TOP 11 ūdens filtri zem izlietnes: labāko modeļu vērtējums + padomi pirms iegādes

Zem izlietnes iebūvētie ūdens filtri ir lieliski noderīgi, lai ietaupītu naudu un saglabātu jūsu veselību. Kuru no tām vislabāk izvēlēties, lai būtu droši, ka ūdens jūsu mājās būs tīrs un pilnīgi drošs?? Neattīrītu krāna ūdeni, īpaši lielpilsētās, ir pārāk bīstami dzert tīrā veidā. Vismaz dzeršanai tas būtu jānovāra vai papildus jāattīra no piemaisījumiem un smakām. Daudzi cilvēki sāk pirkt ūdeni pudelēs sliktas ūdens kvalitātes dēļ. Taču patiesībā šādas izmaksas ir daudz lielākas nekā vienreizēja laba filtra iegāde. Uzziniet, kuri modeļi ir pieprasīti, un uzziniet, kā izvēlēties pareizo.

Filtra funkcijas ūdens attīrīšanai zem izlietnes

Patiesībā to atšķirīgā iezīme ir to nosaukums. Filtri tiek uzstādīti zem virtuves izlietnes un savienoti ar ūdensvadu, izmantojot īpašus savienojumus. Augšā ir uzstādīts atsevišķs krāns, no kura var uzņemt attīrītu ūdeni. Ja zem izlietnes nav pietiekami daudz vietas, alternatīva ir pie sienas stiprināmas ierīces. Elastīgā šļūtene arī nostiprina krānu pie sieta un izlietnes.
Ja aplūkojat šo sistēmu daudzveidību, var šķist ļoti grūti izvēlēties labāko filtru.

Taču patiesībā visa izvēle sastāv no trim posmiem:

 • Filtra tipa izvēle.
 • Ražotāja izvēle.
 • Modeļa izvēle.

Kā izvēlēties filtru

kā uzstādīt ūdens filtru

Kad iegādājaties ūdens attīrīšanas sistēmu, ir dabiski domāt par tās uzstādīšanu. Protams, jūs varat uzaicināt speciālistu, bet daudzi, kas vēlas ietaupīt vismaz nedaudz naudas, nolemj veikt uzstādīšanu paši. Šajā gadījumā iesakām ievērot vispārīgos noteikumus par jebkura veida filtra uzstādīšanu zem izlietnes:

 1. Svarīgi: atveriet lietotāja rokasgrāmatu, kas pievienota filtram, rūpīgi izlasiet to un pārbaudiet iepakojumu (dažreiz var kaut kas trūkt).
 2. Pilnībā atbrīvojiet vietu zem izlietnes, lai nekas netraucētu uzstādīšanas laikā, un izslēdziet ūdeni.
 3. Atskrūvējiet ūdens ieplūdes šļūteni vietā, kur ir pāreja starp sabiedrisko ūdensapgādes sistēmu un krānu.
 4. Neaizmirstiet izmērīt ūdens spiedienu tīklā un salīdzināt to ar ražotāja norādīto filtra darba spiedienu. Ja ir neatbilstība, jums būs jāveic konkrēti pasākumi, kas sīki izklāstīti instrukcijās.
 5. Uzmanīgi savienojiet sastāvdaļas, ievērojot norādījumus; pirms tam gumijas daļas ieeļļojiet ar vazelīnu vai silikonu.
 6. Ja ir atsevišķs krāns, uzstādiet to un pārliecinieties, ka ir labs savienojums.
 7. Pirms ūdens padeves atvēršanas vēlreiz pārbaudiet, vai savienojumi ir hermētiski un hermētiski.
 8. Pārbaudiet ar ūdeni.

Ievērojot norādījumus, ierīci var viegli uzstādīt pats. Galvenais ir nesteigties.

Caurplūdes filtri

Šāda sistēma sastāv no trīs līdz četriem moduļiem, kas ir savienoti virknē. Tas nozīmē, ka vispirms notiek krāna ūdens sākotnējā attīrīšana, pēc tam – galvenā un pēdējā posmā – galējā attīrīšana. Pateicoties vairākiem posmiem, izmantojot dažādas attīrīšanas metodes (mehāniskais filtrs, sorbents, sudraba daļiņas utt.), ūdeni var attīrīt. .), ūdens tiek pareizi filtrēts.

Tas likvidē rūsas un netīrumu daļiņas, kā arī mikroorganismus un nepatīkamas smakas (īpaši hlora smaku). Ja ūdenī ir piesārņojošas vielas, piemēram, naftas pārstrādes produkti, smago metālu sāļi vai pesticīdi, filtrēšanas sistēma droši atdalīs arī tos.

Filtru veidojošos moduļus var piepildīt ar dažāda veida kārtridžiem.

Tie ir šādi:

 • mehāniskai tīrīšanai;
 • Visizplatītākās ir universālas un piemērotas krāna ūdenim, kas nav apgrūtināts ar daudz piemaisījumiem;
 • Paredzēts pārāk cietam ūdenim;
 • tie ir paredzēti ūdenim, kas satur pārmērīgu daudzumu metālu;
 • Antibakteriālas, kas attīra ūdeni no dažādiem mikroorganismiem (vīrusiem, baktērijām, cistām).

Šādā veidā vienmēr var izvēlēties katram lietojumam piemērotāko variantu. Taču ir vērts atzīmēt, ka, ja jūsu mājā ir ļoti ciets ūdens, šāda filtra uzturēšana izmaksās diezgan dārgi. Palīgmateriāli – kārtridži – būs bieži jāmaina.

Ūdens tīrīšanas metodes

Jebkuras no iepriekš minētajām ierīcēm galvenais uzdevums ir dziļa un rūpīga krāna ūdens attīrīšana. Pirms mēs sīkāk aplūkosim zem izlietnes novietoto sietiņu veidus un tipus, mēs detalizēti apspriedīsim to īpašības. Apskatīsim galvenos šķidruma attīrīšanas veidus.

Tabula. Galvenie ūdens attīrīšanas veidi.

Skatīt Apraksts
Mehāniskais Tā no ūdens noņem dažādus cietus un diezgan rupjus piemaisījumus, piemēram, smiltis, rūsas pārslas, sāļus u. c.. Var izmantot dažādus filtrējošos elementus: sietu, sintētiskos.
Sorbcija Šāda veida attīrīšanas pamatā ir tādu vielu izmantošana, kas var aizturēt dažādus mikroskopiskus piemaisījumus. Parasti aktīvā ogle visbiežāk tiek izmantota kā adsorbents. Starp citu, jo dārgāks ir filtrs, jo labākas kvalitātes ogle ir izmantota iekšpusē. Piemēram, kokosriekstu čaumalu kokogles 4 reizes labāk savāc piemaisījumus. Šī attīrīšanas metode atbrīvo no organiskām vielām, brīvā hlora un smakām. Taču filtri regulāri jāmaina pret jauniem, jo tie ātri aizsērē ar netīrumiem.
Jonu apmaiņa Tas var samazināt ūdens cietību. Ūdens cietība un nešķīstošie kompleksi tvertnēs veidojas tīrīšanas procesa laikā. Tādējādi tējkanna vairs necieš no kaļķakmens. Šāda veida attīrīšanu parasti izmanto tikai sarežģītās sistēmās, jo pēc tam šķidrums jāizlaiž arī caur kokogles filtru.
Reversā osmoze ir izmantot īpašu membrānu ļoti augstas kvalitātes, īpaši smalka ūdens attīrīšanai. Visi netīrumi tiek savākti uz membrānas, un attīrītais ūdens caur filtru nonāk tālāk. Īsāk sakot, tā ir šķidruma ultrafiltrācijas funkcija no organiskām vielām, papildu metāliem utt..
Krūzes filtri Vieglākais veids, kā attīrīt ūdeni. Šos krūzes bieži iegādājas lauku mājām to mobilitātes dēļ, taču tās var izmantot arī mājās. Patiesībā tā ir krūze, bet tās iekšpusē ir īpašs elements, caur kuru ūdens izplūst. Caur filtrēšanas procesu tas tiek attīrīts no suspendētām cietvielām. Par krūzes filtru izvēli lasiet šeit.
Klasiskie un jaunie ūdens attīrīšanas veidi

Klasiskie un jaunie ūdens attīrīšanas veidi

Reversās osmozes sistēmas

Šīs sistēmas konstrukcija ir līdzīga caurplūdes sorbcijas filtriem, taču tai ir dažas papildu sastāvdaļas. Uz kopīga kronšteina ir uzstādīti no viena līdz četriem filtrēšanas moduļiem, bet augstākās klases modeļos ar augstu attīrīšanas pakāpi – pat pieci. Katrs modulis, kas ir plastmasas konteiners ar filtru kasetni iekšpusē, ir paredzēts savam darbam. Šo sistēmu galvenā iezīme ir modulis ar apgrieztās osmozes membrānu, kas ūdeni pakļauj īpaši smalkai apstrādei.

Šeit ir norādīti galvenie šajās sistēmās izmantoto kasetņu veidi:

 • filtri (parasti izgatavoti no polipropilēna), kas attīra ūdeni no dažādiem mehāniskiem piemaisījumiem.
 • filtri ar oglekļa sorbentu iekšpusē spēj tikt galā ar organiskām vielām, ogļūdeņražiem, smago metālu sāļiem, hlora garšu un smaržu.
 • filtrus, kas no ūdens noņem lieko dzelzi, sauc par atdzelžošanas filtriem, to iekšpusē ir aktīva viela, kas reaģē ar ūdenī izšķīdušo dzelzi.

Pēc iepriekšējas attīrīšanas ar iepriekš minētajiem patronām ūdens nonāk modulī ar apgrieztās osmozes membrānu. Tieši šī membrāna, kas caurlaiž tikai ūdens molekulas, ir reversās osmozes sistēmas pamatā. Ūdens sistēmā jābūt 3 – 3,5 bāru spiedienam, lai tas varētu izplūst caur membrānu. Bieži vien ir iekļauts elektriskais spiediena sūknis. Dažiem modeļiem ir ultravioletā lampa ūdens dezinfekcijai un kaitīgo mikroorganismu iznīcināšanai.

Ar šo procesu attīrīts ūdens ir līdzīgs destilētam ūdenim. Vairākās reversās osmozes sistēmās ir speciāls mineralizators minerālvielu papildināšanai. Tā kā ūdens lēni izplūst caur membrānu, reversās osmozes sistēmas ir aprīkotas ar uzglabāšanas tvertni, kuras tilpums parasti ir līdz 10 litriem. Tas ir ļoti noderīgi, ja uzreiz nepieciešams liels ūdens daudzums, bet nav laika gaidīt, kamēr tas attīrīsies.

Apkopojot var secināt, ka reversās osmozes sistēmas nodrošina tīrāko ūdeni. Tieši tāds pats kā veikalos nopērkamais pudelēs pildītais ūdens. Tikai viena litra izmaksas būs daudzkārt zemākas. Tātad ietaupījumi ir acīmredzami – daudzi pārdomāti īpašnieki jau sen to ir sapratuši, iegūstot līdzīgas sistēmas un baudot tīrāko, tīrāko, kā asaru, ūdeni.

Noderīgi padomi

Ja ūdens tējkannā ir kaļķakmens un uz vannas istabas flīzēm ir kaļķakmens, ūdens ir pārāk ciets, un tas ir jāmīksta. Daudziem filtriem ir šāda funkcija.

Jebkura ūdens filtrēšanas sistēma noņem brīvo hloru.

Ūdens ir zaļgans un slikti smaržo? Esiet droši, ka tajā ir daudz kaitīgu mikroorganismu. Nepieciešams filtrs ar baktericīdām īpašībām, piemēram, ar sudraba piedevu.

Ir svarīgi saprast, ka katram piemaisījumu veidam ir nepieciešams atbilstošs filtrējošais elements. Neveicot ūdens analīzi, jūs riskējat pasliktināt ūdens stāvokli. Piemēram, iegādājieties ūdens filtru, kas mīkstina jau tā diezgan mīksto ūdeni, un mēģiniet pēc tam izskalot ziepes no rokām vai šampūnu no matiem.

Ja ūdens ir sliktas kvalitātes, nefiltrējiet to tikai dzeršanai vai ēdiena gatavošanai. Jūsu āda un mati būs pateicīgi, ja arī ūdens dušā būs tīrs. Arī jūsu santehnika, veļas mazgājamā mašīna un trauku mazgājamā mašīna cieš no rūsas vai cietā ūdens. Strāvas tīkla sistēmas uzstādīšana ir dārga? Vismaz iegādājieties dušas galviņu.

Ja vēlaties, lai ūdens būtu tīrs katru dienu, kasetnes ir laicīgi jānomaina.

Caurplūdes filtru plusi un mīnusi

Šim dizainam ir vairākas priekšrocības:

 • Šāda filtra izmaksas, pat ja tas ir papildus aprīkots, ir salīdzinoši zemas.
 • Šķidruma filtrācijas ātrums ir augsts.
 • Ūdenī saglabājas sāļi un minerālvielas.
 • Šādai filtrēšanas sistēmai nav nepieciešama uzglabāšanas tvertne.
 • Šķidrums, kas iziet cauri caurplūdes filtram, ir pilnīgi piemērots lietošanai.
 • Ūdens caur filtru var tecēt neierobežotu laiku.
 • Nomaināmi filtri – kārtridžus var ātri un viegli nomainīt. Ja nepieciešams.

Vienīgais šādas konstrukcijas trūkums ir svarīgs. Parasti ūdens tiek pilnībā filtrēts ar ātrumu 1 litrs sekundē. Kad krāns ir pilnībā atvērts, parasti vienā sekundē no krāna izplūst līdz 5 litriem ūdens. Tādējādi izrādās, ka pie pilnībā atvērta krāna šķidrumu izdodas filtrēt tikai par 20 %. Filtra rokasgrāmatā tas parasti ir minēts, taču ne visi to zina.

 • Uzglabāšanas tvertnes tilpums ir salīdzinoši liels – 8 līdz 12 litri šķidruma.
 • Viens litrs tīra ūdens tiek uzglabāts 5 līdz 6 minūtēs.
 • Aptuveni pēc stundas tvertne tiek pilnībā piepildīta ar tīru ūdeni.
 • Caur membrānu izkļūst tikai ūdens un skābekļa molekulas; pārējās daļiņas izkļūst cauri membrānai.
 • Izvadot ūdeni no uzglabāšanas tvertnes, ūdens iziet cauri papildu aktīvās ogles filtram, kur tas tiek galīgi attīrīts.

Arī šāda filtra trūkumi:

 • Sistēmas izmērs ir salīdzinoši liels; savākšanas tvertne ne vienmēr ietilpst zem izlietnes.
 • Reversās osmozes filtra uzstādīšanu dažkārt var veiksmīgi veikt tikai speciālists.
 • Vairums reversās osmozes filtru joprojām ir dārgāki nekā caurplūdes filtri, lai gan to kalpošanas laiks ir daudz ilgāks.
 • Ne viss ieplūstošais ūdens tiek izmantots, daļa no tā kopā ar aizturētajām daļiņām nonāk kanalizācijā.
 • Lai iegūtu 1 litru tīra ūdens, ir nepieciešami līdz pat 3 litriem tekoša ūdens, un ūdens skaitītājā tā ir ievērojama starpība.
 • Pareizai filtra darbībai nepieciešams noteikts ūdens spiediens, ja tā nav augšējos stāvos vai lauku mājā, sistēma nedarbosies.
 • No filtra izplūstošais ūdens ir tik tīrs, ka tas ir gandrīz bez garšas.
 • Šī iemesla dēļ daži ārsti apšauba tās lietderību, jo tajā trūkst svarīgāko minerālvielu.
 • Tā paša iemesla dēļ cilvēkiem, kas cieš no sirds un asinsvadu slimībām, nav ieteicams lietot gandrīz destilētu ūdeni bez sāļiem un minerālvielām.

Nr. 5 – BARBER PROFI Osmo 100

Ja jums ir nepieciešams jaudīgākais filtrs ar reverso osmozi, apskatiet BARBER PROFI Osmo 100. Šī ierīce no labi pazīstama zīmola ir piemērota pat dambretes uzstādīšanai, jo tai ir pieci attīrīšanas posmi. Komplektā iekļautais krāns ir diezgan ērts, un lietotājiem ar to nav problēmu. Sistēmas uzstādīšana aizņem vidēji 10-15 minūtes, internetā ir pieejami detalizēti norādījumi gan video, gan teksta formātā.

Kolonnas saliekamas, kas nevar lepoties ar konkurentu firmu filtriem, kas teorētiski var ļaut ietaupīt uz priekšfiltru nomaiņu. Dizaineris ir ietaupījis naudu uz furnitūras rēķina, jo tai nav nepieciešami stiprinājuma kronšteini. Apkopojums – daudziem lietotājiem ūdens noplūde rodas izplūdes caurules neatbilstības dēļ.

BARBER PROFI Osmo 100

Aquaphor Osmo 50

Aquaphor OSMO 50_rezultāts

Slavenā Latvijas uzņēmuma attīstība ievērojami uzlabos to cilvēku dzīvi, kuri ir spiesti lietot cieto ūdeni. Šim reversās osmozes ūdens attīrītājam, izņemot membrānu, ir 5 attīrīšanas pakāpes, pateicoties kurām tas likvidē bīstamus piemaisījumus, tostarp baktērijas, parazītus un vīrusus, kā arī pilnībā novērš ūdens cietību – daudzu mājsaimniecības ierīču kaļķakmens un bojājumu iemeslu. Un viss būtu kārtībā, taču privātmāju iedzīvotāji ar savu kanalizācijas sistēmu diez vai būs priecīgi, ka 1 litram attīrīta ūdens būs nepieciešami vēl 6 litri, kas nonāk kanalizācijā – tas ir daudz, un tas izmaksās diezgan dārgi.

Filtrācijas ātrums 0.13 l/min.
Ūdens temperatūra 5-38°
Galvenās līnijas spiediens no 3.5 līdz 6.5 atm.
Uzglabāšanas tvertnes tilpums 10
Ūdens attīrītāja svars 10 kg

Izmaksas: 6 090-11 826 Euro.

Priekšrocības

 • kvalitatīva tīrīšana;
 • liela uzglabāšanas tvertne.

Mīnusi

 • ir nedaudz trokšņains;
 • liels ūdens patēriņš.

Esmu izmantojis reversās osmozes filtru jau 3 gadus. Iepriekš esmu izmēģinājis dažādas ūdens attīrīšanas sistēmas, sākot no krūzes līdz caurplūdes filtriem. Man par nožēlu, no cietības mūsu ūdens nav saglabāt neko. Es pazaudēju skaitu tējkannu, ko nācās izmest, un arī apglabāju ideju par ūdens sildītāja uzstādīšanu. Un šeit ir brīnums – Aquaphor Osmo 50 ir atrisinājis situāciju. Tagad es pat nedomāju par kaļķakmeni.

Populārākie zīmoli

Ūdens filtrus, tāpat kā jebkuru sadzīves tehniku, ieteicams iegādāties no uzticamiem un laika pārbaudi izturējušiem ražotājiem. Pastāv uzskats, ka labākais tiek ražots ārzemēs, taču tas tā nav. Latvijas ūdens attīrīšanas sistēmas bieži vien ir pat labākas par ārvalstu, jo tās ir pielāgotas mūsu ūdens kvalitātei un īpašībām.

Turpmāk norādīti pazīstamākie vietējie ražotāji.

 1. Aquaphor. Ražo visu veidu filtrus jebkurai gaumei un makam. Laba kvalitāte, pieņemama cena, pieņemama cena. Tvertņu kārtridži ir pieejami pat lielveikalos.
 2. AQUAPOST. Rūpnieciskos un sadzīves filtrus ražo jau aptuveni desmit gadus.
 3. Crystal. Ražo ultravioletās dezinfekcijas sistēmas dzeramajam ūdenim.
 4. Ozon. Uzņēmums specializējas filtru-ozonatoru ražošanā. Tās ir viegli uzstādāmas zem izlietnes, un tām nav nepieciešama kārtridžu nomaiņa vai īpaša apkope. Iekārta piesātina ūdeni ar ozonu, filtrē to caur oglekļa pildījumu un reaktivēto ozonu pārvērš skābeklī.
 5. TITANOF. Šī zīmola titāna filtriem arī nav nepieciešams nomainīt kārtridžus. Uzņēmums tika dibināts 2022. gadā un līdz šim ir vienīgais uzņēmums NVS valstīs, kas ražo attīrīšanas sistēmas uz titāna bāzes.
 6. Gejzers. ir viens no līderiem sadzīves ūdens attīrītāju tirgū. Ražo plašu modeļu klāstu – no krūzes līdz sarežģītiem filtriem.
 7. Barjera. Specializējas krūzes, plūsmas sistēmās, mīkstinātājos un reversās osmozes filtros.

Barjeru eksperts Hard

BARIERA EKSPERTS Hard_resultāts

Plūsmas filtra BARBER EXPERT Hard konstrukcijā ir trīs attīrīšanas posmi: mehāniskais, mīkstināšanas un pēc ogles. Ražotāja komplektācijā ir visi nepieciešamie elementi ierīces uzstādīšanai un lietošanai: atsevišķs izlietnes krāns, kasetnes un savienotāji. Jums vairs nav jāuztraucas par noplūdēm, t. . Smartlock tehnoloģija novērš fiksatoru atskrūvēšanu.

Mīnusi

 • Ja ūdens ir pārāk ciets, kārtridžs ir jānomaina ik pēc 2 mēnešiem, un tas nav lēts.

Uzreiz pēc filtra uzstādīšanas nav kaļķakmens. Beidzot tīrs tējkanna! Bet es priecājos pārāk agri, t. . pēc divām nedēļām tas parādījās atkal, mums bija jānomaina kārtridžs. Diemžēl mazumtirgotājs mums nepaskaidroja – filtrs galvenokārt ir paredzēts vidēji cietam ūdenim. Mēs to iegādājāmies, lai risinātu šo problēmu. Citādi pret sistēmu sūdzību nav, bet mums, iespējams, būs jāiegādājas reversās osmozes filtrs.

Top 15 labākie zem izlietnes ūdens filtri

Foto Nosaukums Vērtējums Cena
Sietiņi zem veļas mazgājamās mašīnas
#1
Aquaphor Crystal Eco H ⭐ 4.95 / 5
4 – balsis
Pārbaudiet cenu
#2
Gejzers Bio 321 ⭐ 4.9 / 5
2 – balsis
Pārbaudiet cenu
#3
Barjeru eksperts Hard ⭐ 4.85 / 5 Pajautājiet cenu
#4
Aquaphor Eco H Pro ⭐ 4.8 / 5
1 – balss
Uzziniet cenu
#5
Aquaphor Trio Fe ⭐ 4.75 / 5 Pārbaudiet cenu
Mazgāšanas tvertnes filtri ar reversās osmozes sistēmu
#1
Atols A-550m STD ⭐ 4.95 / 5
1 – balss
Pārbaudiet cenu
#2
Gaizeris Prestige M (12 l) ⭐ 4.9 / 5
2 – balsis
Skatīt cenu
#3
Barrier Pro Osmo 100 ⭐ 4.85 / 5 Pārbaudiet cenu
#4
Aquaphor DWM-101S Morion ⭐ 4.8 / 5
2 – balsis
Pārbaudiet cenu
#5
Prio New Water Start Osmos OU380 ⭐ 4.75 / 5 Skatīt cenu
Labākie lēti ūdens filtri zem izlietnes: budžets līdz 5 000 Euro
#1
Aquaphor Trio Norma ⭐ 4.95 / 5 Pārbaudiet cenu
#2
Barrier Pro Standard ⭐ 4.9 / 5
3 – balsis
Pārbaudiet cenu
#3
Vienradzis FPS-3 ⭐ 4.85 / 5 Vairāk informācijas par cenu
#4
Barjeru eksperts vienvietīgs ⭐ 4.8 / 5 Noskaidrojiet cenu
#5
Aquaphor Crystal A ⭐ 4.75 / 5
2 – balsis
Uzziniet cenu

Kādu ūdens filtru izlietnei jūs ieteiktu iegādāties??

Veiciet aptauju

Ūdens filtri zem izlietnes – kurš ir labāks?? Mēs sarindojām populārākos modeļus pēc lietotāju atsauksmēm un vērtējumiem populārākajās vietnēs un produktu apkopotājos. Šeit ir piedāvātas dažādas iespējas atkarībā no veida un cenas. Skatiet, kādus filtrus ieteicams iegādāties.

Atols A-550m STD

Reversās osmozes sistēma veic savu uzdevumu – attīra ūdeni līdz kristāliskam stāvoklim, izlaižot to cauri 5 attīrīšanas posmiem un mineralizējot, lai piesātinātu ūdeni ar cilvēkam nepieciešamajām vielām un līdzsvarotu pH līmeni. Filtra veiktspēja ir pietiekama 4-5 cilvēku ģimenei. Jums nav jāgaida, līdz ūdens tiks attīrīts, jo komplektā ir iekļauts 12 litru ietilpīgs trauks.

Ieteicamais ūdens spiediens 2.80 – 6 atm.
Filtrācijas ātrums 0.08 l/min.
Ūdens attīrītāja funkcijas Brīvā hlora atdalīšana, mineralizācija, dzelzs atdalīšana, reversā osmoze, mīkstināšana
Filtra izmērs 43 x 42 x 15 cm
Svars 9.8 kg

Cenrādis: 10 650 – 14 812 Euro.

Priekšrocības

 • mineralizē ūdeni;
 • augstas kvalitātes tīrīšana;
 • vienkārša uzstādīšana.

Trūkumi

 • Diezgan dārgi palīgmateriāli.

Lielisks filtrs, reversā osmoza tikai ar mineralizatoru! Man vajadzēja pusotru stundu, lai uzstādītu to pats, nav lielu problēmu, tikai atcerieties, lai pēc uzstādīšanas iztukšotu 2 tvertnes, t. . Komponenti no rūpnīcas, un tie ir jānomazgā! Mūsu ūdens bija briesmīgs, pēc viena vārīšanās uzreiz parādījās kaļķakmens, pēc filtra uzstādīšanas es nekad vairs neesmu redzējis kaļķakmeni! Ūdens ar mineralizāciju bez svešas garšas! Nevajag vairs vilkt ūdeni no veikala.

#3 – Geyser Nanotech

Visaugstākās klases gejzers. Tā garantē īpašniekam lielu ūdens plūsmu, pateicoties reversās osmozes funkcijai. Smilšu, rūsas un citu piemaisījumu atdalīšana krāna ūdenī ir rupjā filtra uzdevums. Papildu aizsardzība, ko nodrošina membrānas filtrs. Laba kvalitāte un izturība.

Sistēmas trumpis ir tās uzglabāšanas tvertne. Jums būs 8 litru ūdens tvertne pat pēkšņa ūdens trūkuma gadījumā. Negatīvie aspekti – nepieciešamība iegādāties manometru ūdens spiediena mērīšanai. Tas nav iekļauts komplektā.

Geizers NanoTec

Gejzers Eco

Mini plaukts no nerūsējošā tērauda un progresīvā filtra kārtridža tehnoloģija – kompaktais modelis aizņem ļoti maz vietas zem izlietnes.

Pamatparametri:

 • Augstums – 225 ml;
 • Diametrs ir 171 ml;
 • Ūdens temperatūra – no +4 līdz +40 grādiem pēc Celsija;
 • Iekārtas jauda ir 3,6 litri minūtē;
 • Kārtridža darbības laiks – 12 000 litru;
 • Cena no 5000 Euro.

Geyser Eco priekšrocības:

 • Papildu aizsardzība pret oksidēšanos un noārdīšanos;
 • Pieckārtīga drošības rezerve, apstiprinājusi NIITM;
 • Ātra un vienkārša kārtridža nomaiņa, pateicoties Fast Lock tehnoloģijai.

Geyser Eco filtram ir īpaša modifikācija – Aragon 3 Eco, kas ļauj kombinēt dažādus tīrīšanas veidus:

 • Mehāniskais;
 • Sorbcija;
 • Jonu apmaiņa.

Saskaņā ar patērētāju atsauksmēm modelim ir viens trūkums – dažkārt parādās kaļķakmens.

Tautas balsojums

Kādu ūdens filtru zem izlietnes jūs ieteiktu iegādāties??

Aquaphor Crystal Eco H

23.53 % ( 4 )

Gejzers Bio 321

11.76 % ( 2 )

Barjeras eksperts Hard

0.00 % ( 0 )

Aquaphor Eco H Pro

5.88 % ( 1 )

Aquaphor Trio Fe

0.00 % ( 0 )

Atols A-550m STD

5.88 % ( 1 )

Gaizeris Prestige M (12 l)

11.76 % ( 2 )

Barrier Professional Osmo 100

0.00 % ( 0 )

Aquaphor DWM-101S Morion

11.76 % ( 2 )

Prio New Water Start Osmos OU380

0.00 % ( 0 )

Aquaphor Trio Norma

0.00 % ( 0 )

Barrier Pro Standard

17.65 % ( 3 )

Vienradzis FPS-3

0.00 % ( 0 )

Barjeru eksperts vienvietīgs

0.00 % ( 0 )

OMOIKIRI Pure drop 1.0

Vērtējums: 4.1

Japānas ražotāja Omoikiri produkts ir TOP 10. Filtrēšanas sistēmai ir 3 filtrēšanas pakāpes, un tā dienā saražo līdz 180 litriem dzeramā ūdens. Ne tikai ogle un neilona sietiņš mehāniskai tīrīšanai, bet arī sudrabs šķidruma jonizēšanai un mikrobu iznīcināšanai. Baktērijas ne tikai neizies cauri reversās osmozes membrānai, bet arī tiks neitralizētas kanālos. Pārskatos klienti ir apmierināti ar filtra sistēmas izmēru, kas lieliski iekļaujas zem izlietnes. Tas arī sver 2 kg (piepildīts), tāpēc skrūves neizkritīs, pat ja tas ir piestiprināts pie virtuves mēbeļu MDF starpsienas zem izlietnes.

Novērtējumā preces tika iekļautas, jo tika izmantota japāņu membrāna. Ja neuzticaties vietējiem ražotājiem, šī modeļa reversās osmozes sistēmā atradīsiet tikai japāņu kvalitāti. Vēl viena zem izlietnes uzstādītā aprīkojuma atšķirīga iezīme ir resursu attīrītājs – 10000 litri. Šāds skaitlis palīdz ietaupīt, jo kasetnes būs jāmaina retāk.

filtru veidi

Ir vairāku veidu filtri, no kuriem populārākie un pieejamākie ir 4:

 • Ar mikrofiltrāciju – līdz 5 filtrēšanas pakāpēm. Katrai sastāvdaļai ir sava filtrējošā elementa konstrukcija atkarībā no tās mērķa: mīkstināšana, metālu, mehānisko komponentu, baktēriju noņemšana. Ultravioleto staru iedarbība pie finiša līnijas. Vidējā ražošanas jauda – 10 000 litri. Nepieciešams viszemākais ūdens spiediens, vidēji 0,7 atm.
 • Ar ultrafiltrāciju – šāda veida filtri ļauj ūdenim izplūst caur īpaši veidotu membrānu, kas saglabā sāls saturu vidē un noņem nevajadzīgās organiskās un baktēriju vielas. Kaitīgie komponenti līdz 1 nm tiek likvidēti, samazinās duļķainība. Mazāka attīrīšanas iedarbība nekā reversās osmozes gadījumā, bet saglabā vairāk labvēlīgo savienojumu. Šaura specializācija, jo sistēma var izdalīt izšķīdušās gāzes, kas bojā ūdens smaržu. Lietošanai jābūt pamatotai ar īpašu mikrobioloģisko situāciju. Nepieciešamais spiediens no 1 atm.
 • Ar nanofiltrāciju – pēc darba principa ir starpposma risinājums starp reverso osmozi un ultrafiltrāciju. atšķirībā no osmozes sistēmas tā nodrošina pietiekamu sāls un mikroelementu daudzumu, kas ir nepieciešami cilvēkam. Nav nepieciešams izmantot mineralizatoru, bet laba ūdens kvalitāte. Galvenais trūkums ir tas, ka, ja ūdens ir ļoti ciets, ūdens mīkstināšana var nebūt pietiekama. Šis tips nav piemērots arī tad, ja ūdenī ir pārāk daudz smago metālu. Nepieciešamais spiediens ir tāds pats kā osmozes gadījumā: sākot no 3 atmosfērām.
 • Reversā osmoze – strukturāli līdzīga kārtridžam, bet atšķiras membrāna un uzglabāšanas jauda, piemērota ļoti zemas kvalitātes ūdenim. Diafragma samazina ūdens plūsmas ātrumu. Normālai darbībai ieteicams vismaz 3 atmosfēras spiediens; ar augstu dzelzs saturu ir nepieciešams papildu elements. Reverso osmozi raksturo maksimāla attīrīšana, tāpēc drošības apsvērumu dēļ ir jāveic mineralizācija. Tvertnes ietilpība ir līdz 14-15 tūkstošiem litru.

Mēs esam sadalījuši labāko izlietnes filtru sarakstu 2 sadaļās “ar osmozi” un “bez osmozes”, lai atvieglotu navigāciju.

Jauns ūdens eksperts M330

Daudzpakāpju filtra modelis satur Karēlijas šungītu, kas ir dabiska filtrējošā vide ar lieliskām sorbcijas un baktericīdām īpašībām.

Jaunā Water Expert M330 filtra priekšrocības:

 • 4 filtrējošie elementi: K874, K876, K873 un K870;
 • 5 tīrīšanas posmi – mehānisko piemaisījumu daļiņu, hlora jonu un smago metālu, izšķīdušo sāļu, pesticīdu, radioaktīvo elementu, naftas produktu daļiņu noņemšana
 • Nepatīkamu smaku novēršana un ievērojama ūdens garšas uzlabošanās;
 • Stilīgs ergonomisks dizains;
 • Ultraskaņas blīvējums mezgla komponentu savienojumiem;
 • ātri savienojami savienotājelementi;
 • Ērta, parocīga padeves caurlaide ir izgatavota no ekoloģiskas, netoksiskas plastmasas;
 • Ilgs kalpošanas laiks un zemas izmaksas – sākot no 6 000 RUR.

Tikai viens kārtridžs K870, kas ietilpst pilnajā filtra New Water Expert M330 komplektā, ir raksturīgs ar sorbcijas virsmas laukumu, kas pārsniedz 3000 kv. metriem, kas nodrošina lielisku ūdens attīrīšanu.

Patērētāji ir snieguši ārkārtīgi pozitīvas atsauksmes par šo modeli.

Geyser Prestige P

Ūdens attīrītāja darbības laikā šķidrums tiek filtrēts caur daļēji caurlaidīgu membrānu. Rezultātā tā īpašības tuvojas ekoloģiski tīru ledāju kušanas ūdeņu īpašībām. Ieteicams bērnu pārtikai.

Filtrs ir aprīkots ar sūkni, kas darbojas ar vismaz 2 atmosfēru spiedienu. Ūdens attīrītāja izmaksas no 9000 Euro.

Ierīce nodrošina piecus attīrīšanas posmus. Konstrukcijai ir trīs patronu bloks:

 • Polipropilēns – 2 gab;
 • Ogleklis – 1 gab.

Pirmapstrādes posmā ūdens tiek attīrīts no mehāniskiem piemaisījumiem, piemaisījumiem un aktīvā hlora. Pēc tam Vontron 50 membrānas elements veic ceturto attīrīšanas posmu, kas tiek uzskatīts par galveno posmu. Pēc attīrīšanas ūdens ieplūst tvertnē.

Akumulators filtrētā šķidruma uzglabāšanai. Pēc tam ūdens tiek pakļauts piektajam procesa posmam – attīrīšanai ar oglekļa pēcfiltrā.

Ūdens attīrītāja Geyser prestige P:

 • Pirmais filtra posms – 20 tūkstoši. litri;
 • Otrais ārstēšanas posms – 7000. ;
 • Trešais attīrīšanas posms – 7 tūkstoši. ;
 • Ceturtais attīrīšanas līmenis – apgrieztās osmozes membrānas resurss 50 galonu sasniedz 2 gadus;
 • Piektais attīrīšanas posms – oglekļa pēcfiltra kalpošanas laiks ir 1 gads.

Priekšrocības

 • Necīnās ar mērogošanu

Aquaphor Crystal A filtra cenas

Aquaphor Crystal A

Nr. 4 – barjeru eksperts single

Eksperts vienvietīgs
Filtrs, kas palīdzēs novērst dzelzs un brīvā hlora klātbūtni ūdenī, ar atsevišķu krānu komplektā, bet tam ir tikai viens attīrīšanas līmenis. Tomēr produkts joprojām veic diezgan labu darbu. Filtra moduļa resurss ir 4,5 tūkstoši litru.

Šis modelis ir ideāli piemērots 2 cilvēku ģimenei vai tikai vienai personai, jo tam ir maza ietilpība. Bet tā tīrīšanas spēja ir lieliska. Nav kaļķakmens un garšīgs ūdens bez nepatīkamas smakas. Ierīces cena ir ļoti izdevīga, tāpēc filtrs ir ļoti pieprasīts.

Plusi

 • lēts risinājums
 • no labi pazīstama zīmola
 • labi attīra ūdeni
 • palīdz cīnīties pret apjomradītiem bojājumiem

trūkumi

 • nebūtu piemērots lielai ģimenei
 • viens attīrīšanas līmenis

Barrier Expert Viena filtra cenas

Eksperts Viena barjera

Nr. 3 – Unicorn FPS-3

Vienradzis FPS-3
Tas ir viens no lētiem, bet efektīviem modeļiem, kura galvenais trūkums ir tas, ka tas ir maz zināms. Trīspakāpju filtrs labi pilda savus uzdevumus, palīdz atbrīvoties no brīvā hlora un dzert ūdeni ar patīkamu garšu un smaržu. Attīrīšanai tiek izmantots oglekļa filtrs. Resurss ir ļoti labs – 12 tūkstoši litru ūdens.

Lietotāji raksta, ka šis produkts ir viens no visvairāk lēti, bet efektīvs. Neizplūst, labi attīra ūdeni un padara to dzeramu. Nav plastmasas smakas. Neskatoties uz to, ka šis zīmols ir mazpazīstams, produkts ir pelnījis uzmanību, jo precīzi atbilst visām norādītajām īpašībām, ir kvalitatīvs un viegli uzstādāms.

Priekšrocības

 • efektīvi attīra no hlora
 • augsta kvalitāte
 • zemas izmaksas
 • vienkārša uzstādīšana
 • viegla filtra nomaiņa

Priekšrocības

 • mazpazīstams zīmols

Unicorn FPS-3 filtra cenas

Vienradzis FPS-3

Nr. 2 – Barrier Profi Standard

Barrier Pro Standard
Filtrs ar trīs ūdens attīrīšanas pakāpēm, kas ļauj atbrīvoties gan no hlora piemaisījumiem, gan paaugstinātas dzelzs koncentrācijas ūdenī. Izstrādājumam ir saprātīga jauda – 3 litri minūtē. Modelis no ūdens noņem arī smagos metālus un organiskās vielas. Šķidruma attīrīšanai izmanto kokogles. Darba resursi – 10 tūkstoši litru.

Pircēji, kuri ir izmantojuši šo filtra versiju, atzīmē, ka ūdens kvalitāte reizēm uzlabojas, to var izmantot gan mājās, gan mājiņās. Kasetnes kalpo aptuveni gadu. Viens no trūkumiem – dažos gadījumos nepareizi nokomplektēts komplekts. Piemēram, vienam lietotājam bija problēmas ar instalēšanu, jo slots bija pārāk liels. Arī atzīmēja, nav labākais produktu elementu kvalitāte.

Plusi

 • efektīvi likvidē hloru
 • Noņem dzelzi un smagos metālus no ūdens
 • kokogles filtrs
 • ilgs darba mūžs
 • var izmantot mājiņā

trūkumi

 • ne visaugstākās kvalitātes montāža
 • komplektēšanas problēmas

Filtra Barrier Profi Standard cenas

Barrier Pro Standard

Nr. 1 – Aquaphor Trio Norma

Aquaphor Trio Norma
Šis lētais trīs posmu Aquaphor ļaus, iztērējot nenozīmīgu summu, dzert mājās garšīgu un tīru ūdeni tieši no krāna. Modeļa izmaksas ir tikai 2200 Euro, un par šo nelielo naudu pircējs saņems pilnīgi hloru atbrīvojošu ierīci. Arī ūdenī nebūs rūsas pēdu, dubļu un citu piemaisījumu. ūdens attīrīšanai izmanto unikālu sorbentu Aqualen. Viena moduļa-filtra resursi ir 6 tūkstoši litru.

Pircēji izvēlas šo iespēju, jo tā ir ļoti uzticama un var uzticēties ražotājam. Uzstādīšana ir diezgan vienkārša, produkts kalpo ilgi, ja to pareizi lietojat. Cena ir zema, un paša produkta izmēri ir mazi. Trūkumi ir tādi, ka attīrītajā ūdenī dažkārt parādās nogulsnes. Tas ir saistīts ar uzstādītajiem filtriem, un to var atrisināt, tos nomainot.

Priekšrocības

 • attīra akas ūdeni no piemaisījumiem
 • lēts risinājums
 • novērš rūsu
 • izturīgs filtrs
 • vienkārša montāža

Trūkumi

 • Nosēdumu parādīšanās (ne vienmēr)

Aquaphor Trio Norma filtra cenas

Aquaphor Trio Norma

Atsauksmes par filtru Aquaphor Trio Norma

Aquaphor Crystal Quadro – tīrīšanas ekspertiem mājās

Ūdens filtri zem izlietnes: caurplūdes, reversās osmozes - labākās iespējas

“Aquafor Crystal Quadro” sērijas iebūvējamiem sadzīves filtriem dzeramajam ūdenim ir šādas priekšrocības

 1. Ir iespējams iegādāties jebkurus moduļus, tostarp smalkos filtrus.
 2. Viegla izņemamo kārtridžu nomaiņa (tās tiek izņemtas kopā ar korpusu, viegli pagriežot).
 3. Ergonomisks izmērs un stilīgs dizains.

Tomēr šim modelim ir arī būtiski trūkumi:

 • ceturtā filtra klātbūtne ne vienmēr ir pamatota, taču tas ietekmē iekārtas izmaksas;
 • Rezerves vienības ir diezgan dārgas, jo kārtridžs tiek piegādāts kopā ar spuldzīti;
 • Stiprinājuma vietas nav kvalitatīvas, tāpēc noplūdes gadījumā pastāv risks, ka var applūst kaimiņi.

Uzstādīšanas un ekspluatācijas nianses

Lai droši uzstādītu filtru, ir jāveic vairāki sagatavošanās darbi. Vispirms ir jānomazgā ierīce, lai atbrīvotos no visām sīkajām izgatavošanas materiāla daļiņām. Lai to izdarītu, membrānu noņem un uzglabāšanas tvertni ar vārstu nogriež.

Pēc mazgāšanas pabeigšanas daļa tiek ievietota atpakaļ, un akumulators tiek pievienots. Pēc šo pasākumu veikšanas filtru zem izlietnes var uzskatīt par gatavu lietošanai.

Kā uzstādīt dzeramā ūdens filtru zem izlietnes?

Lai pēc iespējas ilgāk saglabātu ierīci darba kārtībā, jāievēro šādi ieteikumi:

 1. Nesavienojiet šļūtenes.
 2. Savlaicīga kārtridžu nomaiņa.
 3. Uzstādiet oglekļa kārtridžus ar noņemtu membrānu un mazgājiet tos.
 4. Veicot jonu apmaiņas kārtridža atjaunošanu, ievērojiet soli pa solim sniegto ceļvedi.

Kas ietekmē izvēli

Šeit ir daži punkti, kas interesē potenciālo pircēju, meklējot izlietnes filtru:

 1. Tīrīšanas kvalitāte.
 2. ierīces cena.
 3. Ražotāja marka.
 4. Rezerves kārtridžu izmaksas.
 5. Litra filtrēta ūdens vērtība.
 6. Dizains.
 7. Kalpošanas laiks.

Patērētāju interesē arī krāna ūdens attīrīšanas efektivitāte, kas satur:

 • hlora savienojumi;
 • dzelzs;
 • fenola;
 • naftas produkti;
 • pesticīdi;
 • nitrāti;
 • organiskie piemaisījumi;
 • smago metālu joniem;
 • baktērijas.
2 krāni: dzeramais un parastais

Izvēloties filtru, ieteicams sekot līdzi krāna ūdens analīzes rezultātiem, iepriekš nogādājot paraugus vietējā laboratorijā. Šādi var precīzi izvēlēties pareizo tīrīšanas sistēmu dzīvoklim.

Kurš ūdens filtrs ir labākais, ko iegādāties

Lai izvēlētos piemērotāko ūdens filtru, jāpievērš uzmanība šādiem aspektiem

 • Modeļa izvēle galvenokārt ir atkarīga no tā, kāda ūdens cietības pakāpe ir jūsu mājās. Ja ūdens ir pārāk ciets, ir jāiegādājas ierīce ar mīkstināšanas tehnoloģiju. Ūdens cietības kārtridžu cietība ir ļoti zema; pretējā gadījumā apakšā būs sāls nogulsnes, un kaļķakmens sabojās virtuves ierīces.
 • Jums arī jāzina, cik liels ir spiediens caurulēs. Ja tas ir vājš, ir piemēroti filtri ar speciālu sūkni.
 • Turklāt ir svarīgi, ka papildus tīrīšanai modelis atstāj ūdenī noderīgus mikroelementus vai mineralizē to, izmantojot papildu kārtridžu. Pretējā gadījumā ūdens būs miris un nederīgs.
 • Pirms pirkšanas sazinieties ar pārdevēju, kādu garantiju modelis dod ražotājam un kāds ir noņemamo kārtridžu kalpošanas laiks.
 • Turklāt daži patērētāji pievērš uzmanību tam, cik maksā litrs tīra ūdens, kas attīrīts ar izvēlēto filtru. Viņi to salīdzina ar veikalā pārdotā pudelēs pildītā ūdens cenu.
 • Daudzbērnu ģimenēm svarīga ir modeļa jauda un ietilpība.
 • Ģimenēm ar zīdaiņiem ir nepieciešams, lai ierīce būtu labi attīrīts ūdens ne tikai no mehāniskiem gružiem, bet arī dezinficēt ūdeni un padarīt to drošu.

Protams, preču izvēle ir atkarīga arī no jūsu finanšu līdzekļiem. Tomēr, ja vēlaties iegādāties uzticamu filtru, kas kalpo ilgu laiku, labāk ir iegādāties filtrus no vidējā cenu segmenta vai pat iegādāties augstākās klases ierīci.

Kā izvēlēties filtru

Lai izvēlētos jums piemērotāko mājsaimniecības ūdens filtru, pievērsiet uzmanību šādiem kritērijiem

 • Mājsaimniecības lielums;
 • Vidējā dienas ūdens plūsma katrai personai;
 • plānotā pirkuma izmaksu plāns.

Ūdens filtra iegāde un uzstādīšana zem izlietnes ir tikai puse no panākumiem. Ir vērts zināt, ka ierīcei nepieciešama regulāra apkope.

Dažas konstrukcijas ir izstrādātas tā, lai intensīvas lietošanas gadījumā nebūtu nepieciešams izsaukt santehniķi. Visas detaļas var viegli nomainīt un uzstādīt ar rokām. Tomēr sarežģītām reversās osmozes iekārtām būs nepieciešama komunālo pakalpojumu meistara palīdzība. Un tas nozīmē pastāvīgas papildu izmaksas.

Tīrīšanas mehānisms, kas izgatavots no lētas plastmasas, nebūs ilgi lietojams. Tāpēc pirms iegādes ir ieteicams savilkt rokās visas daļas.

Secinājumi

Tāpēc, izvēloties izlietnes filtru, ir svarīgi, lai tas atbilstu jūsu ūdens kvalitātei. Tāpēc vispirms jāveic analīze un pēc tam jānoskaidro, kādi defekti ir jālabo.

 • slikta ūdens smarža un krāsa;
 • kaļķakmens;
 • metālisks izskats un “sarūsējis ūdens”;
 • baktērijas.

Katru problēmu risina īpašs filtrs.

Svarīgi ir arī tas, lai ražotāja vārds būtu labi zināms – tas nozīmē, ka tas rūpējas par savu reputāciju un ka tā dizains ir uzticams un pēc iespējas vieglāk lietojams. Ātra filtra nomaiņa var nešķist liela problēma, taču iedomājieties, ka tas ir jādara ik pēc dažiem mēnešiem!

Ja visi šie punkti ir ņemti vērā, jūsu filtra izvēle būs pareiza.

Vai šis raksts jums palīdzēja?

Andrejs

Andrew

Uzdodiet jautājumus

Uzdodiet savus jautājumus un rakstiet atbildes komentāros

Novērtējiet šo rakstu
( Vēl nav vērtējumu )
Pievienot komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: