Top 15 labākās videospēļu konsoles: 2022. gada reitings

SEGA Magistr Titan 3 retro konsole
Labākās spēļu konsoles 2020

Ivans Omeļčenko

Saskaņā ar populāro memu – atpakaļ uz 2007. gadu nav atpakaļceļa. Taču 90. gadu sajūtu ir viegli atgūt – un mēs šeit nerunājam par noskūtiem puišiem tumšbrūnās jakās. Mēs runājam par retro konsolēm Dandy un Sega, uz kurām mēs visi skrējām pēc skolas, lai spēlētu Mortal Kombat ar draugiem vai glābtu princesi Super Mario Bros.

Šīs konsoles ir daļa no mūsu bērnības. Siltumā un mājas ērtībās ietērpta, tā daudziem ir lieliska atmiņa. Dažreiz jūs vienkārši vēlaties atgriezties savos 7-10 gados un justies nostalģiski vismaz vienu vakaru. Vai arī parādiet saviem bērniem, ko viņu vecāki spēlēja. Retro konsoles var palīdzēt.

Mēs esam izpētījuši visus šo sīkrīku nianses, salīdzinājuši dažādus uzņēmumus un sarindojuši labākās retro konsoles, ko var iegādāties 2022. gadā.

Labākā retro spēļu konsole: SEGA Magistr Titan 3

Populārākais modelis tiešsaistes veikalos

Retro SEGA Magistr Titan 3

Pros: populārākais tiešsaistes veikalos stacionārs emulators 8 un 16 bitu spēļu sistēmu. Ražotājs konsoles atmiņā jau ir ielādējis 500 populārāko Dandy un Sega spēļu. Paplašiniet savu spēļu kolekciju ar MicroSD slotu: lejupielādējiet spēles kartē un palaidiet tās savā sīkrīkā.

Labākā retro spēļu konsole ir viegli lietojama un iestatāma, lieliski piemērota bērniem jau no 3 gadu vecuma, jo tā ir pirmā konsole. Adekvāta cena par 2500 Euroļiem. Glancētā korpusa izmēri ir 17 x 17 cm. Izgatavots no drošas plastmasas, tāpēc nav apdraudēti bērni. Ar trim analogajiem cinch ligzdiem un barošanas avotu aizmugurē. Divi vadu džoistiki Sega Mega Drive stilā lieliski iekļaujas rokā un nodrošina precīzu pogu nospiešanu.

Ir vērts pieminēt, ka ierīce atbalsta dažādus audio formātus, tāpēc varat klausīties mp3 mūziku un pārlūkot attēlus. Lai atpūstos brīvdienās pie mājas, tas būs ļoti noderīgs.

Spēļu sarakstā lietotājs var atrast visas populārākās darbības spēles, kaujas spēles un roguelikes, kas bija populāras manā bērnībā. Konsole noteikti kļūs par uzmanības centru piektdienas vakara tikšanās reizēs ar draugiem, un, kopā spēlējot Čipu un Deilu, jūs atgriezīs bērnībā.

Mīnusi: nav

SEGA Genesis Gopher 2

Daudz labāks risinājums, kas ļauj atskaņot klasiku ne tikai no NES, bet arī no SNES un Mega Drive. Konsole ir atrodama dažādās pakās, taču tai ir vismaz 500 un dažās versijās pat 700 spēles. Ja gadās, ka jums pietrūkst iekļaujamo projektu, vienmēr varat paplašināt atmiņu, izmantojot micro SD zibatmiņu.

Darbības laiks ir aptuveni 7 stundas, un ir dažādas emulatora funkcijas, piemēram, saglabāšana visur. Tas ir daudz labāks risinājums, kas noteikti kalpos ilgāk nekā iepriekšējais pretendents, taču tas arī maksā ievērojami vairāk.

Labākā retro TV konsole: SEGA Magistr Drive 2

Labas 16Bit spēles

Retro konsole SEGA Magistr Drive 2

Priekšrocības: Lieliska retro konsole savienošanai ar televizoru, izmantojot AV kabeli. Starp 252 instalētajām spēlēm var atrast savas mīļākās: Mortal Kombat, Dune II, visas Sonic daļas un citas. Komplektā ir 9V barošanas avots, divi džoistiķi un TV kabelis (2 caurules, tāpēc gaidāma tikai mono skaņa).

Ierīces korpuss ietilpst plaukstā, tajā ir ligzda, kurā var ievietot kasetnes. Atsauksmes liecina, ka varat izmantot vecās kasetnes, kā arī iegādāties jaunas, ja tādas ir nepieciešamas. Ierīce darbojas ar 16 bitu arhitektūru, tāpēc grafikas iespējas spēlēs ir vairākas reizes labākas nekā Dandy.

Spēle porti ir Latviešu valodā, nav traucējumu, kad palaišanas vai atpaliek audio ir konstatēts. Gadžets pilnībā attaisno cenu tiešsaistes veikalos 2300 Euro.

Mīnusi: Nav atrasts

Xbox S sērija S

Xbox Series S – pieejamāka Xbox Series X versija. Abas konsoles ir daļa no Microsoft nākamās paaudzes produktu klāsta, lai gan S sērijas konsolei trūkst dažu izmaksu samazināšanas funkciju.

Apvienojumā ar Xbox Game Pass abonementu Xbox X sērija X būtu lieliska izvēle tiem, kam pašlaik nepieder Xbox One. Tomēr spēlētāji, kuri nav gatavi atteikties no naudas, lai iegādātos X Series, var atstāt savu mīļoto Xbox One, nevis pāriet uz Xbox Series S.

Xbox S sērija S var lepoties ar fantastiskām funkcijām, tomēr ekskluzīvo spēļu trūkums palaišanas dienā nedaudz sarūgtināja fanus. Rezultātā šī konsole sākotnēji tika reklamēta kā izklaides sistēma, nevis kā jaunās paaudzes konsole.

Galvenās funkcijas:

 • Savietojamība uz aizmuguri
 • 512 GB NVMe SSD
 • Xbox Family lietotne

Specifikācijas:

 • Zīmols: Microsoft
 • Operētājsistēma: Xbox sistēmas programmatūra
 • Atmiņa: 512 GB
 • VR atbalsts: nav
 • Izšķirtspēja: 1440p
 • Lietotņu veikals: Microsoft Store
 • Wi-Fi: Jā
 • Savienojumi: USB-A (x3), HDMI, Ethernet, atmiņas paplašināšana
 • HDR: Jā

Priekšrocības:

 • Xbox One austiņu un kontrolieru atbalsts
 • Gandrīz uz pusi zemāka cena nekā Xbox X sērija
 • Xbox mazākā konsole

Mīnusi:

 • Neatbalsta 4K
 • Uz pusi mazāka atmiņa nekā Xbox X sērijas ierīcēm

Labākā portatīvā retro konsole: Palmexx SUP Game Box 400 in 1

Tiny Dandy jūsu kabatā

Retro SEGA Magistr Drive 2 konsole

Labākais: stilīga rokas konsole, kas ir dāvana vecās skolas spēlētājiem. Ja esat uzaudzis ar kineskopu vecāku televizorā, šis sīkrīks jums noteikti patiks. Piestiprinājumu, kura izmēri ir 116 mm x 78 mm un svars – 100 g, var nēsāt somā un spēlēt metro vai garlaicīgu nodarbību laikā universitātē. Spēles ielādējas dažu sekunžu laikā. Viens pieskāriens, un jūs esat spēlē. Ierīce ļauj darba laikā uz 10-15 minūtēm novērst uzmanību, lai nedaudz atvēsinātu galvu.

Retro konsolei ir pievienots AV kabelis un uzlādes kabelis. Darbojas ar uzlādējamu akumulatoru (600 mAh), saskaņā ar atsauksmēm uzlādes pietiek 10 stundām spēles. Sistēma ir aprīkota ar 400 spēlēm. Ir ne vairāk kā 100 oriģinālo nosaukumu un aptuveni 30 interesantu nosaukumu. Tas attiecas uz visām vintage konsolēm, tāpēc tas jāuzskata par pašsaprotamu.

Trīs collu displejā tiek rādīts krāsains video, vadības ierīces un visas pogas darbojas labi. Ergonomika par 1700 RUR. par augstāko cenu. SUP Game Box var pieslēgt televizoram un rādīt spēli.

Ierīce būs labs risinājums, ja vēlaties papildināt savu kolekciju Dandy vai NES, bet nevēlaties apgrūtināt ar pieslēgšanos televizoram. Izstrādāts kā ideāla konsole: varat spēlēt, guļot un gaidot, kad beigsies filmas reklāma. Bērni vēlas redzēt, ar kādām spēlēm sāka spēlēt viņu vecāki.

Pieejamas piecas dažādas krāsas. Uzraksts Sup izskatās ļoti līdzīgs modes zīmola Supreme logotipam, tāpēc šo sīkrīku var apbrīnot modes tendenču noteicēji un modes cienītāji.

Trūkumi: atskaņošanas laikā uz sāniem uzstādīto skaļuma taustiņu var sasist ar roku, tāpēc skaņa var atsitināties.

Kā izvēlēties portatīvo konsoli?

Galvenie aspekti, kas jāņem vērā, izvēloties rokas konsoli:

 • Mērķauditorija un konsoles funkcionalitāte. Vissvarīgākais ir izlemt, ar ko vēlaties spēlēt. Ļoti maziem bērniem ir pieejami primitīvi sīkrīki ar minimālu pogu skaitu. Pārsvarā tie nāk ar iešūtām spēlēm ar labiem multiplikācijas filmu varoņiem. Bērnam nav asiņu un stresa. Ja īpašnieks ir vismaz vidusskolas vecumā un vecāks, jums vajadzētu apsvērt pilnvērtīgu daudzfunkcionālu ierīci.
 • Spēles – kādas un cik daudz spēļu konsole spēj uzņemt. Par laimi, reti, bet joprojām redzēt modeļus, galvenokārt izgatavoti Ķīnā, kas maksā pensus, bet šie sīkrīkus ir zemas kvalitātes un neliels spēļu komplekts tajos iepriekš ielādēts. Nav iespējama papildu uzstādīšana. Otrais punkts ir licencēto spēļu cena. Tas var būt ļoti augsts, un jūs nevarat likt pirātu. Aplūkojiet spēļu cenu un iespēju instalēt no dažādiem

  Labākā mini retro konsole: Dendy Super mini SFC

  Mazs ar lielu spēļu kolekciju

  Retro konsole Dendy Super mini SFC

  Priekšrocības: Neliela, kompakta konsole ar 620 iepriekš ielādētiem nosaukumiem. Lietotājam ir pieejamas visas populārākās 90. gadu spēles: Kontra, Bruņurupuči nindzjas, Pac Man un daudzas citas. Pavadiet neaizmirstamu vakaru kopā ar draugu, atceroties nāves gadījumu kombinācijas Mortal Kombat, palīdzēs divi vadu džoistiķi. Pietiekami gari vadi, lai ērti sēdētu uz dīvāna.

  Nav kārtridžu atbalsta, taču jūsu spēļu krājumi kalpos gadiem ilgi. Džoistikiem ir četras pogas, tostarp atsevišķas pogas turbo režīmam un superspēļu veikšanai. Lietotāji slavē jauku kontroliera dizainu un vienmērīgu taustiņu nospiešanu. Savienojums ar televizoru, izmantojot AV kabeli.

  Mīnusi: Nav atrasts.

  PSP

  Sony leģendārā rokas konsole. Vairs nav nekādas atšķirības, kuru revīziju veikt: “biezu”, “plānu” vai pat Go. Neskatoties uz to, ka PSP spēles joprojām ir pieejamas iegādei PS3 un PS Vita, lejupielādēt tās uz pašas konsoles tagad būs problēma, kas atstāj mums tikai iegādāties lietotas UMD diskus vai hakeru.

  Taču tas noteikti piedāvās daudz spēļu ar daudz ekskluzīvo un visdažādākajām gaumēm piemērotu spēļu. Nav jēgas ilgi stāstīt par PSP nopelniem, jo konsole ir labi pazīstama Krievijā un kaimiņvalstīs, kā arī visas tās priekšrocības un trūkumi.

  Labākā lētā retro konsole: Dendy Classic 255

  Konsole par filmas cenu

  Retro Dendy Classic 255

  Plusi: Budžetam draudzīgākais modelis 2022. gada labāko retro spēļu konsoļu reitingā. Mātesplates specifikācijas garantē 8 bitu skaņas un attēla kvalitāti jūsu iecienītākajās spēlēs – 255 no tām. Pilns spēļu saraksts ir atrodams kastes aizmugurē. Runājot par kārbu: uz tās ir motociklista attēls, tāpat kā uz 90. gadu modeļiem.

  Barošanas avots ir iebūvēts plastmasas korpusā, konsole ir savienota ar tīklu, izmantojot pusotra metra vadu. Smagie un pastāvīgi pārkarsušie bloki, kas apvilkti ar zilu līmlenti, ir pagātne. Lai to vadītu, tiek izmantoti divi vadu džoistiķi ar Dandy logotipu. Kontrolieri ir Segovian, sešu pogu, bet tas nekādā veidā neietekmē spēlēšanas iegremdēšanos.

  Mīksto vārtu kasetnes ieplūdes atveres kvalitāte ir ļoti augsta. Atbalsta oriģinālās NES kasetes un dzeltenās un oranžās ķīniešu replikas, kuras mēs visi labi atceramies no bērnības.

  Mīnusi: Pie 1200, ierīce pilnībā attaisno cerības. Nav trūkumu, par kuriem ziņot.

  X12 plus

  Šis PlayStation Vita un Nintendo Switch ārlaulības dēls var lepoties ar 7 collu 720p ekrānu (tāpat kā Switch OLED) un PS1 spēļu atbalstu. 16 GB iekšējā atmiņa tradicionāli ir pilna ar spēlēm, taču to var arī paplašināt, izmantojot micro SD.

  Papildus spēļu funkcionalitātei ražotājs piedāvā arī filmu skatīšanos un e-grāmatu lasīšanu vairākos formātos. Interesanti, ka konsole gandrīz precīzi atkārto zibatmiņas PSP funkcionalitāti. Ņemot vērā aptuveni salīdzināmas izmaksas (pasūtot tieši no AliExpress, jūs varat iegādāties to par mazāk nekā 3000 Euro), tās galvenā priekšrocība ir ekrāns ar lielāku diagonāli.

  Labākā retro konsole ar bezvadu gamepadiem: Retro Genesis HD Ultra

  Sega, ko bērnībā lūdzāt vecākiem

  Retro Genesis HD Ultra

  Priekšrocības: Stacionāra spēļu konsole klasiskajā Sega Genesis iepakojumā ar vairākām mūsdienīgām funkcijām. Lai neatpaliktu no mūsdienu realitātēm, tas ir aprīkots ar HDMI savienotāju, lai to varētu pieslēgt platekrāna televizoriem. Attēlu optimizācijas tehnoloģija optimizē spēles darbību augstākas izšķirtspējas ekrāniem. Tas ļauj spēļu animācijām būt vienmērīgām, bez milzīgiem kvadrātveida pikseļiem.

  Bezvadu džoistiki ļauj atpūsties uz dīvāna, neuztraucoties par vadu garumu. Darbojas ar 2 AAA baterijām, uzlādes pietiek 60 stundām. Dizains atgādina oriģinālo Sega stilu – melni banāni ar 6 pogām un astoņu pozīciju šķērssiju. Sānu pusē ir klikšķa indikators (maza diode).

  Konsole atbalsta dziļu stereo skaņu, tāpēc “Nokāp šeit”!”MK jums pa mugurkaulu pārņems drebuļi. Ieviesta iespēja pieslēgties uztvērējam ar audio izeju uz skaļruņiem. Ražotājam ir iepriekš instalētas 150 16 bitu spēles.

  Izpētiet sarakstu, izmantojot pievienoto bukletu, kurā iekļauti katras spēles attēli un apraksti. Ierīce ir saderīga ar visām vecajām spēļu kasetnēm, tāpēc ir pienācis laiks piešķirt savai kolekcijai otru dzīvi. Yandex cena.Tirgus cena ir vairāk nekā 4000 Euro., Taču tā noteikti būs labākā retro konsole tirgū.

  Mīnusi: Nav atrasts

  Labākais klasiskais Tetris

  Tiem, kam ir nostaļģija pēc 90. gadiem

  Retro konsole Classic Tetris

  Priekšrocības: pārnēsājamā retro konsole, kas pazīstama ikvienam, kura bērnība pagāja 90. gados. Tā ir īsta rokas spēļu ikona, kas darbojas ar divām AAA baterijām, un tās atmiņā ir 9 999 lejupielādētas spēles. Ne visas ir unikālas – tās lielākoties atšķiras viena no otras pēc ievadlīmeņa un grūtības pakāpes, taču ir arī klasiskās tetrisa, čūskas, sacīkšu un tenisa spēles.

  Konsole ir ļoti viegla: to ir ērti ņemt līdzi uz laukiem vai dabā, lai pavadītu pāris stundas, mēģinot pārspēt jauno rekordu. Tetris ir labs uzmanības un smalko motorisko prasmju attīstīšanai, tāpēc tā būs laba un lēta dzimšanas dienas dāvana bērnam. Intuitīvas vadības ierīces, ar kurām tiks galā pat mazi bērni.

  Tetris ir obligāts priekšmets ikvienam nopietnam retro konsoļu kolekcionāram. 300 Euro cena ir salīdzināma ar labu tasi kapučīno kafejnīcā.

  Vājās puses: lēta plastmasa, taču arī pirms 30 gadiem tā nebija viskvalitatīvākā.

  Labākā retro 8 bitu konsole ar ieroci: Dendy 300

  Apstājies, citādi es šautu!

  Retro Dendy 300 konsole

  Plusi: Slavenās spēļu konsoles Dandy mūsdienīga versija, kurā nav slota kasetņu ievietošanai. Šāda funkcija vairāk nekā atmaksājas ar iebūvētu 300 spēļu kolekciju, tostarp mūsu bērnības leģendām – Robocop, Ninja Turtles un Lode Runner. Iekrautas pilnas versijas ar visām griezuma ainām.

  Retro konsole izceļas starp līdzīgām ierīcēm gaismas pistoles pieejamība iekļauts. Kolekcijā ir 6 spēles, tostarp Duck Hunt un savvaļas rietumu simulators ar gafait, kā filmā “Ātrs un miris” (Wild Gunman).

  Pirms ierīces iegādes ņemiet vērā, ka pistole darbojas tikai ar televizoriem, kuriem ir kineskops, mūsdienu plazmas, OLED un LCD modeļi nedarbojas. Tāpēc sāciet ar pārmeklēšanu vecmāmiņas bēniņos.

  Vājās puses: nav slota atmiņas kartēm vai savienotāja savienošanai ar datoru. Tātad nav iespējams instalēt papildu platformas.

  Labākā retro konsole ar HDMI savienojumu: Hamy 5

  Konsole ir Apple TV izmēra

  Hamy 5 retro konsole

  Priekšrocības: kompakta spēļu konsole, kas izgatavota, izmantojot modernas tehnoloģijas un kvalitatīvas sastāvdaļas. Korpusa izmēri ir 130 x 130 mm, un tas ir izgatavots no melnas plastmasas ar ieslēgšanas un izvēlnes pogām augšpusē. Divi vadu džoistiki pēc Sega kontroliera stila – 6 pogas, astoņu pozīciju d-pad un turbo režīms.

  Konsole ir divu sistēmu: lasa 8 bitu un 16 bitu spēles. Ražotājs kopumā lejupielādēja 505 videospēles (315 Sega un 190 Dendy). Kolekcijā iekļauti 90. gadu ikoniskākie izdevumi: Battletoads, Batman Forever, Comix Zone, Contra, Mortal Kombat 3 un daudzi citi. Lielākā daļa atbalsta Latviešu valodu.

  Ja ar to nepietiek, vienmēr varat lejupielādēt datorprogrammas no interneta, ielādēt tās MicroSD kartē un palaist konsoles vidē. Ierīce ir aprīkota ar īpašu slotu šim nolūkam. Uzreiz ņemiet vērā, ka jums ir nepieciešams lejupielādēt paplašinājuma failus .nes un .bin.

  Retro televizors no konkurentiem atšķiras ar iespēju to pieslēgt, izmantojot HDMI kabeli. Tāpēc tas ir piemērots visiem mūsdienu televizoriem: attēls nesadalās, neaizkavē, neveidojas frizūras.

  Mīnusi: nevarat saglabāt procesu platformers.

  Labākā retro kabatas konsole: Dendy Expert

  Jauka suvenīru dāvana

  Retro Dendy Expert konsole

  Plusi: Lēta rokas retro konsole, kuras korpuss ir izgatavots spēļu automāta formā. Ar savu formas faktoru sīkrīku var pārsteigt ikvienu un kļūt par geek-kolekcijas cienīgu rotājumu. Spēļu sistēmā ir 240 spēles, tostarp oriģinālās Blackadder, Chip & Dale, Maria un Aladdin versijas. Platformas arhitektūra ir 8 bitu.

  Priekšējā panelī ir 2,5″ ekrāns, tāpēc nav nepieciešams televizora pieslēgums. Varat spēlēt jebkurā vietā, ir nepieciešamas tikai pāris baterijas. To pārvalda ar 4 virzienu džojistiku un divām darbības pogām (A un B). Skaņu var regulēt (4 pozīcijas).

  Lietotāju atsauksmēs atzīmēts, ka retro konsolei ir laba konstrukcija un tā būs oriģināla dāvana draugiem. Viena no netriviālajām vietām, kur to spēlēt, ir tualete.

  Mīnusi: Pogas ir mazas, un dažreiz, tās nospiežot, pirksti izslīd.

  Labākā retro Data Frog konsole: Data Frog Y2 HD Plus

  Mazākā un diskrētākā spēļu konsole

  Retro konsole Dati Frog Y2 HD Plus

  Priekšrocības: unikāla un maksimāli kompakta spēļu retro konsole. Šis sīkrīks ir parastas zibatmiņas atmiņas diska izmēra un ir savienojams tieši ar televizoru, izmantojot HDMI savienojumu. Konsole ir pilnīgi neuzkrītoša, tai nav nepieciešama papildu vieta izvietošanai (aizmirstiet izkārnījumos, kas parasti tiek izmantoti) un elektroinstalācijai. Ierīces sānos ir 128 MB MicroSD kartes slots. Komplektā ir USB uzlādes kabelis.

  Augstas kvalitātes bezvadu džoistiki, kas pēc svara un izmēra ir līdzīgi oriģinālajiem Dandy kontrolieriem. Normāls taustiņu gājiens bez aizķeršanās vai svārstīšanās. Katrs darbojas ar divām AA baterijām. Pietiekami daudzām dienām, lai kopā ar draugiem varētu spēlēt hardcore spēles. Pateicoties ventilācijas atverēm korpusā, retro konsoles necieš no pārkaršanas.

  Galvenā izvēlne ir sadalīta sešās sadaļās ar 1400 saglabātajām spēlēm, tostarp visām leģendārajām 8 bitu NES spēlēm. Tie nav apgriezti, tiem ir visi ekrānsaudzētāji un tie nav iesaldēti (kas bieži notiek ar lētiem Ķīnas atdarinājumiem). Retro konsoles milzīga priekšrocība ir 4K atbalsts, lai jūs varētu nostaļģiski atcerēties bērnību ar mūsdienīgu plazmu.

  Konsole ir saderīga ar jebkuru televizoru, monitoru, datoru un klēpjdatoru, kam ir HDMI izeja. Ierīce noteikti ir tā vērta, lai ražotājs par to prasītu naudu.

  Vājās puses: nav konstatētas

  Tālruņa piestiprināšana pie spēļu pults

  Pirms mēs pāriet uz rokas konsolēm no AliExpress, iesakām vēlreiz padomāt par vienas ierīces lietderību. Mūsdienu viedtālruņos (īpaši Android operētājsistēmā) ir pieejami dažādi emulatori, tāpēc varat spēlēt lielāko daļu NES, SNES, N64 un PS1 spēļu.

  Turklāt viedtālruņos (galvenokārt Apple) ir pārnestas vairākas konsoļu un personālo datoru spēles, tostarp vairākas Final Fantasy spēles, visas klasiskās 3D GTA un pat Bully. Jūs varat spēlēt arī tādas mūžīgas CRPG klasikas kā Baldur’s Gate, Planescape: Torment, Icewind Dale un pat Knights of the Old Republic dilinājumu. Visi mūsdienu viedtālruņi atbalsta Xbox un PlayStation gamepadus, kad tie ir savienoti, izmantojot Bluetooth, tāpēc tas varētu būt visinteresantākais variants cenas un kvalitātes ziņā.

  Labākā retro bezvadu konsole: Retro Genesis 8 Bit HD Wireless

  Bez vadiem, tomēr saglabājot klasisko garu

  Retro Genesis 8 Bit HD Wireless

  Plusi: Retro konsoles izskats atgādina japāņu Famicom un labi zināmās klasiskās Dendy konsoles stilu. Korpuss ir izgatavots no baltas plastmasas ar sarkaniem ieliktņiem. Uz sāniem ir speciālas atveres bezvadu džoistīku ievietošanai, lai jūs tos nepazaudētu un tie nebūtu izkaisīti pa dīvāniem un galdiem.

  Paši kontrolieri ir pazīstamas taisnstūra formas Dandy vafeles: kreisajā pusē ir šķērssiena, bet labajā pusē – četras pogas (divām no tām ir turbo režīms). Spēļu pultis ir labi izgatavotas, nav grabulīšu, pogu kustība ir patīkama un atsaucīga.

  Canon sarkanais atvāžamais vāks aizsargā kārtridža slotu. Piemērots visu veidu kasetēm: jaunākajām, vecajām, ķīniešu un oriģinālajām NES. Korpusa aizmugurē ir slēdzis 4:3 attēla formātam (senatnes faniem) un 16:9 (jaunajiem), ieeja barošanas avotam, savienotāji Tulip un HDMI izejai. Attēls uz ekrāna tiek rādīts ar ātrumu 60 kadri sekundē.

  Starp 300 iepriekš instalētajām spēlēm ir īsti hīti (Tanchiki, Flintstones, Contra), taču ir arī daudz patiešām retu spēļu, kas ieinteresēs hardcore spēlētājus. Ražotājs ir ievietojis visu platformeru sarakstu kastē, norādot spēles klasi un Latviešu balss klātbūtni tajās. Lietotāji atzīmē, ka, spēlējot retro konsoles ar bezvadu džoistikiem, nav ieejas kavēšanās, tāpēc varat laikus izvairīties no visiem šāvieniem. Atpalicības nav, jo protokols ir līdzīgs PlayStation 4 protokolam.

  Trūkumi: nav konstatēti

  Labākā mūsdienu retro konsole: Nimbus Smart

  Mūsdienīgs emulators ar lielu spēļu kolekciju

  Nimbus Smart retro konsole

  Priekšrocības: Iekšzemes izstrādājums, kas ir mūsdienu jaunās paaudzes emulgatoru flagmanis. Tik daudz lejupielādētu spēļu nav nevienā citā tirgū pieejamā ierīcē – 740 (!) platformas, kaujas spēles, šaušanas spēles un pastaigas spēles. Visas versijas ir pilnīgas un daudzas Latviešu valodā. Ir 8 bitu spēles, 16 bitu Sega leģendas un ROM no CAPCOM arkādes automātiem un retais Neo-Geo televizors.

  Korpuss ir izgatavots no augstas kvalitātes plastmasas, tam ir LED fona apgaismojums. Līdzīga izmēra kā televizora uztvērējs un aizņem maz vietas. Komplektā ir divi Sega džoistiķi. Pēc dažiem lietošanas mēnešiem mēs varam teikt, ka tie ir izgatavoti kvalitatīvi, pogas nekrīt, krustojums nenokrīt. Sākuma un režīma pogas ir ar gumijas pārklājumu, un kopējais iespaids ir ļoti patīkams.

  Jāatzīmē, ka retro konsole ļauj skatīties videoklipus, klausīties mūziku, pārlūkot fotoattēlus un pdf failus. microSD un microSDHC savienotājs atbalsta kartes līdz 32 GB, tāpēc konsoli var izmantot kā nelielu multivides staciju mājās. Varat izveidot savienojumu ar televizoru, izmantojot HDMI kabeli vai AV tulpi.

  Mīnusi: Nav

  Labākā retro PlayStation konsole: Sony PlayStation Classic

  Īstiem soniboys

  Retro Sony PlayStation Classic

  Priekšrocības: pirms dažiem gadiem Sony atkārtoti izlaida leģendāro pirmās spēļu konsoles versiju, kas pārdota vairāk nekā 100 miljonos eksemplāru visā pasaulē. kopijas. Jaunā versija pilnībā atkārto oriģinālā modeļa dizainu, taču ir mazāka izmēra. Ierīces cietajā diskā ir 20 labākās piektās paaudzes spēles, tostarp Tekken 3, Grand Theft Auto un Final Fantasy VII.

  Papildus iepriekš ielādētām spēlēm lietotāji var spēlēt savas iecienītākās spēles, izmantojot BleemSync. Lai to izdarītu, arhīvs tiek lejupielādēts USB atmiņā (tajā ir trešās puses emulators), noņemamais disks tiek pievienots PS mini un spēle tiek palaista. Jāatzīmē, ka šī pielāgošana darbojas tikai ar vienu joistiku, un, lai pievienotu otru, jums būs nepieciešams sadalītājs.

  Kopā ar konsoli saņemat divus oriģinālos džokstikus, lai pēc iegādes varētu spēlēt kaujas spēles ar draugiem. Tās darbojas ar USB. Savienojums ar monitoriem un televizoriem tiek nodrošināts, izmantojot HDMI kabeli, kas ir iekļauts komplektācijā. Katras spēles laikā ir pieejama saglabāšana atsevišķos laika nišās.

  Trūkumi: nav iekļauts barošanas adapteris, taču tas darbojas ar jebkuru tālruni.

  Kam jāpievērš uzmanība, iegādājoties spēļu konsoli

  • Cena. Jaunas spēļu konsoles var būt dārgas, taču, lai izbaudītu spēli, nav nepieciešams tērēt daudz naudas. Piemēram, Nintendo Switch mobilā spēļu sistēma ir par vairāk nekā 5 tūkstošiem lētāka nekā daudzi konkurenti. Var atrast arī labas iespējas klasiskajām sistēmām.
  • Saderīgs. Ja jums iepriekš ir bijusi spēļu konsole, ir vērts iegādāties saderīgu sistēmu, lai pārnestu visu savu spēļu bibliotēku. Piemēram, uz PlayStation 4 nevarat atskaņot spēles no vecajām Sony konsolēm, taču varat spēlēt PS5 spēles no PlayStation 4. Savukārt Xbox One un Xbox X sērijas X ir labāka atpakaļejošā savietojamība. Ir pat shēma, kas ļauj lejupielādēt jaunas spēļu versijas bez maksas.
  • 4K vai virtuālās realitātes atbalsts. Cik svarīgi jums ir spēlēt iecienītākās spēles 4K formātā?? Ja jūsu atbilde ir “ļoti svarīgi”, jums būs nepieciešama PS5, Xbox X sērija vai Xbox One X un PS4 Pro. Ja jums tas ir vienaldzīgi, varat izvēlēties jebkuru citu modeli. Tas pats attiecas uz virtuālo realitāti, jo ne visas sistēmas to atbalsta.
Novērtējiet šo rakstu
( Vēl nav vērtējumu )
Pievienot komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: