Top 7 labākie automašīnu sēdeklīši zīdaiņiem: ko izvēlēties, kā uzstādīt, atsauksmes

Jaunie vecāki vienmēr domā par sava bērna drošību. Viens no galvenajiem palīgiem var būt automašīna. Tas pasargās jūsu mazuli un samazinās negadījuma sekas. Turklāt šī ierīce ir lielisks draugs ilgākos ceļojumos un ceļojumos. Paskaidrojiet ierīces izvēli šajā rakstā.

bērns automašīnas sēdeklītī

Kā izvēlēties pārnēsājamo bērnu gultiņu

Bērna pirmajam sēdeklītim noteikti jābūt drošam, jo pat pēkšņa bremzēšana var radīt bojājumus jau tā trauslam mazuļa ķermenim. Neaizmirstiet arī par komfortu un citām svarīgām detaļām. Uz kādiem kritērijiem jāpievērš uzmanība, izvēloties autokrēsliņu, lasiet tālāk.

 • Drošs. Tam jābūt sertificētam saskaņā ar drošības standartiem. sadursmju testi skaidri parāda, cik drošs ir konkrētais modelis un cik lielus bojājumus varētu radīt sadursme.Vispirms pievērsiet uzmanību abām šīm funkcijām. Liela priekšrocība ir arī papildu sānu aizsardzība ar gala plāksnēm vai papildu atvilktnēm.
 • Comfort. Ir dažādi polsterēti ieliktņi un polsterēti spilveni, kas samazina bērna sēdēšanas stāvokli.Galvas balsti, atzveltne un drošības jostas ir ērti regulējamas. Ceļojot zīdaiņi parasti guļ, tāpēc ir svarīgi, lai viņiem būtu ērti.
 • Bērnu parametri. Autokrēsliņi ir paredzēti zīdaiņiem vecumā no 0 līdz 1 gadam.5 gadi. Bet visi bērni aug atšķirīgi, tāpēc koncentrējieties uz svaru līdz 13 mārciņām un augstumu līdz aptuveni 80 centimetriem. Pievērsiet uzmanību bērna apģērba blīvumam.
 • Cena. Bērnu drošībai nav jāvelta mazāk uzmanības, taču ne visi var atļauties dārgu ierīci un bāzi. Apsveriet, cik bieži izmantosiet sēdekli. Domājiet par to, ka tas ilgst gadu, jo šis var būt vissvarīgākais gads jūsu mazuļa dzīvē.
 • vāka materiāls. elpojoši materiāli ir priekšrocība, jo bērni bieži svīst automašīnas sēdeklīšos. Daži ražotāji piedāvā papildu kokvilnas pārvalkus, lai novērstu šo problēmu. Arī audumam jābūt mīkstam un mīkstam, jo ar to saskarsies jūsu bērna seja.

0+ pārnēsājamā gultiņa ir vispopulārākā no dzimšanas. Jums jābūt īpaši uzmanīgiem, izvēloties savu pirmo pārnēsājamo bērnu gultiņu, jo īpaši, ja tā ir pirmā reize. Neaizmirstiet arī pārbaudīt auduma saderību ar jūsu automašīnu. Mēs esam izveidojuši labāko jaundzimušo pārnēsājamo gultiņu sarakstu, pamatojoties uz iepriekš minētajiem kritērijiem, kā arī pircēju un ekspertu atsauksmēm. Atlase ir sadalīta trīs daļās pēc cenu diapazona.

Noderīgi materiāli izvēlei

Papildu padomi par to, kā izvēlēties pārnēsājamo gultiņu jaundzimušajam mazulim

Bērns nebūs noguris un neērti sēdēt autokrēsliņā. Autokrēsliņi, kuros bērns atrodas augļa pozīcijā, ir vispiemērotākie jūsu mazulim. Tas ļauj mazulim justies droši un droši. Ja bērns brauciena laikā sāks kustēties, viņš neizkritīs.

 • Bērnu gultiņu vislabāk novietot aizmugurējā sēdeklī;
 • Ja transportlīdzeklis ir aprīkots ar drošības jostām, pārnēsājamā gultiņa un bērns ir jānostiprina, izmantojot drošības jostas, bet ne ISOFIX stiprinājumus;
 • Bērnu gultiņu var izmantot zīdaiņiem, kas sver līdz 13 kg (līdz 6 mēnešiem);
 • Autokrēsliņiem nepieciešama stingra atzveltne, lai bērnam nebūtu neērti;
 • Bērnam ir jāspēj ērti apgulties uz sēdekļa plakanās virsmas;
 • Kulbiņai jābūt ar rokturi pārnēsāšanai;
 • Vislabāk sēdekli iegādāties veikalā, kur to var pielaikot un pārbaudīt.

Autokrēsliņam jābūt piemērotam bērna svaram. Pretējā gadījumā tā nevar nodrošināt bērna drošību. Ja svars nav piemērots sēdeklim, jums būs nepieciešams iegādāties dārgāku modeli. Vislabāk ir izmantot bērnu gultiņu līdz 12 mēnešu vecumam, bet pēc tam – tikai pārnēsājamo gultiņu.

Videoklips – Kas ir labāks jaundzimušajam – 0+ vai 0-1-2-3 universālais autokrēsliņš?

Biežāk uzdotie jautājumi

Pareiza jaundzimušā novietojuma pozīcija pārnēsājamā gultiņā?

Daudzas māmiņas uztraucas par lielo nolieces leņķi, jo bērns vēl nespēj sēdēt. Tomēr drošības noteikumi paredz, ka bērns sēž pussēdus stāvoklī, lai sadursmes gadījumā uz mugurkaulu tiktu izdarīts mazāks spiediens.

Pediatri iesaka nēsāt bērnu augļa pozīcijā ne ilgāk kā stundu, jo šādā stāvoklī bērnam ir grūti elpot. Lai atrisinātu šo problēmu, pārnēsājamās gultiņas izstrādātāji iesaka izmantot īpašus putuplasta spilventiņus bērna muguras horizontālākai pozīcijai.

Cik ilgi jūsu bērns var atrasties pārnēsājamā gultiņā?

Nav ieteicams, lai jūsu bērns automašīnas sēdeklītī pavadītu vairāk nekā divas stundas. Lai brauktu lielus attālumus vai izmantotu bērnu gultiņu kā ratiņus, izņemiet bērnu no ierīces un ļaujiet viņam atpūsties. Pēc īsas pauzes varat turpināt izmantot bērnu ierobežotājsistēmu. Mazākajiem pasažieriem ik pēc trīsdesmit minūtēm ir ieteicams atpūsties.

Uzdot savu jautājumu

Autosēdeklīši: veidi un konstrukcijas

Pārnēsājamais autokrēsliņš ir pārnēsājama bērnu autokrēsliņa versija (grupa o0+ un 0+\1), ko automašīnā uzstāda vertikālā/definitīvā stāvoklī un nostiprina ar vietējo drošības jostu (ISOfix stiprinājumu sistēma). Bērns tajā var “ceļot” horizontāli no dzimšanas līdz 6-12 mēnešu vecumam un drošības jostu lietošanas brīdim.

Jūsu mazulim ir svarīgi gulēt guļus! Jaundzimušā skelets un muskuļi joprojām ir vāji un neaizsargā kaklu un mugurkaulu. Guļus novietojums un ķermeņa nostiprināšana ar drošības jostām samazina mugurkaula sasprindzinājumu, ļauj pareizi elpot, atslābina bērnu un nodrošina optimālu aizsardzību.

Visu automašīnu sēdeklīšu konstrukcija ir vairāk vai mazāk vienāda:

 • izturīgajam ārējam paliktnim, kas aprīkots ar polsterētu guļammaisu, siksnu stiprinājumiem un rokturiem pārnēsāšanai;
 • pārnēsājiet bērnu gultiņu rokās vai piestipriniet to pie bērnu ratiņiem;
 • atzveltne var būt fiksēta/horizontāla vai guļus novietota
 • montāža automašīnā uz priekšu/atpakaļgaitā (optimālākais ir otrais stāvoklis vai universāla montāža jebkurā no stāvokļiem). .

Kā redzat, ir daudz iespēju, un saskaņā ar atsauksmēm no vecākiem, kuri arī saskārās ar izvēles problēmu, divi risinājumi ir optimāli: vai nu izvēlēties visuniversālāko dizainu, kas ilgs ilgu laiku un nodrošinās nepieciešamo funkciju un iespēju kopumu, vai iegādāties vairākus dažādu dizainu šūpuļus, no kuriem katrs būs optimāls savā klasē.

Labākais lētais auto sēdeklis

Siger Egida Lux

Siger Egida Deluxe
 • Spilgts dizains
 • Valsts: Latvija
 • .

  Peg Perego Primo Viaggio SL Tri-Fix

  3. foto

  Itāļu autokrēsliņš (0/0+) ar regulējamu sēdekli un šūpuļkrēsla stiprinājumu. Komplektā ir papildu ieliktņi, kas palielina šūpuļa iekšējo telpu un uzlabo drošību. Svarīga priekšrocība – trīs stiprināšanas veidi (ar drošības jostām bez pamatnes, uz regulējamās pamatnes, uz ISOFIX pamatnes). Kā papildaprīkojums ir pieejami adapteru stiprinājumi klasiskajiem un bērnu ratiņiem Pliko P3. Tas pilnībā atbilst Eiropas kvalitātes un drošības standartiem.

  Komplektā: anatomisks apvalks, noņemams pārsegs, saulessargs un Ganciomatic 5 punktu rokturis (var izmantot kā rokturi). Izmaksas – aptuveni 10.500 Euro.

  Maxi – Cosi Cabrio Fix

  foto 4

  Holandiešu autokrēsliņš (3.25 kg) ar atbilstību visiem Eiropas bērnu autosēdeklīšu standartiem un sānu trieciena aizsardzības sistēmu. Viegli uzstādāms, izmantojot standarta drošības jostas un Family Fix, Way Fix un ISOFIX pamatnes (iegādājamas atsevišķi). Var uzstādīt arī uz Teutonia, Bugaboo, Maxi-Cosi, Quinny bērnu ratiņu šasijas.

  Komplektā ir noņemams pārsegs, saulessargs un rokturis pārnēsāšanai. Tirgus vērtība – 11.000 Euro.

  Cybex Cloud Q

  5. attēls

  Vācu pārnēsājamā gultiņa priekšlaicīgi dzimušiem bērniem vai zīdaiņiem ar mazu dzimšanas svaru. Komplektā ir regulējams sēdeklis (garumā / pusguļamā stāvoklī) un galvas balsts, 3 punktu drošības jostas. Piemērots vai nu ar rūpnīcā uzstādītajām automašīnas drošības jostām, vai ISOFIX drošības jostu sistēmu (iegādājama atsevišķi), pilnībā atbilst ECE R-44/04 un ADAC sadursmes testu standartiem.

  Komplektā iekļauts: teleskopiskais sānu vairogs LSP. Tirgus cena ir aptuveni 18.000 Euro.

  Chicco Key Fit

  foto 6

  Populārs itāļu bērnu autokrēsliņš ar standarta montāžas bāzi (var uzstādīt salonā vai bez bāzes), piemērots bērniem līdz 6 kg. Pieejamas raksturīgajās sarkanā un gaiši pelēkā krāsā. Var izmantot ar šasijām Chicco, Simplicity, Kwik.Viens, Pilsētas, Stroll’in’2. ECE R44/04 apstiprināts,

  Komplektā ietilpst: elpojošs zīdaiņu pārnēsātājs. Vidējās izmaksas – aptuveni 14.000 Euro.

Novērtējiet šo rakstu
( Vēl nav vērtējumu )
Pievienot komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: