvā Samsung, var iekļauties jebkuras vannas istabas vai virtuves interjerā.

Kas ir Addwash??

Sadzīves tehnika vienmēr tiek uzlabota. Konkurējošie ražotāji aprīko veļas mazgājamās mašīnas ar jaunām funkcijām. Dažreiz tie ir vajadzīgi, dažreiz ne tik ļoti, bet dažreiz nemaz – tos sauc par “zvaniņiem un svilpītēm”. Addwash nav viens no tiem – tā ir viena no visvairāk apsveicamajām funkcijām, bez kuras automātiskās mazgājamās mašīnas lietošana nebija pietiekami ērta.

Kāpēc jums ir nepieciešams sienas mazgātājs ar atkārtotas ielādes iespēju??

Pēc Samsung Electronics speciālistu veiktās aptaujas ir kļuvis skaidrs, ka priekšējās ielādes veļas mašīnu īpašniekus visvairāk kaitina pievienotās mazgāšanas funkcijas trūkums – daudzām vertikālajām veļas mašīnām šāda funkcija jau ir bijusi. Kāda ir prasības jēga? Parastās veļas mazgājamās mašīnas ar sānu iekraušanu neļauj pabeigt mazgāšanu, neapturot programmu un neatjaunojot iestatījumus.

Bieži gadās, ka pēc programmas palaišanas mājās atrodat lietas, kas nebija saglabātas mašīnā. Priekšā ielādējamām veļas mazgājamām mašīnām bez piemaksas ir jāpārtrauc process. Samsung dizaineri ir izveidojuši tehnoloģiju, lai jūs varētu ērti iemest bungā laikus neizmazgātu T-kreklu, T-kreklu, zeķi vai citus priekšmetus.

Kā darbojas veļas mazgāšanas mašīnas ar atkārtotas ielādes ciklu??

“Evoosh” sistēma ļauj jebkurā laikā papildināt tvertni. Plāns ir iespējams, izveidojot otrās durvis, kuras var atvērt pēc programmas uzsākšanas. Ūdens no jūsu ierīces neizplūdīs un pat piliens nenokritīs uz grīdas, kamēr to uzpildīsiet. Šīs durvis ir uzstādītas durvju augšdaļā, tieši virs ūdens līmeņa. Ja redzat veļas mašīnu ar papildu durvīm, ziniet, ka tā ir Evolution modelis.

Edvoche ir temperatūras ierobežojums – lietojot to, temperatūra nedrīkst pārsniegt 50 °C.

Uzpildes kārtība mazgāšanas laikā:

 • Nospiediet pauzi.
 • Pagaidiet, līdz ierīce apstāsies.
 • Atveriet papildu durvis un ievietojiet aizmirstās zeķes, kabatlakatiņus, T-kreklus utt. Protams, kopējais svars nedrīkst pārsniegt maksimāli pieļaujamo svaru.

Pirms pievienot veļas mazgāšanas slodzi, ir vērts brīdi izvērtēt, vai ir jēga to darīt. Kad cikls beidzas, nav lielas nozīmes pievienot stipri netīrus priekšmetus. Bet, ja nepieciešams tikai mazliet atsvaidzināt, pietiek ar nelielu mazgāšanu, un jums nav nepieciešams atkārtoti iedarbināt veļas mazgājamo mašīnu.

Tiek lēsts, ka 100 % lietotāju izmanto papildu durvis. Invertora motors ar aizsardzību pret vibrācijām uz pusi saīsina mazgāšanas laiku, tomēr 70 % to atver, lai pievienotu aizmirstos priekšmetus, 44 % – lai papildinātu kondicionieri, un 50 % – lai pievienotu veļu skalošanas ciklā.

Vienkārši ielūkojoties displejā, var redzēt, cik daudz laika ir atlicis līdz cikla beigām, lai redzētu, kurā posmā atrodas process – vai ir lietderīgi to atkal ievietot. Turklāt šo pašu informāciju var nolasīt arī no viedtālruņa.

Vairāk AddWash funkciju

Kā vēl izmantot Samsung AddWash?

 • Skalošana un vērpšana. AddWash ir noderīgs ne tikai tiem, kas, darbinot veļas mazgājamo mašīnu, atrod lietas, kuras nepieciešams mazgāt. Šo funkciju novērtēs tie, kas mīl mazgāt ar rokām – varat ievietot veļas mazgājamajā mašīnā un vienkārši izskalot un izskalot veļu.
 • Kondicioniera pievienošana. Addwash funkcija ļauj pievienot ne tikai netīrās drēbes, bet arī mazgāšanas līdzekli un kondicionieri.

Kādas citas funkcijas ir pieejamas Samsung Evolution modeļos??

AddWash veļas mazgājamajām mašīnām ir visas funkcijas, ko jūs sagaidītu no modernas veļas mazgājamās mašīnas. Tām ir visas nepieciešamās funkcijas, lai mazgāšana būtu ērta un droša:

 • Taimeris atliktai palaišanai.
 • Tiek uzraudzīts resursu – elektroenerģijas un ūdens – patēriņš.
 • Panelis bloķējas pret nejaušu nospiešanu.
 • Smart Control. Tālvadības pults un Wi-Fi savienojums ļauj kontrolēt procesu no attāluma. Šī funkcija ļauj izvēlēties mazgāšanas parametrus, ieslēgt un izslēgt ierīci, iestatīt programmu un uzraudzīt mazgāšanas procesu. Veļas mazgājamo mašīnu var vadīt no tūkstošiem kilometru attāluma – lai to kontrolētu, ir nepieciešams tikai internets.
 • Noplūdes aizsardzības sistēma.
 • Pārsprieguma aizsardzība un daudzas citas iespējas.
 • EcoBubble. Ūdens sajaucas ar mazgāšanas līdzekli un pārvēršas skābekli saturošās putās – tas spēj iekļūt dziļi šķiedrās, pienācīgi izmazgājot jūsu drēbes.
 • Ar invertora motoru un aizsardzību pret vibrāciju. Visi AddWash Samsung ir aprīkoti ar invertora motoriem, kuriem ir ilgāks kalpošanas laiks – ražotājs sniedz 10 gadu garantiju.
 • VRTplus. Vibrāciju samazināšanas tehnoloģija. Sensori uzrauga veļas stāvokli. Kad drēbes sablīvējas, vadības centrs aptur bungas griešanos un liek tai griezties pretējā virzienā, lai drēbes tiktu vienmērīgi izkliedētas.

Ne tikai izklaidīgiem cilvēkiem

Pirmais secinājums, kas nāk prātā, ir tāds, ka veļas mašīnas ar AddWash tehnoloģiju ir īsts atvieglojums aizmāršīgajiem. Jums vairs nav jāuztraucas par to, ka atsevišķas apģērba detaļas nav laicīgi ievietotas veļas mazgājamajā mašīnā. Bez šaubām, tā ir lieliska ērtība, taču ne tikai šādiem cilvēkiem vajadzētu padomāt par veļas mazgāšanas mašīnas ar AddWash tehnoloģiju iegādi.

Addwash sistēma veļas mašīnā: kas tā ir?

Atslēgas vārds šajā gadījumā ir “ekonomija”. Mēs taupām laiku, aizsargājam vidi, un mūsu maku saturam vajadzētu darīt to pašu arī jums.

Stiprās un vājās puses

Šīs noderīgās papildu funkcijas pirmsākums ir . Tieši viņa izlaida pirmās iekārtas, kurās veļu var pievienot mazgāšanas cikla laikā. Šīs inovācijas priekšrocības ir nenoliedzamas, un tās nav jāapliecina. Papildus priekšmetu pievienošanai avārijas apstāšanās laikā varat ievadīt arī aizmirstu kondicionieri vai traipu tīrītāju.

Kā darbojas veļas mazgāšanas mašīna AddWash?

Ja ir atrasts priekšmets, mazgāšanu var pārtraukt, izmantojot mobilo tālruni.

Lietotāji nav pamanījuši nekādus trūkumus. To var izdarīt tikai modeļos ar vertikālu slodzi, ja tiem ir poga cikla apturēšanai. Priekšējās iekraušanas modeļos nav iespējams pievienot preces bungai, netērējot laiku un resursus. Tāpēc tā ir tik ērta un ekonomiska.

Kam ir vislabāk piemērota veļas mazgājamā mašīna AddWash?

Samsung addwash atsauksmes

Samsung AddWash veļas mazgāšanas mašīna ir ideāli piemērota tiem lietotājiem, kuri vēlas ietaupīt laiku, naudu un rūpēties par vidi. Varat veikt citas darbības, negaidot, kamēr atvērsies bungas. Jūs neieslēdzat papildu mazgāšanu aizmirstiem priekšmetiem.

AddWash veļas mazgājamās mašīnas iegāde galvenokārt ir ieteicama tiem lietotājiem, kuri vēlas pilnībā kontrolēt mazgāšanas procesu. Šī veļas mazgāšanas mašīna būs noderīga gan mazām, gan lielām ģimenēm, un ar to būs apmierināti arī lietotāji, kuri vēlas, lai ierīces un to funkcijas būtu pieejamas no mobilā tālruņa.

Papildu funkcijas

samsung addwash veļas mazgāšanas mašīna

Ir vērts atzīmēt, ka Samsung AddWash nav tikai papildu durvis. Šīs sērijas veļas mazgājamās mašīnas ir aprīkotas arī ar daudzām citām korejiešu ražotāja tehnoloģijām, padarot tās par patiesi modernu un daudzpusīgu produktu. Tātad, kam vēl ir pieejamas Samsung AddWash veļas mazgāšanas mašīnas??

 • Eco Bubble, kas ļauj mazgāt zemā temperatūrā. Nosaukums cēlies no burbuļveidīgajām putām, kas veidojas, sajaucot ūdeni, gaisu un mazgāšanas līdzekli. Eco Bubble ļauj mazgāt temperatūrā līdz 15 grādiem pēc Celsija, nodrošinot lielāku mazgāšanas efektivitāti un auduma aizsardzību. Tas ir arī videi draudzīgi.
 • Ātra mazgāšana. SpeedSpray samazina mazgāšanas laiku līdz 59 minūtēm.
 • Viedā vadība. Interesanta funkcija, kas ļauj kontrolēt veļas mazgājamo mašīnu ar viedtālruni, kas ne tikai sniedz visu informāciju (piemēram, par atlikušo mazgāšanas laiku vai centrifugēšanas ciklu), bet arī ļauj plānot mazgāšanas ciklu un kontrolēt situāciju ārpus mājas.
 • Digital Inventer, efektīvs motors ar 10 gadu garantiju, kas nodrošina zemu trokšņa līmeni.

Jānorāda, ka AddWash veļas mazgāšanas mašīnām ir A++ energoefektivitātes klase, griešanās ātrums ir no 1200 līdz 1600 apgr./min un ietilpības diapazons 7-12 kg.

Pareizs veids, kā izmantot noderīgu funkciju

Lai jau ieslēgtai veļas mazgāšanai pievienotu salvetes vai citus priekšmetus, kurus nevēlaties saglabāt vēl nedēļu, izpildiet šos soļus:

 • Pievērsiet uzmanību gatavošanas laikam no procesa sākuma. Var izmantot tikai pirmās trīsdesmit minūtes.
 • Nospiediet pauzi.
 • Atveriet ierīces bagāžniekā iebūvēto lūku.
 • Pievienojiet aizmirstos vienumus.
 • Aizveriet ierīces durvis.
 • Sākt mazgāšanas procesu no jauna.

Ierīce turpinās darbu tur, kur tā ir beigusies. Laika zaudējumi šajā procesā būs minimāli.

Novērtējiet šo rakstu
( Vēl nav vērtējumu )
Pievienot komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: