Top 20 labākie 2022. gada siksnu slīpmašīnas

Veicot celtniecības vai remonta darbus, bieži vien ir nepieciešams slīpēt vai slīpēt lielas, līdzenas virsmas. To var izdarīt arī manuāli, taču tehnoloģija šim uzdevumam ir daudz labāka. Esam apkopojuši labākos siksnu slīpmašīnas, tostarp gan profesionālos, gan mājas lietošanai paredzētos produktus.

Modelis Cena
1. Kolner KBS 533×76 V no 4800 līdz 5600 Euroļiem.
2. Kalibr LSM-750 no 4500 Euro.
3. BORT BBS-801N Aptuveni 6000 Euro.
4. PATRIOT BS 810 5 450 līdz 5 600.
5. Bosch PBS 75 AE Aptuveni 10000 rbl.

Mini vērtējums

Pamatinformācija

Lentes slīpmašīna ir elektromehānisks instruments, kas paredzēts darbam ar līdzenām virsmām. Līdzīgas ierīces tiek izmantotas dažādu materiālu tīrīšanai, raupjināšanai, slīpēšanai vai pulēšanai.

Jurijs

Jurijs

Pirms iegādāties dzirnaviņas precīzi noskaidrojiet, kādam nolūkam tās ir nepieciešamas – no tā būs atkarīgs ierīces izmērs un jauda. Turklāt, jo lielāka izmēra ir slīpmašīnā uzstādītā siksna, jo lielākai jaudai tai jābūt. Piemēram, ja jūsu ierīcē ir 457 mm gara josta., nepieciešama vismaz 800 W jauda, ja tā ir 533 mm., 900-1100 vati, un, ja jums ir lielākā josta, kuras izmērs ir 610 milimetri. – jums vajadzētu iegādāties mašīnu ar 1 kW vai lielāku jaudu.

Visbiežāk izmanto uz koka, bet var arī uz plastmasas, metāla un pat akmens. Šie sīkrīki ir lieliski piemēroti krāsas noņemšanai no veca parketa, koka pulēšanai vai rūsas tīrīšanai no metāla virsmām.

Darbības principi un konstrukcija

Sprauga sastāv no korpusa, kura apakšējā daļā ir veltņi ar uz tiem izstieptu abrazīvu siksnu. Tā darbība ir neticami vienkārša. Elektromotors griež siksnu, kas noņem virsējo darba virsmas slāni.

slīpmašīnas ierīce

Neraugoties uz konstrukcijas atšķirībām, visu siksnu slīpmašīnu ierīce un darbības princips ir identisks

Instruments ir aprīkots ar rokturi, kas to notur vietā, un daži modeļi ir aprīkoti ar putekļu maisiņu. Daudzi elektriskie slīpmašīnas ir aprīkoti ar īpašiem bremzēm, kas ļauj kontrolēt slīpēšanas dziļumu. Vienību var aprīkot ar skavām, kas ļauj to nostiprināt ar darba siksnu uz augšu.

piestiprināts pie galda

Parasti budžeta modeļi nav aprīkoti ar skavām, un tās ir jāpērk atsevišķi

Zems smaguma centrs ļauj amatniekam lietošanas laikā pielietot minimālu fizisko spēku. Forma un izvirzījumu trūkums ļauj efektīvi slīpēt taisnus leņķus, neatstājot atstarpes, kas jāaizpilda ar rokām. Šāda tipa slīpmašīnas ir labi piemērotas malu slīpēšanai.

aizsargs virs slīpmašīnas priekšējās malas

Ja nepieciešams strādāt grūti aizsniedzamās vai šaurās vietās, jāizvēlas mašīna ar šauru izsmidzinātāju

Abrazīvā smiltis nosaka materiāla apdares pakāpi un raupjumu. Nereti slīpēšanai secīgi tiek izmantotas vairāku veidu lentes, tādējādi iegūstot pilnīgi gludu virsmu.

abrazīvās lentes

Katrs jostas veids ir paredzēts dažādiem lietojumiem, tāpēc ir vērts iegādāties vairākas jostas ar dažādiem smilšu izmēriem

Papildus tradicionālajiem modeļiem ir arī mašīnas, kas paredzētas īpašiem lietojumiem: cauruļvadu darbiem, metinājuma šuvēm un automobiļu detaļām. No standarta slīpmašīnām tās atšķiras ar siksnas nospriegošanas mehānismu. Ir arī pneimatiskie un ar akumulatoru darbināmi slīpmašīnas.

Labākie pusprofesionālie siksnu slīpmašīnas

Šāda veida iekārtas ir piemērotas privātām darbnīcām vai hobiju darbiem. Jaudas dzirnaviņas ar jaudu 500-800 vati nodrošina labus rezultātus, un, pateicoties neintensīvai mašīnas lietošanai, tās kalpos 5-10 gadus.

BOSCH PBS 75 A

Vērtējums: 4.8

Bosch pusprofesionāļu klāstā ir PBS 75 A slīpmašīna ar 533×75 mm lielu sloksni, kas spēj griezties ar 350 m/minūti. Dizains izceļas ar stingro putekļu tvertni, kas netiks bojāta, operatoram to nejauši nospiežot. Tvertni var pagriezt uz uzgaļa, lai nodrošinātu pareizo konfigurāciju neērtā vietā. Abi rokturi ir pārklāti ar pretslīdēšanas spilventiņiem, un lietotājs droši tur slīpmašīnu. Mašīnas svars 3.4 kg un maksimālā jauda 710 W. Īpašniekiem patīk tas, ka pārskatos norādīts, ka josta tiek centrēta automātiski, tādējādi atvieglojot darbu un uzlabojot rezultāta kvalitāti.

Priekšrocības

 • putekļu tvertni var pagriezt uz abām pusēm;
 • gumijoti rokturi;
 • sprūda bloķētājs;
 • Korpusa labās puses labā puse slīp līdz pat stūrim.

Trūkumi

 • ātri uzsilst;
 • Tērauda pamatplāksne ir ļoti plāna un nedaudz ļengana;
 • ja instruments tiek spēcīgi nospiests, ātrums sāk samazināties.

Makita 9910

Vērtējums: 4.7

Ierīces izejas jauda ir 650 W, un tā izkliedē jostu ar ātrumu līdz 270 m/min. Ražotājs ir aprīkojis mašīnu ar putekļu tvertni ar apakšējo stieni, kas ļauj ātri atvērt maisiņu tīrīšanai. 457×76 mm izmēra josta ir piemērota dēļu slīpēšanai, kā arī šauru detaļu apstrādei. Kopējie modeļa izmēri 262×130 mm atvieglo tā transportēšanu rokas somā. Strāvas vads ir ar dubultu izolāciju, tāpēc tas netiks ātri bojāts, ja uz tā paklupsiet. Lietotājiem patīk, ka lentes slīpmašīna ir salīdzinoši viegla (2.7 kg), salīdzinot ar konkurentiem, tāpēc tas mazāk nogurdina rokas.

Starp pusprofesionālajiem slīpmašīnām šī mašīna tiek uzskatīta par vienu no izturīgākajām. Īpašnieku atsauksmes liecina, ka elektroinstruments var kalpot līdz pat 12 gadiem bez bojājumiem, ja to izmanto katru nedēļu. Mājas darbnīcai vai kokapstrādes hobijam šis ir ļoti piemērots termiņš.

Priekšrocības

 • dubultā izolācijas aizsardzība;
 • slīpēšanas lente tiek automātiski centrēta;
 • Salīdzinoši neliels svars 2.7 kg;
 • Viegla tīrīšanas sistēma.

Trūkumi

 • rokturi ir nedaudz slideni rokās;
 • nav ātruma regulatora;
 • piedziņas rullīši un siksna ātri nolietojas
 • josta nedaudz berzē sānu virsmu.

Āmurs LSM 800 B

Vērtējums: 4.6

800 W lentes slīpmašīna ar 290 m/min. Virsma ir apstrādāta līdz 75 mm platumam. Sver 3.5 kg. Elektriskajam instrumentam ir mainīga ātruma regulēšanas iespēja, un tas ir papildināts ar atbalsta rāmi, divām skavām un putekļu maisiņu. Atsauksmes liecina, ka īpašniekiem patīk papildu rokturis, kas var mainīt leņķi. Tas tiek panākts ar eņģes sviru, tāpēc tas neaizņem daudz laika. Šis risinājums ļauj viegli pielāgot instrumentu, lai ērti strādātu uz vertikālām vai horizontālām virsmām.

Mūsuprāt, pusprofesionāla slīpmašīna ir vislabākā, jo nodrošina labākas redzamības iespējas mašīnas priekšā esošajam laukumam. Kamēr citiem modeļiem ir augsts korpuss, kas neļauj operatoram redzēt, kas notiek mašīnas tiešā tuvumā, šeit priekšējā veltņa diametrs ir 10 mm, tāpēc tā augstums ir daudz mazāks. Dizaineri virs tā ir iestrādājuši arī paaugstinātu aizsegu, kas paver vēl plašāku piekļuvi apskatei. Tas ir noderīgs, ja nepieciešams tikai rūpīgi noslīpēt detaļu līdz noteiktai līnijai, to nepārkāpjot.

Priekšrocības

 • apgriezienu skaitu var regulēt;
 • Sākuma taustiņa bloķēšana;
 • svira ērtai siksnas nomaiņai;
 • Sekundārais mainīga soļa rokturis.

Trūkumi

 • Kad atbalsta rāmis ir piestiprināts, nav iespējams slīpēt līdz pat stūrim;
 • zole nav pietiekami līdzena;
 • plastmasai ir nepatīkama smaka;
 • Daudz putekļu lido gar putekļu maisiņu.

MILITĀRAIS BS600

Vērtējums: 4.5

MILITARY zīmols ražo vienu no lētākajiem lentes slīpmašīnām ar 600 W jaudu un instrumentu izmēru 457×75 mm. Sver 3.2 kg. 250 m/min maksimālais ātrums. Iekārta ir aprīkota ar cieto disku, kas savāc putekļus. Aizmugurējais rokturis ir ar gumijas pārklājumu, bet priekšējais rokturis ir tikai atbalsta līstīte. Tam ir ritenītis, ar ko mainīt apgriezienu skaitu. Īpašnieki ir ziņojuši, ka lente pati izlīdzinās un lietošanas laikā neizbirst. Bet labāk ir mašīnu savienot ar putekļu sūcēju, citādi tā ātri aizsērē ar skaidām un pārkarst.

Šīs slīpmašīnas nepārprotama priekšrocība ir tās cena, kas ir 2-5 reizes zemāka nekā konkurentu modeļiem. Ja elektroinstruments ir nepieciešams tikai gadījuma rakstura lietošanai, nav vērts maksāt papildu izmaksas. Uz korpusa ir arī plastmasas kājas, kuras var izmantot kā otrādi apgrieztās kājas, lai strādātu otrādi. Tie ir dobi, un ir pievienotas divas skavas, lai tos ievietotu caurumos un piespiestu pie galda. Tas novērsīs mašīnas “lēkšanu” vibrācijas dēļ.

Priekšrocības

 • ir ātruma regulators;
 • starta pogu var bloķēt;
 • Korpuss ir aprīkots ar profilētām kājiņām, lai mašīnu varētu pagriezt otrādi un strādāt kā ar darbgaldiem;
 • cieto putekļu savācēju;
 • Komplektā ir iekļautas divas skavas.

Trūkumi

 • to ir neērti turēt ar sekundes rokturi – tas izslīd;
 • uzkarst diezgan ātri;
 • bez savienojuma ar putekļu sūcēju tas ātri aizsērē.

Atlases kritēriji

Lai atrastu jums piemērotāko mašīnu, ir jānosaka tās turpmākā izmantošanas joma un iespējamās slodzes. Šādā gadījumā var iegūt vislabāko cenas un kvalitātes attiecību.

oglekļa birstes

Izvēloties slīpmašīnu, pievērsiet uzmanību tam, vai ir pieejamas rezerves ogles birstes, kuras ir vienas no pirmajām, kas sabojājas

Nav jēgas izvēlēties dārgu profesionālu rīku jūsu mājai vai dārzam – tas, visticamāk, būs pārlieku jaudīgs un ietvers nevajadzīgas iespējas. Iegādājoties elektroinstrumentu, jāņem vērā šādi punkti:

 • Power. Jo augstāks tas ir, jo ātrāk tiek paveikts darbs. Slīpmašīnu jauda ir no 500 W līdz 1,2 kW. Mājas lietošanai ir pilnīgi pietiekami ierīce ar 500-700 vatu, profesionāļiem vajadzētu izvēlēties jaudīgākus rīkus. Jūs maksājat augstāku cenu par veiktspēju, ņemot vērā svaru un cenu.
 • Darba jostas izmēri. Tas ir pieejams dažādos platumos un garumos. Jo vairāk šo parametru, jo labāka veiktspēja. Profesionālo modeļu darba platums parasti ir 100 cm.
 • Instrumenta svars. Slīpmašīnas masa parasti nepārsniedz 7 kg.

Pērkot šo ierīci, jums ir jāmeklē šādas papildaprīkojuma iespējas.

Veidotāji

Laba rīka izvēle nav vienkārša, jo šodien tirgus ir burtiski piepildīts ar piedāvājumiem. Pērkot mašīnu, var vadīties pēc ražotāja reputācijas, kas ir laba kvalitātes un uzticamības garantija. Pamatojoties uz ekspertu viedokli un lietotāju atsauksmēm, labākos LFM ražo šādi uzņēmumi

Bort logotips

Bort Global Ltd. Starptautisks uzņēmums, kas specializējas elektroinstrumentu un iekārtu jomā. Tās ražotne atrodas Ķīnā. Visiem izstrādājumiem ir trīs gadu garantija. Bort Global Ltd ir gan profesionāli, gan vietējie modeļi.

Hammer logotips

Hammer Werkzeug GmbH. Vācijas ražotājs, kas papildus elektriskajiem instrumentiem ražo arī celtniecības un mērīšanas iekārtas. Uzņēmums pievērš lielu uzmanību kvalitātes kontrolei, un visi tā produkti ir sertificēti atbilstoši ISO standartiem.

Hyundai logotips

Hyundai. Elektroinstrumentu ražošana ir viens no Dienvidkorejas grupas pamatdarbības virzieniem. Tās produkti ietilpst vidējā cenu segmentā. Hyundai pats ražo dzinējus saviem darbarīkiem, kas to atšķir no konkurentiem.

Bosch logotips

Bosch. Šis Vācijas uzņēmums ir viens no pasaules līderiem elektroinstrumentu, mājsaimniecības un celtniecības iekārtu ražošanā. Cita starpā ražotājs piedāvā lentveida slīpmašīnas kokam un metālam. “Bosch lepojas ar savu izstrādājumu kvalitāti, taču tie nav tieši budžeta kategorijas produkti.

kalibra uzņēmuma logotips

“Kalibr. Latvijas ražotājs, kas patērētājiem piedāvā vienkāršus un pieejamus produktus. Tās rīkiem ir minimums iespēju un frills.

Makita logotips

Makita Corporation. Tas ir Japānas uzņēmums, kas specializējas celtniecības iekārtu un instrumentu ražošanā. Makita izstrādājumi izceļas ar augstu kvalitāti, izturību un uzticamību.

Interskol logotips

“Interskol.”. Latvijas uzņēmums, kas ražo dārzkopības un celtniecības instrumentus. Uzņēmums piedāvā plašu produktu klāstu par ļoti pieņemamām cenām. Interskol priekšrocība ir lielais servisa centru skaits visā valstī.

Black Decker logotips

Black+Decker. Elektroinstrumentu un dažādu iekārtu ražotājs no ASV ar plašu klāstu un labu kvalitāti.

Sturm uzņēmuma logotips

“Sturm”. Vietējais uzņēmums ar ražotnēm Ķīnā. Instrumentu izstrādē piedalās Eiropas un Japānas dizaineri. Uzņēmums cenšas ņemt vērā to izmantošanas specifiku Krievijā.

Pamatojoties uz iepriekš minētajiem kritērijiem un ražotāju vērtējumiem, esam apkopojuši labāko 2021. gada koka un metāla slīpmašīnu pārskatu. Šajā top produktu klāstā ir gan profesionāli, gan mājas lietošanai paredzēti rīki.

Labāko siksnu slīpmašīnu vērtējums

Nominācija vieta produkta nosaukums cena
Labākie profesionālie siksnu slīpmašīnas 1 Makita 9404 13 864 ₽
2 Metabo BAE 75 13 010 ₽
3 INGCO PBS12001 6 020 ₽
4 BOSCH GBS 75 AE 15 679 ₽
5 Makita M9400 9 500 ₽
6 Hammer LSM 1000 PREMIUM 6 849 ₽
7 ELITECH MLSL 1200E 5 682 ₽
8 Hyundai BS 900 3 493 ₽
9 MĒRIERĪCE LSHM-1000 UE 3 173 ₽
10 DIOLD MSHL-1U 3 480 ₽
Labākā pusprofesionālā lentes slīpmašīna 1 BOSCH PBS 75 A 5 880 ₽
2 Makita 9910 6 392 ₽
3 Āmurs LSM 800 B 3 480 ₽
4 MILITĀRA BS600 2 490 ₽

Labākie darbarīki mājai

Šīs grupas dzirnaviņas ir salīdzinoši nelielas jaudas, taču ir vieglas un pieejamas. Sadzīves ierīces ir paredzētas mājsaimniecības darbiem vai lietošanai nelielā darbnīcā.

Kolner KBS 533 x 76 V

Lentes slīpmašīna Kolner KBS 533x76 V

Zīmola izcelsme ir Vācijā, ražošana jau sen pārcelta uz Ķīnu. Kolners – 1 000. W, ar 75 mm platu abrazīvo lenti. Tam ir labs ergonomisks dizains, neliels svars (4 kg) un kompakts izmērs: 357x174x162. Ideāli piemērots rupju darbu veikšanai.

Priekšrocības:

 • bagātīgu funkcionalitāti;
 • veiksmīgs dizains;
 • labs sniegums.

Trūkumi:

 • Diezgan augsta cena;
 • Dažu funkciju trūkums.

Šīs ierīces izmaksas – no 4,8 līdz 5,6 tūkstošiem. Euro.

Kalibr LSM-750

Kalibr LSM-750 lentes slīpmašīna

Šīs Latvijas iekārtas jauda ir 750 W un jostas platums 76 mm. Spīles instrumenta nostiprināšanai. Tās svars ir 4,02 kg, bet izmēri – 335x185x178. Šī LShM komplektā ir putekļu soma un īpašs rāmis.

Priekšrocības:

 • labs dizains;
 • pietiekama jauda;
 • pieņemama cena.

trūkumi:

 • Neatbilstoša funkcionalitāte: nav ātruma kontroles un saglabāšanas, nav maigās palaišanas;
 • zema dzirnaviņu izgatavošanas kvalitāte.

Dzirnaviņu izmaksas – 4,5 tūkstoši. Euro.

BORT BBS-801N

Lentes slīpmašīna BORT BBS-801N

Šī vienība – labākā izvēle visiem faniem, lai aprīkotu savu māju ar savām rokām. dzirnaviņas jauda ir pienācīga – 800 vati un standarta jostas platums ir 76 mm. Tā svars ir 3,15 kg, un izmēri – 340x160x150 mm. BORT BBS-801N atjautīgā konstrukcija ļauj ar šo mašīnu slīpēt pat grūti aizsniedzamas virsmas. Instruments ir aprīkots ar papildu rokturi, kas ir fiksēts vairākās pozīcijās.

Priekšrocības:

 • Mainīgs ātrums plašā diapazonā;
 • bagātīgs aprīkojums;
 • Sarežģīts reljefs.

Trūkumi:

 • Nav mīkstās palaišanas sistēmas.

Instrumenta cena ir aptuveni 6K. Euro.

PATRIOT BS 810

PATRIOT BS 810 lentes slīpmašīna

Zīmola izcelsmes valsts ir Amerikas Savienotās Valstis, un rīks ir izgatavots Ķīnā. Šī modeļa izejas jauda ir 800 vati, svars 3,6 kg. Tā izmēri ir 421x180x181 mm. Tajā ir iebūvēts putekļu sūcējs, kas nodrošina darba vietas tīrību un gaisa tīrību un attīrīšanu no putekļiem; un. Ātruma regulators, drošības apturēšanas un maigās palaišanas sistēma. Labs dizains un gumijots rokturis atvieglo darbu ar šo slīpmašīnu. Patriot ir arī nejaušas iedarbināšanas slēdzene un viegla piekļuve birstēm. Gumijotais kabelis ir izturīgs pret sastiepumiem un ļauj instrumentu izmantot jebkuros apstākļos.

Priekšrocības:

 • ērts dizains;
 • Pietiekami ietilpīga putekļu tvertne;
 • gumijots kabelis;
 • liela jauda.

Secinājums:

 • ievērojama vibrācija pie liela ātruma.

Dzirnaviņas izmaksas – no 5,45 līdz 5,6 tūkstošiem Euro. Euro.

Bosch PBS 75 AE

Lentes slīpmašīna Bosch PBS 75 AE

Bosch PBS 75 AE ir pietiekami uzticams un jaudīgs, lai to varētu izmantot gan amatieri, gan profesionāļi. Neskatoties uz vidējo jaudas līmeni (750 W), šis modelis izceļas ar lielisku veiktspēju. Alumīnija izmantošana ir samazinājusi mašīnas svaru līdz 3,5 kg. Jostas izmēri 75×533 mm. Šai slīpmašīnai ir putekļu tvertne ar mikrofiltrēšanas sistēmu, un tai var pievienot arī putekļu sūcēju. Ātruma kontrole, jostas centrēšanas sistēma un ātra jostas nomaiņa arī ir funkciju sarakstā.

Priekšrocības:

 • ērts dizains;
 • var piestiprināt pie darba galda.

trūkumi:

 • maza putekļu tvertnes ietilpība un neērta novietojuma iespējas.

Šī rīka izmaksas ir aptuveni 10 tūkstoši. Euro.

Sturm BS8511U

Sturm BS8511U lentes slīpmašīna

Viens no jaudīgākajiem hobi darbināmajiem slīpmašīnām. Tās jauda ir 1100 vati. Josta ir 533 mm gara un 76 mm plata.

Priekšrocības:

 • augsta veiktspēja;
 • gudrs dizains;
 • labs aprīkojums.

Trūkumi:

 • 3,6 kg svars un pārāk īss strāvas kabelis.

Modeļa cena – aptuveni 7 tūkstoši. Euro.

MILITĀRA BS600

MILITARY BS600 lentes slīpmašīna

Modeļa svars ir 3,2 kg un jauda 600 W. Siksnas ātrums līdz 250 metriem minūtē. Izmēri: platums 76 mm, garums 455 mm. Šai slīpmašīnai ir putekļu maiss, un to var pievienot putekļu savācējam. Komplektā ietilpst stiprinājumi ierīces nostiprināšanai ar uz augšu vērstu joslu. Ātra jostas nomaiņa ar īpašu sviru.

Priekšrocības:

 • uzticama siksnas stiprināšana
 • bagātīgs aprīkojums;
 • mazs svars
 • pienācīga ergonomika.

Trūkumi:

 • Neapmierinoša mašīnas putekļu tvertnes kvalitāte un izmērs.

Modeļa cena ir 3200 ASV dolāru. Euro.

Labākie profesionālie siksnu slīpmašīnas

Paturot prātā iepriekš minētās funkcijas, aplūkosim konkrētus modeļus, par kuriem ir visvairāk pozitīvu atsauksmju un kurus mūsu eksperti ir iecienījuši to funkciju dēļ. Vispirms mēs aplūkosim profesionālās kvalitātes modeļus ar 900-1200 W jaudu, kas paredzēti intensīvai lietošanai.

Makita 9404

Vērtējums: 4.9

Pirmo vietu eksperti piešķīra Makita 9404, kas ir aprīkots ar 1010 W jaudu un spēj griezt siksnu ar 440 m/min. ātrumu. 610×100 mm instrumentu izmērs, lai uzreiz varētu apstrādāt lielu platību. Elektroinstrumentu vietā tur divi rokturi. Aizmugurē ir sprausla un atkritumu tvertne. Labajā pusē ir ritenis ātruma regulēšanai. Sprūdu var bloķēt, lai nebūtu nepieciešams visu laiku nospiest sprūdu. Pēc jostas nomaiņas tās pozīcija tiek automātiski noregulēta. Īpašniekiem atsauksmēs patīk, ka mašīnu var apgriezt, novietot uz galda vai grīdas, ieslēgt un izmantot kā mašīnu, apstrādājot mazas detaļas, turot tās rokās.

Esam secinājuši, ka lentes slīpmašīna ir vislabākā attiecībā uz izturību intensīvas lietošanas laikā. Daudzi ziņojumi apstiprina, ka mašīnu amatnieki vai galdnieki izmantoja 5 dienas nedēļā 4 līdz 5 gadus. Lietotājiem jāmaina tikai tādi palīgmateriāli kā siksna, birstes un ogles paliktnis.

Priekšrocības

 • Liela jauda 1010 vati;
 • Siksna darbojas ar ātrumu 440 m/min;
 • ātruma regulēšana;
 • uzreiz uztver 100 mm platumu.

Trūkumi

 • Svars 4.7 kg ātrāk nogurst rokas;
 • dažreiz maisiņš atdalās;
 • Ir grūti iegādāties jostu, kas ir mazāka par 180 mm
 • Aizmugurējais rokturis nav aprīkots ar pretslīdēšanas spilventiņiem.

Metabo BAE 75

Vērtējums: 4.8

Otrā vieta profesionālajai slīpmašīnai BAE 75 no Metabo. Elektriskais instruments ir apveltīts ar 1010 vatu jaudu, kā pārskata līderis, bet tam jau ir gumijoti rokturi, tāpēc to ir daudz ērtāk turēt. Lentes ātrums 450 m/min ir nedaudz labāks nekā konkurentam, taču instrumentu izmērs šeit ir mazāks – 533×75 mm. Piegādē jau ir iekļauts viens 80 smiltis sasmalcināts asmens. Ierīcei ir putekļu tvertne ar zīmola nosaukumu un adapteris putekļu sūcēja pievienošanai. Ražotājs ir parūpējies par nelielu detaļu, kas ietver imobila atslēgu, lai īpašnieki varētu viegli nomainīt slīpēšanas siksnu. Iekārta sver 4.7 kg. Maigā iedarbināšana nodrošina precīzu iedarbināšanu bez nervozitātes efekta.

Mūsu eksperti un citi lietotāji savās atsauksmēs ir uzslavējuši šīs slīpmašīnas īpašo pamatplati, kas ne tikai ļauj izmantot instrumentu otrādi, bet arī nodrošina, ka apstrādājamās detaļas var slīpēt pareizā leņķī. Ierobežojuma slēdža pozīciju var regulēt un fiksēt ar skrūvi kreisajā pusē.

Priekšrocības

 • Uzbūves kvalitāte;
 • gumijoti rokturi;
 • Jostas ātrums ir 450 m/min;
 • ir maiga palaišana.

Trūkumi

 • tikai 20 % atlūzu nonāk putekļu tvertnē, pārējās nonāk gaisā
 • var braukt pa virsmu otrādi.

Modeļi profesionāļiem

Šajā grupā ietilpst jaudīgas un ražīgas slīpmašīnas, kas bieži aprīkotas ar plašu darba jostu. Šie rīki parasti ir dārgāki un reti tiek iegādāti lietošanai mājās.

Stanley STBS720

Stanley STBS720 lentes slīpmašīna

Iekārta ar 720 W jaudu un 3,2 kg svaru. Tā ir aprīkota ar standarta 75×533 mm jostu. Tam ir ātruma regulēšanas sistēma, putekļu tvertne, ērta abrazīva nomaiņa, un priekšējam rokturim ir trīs dažādas pozīcijas. Tomēr galvenā mašīnas priekšrocība ir tās modernā korpusa konstrukcija. Tam ir īpašs buferis, priekšējā vāciņa konstrukcija ļauj instrumentu izmantot grūti aizsniedzamās vietās.

Priekšrocības:

 • laba funkcionalitāte;
 • saprātīga cena;
 • pārdomāts dizains un mājokļu būvniecība.

Trūkumi:

 • nepietiekama jauda.

Mašīnas izmaksas – no 4,7 tūkstoši. Euro. Līdz 5,5 tūkstošiem. berzēt.

Einhell TC-BS 8038

Einhell lentes slīpmašīna TC-BS 8038

Modeļa jauda 800 W; svars 3,4 kg. Lentes izmēri 76×533 mm. Ar putekļu tvertni un ātruma regulēšanu.

Priekšrocības:

 • pārdomāta ergonomika;
 • saprātīga cena.

Trūkumi:

 • zema dzirnaviņu uzticamība, par ko sūdzas daudzi lietotāji.

Mašīnas izmaksas – aptuveni 5 tūkstoši. berzēt.

Ryobi EBS 800V

Ryobi EBS 800V lentes slīpmašīna

Šīs lentes slīpmašīnas jauda ir 800 W, un tās svars ir 3,3 kg. Abrazīva kustības ātrums ir 300 m/min, un tā izmērs ir 75 × 533 mm. Elektroinstruments ir aprīkots ar putekļu nosūces sistēmu. Mašīna ir salīdzinoši maza, ērta un perfekti sabalansēta. Tam ir ātra jostas nomaiņa, un priekšējam rokturim ir trīs pozīcijas. Iekārtu var izmantot gan liela mēroga ražošanas uzdevumiem, gan remontdarbiem mājās.

Priekšrocības:

 • pieņemama jauda;
 • mazs svars;
 • labs aprīkojuma komplekts.

Trūkumi:

 • Daudzu būtisku iespēju trūkums;
 • trokšņainība.

INGCO PBS12001

INGCO PBS12001 lentes slīpmašīna

Automašīna noteikti pieder profesionāļu grupai. Tās jauda ir 1,2k. Jauda 6 kg. 500 metri minūtē un izmēri 100 × 610 mm. Šī slīpmašīna ir lieliski piemērota kokapstrādei, lielu metāla virsmu tīrīšanai un pulēšanai, apdares slīpēšanai. Tās bieži izmanto mēbeļu ražošanā, automobiļu remontdarbnīcās, autoservisos, automobiļu tirdzniecības salonos un automobiļu remontdarbnīcās.

Priekšrocības:

 • lieliska jauda;
 • izstrādāts dizains;
 • uzticamība.

Trūkumi:

 • Nav ātruma regulēšanas;
 • Liels svars;
 • Nav motora aizsardzības pret pārkaršanu.

Mašīnas cena ir aptuveni 10,5 tūkstoši. Euro.

Metabo BAE 75

Metabo BAE 75 lentes slīpmašīna

Jauda 1100 W, lentes ātrums līdz 450 metriem minūtē. Auduma izmēri ir 75×533 mm. Ierīces svars ir 4,9 kg. Slīpmašīnu var uzstādīt pastāvīgi bez instrumentiem. Mašīna ir gudri veidota un aprīkota ar papildu rokturi, kas nodrošina ērtu satvērienu un samazina vibrācijas līmeni.

Priekšrocības:

 • lieliska jauda;
 • ērts dizains;
 • Var izmantot stacionāri.

Trūkumi:

 • ievērojams svars;
 • Dažu nepieciešamo opciju trūkums.

Dzirnaviņas izmaksas ir aptuveni 20 tūkstoši eiro. Euro.

Makita 9404

Makita 9404 lentes slīpmašīna

Šis modelis ir profesionāls instruments, ko var izmantot, lai efektīvi sasmalcinātu dažādus materiālus. Iekārtas jauda ir 1100 W, svars – 4,8 kg, sloksnes izmēri – 100×610 mm. Slīpmašīnas konstrukcija ļauj strādāt tuvu sienu malām. Instruments ir aprīkots ar putekļu maisiņu, un to var savienot ar putekļu sūcēju.

Priekšrocības:

 • liela jauda;
 • Lieliska funkcionalitāte.

Trūkumi:

 • liels svars;
 • Nav lielisks dizains.

Mašīnas izmaksas ir 18-19 tūkstoši. Euro.

BOSCH GBS 75 AE

BOSCH GBS 75 AE lentes slīpmašīna

Šīs slīpmašīnas nominālā jauda ir 750 W, bet lentes ātrums – līdz 330 m/s. Darba virsmas izmēri ir 75×533 mm. Instrumenta svars 3,3 kg. Neskatoties uz ļoti pieticīgo veiktspēju, kā profesionālai iekārtai, ierīce droši tiek galā ar jebkuru materiālu slīpēšanu, pateicoties abrazīviem ar grafīta pārklājumu. Mašīnai ir mainīga ātruma sistēma, noņemams rokturis.

Priekšrocības:

 • Labs dizains;
 • uzticamība;
 • lieliska funkcionalitāte;
 • neliels svars.

Trūkumi:

 • Neveiksmīgs putekļu maisiņa izvietojums un tā mazais tilpums.

Hammer LSM 1000 PREMIUM

Hammer LSM 1000 PREMIUM lentes slīpmašīna

Īpašā šīs iekārtas īpašība ir tā, ka tai ir metāla korpuss. Iespējams, tādēļ ierīces svars ir 6,75 kg. Elektroinstruments – 1,2 tūkst. W un jostas izmēri ir 100×610 mm. Šai slīpmašīnai ir ātruma regulēšanas sistēma, starta pogas bloķēšana, putekļu maiss.

Priekšrocības:

 • ērts dizains;
 • teicama veiktspēja;
 • Laba uzbūves kvalitāte, uzticams;
 • labs aprīkojuma komplekts.

Trūkumi:

 • ievērojams svars;
 • liels izmērs.

Šī blakus mašīna maksā no 10 000 līdz 11 000 eiro. Euro.

ELITECH MSCHL 1200E

ELITECH MSHL 1200E lentes slīpmašīna

Šī mašīna ir tipiska profesionālo mašīnu grupas mašīna. Iekārtas jauda ir 1200. Watt, tā svars ir 5,5 kg, instruments ir aprīkots ar platu jostu – 100×610 mm. Šim modelim ir ātruma regulēšanas opcija un iespēja pieslēgt putekļu sūcēju. To var nostiprināt arī ar skrūvju skavām.

Priekšrocības:

 • Lieliska jauda;
 • ērts dizains;
 • bagātīgu funkcionalitāti;
 • pieņemama cena.

Trūkumi:

 • mašīnas iespaidīgais svars.

Mašīnas izmaksas ir 11,5 – 12 tūkstoši. Euro.

Kā izvēlēties siksnu slīpmašīnu

Izcelsim galvenos kritērijus lentes slīpmašīnas izvēlei:

 1. Power
  . Pieejams 600-1200 W un ietekmē elektroinstrumenta izturību. Jaudīgākas iekārtas kalpos ilgāk tajos pašos darba apstākļos. Tie nodrošina arī labāku veiktspēju.
 2. Jostas ātrums
  . Ātrums svārstās no 200 līdz 500 m/min, un tas arī norāda uz veiktspēju. Vienā un tajā pašā laikā mašīna ar lielāku ātrumu apstrādās lielāku platību nekā mašīna ar mazāku ātrumu.
 3. Jostas izmērs
  . Garuma un platuma mērījumi. Parametri, kas ietekmē pārklājamo platību. Lielākas lentes ir pieejamas lielākām virsmām, savukārt mazākas lentes ir ideāli piemērotas margu, balstu un citu šauru detaļu slīpēšanai. Ir nepieciešams arī plaši pieejams palīgmateriāls, citādi rīks būtu bezjēdzīgs.
 4. Svars
  . Svars ietekmē pārvietošanas ērtumu. Siksnu slīpmašīnas ir pieejamas no 2.5 līdz 7 kg.
 5. Papildu funkcijas
  . Dažādas iespējas ļauj strādāt efektīvāk. Ātruma regulēšana ir noderīga gan cietai, gan mīkstai koksnei. vienmērīga iedarbināšana samazina enerģijas patēriņu un novērš trīcošas kustības procesa sākumā. Nemainīgs apgriezienu skaits nodrošina vienmērīgu rezultātu uz lielas virsmas neatkarīgi no operatora pieliktās pūles. Viegli uzturēt darba vietu tīru ar putekļu tvertni.
Novērtējiet šo rakstu
( Vēl nav vērtējumu )
Pievienot komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: