Top 12 labākie ūdens sildītāji 80 litriem: vērtējums 2021-2022 un kāds vertikālais dzīvoklis ir labāks, lai izvēlētos modeli

 • Sākums
 • Ūdens sildītāji

80 litru ūdens sildītājs ir optimāls 3 cilvēku ģimenei. Ar to pietiek gan ūdenim, gan mazgāšanas līdzekļiem. Un lūk, kā izvēlēties labāko elektrisko ūdens sildītāju ar 80 litru ietilpību, jūs uzzināsiet šajā reitingā.

Edisson ER 80V

“ER 80V” ir lēts sildītājs ar tiešo elektrisko sildelementu. Ļauj sildīt ūdeni līdz 75o, kas nav daudz, bet modelis no budžeta. Uzkarst 3 stundu laikā, kas ir diezgan ilgs laiks. Patērē tikai 1,5 kW elektroenerģijas.

Tas tiek vadīts tikai mehāniski, bet ietver sildīšanas sensoru. Pārspiediena gadījumā vārsts automātiski “izlaiž tvaiku”.

Tvertnes iekšējais pārklājums ir no stikla keramikas, tāpēc sildītāju neietekmē korozija.

Citas priekšrocības:

 1. Zema cena – tikai 5000 p.
 2. Laba mehāniskā vadība.
 3. Jūtīga aizsardzība pret pārkaršanu.
 4. Blīvs stikla keramikas pārklājums.

Taču ir arī trūkumi:

 1. Regulējiet temperatūru ar lieliem soļiem.
 2. Ilgs sildīšanas laiks.

Padomi

Pērkot 80 litru ūdens sildītāju, jāņem vērā šādi parametri:

 • Mašīnas jauda. To definē kā uzstādīto sildelementu kopējo jaudu. Šis parametrs nosaka ūdens temperatūru un sildīšanas laiku. Attiecīgo ierīču diapazons ir 1-4 kW. Izvēloties jāņem vērā, ka pārmērīga jauda rada nevajadzīgas enerģijas izmaksas. 80 litru tilpumam optimālā vērtība ir 1,2-2 kW.
 • Tīkla parametri. Ierīces ir pieejamas 220 V vienfāzu vai 380 V trīsfāzu spriegumam. Pēdējais palielina jaudu, bet tam nepieciešama padeves līnija uz māju.
 • Tvertnes iekšējais pārklājums. Karstais ūdens ievērojami paātrina katla oksidācijas (korozijas) procesu. Iekšējais pārklājums tiek izmantots, lai uzlabotu tā izturību un ūdens kvalitāti. Ekonomisks risinājums – stiklveida māla vai emaljas pārklājums. Nerūsējošā tērauda tvertnēm ir ilgāks kalpošanas laiks, taču tās sadārdzina ierīces izmaksas. Dārgākā metode (attiecas uz augstākās klases modeļiem) ir titāna apšuvums.
 • Sildītāja tips. Ir 2 iespējas: mitrais un sausais elements. Lētākais variants ir tieši ūdenī, kas vienkāršo konstrukciju, bet ātrāk sabojājas. sausais sildelements ir ievietots īpašā spuldzē, kas to pasargā no tieša kontakta ar šķidrumu. Tam ir ilgāks kalpošanas laiks un lielāka elektrodrošība, taču tas ir ievērojami dārgāks.
 • Elektriskā drošība. To nosaka pēc aizsardzības pakāpes. Lielākajai daļai sausu dzīvojamo telpu pietiek ar ierīci, kas atbilst IP23 klasei. Vannām vai vannas istabām izvēlieties ūdens sildītāju ar vismaz IP 44.
 • Vadības sistēma. Mūsdienu vakuuma karstā ūdens sildītāji izmanto elektromehānisku vai elektronisku vadību. Mehāniskā versija ir lētāka un vieglāk kopjama, taču tai trūkst dažu funkciju. Elektronikas funkcijas – precīza regulēšana, lietotājam draudzīgs displejs un papildu opcijas.

Izvēloties pareizo modeli, jāpievērš uzmanība arī šādām ierīces papildu funkcijām. Būtiska funkcija – aizsardzība pret pārkaršanu un aizsardzība pret ieslēgšanos bez ūdens. Laba indikācija displejā ļauj kontrolēt režīmu. Modernās ierīces var nodrošināt šādas iespējas: ātru sildīšanu, ekonomisku režīmu (ekorežīmu), aizsardzību pret sasalšanu, pieslēgumu apkures sistēmai, apsildāmajām grīdām vai viedajām mājām, ūdens filtrēšanu un dezinfekciju, tālvadību un atlikto aktivizāciju.

Electrolux EWH 80 SmartInverter

Augsts, piemērots daudzbērnu ģimenēm.

Atšķirībā no iepriekšējā modeļa uzsildīšanai nepieciešamas tikai 2 stundas. Sildelementa siltuma jauda ir 2 kW.

Izcelta ir SmartInverter sistēma. Tā nodrošina labāku apkures kontroli, mazina slodzi uz elektrotīklu un atceras lietotāja iestatījumus pat pēc sildītāja izslēgšanas.

Priekšrocības:

 1. Liela jauda un ātra sildīšana.
 2. Tvertnei ir 8 gadu garantija.
 3. Sildīšanai tiek izmantoti sausi sildelementi.
 4. aizsardzība pret pārkaršanu un pārspiedienu.
 5. Var kontrolēt, izmantojot viedtālruni.

Nav konstatēti trūkumi. Cena 6500 p.

Labākais 80 litru ūdens sildītājs cenas un veiktspējas attiecības ziņā

Zanussi ZWH/S 80 Splendore XP 2.0

Mūsdienīgs, funkcionāls nerūsējošā tērauda katls no labi pazīstama zīmola. Materiāls ir izturīgs pret koroziju, tāpēc ierīcei nav nepieciešama bieža apkope. elektroniskā vadība, lai lietotājs pats varētu iestatīt temperatūru ar dažu grādu precizitāti. Ūdens temperatūra tiek parādīta mazajā displejā. No papildu funkcijām lietotāji atzinīgi vērtē drošo drošības vārstu un aizsardzību pret salu, tāpēc sildītāju var uzstādīt pat privātmājās bez apkures.
Tehniskās īpašības:

Jauda: 2 kW;

Maksimālais ieplūdes spiediens: 5,9 atm;

Uzkarsēšanas laiks līdz maksimālajai temperatūrai: 180 minūtes;

Svars: 21 kg;

Izmēri (W/H/D): 555x860x350 mm.

Priekšrocības

 • ir taimeris
 • Ir pieejama antibakteriāla ūdens dezinfekcijas sistēma
 • Tvertne ir izgatavota no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda
 • lietotājam draudzīga elektroniskā vadība
 • ātri uzsilst

Trūkumi

 • modulis nav iekļauts

Electrolux EWH 80 AXIOmatic

Šī ūdenssildītāja iegarenais korpuss nodrošinās 3-4 cilvēku ģimenei karstu ūdeni, bet telpā neaizņems daudz vietas. Ierīces jauda ir vidēja, tāpēc to var uzstādīt pat mājās vai dzīvokļos ar neuzticamu elektroinstalāciju. Vadība ir mehāniska, un, lai iestatītu temperatūru, lietotājam ir tikai jāpagriež kloķis uz korpusa. Tās drošības funkcijas ietver sildīšanas temperatūras ierobežotāju, aizsardzību pret pārkaršanu un automātiskās izslēgšanās funkciju, kas izslēdzas, kad tvertnē nav ūdens. Pati tvertne ir emaljēta, tāpēc tai nepieciešama periodiska profilaktiska tīrīšana.
Tehniskās īpašības:

Jauda: 1,5 kW

Maksimālā temperatūra: +75 grādi;

Laiks līdz maksimālai uzsildīšanai: 192 minūtes;

Svars: 24 kg

Izmēri (platums/augstums/augstums): 368x1075x368 mm.

Priekšrocības

 • Ūdens dezinfekcijas funkcija
 • universālais dizains
 • iebūvēta aizsardzība pret kaļķakmens veidošanos uz sildelementiem
 • Var iestatīt pusjaudas režīmu
 • Augstas kvalitātes materiāli un montāža

Trūkumi

 • Stiprinājuma piederumi nav iekļauti komplektācijā
 • daži lietotāji uzskata, ka instalēšanas instrukcijas ir pārāk sarežģītas

Electrolux EWH 80 DRYver

Electrolux EWH 80 DRYver ir paredzēts nelielas ģimenes vajadzībām pēc karstā ūdens. Šī ierīce ir izgatavota klasiskā apaļā korpusā, kas izceļas ar ilgu garantijas laiku un saprātīgu cenu. Lielāks izolācijas biezums samazina elektroenerģijas patēriņu. Izstrādājumā izmantotas poliuretāna putas, kas laika gaitā saglabā savu efektivitāti un ir videi draudzīgas. Tvertne ir aizsargāta ar stikla emaljas pārklājumu. Šis materiāls atšķirībā no parastās emaljas nodrošina efektīvu aizsardzības funkciju. Sildelements ir iekapsulēts īpašā apvalkā, kas neļauj tam nonākt tiešā saskarē ar ūdeni. Tas paildzina sildelementa kalpošanas laiku un uzlabo drošību. Lai aizsargātu tvertni un sildelementu no korozijas iedarbības, tiek izmantots magnija anods.
Tehniskās specifikācijas:

Jauda: 1,5 kW

Apkures režīmu skaits: 1;

Temperatūra: 75 grādi.

Priekšrocības

 • sausais sildelements
 • Emaljēta tvertne
 • Cena

Trūkumi

 • Īss strāvas vads

Zanussi ZWH/S 80 Orfeus DH

Zanussi ZWH/S 80 Orfeus DH ir izturīga ierīce baltā cilindriskā korpusā. Šī ierīce ir ideāli piemērota uzstādīšanai mājās un dzīvokļos, kur nav centralizēta karstā ūdens padeve. Izmantojot šo modeli, varat baudīt dušas komfortu, neuztraucoties par papildu siltumu. Ierīces jauda ir 1,5 kW, un tās ūdens tvertnes ietilpība ir 80 litri. Kad sildītājs ir pilns, sildīšanas ilgums ir 260 minūtes: šajā laikā sildītājs var sasniegt 75 grādu temperatūru. Modeļa īpatnība ir tā, ka tā sildīšanas daļa atrodas īpašā vākā, pateicoties kuram tā nesaskaras ar ūdeni. Tas paildzina modeļa kalpošanas laiku, jo uz sildelementa neveidojas kaļķakmens. Izstrādājumam ir daudzlīmeņu aizsardzība, kas novērš pārkaršanu un pārmērīgu spiedienu.
Tehniskās īpašības:

Tvertnes izmērs: 80 l;

Ūdens spiediens sildītājā: 6 bāri;

Apkures temperatūra: 75 grādi.

Priekšrocības

 • Kompakts
 • Ērta vadība
 • Cena

Trūkumi

 • Sliktas kvalitātes sildelementi

Haier ES80V-A2(R)

Vēl viens vienkāršs un lēts ūdens sildītājs, kas ir piemērots dzīvokļiem un privātmājām. Ļoti vienkāršais dizains nedrīkst būt maldinošs, jo ierīcē ir viss nepieciešamais pilnvērtīgai darbībai. Vidēja jauda nodrošina optimālu sildīšanas laiku, un vienkārša mehāniskā vadība ļauj regulēt temperatūru ar vienu roku. Arī drošības risinājumi ir augstākās klases: ierīcei ir drošības vārsts, tā ir aizsargāta pret pārkaršanu, un, ja ūdens tvertnē pārstāj tecēt, katls vienkārši izslēdzas. Vienīgais trūkums – sildelementi izgatavoti no nerūsējošā tērauda, tāpēc tie ļoti labi neuztur temperatūru.
Tehniskās īpašības:

Jauda: 1,5 kW;

Maksimālais darba spiediens pie ieplūdes atveres: 8 atm;

Svars: 24 kg;

Izmēri (platums/augstums/augstums): 390x947x400 mm.

Priekšrocības

 • pieņemama cena
 • Augstas kvalitātes materiāli un izgatavošana
 • vienkārša un skaidra mehāniskā vadība
 • droša ekspluatācija
 • vienkārša uzstādīšana

Trūkumi

 • ne vienmēr ir pieejami pārdošanā
 • Daži lietotāji uzskata, ka sildītājs silda pārāk ilgi, jo tā jauda ir maza

Zanussi ZWH/S 80 Artendo DRY

Viens no labākajiem ūdenssildītājiem, kas ir veidots, izmantojot “sauso” sildelementu tehnoloģiju. Apkures sistēma ir aizsargāta arī ar aizsargu, kas novērš kaļķakmens uzkrāšanos. Maksimālā sildīšanas jauda ir 75o, ar papildu 2 režīmiem.

Tvertne ir iekšpusē pārklāta ar biezu emalju, kas ir inerta pret ūdeni un sāļiem. Ietver arī baktēriju tīrīšanas sistēmu.

Priekšrocības:

 1. Korpuss ir plakans, tāpēc tas ietaupa vietu.
 2. Aizsardzības pret salu funkcija, kā arī aizsardzība pret spiediena paaugstināšanos.
 3. Var uzstādīt gan horizontāli, gan vertikāli.
 4. 8 gadu garantija visiem sildītāja komponentiem.

Trūkumi:

 1. Ilgs sildīšanas laiks – 3 stundas.
 2. to relatīvi īsais dzīves ilgums.

Atlases kritēriji

Izvēloties uzglabāšanas ūdens sildītāju, pievērsiet uzmanību šādiem parametriem:

 • Aprīkojuma veidi. Apskatāmie akumulācijas ūdens sildītāji ar ietilpību 80 l ir boileri ar elektrisko sildelementu (sildelements). Tās iedala vairākās šķirnēs, pamatojoties uz konstrukcijas, uzstādīšanas un ekspluatācijas īpašībām. Pēc veiktspējas parametriem ir 2 galvenie veidi:

Bezspiediena ūdens sildītāji. Tos var izmantot tikai sistēmās bez pastāvīga spiediena. Ūdens padevi nodrošina sūknis, kas ieslēdzas pēc vajadzības.

Spiediena galvas ūdens sildītāji. Modernās ierīces parasti ir šāda tipa. Tie nodrošina pastāvīgu spiedienu ūdensvadā, un tas vienmēr tiek uzturēts pie tvertnes izejas.

 • Atbilstoši orientācijai telpā vienības iedala šādos tipos:

Horizontālie iegremdējamie sildītāji. To katlu ass ir paralēla pamatnei. Tie ir neliela auguma, bet aizņem daudz vietas.

Vertikālie EVN. Tvertne ir uzstādīta perpendikulāri grīdai. Iekārtai ir minimāla izmēra izmērs, taču tās augstums ir pagarināts.

Universālie universālie VFD. Atkarībā no konkrētās uzstādīšanas vietas šīs iekārtas var orientēt horizontāli vai vertikāli.

 • Pēc tvertnes formas atšķiras šādas šķirnes:

Cilindriskais tips. Šis ir klasiskais variants ar apaļu vai ovālu pamatni. Tas nodrošina optimālu materiālu patēriņu, kas samazina izmaksas.

Taisnstūra variants. Tvertnes pamatnei ir taisnstūrim vai kvadrātam līdzīga forma. Šīs ierīces vislabāk ir piemērotas uzstādīšanai telpas stūrī.

Plakanā tipa (Slim). Viena pamatnes puse (tvertnes platums) ir ievērojami platāka par otru. Forma palīdz ierīcei lieliski iekļauties nišā.

 • Tiek nošķirtas pie sienas un grīdā montējamas ierīces. Pie sienas stiprināmie EVN tiek piestiprināti pie sienas, izmantojot īpašu stiprinājumu, tāpēc tiem jābūt ar minimālu svaru. Grīdas konstrukcijai nepieciešams savs pamats, kas ierobežo izmantošanu.
 • Power. Šeit viss ir skaidrs. Jo lielāks, jo labāks, jo ātrāka sildīšana. Parasti no 1 līdz 2.5 kW. Tikai jāpieņem lēmums par tīkla jaudu.
 • Sildītāja veids. HE sildītāji var būt:

Klasiskais iegremdējamais, tiešā saskarē ar ūdeni;

“Dry ievietots īpašā kapsulā.

Pirmais ir vienkāršāks un lētāks; otrais ir izturīgāks, ilgmūžīgāks un novērš kaļķakmens nosēdumus.

 • Tvertnes materiāls. Ir divas galvenās versijas – emaljēta vai nerūsējošā tērauda.

Augstas kvalitātes emaljai piemīt pretkorozijas īpašības, tā var saturēt sudraba jonus dezinfekcijai, taču maz ticams, ka jūs to kaut kā sajutīsiet (tas drīzāk ir mārketings).

“Nerūsējošais tērauds tradicionāli ir izturīgs, robusts, bet arī dārgāks. Ražotāji bieži vien sniedz vienādu garantiju tvertnēm, kas izgatavotas no abiem materiāliem, un tad atšķirība tiek izlīdzināta.

 • Korozijas inhibitora anods. Aizsargā tvertni no noplūdes un pagarina tās “kalpošanas laiku”. Tvertnes materiālam ne vienmēr ir nozīme, jo metinājuma šuves bieži vien ir problemātiskas – un “nerūsējošais tērauds” ir visdažādāko formu un izmēru.

Haier ES80V A2(R)

Viens no Ķīnas labākajiem ūdens sildītājiem. Tāpat kā iepriekšējie modeļi, tas var uzsilt līdz 75o C tikai 2,5 stundās. Jauda līdz 1,5 kW. Laba siltumizolācija, tāpēc tvertnes sienas neuzkarst pat pie maksimālas jaudas.

Iekšējais defekts ir pārklāts ar stikla emalju, tāpēc kalpošanas laiks ir diezgan ilgs.

Uzstādīts magnija anods ievērojami mīkstina ūdeni, kas paildzina jaucējkrānu kalpošanas laiku.

Ieguvumi:

 1. Salīdzinoši zema cena – £8000.
 2. Samērā ātra uzsildīšana.
 3. Iekļauta bezslodzes un pārkaršanas aizsardzība.
 4. Vadība ir mehāniska, bet izturīga.
 5. Tvertnei ir garantija.

Trūkumi:

 1. Nav sildīšanas indikatora.
 2. Vidējā blīvju kvalitāte.

Sildītāja īpašības

Akumulācijas ierīces spēj uzsildīt lielu ūdens daudzumu. Ierīces var pieslēgt vairāk nekā vienam lietošanas punktam. Priekšrocības: nav atkarība no ūdens spiediena un augstāka izejas temperatūra (var sasniegt līdz +85°C).

Ekspluatācijas ilgums ir atkarīgs no tvertnes izturības pret koroziju:

 1. Stikla emalja vai stiklveida emalja. Pēc aizsargpārklājuma uzklāšanas uz tērauda to apdedzina temperatūrā līdz +850 °C. Šis pārklājuma veids nav jutīgs pret oksidēšanos un ir izturīgs pret kaļķakmens veidošanos. Trūkums ir materiāla plastiskuma trūkums, plaisu veidošanās temperatūras svārstību ietekmē. Ražotāji palielina izturību pret plaisāšanu, pievienojot titāna pulveri. Ūdens sildītājiem ar šāda veida tvertni ir ražotāja garantija, kas nepārsniedz 3 gadus. Vēl viens aizsargslāņa trūkums ir katla papildu svars.
 2. Titāna. Tvertnes ir izturīgas pret koroziju, mehāniskiem bojājumiem, tām ir ilgmūžība. Tās trūkums ir iespēja, ka metināšanas šuves var saplaisāt. Šādām ierīcēm ir 10 gadu garantija.
 3. Nerūsējošais tērauds. Tvertnes sienas ir izgatavotas no nerūsējošā tērauda, bez pārklājuma. Metāls ķīmiski nereaģē ar ūdenī esošajiem piemaisījumiem, tas ir izturīgs pret rūsu. Ražotāja garantija ir 10 gadi, pateicoties tās izturībai. Šim materiālam nav neviena no pirmajās divās versijās aprakstītajiem trūkumiem, taču tas nav izturīgs pret kaļķakmens veidošanos.

Ir arī tvertnes ar plastmasas pārklājumu. Augstu temperatūru ietekmē materiāls ir pakļauts deformācijai, tam ir īss kalpošanas laiks.

Svarīga katlu īpašība ir siltuma zudumi, ko strukturāli nosaka siltumizolācijas kvalitāte.

Thermex Ceramik 80 V

Sadala krātuves ūdens sildītāju vērtējumu 80 litru modelim no Zemex. Tāpat kā visi modeļi, uzkarst līdz 75o 3 stundu laikā. Ir droša mehāniskā vadība, kas ļauj precīzi regulēt temperatūru.

Tam ir arī autonoms noplūdes strāvas aizsargs, pat ja dzīvoklis nav iezemēts. Tvertne ir pārklāta ar stikla keramiku, kas ievērojami pagarina tās kalpošanas laiku.

Priekšrocības:

 1. Plakans korpuss – ietaupa vietu.
 2. Ir vairāki darbības režīmi, un tie tiek aprēķināti nevis grādos, bet vatos.
 3. Laba siltumizolācija, lai pasīvā režīmā ilgstoši uzturētu siltu ūdeni.

Trūkumi:

 1. Liels enerģijas patēriņš.

Priekšrocības un trūkumi

Nepieredzējušiem lietotājiem ir grūti izvēlēties starp caurplūdes un uzglabāšanas tvertni. Pirmajā variantā boilers uzreiz uzsilda ūdeni, un tas tiek novadīts uz krānu. Un mēneša beigās nāk pamatīgs elektrības rēķins.

Akumulācijas sildītājs principā atšķiras. Tam ir arī savas priekšrocības un trūkumi, kurus ir vērts zināt pirms iegādes.

Priekšrocības:

 • Ūdens uzkrāšana un uzglabāšana (noder pastāvīgu ūdens piegādes pārtraukumu gadījumā).
 • Viens boilers var apgādāt ar ūdeni virtuvi un vannas istabu.
 • Ekonomisks – vairuma uzglabāšanas tvertņu jauda ir 1,5 līdz 2 kW.
 • Uzstādīšanas atļauja nav nepieciešama.
 • Var pieslēgt standarta 220 W rozetei.
 • Intuitīva lietošana.
 • Liels dažādu ražotāju modeļu klāsts, kas atbilst visām vajadzībām un budžetam.
 • Pat vairāku stundu elektroenerģijas padeves pārtraukuma gadījumā mājā ir pieejama karstā ūdens padeve.

Trūkumi:

 • Nav piemērots lielai ģimenei.
 • Aizņem daudz vietas.
 • Kad ūdens atdziest vai beidzas, jāgaida, līdz tas atkal uzsilst.

Ariston ABS VLS EVO PW 80 D

Kādu katlu vislabāk iegādāties, ja esat pieradis paļauties uz zīmolu? Šajā gadījumā varat izmantot itāļu Ariston. Augsta jauda – 2,5 kW (sadalīta starp 2 sildelementiem: 1,5 un 1 kW).

Izgatavots ar plakanu korpusu, kas ietaupa vietu katlu telpā.

Tam ir jaudīga īssavienojuma un noplūdes strāvas aizsardzības sistēma. Labi attīra arī no baktērijām.

Priekšrocības:

 1. Iespēja sildīties līdz 80o. Pirmais ūdens sildītāju rangā!
 2. Elektroniskā vadības sistēma.
 3. Labas kvalitātes konstrukcija.
 4. Nodrošina pašdiagnostikas sistēmu.

Trūkumi:

 1. Augsta cena – 20 000 p.
 2. Elektroniskās vadības ierīces var sasalt.

Electrolux EWH 80 Formax

Jaudīgs 2 kW ūdens sildītājs. Tāpat kā lielākā daļa modeļu, kas iekļauti šajā kategorijā, 3 stundu laikā uzsilst līdz 75 grādiem pēc Celsija. Temperatūras regulēšana ir regulējama.

Un tas ir diezgan lēts, t.i., tas ir.. Laba izolācija, kas spēj saglabāt siltumu līdz pat 10 stundām.

Priekšrocības:

 1. Ir ērts režīma iestatījums.
 2. Laba siltumizolācija.
 3. Sausie sildelementi.
 4. Korpuss ir diezgan kompakts.
 5. Augstas kvalitātes aizsardzība pret koroziju.

Trūkumi:

 1. Ilgs sildīšanas laiks.
 2. Laiku pa laikam ir jānomaina anods.

Thermex Omnia 80 V

Viens no labākajiem ūdens sildītājiem. Standarta funkcijas (2 kW un 3 stundu sildīšana), bet ir 3 sausie sildelementi. Tas nodrošina tam daudz ilgāku kalpošanas laiku. Pat tad, ja viens sildītājs nedarbojas, otrs turpina mierīgi darboties.

Vadība ir mehāniska un diezgan jutīga. Tvertne ir stiklšķiedras emaljēta un emaljēta.

Priekšrocības:

 1. Samērā ātra sasilšana līdz 50 °C.
 2. Plāns ķermenis.
 3. Aizsardzība pret pārkaršanu, pārspiedienu un īssavienojumu.
 4. 5 gadu garantija tvertnei.

Trūkumi:

 1. Liels svars.
 2. Spriežot pēc atsauksmēm, ražotājs ir nedaudz par zemu novērtējis sildīšanas laiku.

Klientu komentāri

Lenya C.

Electrolux EWH 80 AXIOmatic

Priekšrocības: iekļauts RCD, vienkārša un droša vadības paneļa atrašanās vieta, patīkams dizains, neliels platums. Trūkumi: Jauda ir tikai 1,5 kW, tāpēc tā ātri neuzkarst. Komentāri: Es nopirku savu otro Electrolux ūdens sildītāju, pirmais darbojas jau sešus gadus bez problēmām. Šis modelis tika izvēlēts tā izmēra dēļ, jo tam vajadzēja ietilpt ļoti šaurā telpā. Foto tirgū no cita modeļa, mazāks tilpums. Patiesībā tā ir citu proporciju – šaura un gara. Izpildījums ir augsts, viss tiek darīts precīzi. Iepriecināts ar iekļauto RCD, tas netika minēts neviens no pārdevējiem.

Gerasim L.

Hyundai H-SWS14-80V-UI556

Priekšrocības: Mēs to izmantojam jau gadu, tas ir ieslēgts visu laiku, un jau var runāt par uzticamību, teorētiski, ja tas uzreiz netecēs, sildītāju efektivitāte nesamazinās, tam turpmāk vajadzētu strādāt normāli. Skaidrs, ka plakanais ir ērtāks nekā apaļais. Piezīmes: Manā mazajā mājā, lai gan man ir pirts, elektriskais katls ir nepieciešams jebkurā laikā. Mēs esam pielāgojuši skaļumu tā, lai tas būtu pietiekams diviem cilvēkiem – trauki tiek nomazgāti vienā mirklī. Labi izgatavots no ārpuses, kontrole ir apakšā, bet tas ir diezgan ērts.

Dmitrijs S.

Electrolux EWH 80 SmartInverter

Priekšrocības: sausi sildelementi, iebūvēts wifi, dizains, tālruņa vadība, ātrs sildīšanas laiks, elektroniskais anods, 35 mm siltumizolācija, invertora vadība, SMART funkcija. Ļoti foršs un gudrs ūdens sildītājs. Vājās puses: Nav komentāru: Ūdens sildītājs ir lielisks, viegli savienojams ar wifi, ātri uzsilda ūdeni, nav problēmu. Ierīcei ir šādas priekšrocības: sausi sildelementi, reāls elektroenerģijas ietaupījums, t.. Nedarbojas visu laiku ar pilnu jaudu, bet tikai tajās stundās, kad jūs izmantojat (kaut kā mācās, atceras), piemēram, 3 naktī temperatūra uz displeja nav, kā jūs ieliekat 75 grādus, bet tikai 40 (saprot, ka šajā laikā 75 grādi nav nepieciešami, un netērē enerģiju apkurei veltīgi). Arī ūdens atdziest ļoti lēni: es atstāju mājās trīs dienas, ūdens sildītājs izslēgts, kad es atstāju, tas bija 65 grādi, es ierados 42, man pat nebija nepieciešams to uzsildīt, temperatūra ir ērta lietošanai. Skārienekrāns, ļoti informatīvs, un atbilst mūsdienu prasībām (ierīces ar pogām – es uzskatu, ka novecojusi, mājās visi skārienekrāns). Kopumā Electrolux labi darīts, ilgi izvēlējās tvertni par šo cenu ir konkurenti pat tuvu funkcijas nekas. Kopumā moderns, ērts, gudrs un ļoti funkcionāls ūdens sildītājs.

Vladimirs Filippovs

Ballu BWH/S 80 līmenis

Marina Gulyaeva 2 Reitings: 1 Reitings: 2 Reitings: 2 Reitings: 3 Reitings: 4 Reitings: 5 Lielisks produkts Pieredze: daži mēneši Priekšrocības: unikāls izskats ekorežīma garantija uz iekšējās tvertnes 5 gadi Trūkumi: nav Komentārs: es uzstādīts skapī, lieta ir šaura, sānos un apakšā joprojām un plaukti ar mazgāšanu novietoti. Šuves metinātas perfekti, nekur nav rūsas vai noplūdes. Man ir divi punkti, pietiekami daudz, lai mazgātos un virtuvei. Augstas kvalitātes siltumizolācija, nav kondensāta uz sienām, ūdens saglabājas karsts veselu dienu.

Katerina Fokina

Electrolux EWH 80 DRYver

Priekšrocības: sausais sildelements, daudzlīmeņu aizsardzība, dizains. Komentārs: Pēc ciešanām ar plūstošu ūdens sildītāju, kas uzstādīts manā frizētavā uzglabāšanas ūdens sildītājs. Pēc nomaiņas viens plus: normāls ūdens spiediens, ekonomisks elektroenerģijas patēriņš, konstanta temperatūra. Sildelementi bez tieša kontakta ar ūdeni – kalpos ilgi. Ir aizsardzība pret pārkaršanu. Es to biežāk ieslēdzu eso režīmā, lai tas ilgāk kalpotu.

Kirils S.

Timberk SWH FSK7 80 V

Priekšrocības: iegādāts mājā, ģimene 5 cilvēki, 80 litri ir pietiekami visiem. Tas ātri uzsilst. Diezgan apmierinoši. Trūkumi: Izsūknējot ūdeni, dzird troksni, bet tas nav kritiski, jo katls ir uzstādīts vannas istabā. No mīnusiem, lūdzu, visi. Agrāk bija tikai pirts. Tagad ir mājas sūkņu stacijas, caur to sūkņi no akas uz māju, piemēram, katls piepilda. Mēs to izmantojam visu laiku, tāpēc mums ieteica iegādāties sausos sildītājus, jo tie ir uzticami un ilgi kalpo, un man vēl nav bijušas nekādas problēmas. Sildās labi, pagaidām laimīgs, diezgan drošs ar ūdens un elektrības mijiedarbību.

Maxim D.

Electrolux EWH 80 Formax

Priekšrocības: ērta elektroniskā vadība. 2 neatkarīgi elektriskie elementi. Ekonomiskais režīms. Ūdens tiek dezinficēts. Jaudas izslēgšanas drošības ierīce. Trūkumi: Nav komentāru: Mūsu māja pastāvīgi krīt spriegums un dažas tehnoloģijas vienkārši atsakās strādāt. Tāpēc es izvēlējos šo modeli, ir 3 barošanas režīmi, un tas darbojas labi. Izskatās forši, ir displejs. Ūdens pietiek trim no mums. Temperatūra ir iestatīta no 30 līdz 75 grādiem precīzi. Ar daudzpamata atmiņu es “bloķēju” iestatījumos vēlamo sildīšanas temperatūru, tā tiek saglabāta pat tad, kad ir atvienots strāvas padeves spriegums. Bieza izolācija saglabā karstu ūdeni ilgu laiku, pat pēc izslēgšanas. Tvertne ir apstrādāta ar smalku emalju un aizsargāta pret koroziju un kaļķakmeni. Aizsardzība pret pārkaršanu un drošības iztukšošanas vārsts.

Stepans N.

Zanussi ZWH/S 80 Orfeus DH

Priekšrocības: 1. Vienkārša uzstādīšana 2. Sausais sildītājs 3. Tvertne ar īpašu. pretkorozijas pārklājums 4. Magnija anods, lai noņemtu kaļķakmeni Trūkumi: Nepamanīja Komentārs: Izvērtējot īpašības, galvenais ir pievērst uzmanību sistēmas lietošanas drošībai, uzticamībai un izturībai – tur ir viss, ar vienkāršu darbību un nav dārgs. Es uzreiz paņēmu divas no tām – privātmājā un dzīvoklī. Abiem sūkņiem ir atšķirīga slodze – dzīvoklī ir 90% sprieguma un stabils ūdens spiediens, vasarnīcā strāvas padeve bieži ir ar pārtraukumiem, un ūdens spiediens ir pastāvīgi augsts – vasarnīcā tas ir piecas reizes augstāks nekā vasarnīcā, un apkures sistēma tiek nepārtraukti regulēta. Tīkls un ūdens nāk no sūkņa no akas. Neviens no tiem nav sabojājies, nav atšķirību apkurei, abi darbojas virtuve/duša. Daudziem cilvēkiem ir šī uzņēmuma katli, bet es neesmu dzirdējis nevienu sūdzību, un esmu apmierināts ar abiem katliem.

Staņislavs Fomins

Edisson ER 80V

Priekšrocības: Lielisks un uzticams ūdens sildītājs! Trūkumi: Nevarēja atrast nevienu! Komentārs: Uzstādīts mājiņā 2014. gada jūlijā, lai nomainītu 100 litru Thermex, kas ziemā plīsa. Uzstādot oriģinālo kronšteinu, tas nederēja, t.. Thermex ir lielāks attālums starp stiprinājuma iegriezumiem, un mēs negribējām urbt jaunus caurumus. Es paņēmu kronšteinu no plīsušā ūdens sildītāja, un tas devās dzimtā vietā kā vietējais, un pēc tam ūdens sildītājs tika uzstādīts pie sienas. 2018. gada septembra sākumā uz izplūdes caurules uzstādīju trijkājiņu ar krānu, lai es varētu uzreiz uzņemt karsto ūdeni, un ir arī ērtāk iztukšot tvertni ziemai, lai izvairītos no plīsumiem. Agrāk, lai iztukšotu tvertni, bija jāatvieno karstā ūdens caurule, bet tagad vienkārši atveriet krānu, iepriekš aizverot ieplūdes atveri, un tvertne tiek iztukšota! 2022. gada vasarā ūdens sildītājs tika vēlreiz modernizēts. Šoreiz uz tās izejas uzstādīju pie sienas uzstādītu maisītāju, pie kura piestiprināju dārza šļūteni. Tas ļauj ne tikai laistīt augus, bet arī doties vasaras dušā!

Aleksejs Voronkins

Garanterm ER-80V (TR)

Priekšrocības: uzticamība. Nekādu problēmu. Stiprinājums ir labs, nevis vājš, kā daži cilvēki raksta. Vājās puses: Nav. Komentārs: mēs pārcēlāmies pirms 3,5 gadiem. Vai šis ūdens sildītājs. Noplūde pirms aptuveni trim dienām. Masters teica, ka tas ir jānomaina. Es nezinu, cik ilgi tas darbojās pirms mums, es to nejautāju, bet, spriežot pēc tā, ka tam jau bija jauns sildelements, domāju, ka tas darbosies apmēram tikpat ilgi. Varbūt mazāk vai vairāk – nezinu. Nav kontaktu ar iepriekšējo īpašnieku. Iestatiet komfortablu temperatūru. Var regulēt ar 5 pozīciju regulatoru. Augšpusē ir bultas indikators, kas parāda siltuma daudzumu no 0 līdz maksimālajam. Mēs vienmēr turējām regulatoru trešajā pozīcijā, kas ir apakšā, un bultiņa augšpusē pēc tam nolasa aptuveni 4. punktu. Mēģināju to turēt 5. pozīcijā maksimālajā – ūdens bija pārāk karsts. Trauku mazgāšanas laikā bija neērti noregulēt krānu – sākotnēji pieradām pie iepriekšējo īpašnieku noteiktā režīma. Dušā tās pietika diviem. Ja manai sievai vajadzēja veikt pīlingu un pilnībā nomazgāties dušā, man ar to bija par maz, jo šī procedūra viņai aizņēma daudz laika. Vienmēr bija laiks, lai ierīce uzsildītos, tāpēc šī situācija nebija īpaši stresaina. Tagad pēc tehniķu ieteikuma esam nolēmuši izvēlēties nerūsējošā tērauda tvertni. Izvēlēties Electrolux 80l. RoyalFlash. Šodien meistari to ielika – tas nedarbojās pat 10 min. – sildītājs nomira. Tagad mēs gaidām sertificētu tehniķi no šī uzņēmuma, lai apstiprinātu sadalījuma klātbūtni, un tad mēs turpināsim domāt, ko iegādāties. Spriežot pēc piemēriem, var teikt, ka ik pa laikam. Tāpēc es uzrakstīju tikai faktus. Izlemiet, kuru ūdens sildītāju iegādāties, ir atkarīgs no jums. Visu var salabot. Manuprāt, jums vajadzētu iegādāties uzticamā veikalā, lai problēmu gadījumā būtu pie kā vērsties.

Nikolajs K.

Zanussi ZWH/S 80 Orfeus DH

Priekšrocības: 1. Kad aizmirstu ieslēgt ūdens sildītāju, iedegusies indikatora lampiņa man atgādina. 2. Ja mana meita ieslēdz katlu bez ūdens, tas uzreiz izslēdzas. 3. Ekonomiska darbība 55 grādu temperatūrā. Trūkumi: Vēl neesmu atklājis Komentārs: Lai manā privātmājā būtu karsts ūdens, vannas istabā uzstādīju 80 litru boileri. Parasti to ieslēdzu plkst. 16:30, un līdz plkst. 21:00 man ir karstā ūdens tvertne, ar kuru pietiek man, manai sievai un meitai, lai nomazgātos. Man ir ērti iestatīt ūdens sildītāja temperatūru, vienkārši pagrieziet pogu uz pareizo iestatījumu. Veicot higiēnas pasākumus, es nebaidos, ka varētu izplūst netīrs ūdens, jo tvertnē neveidojas kaļķakmens un dzelzs detaļas nerūsē, tāpēc ūdens tajā vienmēr ir tīrs.

Roberts P.

Electrolux EWH 80 Formax

Priekšrocības: uzsilda ūdeni, 3 sildīšanas režīmi. Digitālā vadība, kas ļauj precīzi iestatīt temperatūru līdz 75 grādiem. Jebkas cits tik īsā laikā ir grūti pateikt. Vājās puses: nebija iekļauti sienas stiprinājumi, Leroy Merlin iegādātie standarta 150 kg katla āķi neiederējās stiprinājuma caurumos – nācās izzāģēt āķus. Komentārs: Es to uzstādīju horizontāli pie visu dzīvokļa karstā ūdens ieplūdes, lai droši nogaidītu vasaras atslēgšanos. Pietiekami daudz, lai ģimene ar 2 pieaugušajiem un 2 bērniem varētu nomazgāties dušā. Lai neradītu nekārtību ar vadu – stāv uz standarta pagarinātāja 0 režīmā.8 kW.

Electrolux EWH 80 Centurio IQ 2.0 sudraba

Viens no tehnoloģiski modernākajiem ūdens sildītājiem. Ir sildīšanas laika taimeris, kā arī bezvadu savienojums. Ir 2 sildelementi, kas ir ērti. Temperatūras kontrole ir elektroniska, ar mehānisku spiediena regulēšanu.

Priekšrocības:

 1. Bezvadu savienojumu protokoli.
 2. Var uzstādīt gan vertikāli, gan horizontāli.
 3. Vairāki darbības režīmi.
 4. Ir taimeris.

Trūkumi:

 1. Ūdens sildītājs ir dārgs.
 2. Bezvadu savienojums iespējams tikai pēc īpašas.modulis.

Uzglabāšanas ūdens sildītāju veidi

Ir vairāki ūdens sildītāju veidi (piemēram, tvertnes materiāls, korpusa forma), bet visbiežāk tos klasificē pēc uzstādīšanas.

Šajā gadījumā katlus iedala trīs tipos:

 • Vertikālais. Nav ieteicams šīs ierīces novietot horizontāli, jo sildelements tajās ir novietots vertikāli, un, mainot ierīces virzienu, tā nedarbosies pareizi.
 • Horizontālā. Šie katli ir ideāli piemēroti mazām vannas istabām. Var uzstādīt tieši zem griestiem. Tomēr jāņem vērā, ka šādas ierīces maksā nedaudz dārgāk, un to uzstādīšana un uzturēšana ir sarežģītāka nekā vertikālo ierīču analogu gadījumā.
 • Universal. Šāda veida modeļus, kā jau norāda nosaukums, var uzstādīt jebkurā pozīcijā, nebaidoties, ka ierīces funkcionalitāte cietīs.

Zanussi ZWH/S 80 Orfeus DH

Slēdz rangu labs ūdens sildītājs ar piecu gadu garantiju. Uzkarst līdz maksimālajai temperatūrai 4,5 stundas, kas ir pietiekami ilgs laiks, bet temperatūru var uzturēt arī visu nakti.

Būtībā darbojas kā netiešais katls: Sildīšanas elementi ir izvietoti, neskarot tvertni.

Ieguvumi:

 1. Zema cena – 11 000 p.
 2. Zems enerģijas patēriņš.
 3. Viegla temperatūras regulēšana.

Trūkumi:

 1. Slikti aizdares stiprinājumi.
 2. Ilgs sildīšanas laiks.

Noderīgs video

Interesanta informācija videoklipā:

Atstāj atbildi Atcelt atbildi

Saistītās ziņas

Ūdens sildītāja vadi

Termex ūdens sildītāja sildelementu nomaiņa. Soli pa solim

Aukstā ūdens katls ar sauso siltummaini

Kāpēc izvēlēties ūdens sildītāju ar sauso sildītāju

Bezspiediena caurplūdes sildītājs

Bezspiediena caurplūdes ūdens sildītājs – kā risinājums īslaicīgām karstā ūdens problēmām. Polaris ūdens sildītājs ar ietilpību no 10 līdz 100 litriem var atrisināt ūdens problēmas

Novērtējiet šo rakstu
( Vēl nav vērtējumu )
Pievienot komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: