Top 15 labākie siltuma pistoles: vērtējums 2021-2022, kuru drošu elektrisko modeli izvēlēties savai garāžai un brīvdienu mājai

TOP 15 labākie siltuma pistoles: cena/kvalitātes vērtējums 2021-2022 un kuru modeli izvēlēties savai garāžai un vasarnīcai
Labākās siltuma pistoles - dažādu veidu un modeļu vērtējums

Latvijas skarbā klimata dēļ ir nepieciešams rast labākos risinājumus papildu apkurei mājās. Tas jo īpaši attiecas uz vecākām mājām, kurās apkures sistēma nespēj pilnībā sasildīt telpu.

Mūsdienu māju īpašniekiem ir paveicies. Tomēr sezonālo apkures pārtraukumu laikā tās nevar iztikt bez siltumierīcēm.

Tāpēc klimata tehnoloģiju tirgus strauji attīstās un piedāvā patērētājiem dažādas apkures ierīces.

Tagad arvien populārākas ir siltuma pistoles. Padomu izvēle un labāko elektrisko siltuma pistoļu klasifikācija 2021-2022, lai palīdzētu jums izdarīt pareizo izvēli.

Top 15 garāžas siltuma pistoles 2021-2022. gadam

Top 4 labākās cenas un veiktspējas siltuma pistoles 2021-2022. gadam
1 Resanta TEPK-3000K Uzziniet cenu
2 Ballu BHP-P-3 Vairāk informācijas par cenu
3 PATRIOT PT-R 3S Pārbaudiet cenu
4 Ballu BHP-ME-5 Pārbaudiet cenu
4 labākās elektriskās siltuma pistoles 220V spriegumam
1 Ballu BKX-3 Skatīt cenu
2 BKX-3 Uzziniet cenu
3 Ballu BHP-P2-5 Vairāk informācijas
4 ZUBR ZPT-M1-3000 Pārbaudiet cenu
Top 4 labākie gāzes siltuma pistoles
1 RESANTA TGP-10000 Pārbaudiet cenu
2 Ballu BHG-20M Uzziniet cenu
3 Master BLP 17M Pajautājiet cenu
4 Quattro Elementi QE-15G Pārbaudiet cenu
Top 3 labākās dīzeļdegvielas siltuma pistoles
1 RESANTA TDP-30000 Uzziniet cenu
2 Ballu BHDN-30 Skatīt cenu
3 RESANTA TDP-20000 Pārbaudiet cenu

Uzskaitīto modeļu salīdzināšanas tabula

Pēc reitinga apkopošanas esat apkopojis visas nepieciešamās funkcijas, kurām ir liela nozīme ierīces izvēlē. Lai salīdzinātu funkcijas, skatiet turpmāk sniegto tabulu.

Modelis Jauda (kW) Spriegums (V) Strāva (A) Svars (kg) Cena (rub)
Interskol TPE-3 3 220 8.5 4.8 2 000 – 2 500
Timberk TIH R2 5K 5 220 – 230 9 6 1 900 – 2 100
FUBAG Bora Keramik 20M 2 220 8.7 2 1 800 – 2 400
Shivaki SHIF-EL60Y 6 380 – 400 9 7.3 4 300 – 4 800
Zubr ZTP-200_M2 2 220 8 5 2 000 – 3 000
Ballu BKX-3 2.5 220 9 5.6 1 500 – 2 200
Interskol TPE-5 2 220 9.1 1.7 1 800 – 2 400

Kas ir siltuma pistoles?

 • Elektriskās siltuma pistoles ir visvienkāršāk konstruējamas, tāpēc tās nodrošina labu cenas un siltuma jaudas attiecību, un tās daudz nebojājas. Taču vēl svarīgāk ir tas, ka nelielās slēgtās telpās elektriskās siltuma pistoles nedeg – tās nepatērē skābekli un nepiesārņo gaisu ar sadegšanas produktiem. Tādējādi karstuma pistoli ar elektrisko sildītāju var ienest nesagatavotā telpā un ieslēgt – ventilācija nav nepieciešama, ugunsgrēka risks ir minimāls, bet par elektrību jūs arī samaksāsiet diezgan dārgu naudu.
 • Gāzes siltuma pistoles ir nedaudz sarežģītākas: elektriskā sildītāja vietā tām ir deglis, un degviela tiek saspiesta no balona. Maksimālais siltums par minimālu samaksu – tieši šeit. Pietiek ar drošu drošības mehānismu, kas aizver gāzes padevi, kad liesma nodziest, – un jūs jau esat sasildījies un diezgan drošs. Taču tas ir jāvēdina, citādi tas ātri kļūst elpojošs un aizņem papildu vietu.
 • Dīzeļdegvielas siltuma lielgabaliem tas nav nepieciešams: tos var uzpildīt no jebkuras tvertnes. Bet tie un strukturāli sarežģītāka, deglis pats prasa biežāku apkopi sakarā ar neizbēgamu piesārņojumu, un papildus patēriņa skābekļa pievieno spēcīgu smaku. Bet šie katli zaudē savu transportējamību: tie ir uzstādīti pastāvīgi, iepriekš noteiktā vietā ar gāzes izplūdes atveri. Tie atbrīvojas no smakas un oglekļa monoksīda izmešiem telpā, taču patērē skābekli. Tie ir arī dārgāki un ar zemāku efektivitāti.

Ir iespējams pieslēgt jaudīgu elektrības patērētāju? Vienkārša, pieejama un uzticama elektriskā plīts ir īstais risinājums.

Nepieciešama lielāka jauda, bet nevēlaties sadedzināt elektroenerģiju kilovatos? Siltuma lielgabals, kas darbojas ar dabasgāzi vai dīzeļdegvielu, palīdzēs ietaupīt naudu.

TOP 15 labākās siltuma pistoles: 2021-2022. gada vērtējums pēc cenas/kvalitātes un to, kādu modeli izvēlēties savai garāžai un vasarnīcai

Redaktora izvēle

Tropik-Line TPC15 (15 kW) (no 20,5 tūkst. Euro)

Tropik-Line TPC15

Tropik-Line TPC15.
Labākās siltuma pistoles ne vienmēr ir lētākais variants. Dažām no tām ir augsta cena. Pašreizējais modelis ir elektriskais. Tam ir laba maksimālā sildīšanas jauda – 15 kW. Darbojas mehāniski. Jaudu un temperatūru var regulēt atbilstoši savām vēlmēm. Tās ir klusākas, sausākas un siltākas. Iekārta labi iekļaujas gan tehniskajā telpā, gan dzīvojamā telpā. Nepieciešamības gadījumā var uzstādīt pat pie sienas. Kompakti izmēri.

Raksturojums:

darbības princips Elektriskais
Maksimālā sildīšanas jauda 15 kW
Maksimāla gaisa apmaiņa 1250 m³/h
Vadība Mehāniskais
Spriegums 380/400
Sildītāja tips TPE
Drošības līdzekļi Izslēgšanās, kad ir pārkarsis
Trokšņa līmenis 50 dB
Papildu funkcijas Temperatūras regulēšana Jaudas regulēšana Ventilācija bez sildīšanas Sienas montāža Rokturis pārvietošanai

Kvalitāte, labi sasilda
Var rasties problēmas ar termostatisko pogu

Rādīt vairāk

Elmos DH253 (26 kW) (no 28 500 Euro)

Elmos DH253 .
Ar šo siltuma lielgabalu var apsildīt telpas, ja nav apkures tīkla. Elmos dīzeļdegvielas siltuma pistoles ir apstiprinātas lietošanai mājsaimniecībās, jo tām ir izplūdes ventilācijas sistēma. ietilpīga degvielas tvertne, kas nodrošina nepārtrauktu 19 līdz 20 stundu darbības laiku. Jauda ģenerē aptuveni 26 kW siltumenerģijas stundā, nodrošinot līdz 120 kvadrātmetru lielas platības apsildi. Tomēr rezultāts lielā mērā ir atkarīgs no telpas izolācijas kvalitātes.

Funkcijas:

darbības princips Dīzeļdegviela
Apkures veids Netiešais
Maksimālā sildīšanas jauda 26 kW
Maksimāla gaisa apmaiņa 1800 m³/h
Vadība Mehāniskais
Spriegums 220/230
Degvielas patēriņš 2,6 l/h
Degvielas tilpums 50
Drošības funkcijas Termostats
Papildu funkcijas Transportēšanas riteņi Transportēšanas rokturis

Pašpietiekams, zems degvielas patēriņš

Nav lietošanas instrukciju, daži klienti sūdzas par nepieciešamību pieskrūvēt skrūves

Rādīt vairāk

Hyundai H-HI1-50-UI582 (no 9140 Euro)

Hyundai H-HI1-50-UI582.
Nākamā jaudīgākā ierīce ir lētāka par iepriekšējām divām, taču tā nav vislētākais variants tirgū. Tomēr šī ir laba pirts krāsns, kas izmanto sašķidrinātu gāzi. Var darbināt arī ar dabasgāzi, propānu-butānu. Jauda ir 50 kW. Neatkarīgi no laikapstākļiem šis modelis ātri izžāvēs vai apsildīs jūsu mājokli. Izturīga ierīce ar drošības funkcijām. Svarīgi, lai gāze degtu bez dūmiem. Regulējams, lai varētu ietaupīt naudu.

Funkcijas:

Darba princips Gāze
Apkures veids Tiešsaistes
Maksimālā sildīšanas jauda 50 kW
Maksimāla gaisa apmaiņa 872 m³/h
Vadība Mehāniskais
Spriegums 220/230
Enerģijas patēriņš 70 W
Degvielas patēriņš 3,63 kg/h
Gāzes tips Sašķidrināts
Aizdedzes sistēma Piezo aizdedze
Drošības līdzekļi Izslēgšana pārkaršanas gadījumā
Trokšņa līmenis 65 dB
Detalizēta konfigurācija Gāzes spiediena regulators
Papildu funkcijas Deglis iekļauts Gāzes šļūtene 120 cm

Ekonomisks, jaudīgs

Nav leņķa regulēšanas

Rādīt vairāk

Uz ko jāpievērš uzmanība, pērkot

Pistoles atšķiras pēc izmantošanas veida (mājsaimniecības un komerciālās), kurināmā patēriņa, apkures metodes, jaudas un veiktspējas.

Lai izvēlētos pareizo ierīci, ir skaidri jāzina, kādiem mērķiem to izmantosiet. Gāzes siltuma pistoles tiek izmantotas rūpnieciskās ēkās. Ar dīzeļdegvielu darbināmi modeļi ir vispiemērotākie labi vēdināmu ražošanas telpu apsildei.

Elektriskās siltuma pistoles vienmēr ir prioritāte lietošanai mājās.

Tam ir daudz pierādījumu:

 • Elektriskās siltuma pistoles neaizņem daudz vietas un ir mobilas un daudzpusīgas
 • ir drošas, jo tajās neizmanto atklātu liesmu;
 • praktiski klusē;
 • neprasa degvielu, nerada nepatīkamas smakas;
 • lieliska efektivitātes un produkta izmaksu attiecība.

Elektrisko sildītāju siltuma jaudas diapazons ir ļoti plašs. Tiek nošķirtas sadzīves un komerciālās siltuma pistoles. Lieljaudas tehniskie lielgabali ar jaudu no 1 līdz 5 kW. Rūpnieciskais – viss, kas pārsniedz.

Degviela

Darbojas, izmantojot degvielu un elektrību. Degviela var būt gāze, benzīns, dīzeļdegviela vai mašīnu atkritumeļļa. Degot kurināmajam, rodas siltums. Elektrība ir nepieciešama, lai veiktu sākotnējo aizdedzināšanu un ieslēgtu ventilatoru, kas izplata siltumu pa apdzīvoto zonu.

Dīzeļdegvielas modeļi ir pieejami kā tiešie vai netiešie sildītāji. Iekārtām ar tiešo sildīšanu ir augsta efektivitāte (aptuveni 95 %) un liels izpūšanas toksiskums: sadegšanas produkti tiek izpūsti kopā ar silto gaisu. Skābekļa dedzināšana, ko izmanto labi vēdināmās telpās vai ārpus telpām.

Sildīšana ar siltuma lielgabaliem netiešā sildīšanā notiek atsevišķā kamerā, sadegšanas produkti tiek izvadīti uz skursteni. Uzstādot elastīgu cauruli, izplūdes gaisu var novadīt uz ventilācijas atveri vai logu. Piemērots lopkopības fermu, izstāžu zāļu, darbnīcu, darbnīcu apkurei. zemāka efektivitāte nekā tiešajam sildītājam (aptuveni 60%).

Elektriskās siltuma pistoles
Gāzes siltuma pistoles
Dīzeļdegvielas siltuma pistoles

Klientu atsauksmes

Jurijs D.

Resanta TEPK-3000K

Pieredze: Mazāk nekā mēnesi: gaiss ir karsts, bet ne kritisks, mana roka to var izturēt. Ārēji izskatās lieliski. Trūkumi: Vienība radīja lielu troksni, kad to ieslēdza pirmo reizi, ātri pārkarsa un izslēdzās. Domāja par atgriežot to, bet izmantot iespēju un redzēt par sevi, kas ir nepareizi. Noskaidrojās, ka ventilatora lāpstiņas ir uzstādītas nepareizi. Pēc tā pagriešanas otrādi, čīkstēšana pazuda, un tas darbojas labi. Jūs varēsiet sākt pienācīgu testu mājiņā. Komentāri: Saņēmu savu pasūtījumu nākamajā dienā. Iepakojums ir labs.

Timurs G.

PATRIOT PT-R 3S

Pieredze: Mazāk nekā mēnesi Priekšrocības: Skaists izskats, uzbūves kvalitāte, un vissvarīgākais – viss darbojas, vienkārša ekspluatācija, ņemot vērā visas lietas. Viegli saprotams pat bez lietošanas pamācības, kas ir ļoti svarīgi Latvijas iedzīvotājiem, jo mēs parasti lasām instrukcijas pēc ierīces pievienošanas tīklam. Vājās puses: Neesmu pamanījis, ka tas darbojas vai pat apkures. Priekšrocības: ērts, kompakts, viegli lietojams, pietiekami silta gaisa plūsma, lai apsildītu telpu vai biroju .

Jurijs Lakurs

Ballu BHP-P-3

Pieredze: Mazāk nekā mēnesi: Vecā lauku mājā pāris stundas labi sildās, bet ne bez Latviešu krāsns palīdzības.Darbojas klusi. Vājās puses: Uzkarsēšanās ilgst ilgu laiku, nepieciešams ilgs laiks, lai uzsildītu telpu. Komentārs: par 4190 rbl variants gaisa sildīšanai pārī ar kaut ko citu, ļoti vienkārša ekspluatācija, var braukt dienā un naktī, ugunsdrošs, kvalitatīvi izgatavots.Tiem, kam nepieciešams apsildīt telpu aukstā laikā ap 30 kvadrātmetriem, iegādāties jaudīgāku, ja elektroinstalācija ļaus vai gāzes plīts, šī pistole nav gluži piemērota.

Andrejs Sazins

Ballu BKX-3

Pieredze: Dažu mēnešu pieredze Priekšrocības: labi silda. Nelielo izmēru dēļ ir pastāvīga karstā gaisa plūsma. Es cenšos to turēt tālāk no plastmasas un viegli uzliesmojošiem priekšmetiem. Vājās puses: Spēcīgs aromāts, to lietojot. Ar laiku var nolietoties. Gaisa plūsma ir karsta. Vēlētos nedaudz lielāku ventilatora ātrumu. Piezīmes: Tika nopirkts, lai sasildītu automašīnu aukstā laikā. Mazs, ērts, aizņem maz vietas. Iespējams, ka specifiskā smarža laika gaitā izzudīs. baidās atstāt to uz ilgu laiku bez uzraudzības, pirmais iespaids ir pozitīvs. Izvēle bija saistīta ar funkciju, nevis uzbūves kvalitāti vai izskatu. Izbūves kvalitāte 4-, izskats 4- no 5. Tas pilda savu uzdevumu.

Timurs G.

Resanta TEPK-3000K

Lietošanas pieredze: vairāk nekā gads Priekšrocības: var pieslēgt 220 V maiņstrāvas tīklam, tam ir maza virsma, kas ir piemērota augsta profila instalācijām. Vājās puses: Nav. Komentārs: Mēs izmantojam pistoles produktu žāvēšanai (noliktavā), rada noderīgu ventilācijas siltumu starp plauktiem, to ir ērti izmantot lokāli noteiktās zonās. Ir termostats, kas uztur pareizo temperatūru telpā un ir saderīgs ar galveno apkures sistēmu – praktiski, kad iekraušanas laikā. Mēs to ņemam līdzi uz āra tirgiem, tā labi silda vēdināmā teltī.

Jegors K.

Ballu BHP-ME-5

Pieredze: Dažu mēnešu pieredze: Priekšrocības: Nerūsējošā tērauda sildelementi. Termostats temperatūras uzturēšanai. Korpuss ar pretkorozijas apstrādi. Vairāki jaudas posmi. Ventilācijas režīms bez apkures. Trūkumi: Es paņēmu pistoli, lai apsildītu manu darbnīcu. Tas ir viegls un kompakts, neaizņem daudz vietas. Tas saglabā siltumu telpā un ātri uzsilst. Pateicoties siltuma vairogam, korpuss nav pārāk karsts. Tas nav skaļš, tas nevirbloķē. Priecājos, ka man ir termostats, tāpēc man netraucē pārkaršana.

Dima N.

Ballu BKX-3

Pieredze: vairāk nekā gadu Priekšrocības: neliels izmērs 2 darbības režīmi 1 reizē.Produkts atbilst manām cerībām Negatīvie aspekti: efektivitāte pazeminās līdz aptuveni 0 pie -15 vai zemākas temperatūras. Komentārs: Man nekad iepriekš nav bijis siltuma lielgabals. Esmu nolēmis pamēģināt un iegādāties vienu. Es to izmantoju jau 2 gadus savā vasaras mājiņā.Vidējais telpu lielums 15m. Ja ārā temperatūra ir ap nulli, tas ir lieliski – ieslēdziet to, aiziet uz 2 stundām, atgriežieties +18 telpā. Lieliski piemērots lietošanai vannā, 1-2 stundas, un telpa ir silta.Mitrums sasniedz 100 %, un ierīce darbojas. Ja jums kaut kas nepieciešams garāžā, es to novietoju 2 m attālumā no rokām, un ar to ir 2 reizes ērtāk strādāt. Es pamanīju, ka lielgabala efektivitāte ir ļoti atkarīga no gaisa temperatūras. Ja, piemēram, ārā ir -15 vai mazāk, pistoles jēga gandrīz izzūd: tā lieliski sasilda pat nelielu telpu, bet, lai sasildītos, ir nepieciešamas 7 stundas vai pat vairāk. Tas darbojas tikai kopā ar sildītāju. Kad temperatūra nedaudz paaugstinās, ir nepieciešamas 1-2 stundas. Taču no tik mazas lietas neko citu arī nevarētu gaidīt. Nav vibrāciju, krakšķu, klikšķu, čīkstēšanas un čīkstēšanas. Stāv stūrī, nedzird un neredz, tikai pūš silts gaiss. Tas ir tas, ko es negaidīju, pēc tam, kad izlasīju atsauksmes par tehniku Ballu kopumā, un tie sabrūk un nokrīt manu acu priekšā. Gluži pretēji, tas patiešām strādā smagi un visu diennakti. Ierobežotājs vienreiz strādāja 3 dienas 3kW režīmā. Tad izslēgts. Es domāju, ka tas bija gaidītais gals… bet tā nebija! Ierīce nostāvēja aptuveni 40 minūtes un atkal ieslēdzās. Līdz šim pistole izskatās kā jauna – radiators ir tīrs, nekur nav putekļu, krāsa ir spīdīga kā uz letes, pat priekšējais režģis, kas ir apsildāms, nevar pieskarties..Rūpnieciski krāsots bez nodiluma pazīmēm.Nobeigumā: iespējas nav neierobežotas, ideāli piemērotas salīdzinoši zemās temperatūrās un nelielās telpās līdz 25 m) Tāpēc izvēlieties uzmanīgi atbilstoši savām vajadzībām. Pretējā gadījumā tas darbojas 100%. Cena ir vienkārši lieliska. Pēc 2 gadu nepārtrauktas lietošanas tas joprojām izskatās lieliski. Nav nepilnību. Tas nav ideāli piemērots manai garāžai, domāju, ka man būs nepieciešams iegādāties atbilstošu gāzes pistoli, lai es varētu strādāt siltumā

Ivan P.

Ballu BHP-P-3

Priekšrocības: divi sildīšanas režīmi, kompakts un parocīgs, rokturis pārnēsāšanai, nerūsējošā tērauda sildelements, var darboties 24 stundas diennaktī, dubultsienas korpuss neļauj daudz karstuma, ekonomisks, iespēja mainīt slīpuma leņķi, aizsardzība pret pārkaršanu un elektrošoku, termostats. Trūkumi: neatrada. Piezīmes: Nopirkts, renovējot māju, divas no šīm pistolēm palīdzēja apsildīt telpas un paātrināt sienu žāvēšanas procesu. Pēc renovācijas tos izmantoju garāžas un noliktavu apsildīšanai.

Oļegs Petrovs

THEPC-2000K

Kopējā pieredze: Daži mēneši: Trokšņu līmenis ir zems, kā arī enerģijas patēriņš, ātri sasilda telpu Trūkumi: jūtami žāvē gaisu Komentārs: Es nopirku divvietīgā garāžā, kopējā platība ir aptuveni 48 kv.m.metri, griesti 2.4 metri. Telpa diezgan ātri uzsilst zem nulles temperatūrā. Es vēlos, lai tas būtu ātrāks, bet tas ir ērtāk, kad tas ir novirzīts uz darba zonu. Es domāju, ka, ja ražotājs vietu, kur tiek izpūsts gaiss, lai to sašaurinātu, pistole uzkarsēsies ātrāk, es domāju. Citādi labs un lēts siltuma lielgabals.

Kolja P.

Ballu BHP-ME-5

Pieredze: vairāk nekā gadu Priekšrocības: labāki resursi, sildīšanas elementi izgatavoti no nerūsējošā tērauda. Izturīgs pretkorozijas pārklājums. Kompakts un viegls. Temperatūras starpība starp ieplūdes un izplūdes temperatūru 34 C. Trūkumi: slīpuma leņķis nav regulējams. Piezīmes: Apkurina 40 m drenāžas sūkņu telpu sūkņu apkopes un motoru nomaiņas laikā. Telpā ir mitrs, nav citas apkures. Sadales skapī, kas izvests caur slēdža (pie 25 A) trīs polu kontaktligzdas, un kontaktdakšu uz kabeļa pistole. Ienāca, pieslēdzās, smēķēja, var strādāt bez virsdrēbēm. Pārsteidzoši, ka pēc trim gadiem krāsa pat nav nokritusi.

Ilya K.

ZUBR ZPT-M1-3000

Lietošanas pieredze: Mazāk nekā mēnesi Priekšrocības: Konstrukcija un materiāli Divi režīmi (pilns un 1/2) Var ievirzīt ieroci vēlamajā vietā Ērts rokturis Trūkumi: Ventilators ir vājš pilnai darbībai, 1/2 – normālai. Karsta gaisa strūklu var sajust tikai 1 m attālumā, tālāk karstums tikai paceļas uz augšu, plūsmas vairs nav. Pistoles ietekme ir vāja – pie pilnas jaudas ir diezgan spēcīgs temperatūras gradients, pēc 15 minūtēm – 1m no pistoles ir ļoti karsts, 7m – sasilda pāris grādiem. Kopumā sildītāja jauda ir piemērota, lai ātri sasildītu 60 m2 lielu dzīvokli, ja ārā ir +6 un vēl nav ierīkota apkure, vai telpu savrupmājā vai vasarnīcā, ja ārā ir pozitīva temperatūra un siltumizolācija ir laba. Ziemā būs pārāk garas bikses. Komentārs: Citās atsauksmēs rakstīja, ka vads ir silts pat pie 1/2 jaudas – tas nav pilnīga taisnība, pistole ir darbojusies ar 1/2 jaudu vairākas stundas pēc kārtas, un vads ir istabas temperatūrā. Bet pie pilnas jaudas vads ir patiešām silts visā garumā, tas stiepjas. Stieple ir pietiekami bieza, bet varbūt ietaupīt uz materiāla, internetā jūs varat iegādāties normālu vadu līdz 16A ar eiro kontaktdakšu un zemējumu par 300 Euroļiem, pati ierīce tiek demontēta pēc iespējas vieglāk. Rozetēm, elektroinstalācijai un drošinātāju kārbai jābūt vismaz 16 A. Pašreizējā puse strāvas 6.9 A (1500 W), pie pilnas 12.9A (2800W). Tīkla spriegums ir 217 volti.

Andrejs Karpovičs

PECAHTA TEPK-2000K

Pieredze: Dažu mēnešu pieredze Priekšrocības: – Mazs, aizņem maz vietas. – Diezgan labi izskatīgs izskats – Viegls – Lai gan kabelis ir īss (apmēram 1 metrs), bet tas ir pietiekami manām vajadzībām – Korpuss nesaskarst – Viegli lietojams – 3 režīmi Trūkumi: – Nav taimera – Vāja plūsma Komentārs: Šī pārskata rakstīšanas laikā es to esmu izmantojis 5 dienas, visi apmierināti. Nopirkts lodžijas (4 kv/m) apsildīšanai, jo tā nav izolēta. Šāda zona tiek apsildīta līdz komfortablai / istabas temperatūrai 15-20 minūtes, ņemot vērā, ka telpā aptuveni +4 – +5 minūtes. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, ja jums ir nepieciešams apsildīt telpu, kurā temperatūra ir mīnus vai tuvu nullei, šī miniguns, visticamāk, netiks galā ar uzdevumu, es iesaku jums ņemt jaudīgāku modeli. Sākotnēji no šī budžeta modeļa daudz negaidīju, taču tas lieliski atbilst manām pieticīgajām vajadzībām

Dizaina iezīmes

Kad esat noteicis, kāda jauda ir nepieciešama, lai efektīvi apsildītu visu telpu, pievērsiet uzmanību pistoles korpusa formai. Apkures iekārtu tirgū ražotāji piedāvā divus veidus – cilindrisko un taisnstūrveida. Tām ir savas iezīmes un priekšrocības.

Cilindriskajam modelim ir iegarens metāla korpuss, kas izskatās kā caurule. Ierīces iekšpusē ir ievietota sildīšanas spirāle, kas gandrīz uzreiz sasniedz darba temperatūru. Un cilindriskais korpuss palīdz radīt sasildītā gaisa plūsmu. Telpa uzsilst ļoti ātri. Šī siltuma lielgabals ir piemērots virsmu žāvēšanai. Tomēr putekļi un atlūzas, kas pieķērušās uz spoles, var radīt svešas smakas un sadedzināt skābekli. Tāpēc dzīvojamās telpās šāda ierīce nav piemērota.

Vienībai ir taisnstūra forma, un tā ir kā

Pievērsiet uzmanību siltuma pistoles konstrukcijas elementiem. Ja to pērkat stacionārai lietošanai, pārliecinieties, ka tam ir stabils pamats – kājas vai pjedestāls. Ja ierīce bieži jāpārnēsā, ir jābūt rokturim. Tā kā metāla korpuss darbības laikā sakarst, un, lai nesadedzinātu rokas, tas jātur par rokturi.

INTERSKOL TPE-3

Galvenie raksturlielumi

 • Valsts – Latvija.
 • Tips – elektriskais.
 • Jauda – 15000-30000 W.
 • Darbības laiks ir 24 stundas.
 • Svars – 4,8 kg.

Pārskats

Kuras labākās elektriskās siltuma pistoles? Pārbaudiet mūsu reitingu. Lielisks risinājums lietošanai mājās – mājsaimniecības ierīce INTERSKOL TPE-3. Telpa tiek pilnībā apsildīta tikai 10 minūšu laikā, kas ir ļoti ērti. Pistoles pozīcija ir viegli regulējama, un termiskās kontroles sistēma aizsargā modeli no pārkaršanas. Par šo cenu tas tiek uzskatīts par labāko risinājumu savā segmentā.

Priekšrocības:

 • Viens ventilators;
 • Sildītājam ir liela siltuma jauda;
 • Daudzpusība un drošība;

Mīnusi:

 • 1 metru garš elektrotīkla pieslēguma vads.

Reāla klienta atsauksme:

Ja runājam par sadzīves sildītājiem ar ventilatoru, Interskool ventilatora sildītājiem praktiski nav analogu. Tie ir viegli un lēti, un pēc iegādes tie ir lēti. Tāpēc es nepārprotami iesaku.

Atgriezties pie TOP 10

Izmērs Nr. 2: Sildīšanas elements

Lai izvēlētos pareizos elektriskos sildītājus, pievērsiet uzmanību sildelementa tipam – tas noteiks pagaidu apkures sistēmas drošību, efektivitāti un uzticamību. Mūsdienu ierīces var būt aprīkotas ar trīs veidu elementiem:

 • atvērta metāla spole – vienkāršākais, lētākais, bet arī bīstamākais variants. Spoles ātri sakarst, bet atklātās sakarsētās virsmas dēļ tās var radīt ugunsbīstamību, bieži izdeg un ir jānomaina.
 • TEN – tā pati metāla spole, tikai slēgta tipa. Sildelements ir paslēpts no ārējiem kontaktiem ar cauruļveida apvalku, kas novērš putekļu uzliesmošanu un gaisa izžūšanu. TEN ir populārākā elektriskā sildītāja konstrukcijas versija, ko daudzi pircēji uzskata par “zelta vidusceļu”.
 • Keramikas plāksnes ir vismodernākais, bet dārgākais sildītāja variants. Augsta efektivitāte mērenā darba temperatūrā un augsts drošības līmenis.

Svarīgi! Keramiskie sildelementi lēnāk sasniedz optimālo darba temperatūru, taču tie kalpo ilgāk nekā elektriskie rezistori vai spoles.

Master B 5 ECA ar sildelementu

Funkcijas:

 • Sildīšanas jauda ir 2,5/5,0 kW;
 • gaisa plūsmas ātrums ir 557 m3/h;
 • Sildīšanas elementu skaits – 2;
 • Aizsardzības pakāpe IP – 4;
 • Uzkarsēšanas metode ir tieša;
 • darba temperatūra 5-35 °C;
 • barošanas spriegums – 380 V.

Modeļa izmaksas – 6 100 ₽.

Kompakts viegls ventilatora sildītājs, kas aprīkots ar augstākās kvalitātes nerūsējošā tērauda sildelementu. Tam ir ilgs kalpošanas laiks, tas novērš putekļu un gružu sadegšanu, nesadedzina skābekli un nodrošina līdz pat 100% efektivitāti. Pateicoties iebūvētajam termostatam, ierīce uztur stabilu temperatūru telpā atbilstoši iestatītajiem parametriem.

Modeļa priekšrocības:

 • iebūvēts pārkaršanas termostats;
 • ilgstoša un bezrūpīga ekspluatācija;
 • mērena cena;
 • izturīgs metāla korpuss;
 • tūlītēja uzsildīšana;
 • zems trokšņu līmenis.

Trūkumi:

 • nelielu sildvirsmu;
 • Var izmantot tikai elektrificētās zonās.

Priekšrocības un trūkumi

Elektriskām siltuma pistoļām ir daudz acīmredzamu priekšrocību, kas tās atšķir no citām līdzīgām sildierīcēm. Galvenās priekšrocības ir šādas.

 • Augsts drošības līmenis. Elektriskās pistoles nededzina skābekli, tās ir ugunsdrošas un viegli lietojamas. Tos var uzstādīt bez skursteņa vai cita dūmvada izvadīšanas līdzekļa. Ierīcē nav viegli uzliesmojošu elementu vai degvielas – iebūvētā automātiskā sistēma īssavienojuma gadījumā vienkārši izslēdz strāvas padevi.
 • viegli lietojams. Siltuma pistoles ar elektrisko sildelementu ir jāiesprauž elektriskā kontaktligzdā. Tie ir aprīkoti ar papildu pogām izejas maiņai, lai palielinātu darba drošību. Termostats nodrošina apkures procesu automatizāciju un novērš nejaušu pārkaršanu.
 • Kompakts izmērs. Mājsaimniecības siltuma pistoles ir ļoti mazas, bieži vien ērtākas nekā sildītāji un sildītāji. Pārnēsāšanai paredzēto rokturu klātbūtne atvieglo šādu apkures iekārtu transportēšanu uz vasarnīcu.
 • Zems trokšņu līmenis. Standarta ventilatora skaļums nepārsniedz 35-55 dB. Siltuma pistoles trokšņa līmenis ir daudz zemāks nekā putekļu sūcējam vai veļas mašīnai. Tas ir ērti, ja jums nepieciešams ievērot klusuma režīmu bērnu miega, atpūtas laikā.
 • Augsts sildīšanas ātrums. Telpas temperatūra paaugstinās daudz ātrāk nekā ar citām ierīcēm. Tas ļauj pāris stundu laikā apsildīt vasarnīcu vai garāžu, pagrabu vai rūpnīcas veikalu.

tam ir arī savi trūkumi. Šāda ierīce patērē daudz vairāk elektroenerģijas nekā parastie sildītāji. Rēķina apmaksas izmaksas ievērojami pieaug. Iekārtas enerģijas taupīšanas jauda nav pārāk liela.

Turklāt pats sildelements darbības laikā bieži vien sabojājas un ir jānomaina.

Ierīces darbības princips

Elektriskās siltuma pistoles darbības būtība ir tāda, ka tā sasilda apkārtējo gaisu. Ierīces iekšpusē ir ventilators, kas izvada gaisu telpā. To korpusā ir arī sildelements, kas sasilda ieplūdes gaisu. Siltais gaiss tiek izvadīts no šautenes un konvekcijas rezultātā paceļas augšup, izspiežot auksto gaisu. Tādējādi telpā notiek pastāvīga gaisa cirkulācija un apkure ir pastāvīga. Ventilatoru un sildelementu darbina ar elektrību.

Ko izvēlēties, pamatojoties uz darbības laiku un trokšņa līmeni: atsauksmes

220 V elektriskā siltuma lielgabala novērtējums

Speciālisti arī iesaka pievērst uzmanību ieroča darbības laikam. Apkurinot telpu, šādām ierīcēm ir jādarbojas nepārtraukti pietiekami ilgu laiku. Elektriskā siltuma lielgabala (220 V), kura pārskatus varat izlasīt zemāk, vērtība var būt šāda. 24/1 vai 24/2. Šādos gadījumos darba laiks ir visu diennakti ar vienas vai divu stundu pārtraukumu.

Lai izdarītu pareizo izvēli attiecībā uz īpašībām, patērētājiem ieteicams pievērst uzmanību arī trokšņa līmenim darbības laikā, kā arī darba temperatūras diapazonam. Iepazīstoties ar mūsu moderno ierīču klāstu, uzzināsiet, ka tās var darboties temperatūrā no +5 °C līdz +40 °C.

Novērtējiet šo rakstu
( Vēl nav vērtējumu )
Pievienot komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: