Top 10 labākie ērču atbaidīšanas līdzekļi cilvēkiem: vērtējums, ko izvēlēties un iegādāties, īpašības, atsauksmes, plusi un mīnusi

Pavasaris, vasara un rudens ir siltie gadalaiki, kas aicina cilvēkus pastaigāties dažādos parkos un mežos. Bet tieši tur viņus gaida briesmas, kas ne vienmēr var pāriet bez pēdām cilvēkiem – ērces. Šie kukaiņi ir ne tikai ļoti nepatīkami, bet tie ir arī nopietnu slimību – encefalīta, boreliozes, monocītiskās erlihiozes, vēdertīfa – nesēji. Tos visus ir diezgan grūti ārstēt. Mūsdienās ir pieejami daudzi dažādi aizsardzības līdzekļi, kas atšķiras viens no otra pēc sastāva, lietošanas metodes, iedarbības ilguma utt. Zemāk esošajā rakstā jūs varat izvēlēties savā lietošanā labāko ērču atbaidīšanas līdzekli cilvēkiem, iepriekš izpētot visu topu pārskatus un īpašības. Ir jauka izvēle!

Top 10 labākie ērču repelenti cilvēkiem

Labāko alus šķirņu sarakstā ir:

 • OFF aerosols! Extreme pret odiem un ērcēm, 100 ml.
 • Gardex Extreme aerosols pret visiem lidojošiem asinssūcējiem kukaiņiem un ērcēm, 150 ml.
 • Gardex Extreme ērču aerosols, 150 ml.
 • Aerosols Picnic Bio Active pret odiem un ērcēm ar andiroba eļļu.
 • Reftamid 3 in 1 Spray Maximum, 100 ml.
 • Mosquitall ērču atbaidīšanas aerosols, 100ml.
 • DETA Aqua aerosols pret odiem, ērcēm un odiem, 100 ml, dzeltens.
 • Reftamid Aerosols pret ērcēm Extra, 100 ml.
 • Gardex Naturin aerosols pret odiem un ērcēm uz apģērba, 100 ml.
 • Izsmidzinātājs DR. KLAUS universālais līdzeklis pret kukaiņiem, 750 ml.

Detalizēti aplūkosim šādu produktu klāstu.

OFF aerosols! Extreme pret odiem un ērcēm, 100 ml

OFF Extreme ir ērču atbaidīšanas līdzeklis, kas aizsargā pret visdažādākajiem kukaiņiem – odiem, moskītiem, odiem, blusām, odiem un citiem kukaiņiem. Šim produktam ir arī ilgāka iedarbība – uzklājot uz ķermeņa, aizsardzība pret ērcēm ilgst līdz 4 stundām, aizsardzība pret odiem un kukaiņiem – 8 stundas, bet izsmidzinot uz apģērba – līdz 30 dienām pret kukaiņiem un līdz 5 dienām pret ērcēm. Aerosola pamatā ir viela dietiltoluamīds 30 %.

Kukaiņu sugas blusas, odi, ērces, ērces, odi, odi, odi, mušas
Izmantojiet iekštelpās, uz ādas
Darbības laiks 4
Tilpums 100 ml

Cena: no 149 līdz 330 Euroļiem.

OFF aerosols! Extreme pret odiem un ērcēm, 100 ml

Priekšrocības

 • var lietot bērniem;
 • iedarbība, apsmidzinot apģērbu – līdz 30 dienām;
 • apstiprināts lietošanai iekštelpās;
 • aizsardzība ne tikai pret ērcēm, bet arī pret blusām, odiem, odiem, odiem, odiem, odiem, odiem, odiem, odiem, odiem, odiem, odiem, odiem, odiem, odiem, odiem, odiem, odiem, odiem, odiem, odiem, odiem, odiem.

Trūkumi

 • asa smarža.

Mājās es vienmēr izmantoju fumigatoru, lai apkarotu odus, bet ārpus mājas man ir jāizmanto dažādi aerosoli. Šis produkts patiešām darbojas un nodrošina ilgstošu aizsardzību pret odiem, odiem, odiņiem un citiem kukaiņiem, taču jums ir jāmaksā liela cena par savām un, iespējams, individuālajām sajūtām. Aerosols iedarbojas ļoti ātri un gudri atbaida radības, kas jums kodīs, tāpēc jūsu atpūta un pastaiga nepārvērtīsies murgā un jūs neapēdīs kukaiņi. Mēs noteikti esam apmierināti ar efektivitāti. Mani vispirms kā odu atbaidīšanas līdzekli, bet mans vīrs bija apmierināts ar to, ka viņam nepietuvojās odi. Tas nodrošina uzticamu aizsardzību, bet smarža ir elles smarža. Labāk ir smidzināt ārā, jo telpās tas kļūst nepanesams. Tas ir vienīgais trūkums, pretējā gadījumā aizsardzība pret kritērijām ir uzticama.

Gardex Extreme aerosols pret visiem lidojošiem asinssūcējiem kukaiņiem un ērcēm, 150ml

Aizsargā pret visiem lidojošiem asinssūcējiem kukaiņiem (odiem, odiem, odiem, odiem, odiem, mušām, blusām), kā arī pret taigo un meža ērcēm. Aizsardzība pret odiem un citiem lidojošiem kukaiņiem, uzklājot uz ādas – vairāk nekā 4 stundas, uz apģērba – līdz 30 dienām.

Aizsardzība pret ērcēm tiek nodrošināta, vienkārši uzklājot to uz apģērba, un tā ir derīga līdz 5 dienām. Piemērots lietošanai uz atklātas ādas vai dabīgiem audumiem.

Kukaiņu veids Blusas, odi, ērces, ērces, odi, odi, odi, mušas
Izmantojiet iekštelpās, uz ādas, ārpus telpām
Derīguma termiņš ilgāk nekā 4 stundas
Tilpums 150 ml

Cenu diapazons: 230 – 534pp.

Gardex Extreme aerosols pret visiem lidojošiem asinssūcējiem kukaiņiem un ērcēm, 150 ml

Priekšrocības

 • Aizsargā pret visiem lidojošiem asinssūcējiem kukaiņiem (odi, odi, odi, odi, odi, odi, blusas, ērces);
 • piemērots uzklāšanai uz atklātām ādas vietām vai uz apģērba un apģērba no dabīga auduma;
 • Aizsardzība apģērbiem līdz 30 dienām.

Trūkumi

 • asa smaka.

bieža meža apmeklēšana pavasarī bija iemesls, kādēļ tika iegādāts pretiekaisuma aerosols. Šis produkts ir labas kvalitātes. Padomju Dihlorvosa smarža. Izsmidzinot mēģiniet neieelpot, aizturiet elpu. Ja to uzklāj uz ādas, tas aizsargā no parastiem kukaiņiem aptuveni 4 stundas, bet, ja uzklāj uz apģērba, tas nodrošina aizsardzību līdz pat 30 dienām. Ja vēlaties pasargāt sevi tieši no ērcēm, uz apģērba uzklātā aerosola derīguma termiņš ir 5 dienas. Es personīgi nesaudzēju un katru dienu, ja ne vairākas reizes, uzklāju aerosolu uz savām drēbēm. Varbūt tas bija nevajadzīgi, varbūt nē, bet tas darbojās labi. Jāuzmanās, lai izvairītos no tā nokļūšanas acīs, mutē un elpošanas orgānos, kā arī uz bojātām ādas vietām. Ja tas aizķeras, rūpīgi noskalojiet ar ūdeni. Arī viegli uzliesmojošs – to nedrīkst lietot uguns, atklātas liesmas vai kvēlojoša materiāla tuvumā. Kopumā esmu apmierināts ar efektu, tas darbojas uz kukaiņiem.

Gardex Extreme ērču aerosols, 150 ml

Aerosols tika izstrādāts aizsardzībai pret dārza un taigas ērcēm. Lieto smidzināšanai uz drēbēm, aprīkojuma, apaviem, telts auduma. Produkts jāuzklāj uz sagatavotām auduma virsmām un jāļauj nožūt.

Jūs noteikti būsiet ieinteresēti: Top 10 labākie nūjošanas nūjas: vērtējums, ko izvēlēties un iegādāties, pastaigu tehnika, īpašības, atsauksmes, plusi un mīnusi

Saskaroties ar apstrādātām virsmām, paralizē kukaiņu, novēršot tā kodumu. Efektivitāte ilgst līdz 15 dienām, tāpēc varat iegādāties aerosolu un apstrādāt nepieciešamās lietas no ērcēm iepriekš, pirms pastaigas mežā vai pat gara pārgājiena. Izvairieties no produkta izsmidzināšanas uz ādas un gļotādām.

Kukaiņu veids Blusas, odi, ērces, ērces, odi, odi, odi, odi, odi, odi
Lietošana iekštelpās, ārā
efektīvais laiks ilgāk nekā 15 dienas
Tilpums 150 ml

Gardex Extreme aerosols pret ērcēm, 150 ml

Priekšrocības

 • ilgs darbības laiks (15 dienas);
 • Efektivitāte pret dažāda veida ērcēm;
 • piemērots uzklāšanai uz apģērba;
 • apstiprināts lietošanai iekštelpās.

Trūkumi

 • nav atrasts.

Es nekad neaizmirstu izmantot aizsardzību pret ērcēm, kad dodos sēņot vai makšķerēt ar draugiem. Mums tās ir, lai gan tās nav lipīgas, bet tomēr nevēlamies tās noplēst, jo īpaši tāpēc, ka šī procedūra ir ļoti nepatīkama. Savā laikā esmu izmēģinājis daudz dažādu produktu, jo man patīk āra aktivitātes un pārgājieni ar prieku, man vislabāk patīk Gardex Extreme aerosola veidā, es paskaidrošu, kāpēc. Pirmkārt, tas dara savu darbu perfekti, nebija tādas lietas kā līdzeklis, lai neizdotos, es dažas reizes satricināju savas drēbes, bet mirušo ķermeņu veidā, un, otrkārt, aerosols tiek uzklāts uz drēbēm. Man ir pietiekami daudz problēmu ar ādu, tāpēc papildu laiks, es nesmaržoju un neizsmidzinu, un, treškārt, – darbības ilgums. Aerosols aizsargā pret ērcēm 15 dienas no lietošanas brīža, tas ir vairāk nekā pietiekami. Iesaka.

Picnic Bio Active aerosols pret odiem un ērcēm ar andiroba eļļu

Divkāršas iedarbības līdzeklis, kas ne tikai aizsargā pret odiem, bet arī pret ērcēm. Aerosols pieder augstākās efektivitātes kategorijai, un to var lietot uz atklātām ķermeņa daļām, apģērba, aizkariem, tīkliem un citiem auduma izstrādājumiem.

Līdzeklis ir izstrādāts aizsardzībai pret joksodīdu ērču (ērču encefalīta un Laima slimības pārnēsātāju) un asinssūcēju kukaiņu (odu, zirgu mušu, odu, odu, odu odžu, blusu) uzbrukumiem. Aktīvās vielas un andiroba eļļas – tropiska auga no Amazones – kombinācija nodrošina līdz pat 8 stundām ilgu un drošu aizsardzību vietās, kur ir liela kukaiņu koncentrācija.

Aizsardzības laiks pret kukaiņiem: uzklāšana uz ādas – vairāk nekā 4 stundas; uzklāšana uz apģērba un citiem audumiem – līdz 30 dienām. Aizsardzības laiks pret ērcēm: izsmidzinot uz apģērba līdz 5 dienām.

Kukaiņu veids Blusas, odi, ērces, ērces, odi, odi, odi, mušas
Izmantojiet Iekštelpās, ārpus telpām, uz ādas
Darbības laiks līdz 5 dienām
Tilpums 125 ml

Izmaksas: no 173 līdz 234 p.

Aerosols Picnic Bio Active pret odiem un ērcēm ar andiroba eļļu

Priekšrocības

 • Aizsargā pret ixodes ērcēm (ērču encefalīta un Laima slimības patogēnu pārnēsātājām);
 • Droša aizsardzība līdz pat 8 stundām vietās ar augstu kukaiņu koncentrāciju;
 • aizsardzība pret ērcēm līdz pat 5 dienām, uzklājot uz apģērba.

Trūkumi

 • toksiska smaka.

Izsmidzinātāju var uzklāt uz ķermeņa un apģērba. Pēc šīs apstrādes odi mūs vairs netraucēja, kad bijām ārā. Tagad mēs to izmantojam katru rītu pirms došanās pārgājienā mežā. Patiesība par andiroba eļļu struktūrā dzirdēt pirmo reizi, man nav ne jausmas, kas tas ir. Es varu ieteikt šo brīnišķīgo līdzekli pret kaitinošiem kukaiņiem. Bet tas jāizsmidzina tikai ārā. Tam ir spēcīga, nepatīkama smaka, bet, ja to lietojat ārā, aromāts ātri izgaro. Es iesaku izmantot šo efektīvo līdzekli pret ērcēm.

Izsmidzināms Reftamid 3 in 1 Maximum, 100 ml

Repelents (atbaidīšanas līdzeklis), kas paredzēts cilvēku aizsardzībai pret kodošiem kukaiņiem (odiem, odiem, odiem, odiem, odiem, odiem, blusām), meža un taigas ērcēm, uzklājot uz atklātām ķermeņa daļām un apģērba.

Aizsardzības laiks pret kukaiņiem, uzklājot uz ādas – vairāk nekā 4 stundas, uzklājot uz apģērba – līdz 30 dienām; no ērcēm, uzklājot uz apģērba – līdz 5 dienām. Nelietojiet uz ādas biežāk kā vienu reizi dienā. Vienas personas apģērba apstrādei jāizmanto ne vairāk kā 1 izsmidzinātājs dienā. Otro apstrādi var veikt ne vēlāk kā pēc 3 līdz 5 dienām.

Kukaiņu tips Blusas, odi, ērces, ērces, odi, mušas
Izmantošana iekštelpās, ārā, uz ādas
Derīguma termiņš līdz 4 stundām
Tilpums 100 ml

Cenu diapazons: no 100 p līdz 239 p.

Reftamid 3 in 1 Spray Maximum, 100 ml

Priekšrocības

 • Aizsargā pret meža un taigas ērcēm, uzklājot uz ādas
 • Palīdz pret ērcēm līdz pat 5 dienām;
 • var izsmidzināt iekštelpās un uz ādas;
 • nav asas smaržas.

Trūkumi

 • nav konstatēts.

Diezgan labs līdzeklis pret ērcēm. Praksē tas darbojas aptuveni 2,5 līdz 3 stundas, aizsargājot pret odiem. Arī ērces ar to vēl nav pieķērušās, lai gan mums to ir pietiekami daudz. Šis produkts nav asa smarža, es pat teiktu, ka tas smaržo labi. Var droši dot tai cieto četri. Cena aptuveni 120 RUR par 100 ml pudelīti. Lēti un kvalitatīvi. Vislabākais ir tas, ka tas aiztur asinssūcējus. Pieejams vietnē .

Mosquitall aizsargājošs aerosols pret ērcēm savvaļas dzīvniekiem, 100 ml

Sprejs ir specializēts līdzeklis personīgai aizsardzībai pret meža un taigas ērcēm. Paplašināts iedarbības spektrs: iznīcina ērces un atbaida odus un citus asinssūcējus kukaiņus.

Preparāts neatgriezeniski paralizē ērces elpošanas sistēmu, kā rezultātā ērce iet bojā dažu minūšu laikā, pat ja tai ir laiks izlīst no apstrādātajām drēbēm uz ādas.

Kukaiņu veids odi, ērces, moskīti, odi, odi, koši odi
Izmantojiet iekštelpās, ārā, uz dzīvniekiem
Darbības laiks 15 dienas
Tilpums 100 ml

Izmaksas: no 173 līdz 293 Euroļiem.

Mosquitall Wildlife aizsargājošs aerosols pret ērcēm, 100 ml

Priekšrocības

 • Paplašināts iedarbības spektrs: iznīcina ērces un droši atbaida odus un citus asinssūcējus kukaiņus;
 • Paralizē ērces elpošanas sistēmu (nogalina dažu minūšu laikā)
 • aizsardzība pret meža un taigas ērcēm;
 • Var lietot dzīvniekiem.

Trūkumi

 • nav identificēts.

Šis produkts jālieto uz apģērba, jāapstrādā gaisā vai vēdināmā telpā. Pirms lietošanas sakratiet kārbu, izsmidziniet no 10-20 cm attāluma. Kopējais apģērba apstrādes laiks nepārsniedz 2 minūtes. Apģērbu žāvēšana un apakšveļas uzvilkšana. Neapšaubāmi pluss: ir ļoti nepatīkami, ja uz ādas paliek smirdīgas un lipīgas atliekas. Runājot par smaržu: tā smaržo kā slepkava. Diezgan patīkams, bet ļoti kodīgs, jums ir nekavējoties jābēg prom no piemērošanas zonas, jo aerosols uzreiz tiek bloķēts degunā un mutē. Produkts tika izmēģināts vairākas reizes, dodoties pārgājienā pa mežu, un tas neradīja nevienu kodumu, izņemot tos, kas bija parādījušies pirms tam. Nav ērču (lai gan man ir paveicies, 22 gadu laikā neesmu izbarojis nevienu ērci), tāpēc tas ir pelnījis 5 zvaigznes.

DETA Aqua aerosols pret odiem, ērcēm un odiem, 100ml, dzeltens

Jūs būsiet ieinteresēti: Labākā dezinfekcijas līdzekļa izvēle mājās: ārstēšanas noteikumi, atsauksmes

Izskatāmais produkts nodrošina drošu aizsardzību pret odiem, ērcēm, odiem, odiem, odiem un odiem līdz pat 6 stundām. Ērts izsmidzināms iepakojums atvieglo uzklāšanu uz ādas un apģērba.

Pateicoties sastāvam uz ūdens bāzes, tas neizžāvē ādu. Neatstāj traipus. Bez alkohola. Repelents nodrošina efektīvu aizsardzību pret asinssūcēju kukaiņu (odu, odžu, odu odžu, odu un blusu) un eksodozu ērču (ērču encefalīta pārnēsātāju un izplatītāju) kodumiem.

Kukaiņu veids Moskīti, ērces, odi
Izmantojiet iekštelpās, ārā, uz ādas
Darbības laiks 6
Tilpums 100 ml

Cena: no 147 līdz 268 Euroļiem.

DETA Aqua aerosols pret odiem, ērcēm un odiem, 100 ml, dzeltens

Priekšrocības

 • nodrošina efektīvu aizsardzību pret knišļiem, ērcēm, odiem, odiem, kodošām mušām, odiem un odiem
 • Aizsardzība līdz 6 stundām;
 • Var uzklāt gan uz ādas, gan apģērba;
 • Neveido traipus uz apģērba.

Trūkumi

 • nav identificēts.

Šis aerosols uzreiz uzsūcas, neatstājot pēdas, tikai tad, ja jūs uzmanīgi aplūkojat matiņus uz ādas, tie paceļas “matiņi”, jo aerosols faktiski neabsorbējas un apvelk ādu un apģērbu neredzamā plēvē. Pēc izsmidzināšanas asinssūcēju bars burtiski pazuda. Pēc minūtes odi atgriezās, lidoja apkārt milzīgā skaitā, burtiski meklēja spraugas manā aizsardzībā. Ir interesanti novērot, kad oda burtiski dzeloņstiepjas uz jūsu ādas, bet nenokāpj uz tās. Tas pats notika uz manām drēbēm, bet odi joprojām piezemējās uz manām drēbēm, bet dzēlieni nesasniedza. Testam es valkāju melnu apģērbu, jo tajā vienmēr labāk redzami netīrumi vai aerosola paliekas, bet tas arī parāda pilnīgu trūkumu. Manas bikses palika pilnīgi tīras. Un odi rāpoja visapkārt – rēgojās un spļāvās. Es iesaku.

Aerosols Reftamid Anti-mite Extra, 100 ml

Produkts vienlaikus atbrīvojas no visu veidu zirnekļiem un kukaiņiem. Tas ir insekticīds līdzeklis, un to ieteicams izsmidzināt uz apģērba pirms došanās makšķerēt, medīt, doties pastaigā uz mežu vai pilsētas zaļajām zonām. Šis aerosols ir spēcīgāka citu produktu versija Reftamid no ērcēm.

Galvenā sastāvdaļa ir izplatīts repelents – dietiltoluamīds jeb DETA. Mazgāšanas līdzekļa koncentrācija ir līdz 40 %. Preparāti, kas satur tik spēcīgu saindēšanās aģenta devu, mūsdienās ir reti sastopami.

Kukaiņu sugas ērces
Izmantojiet iekštelpās, ārā
Darbības laiks 15 dienas
Tilpums 100 ml

Aerosols Reftamid Anti-Tick Extra, 100ml

Priekšrocības

 • pret visu veidu zirnekļiem un kukaiņiem;
 • neveido traipus uz apģērba;
 • pagarināts darbības laiks – 15 dienas;
 • 40% dietiltoluamīds.

Trūkumi

 • toksiska smaka.

Sakarā ar toksiskumu, kas ir līdzeklis, lai strādātu ar to nepieciešams ļoti uzmanīgi un rūpīgi. Ja nepieciešams, produktu var uzklāt uz bērnu, grūtnieču vai barojošu sieviešu apģērba, tas jādara ārpus telpām, bet apģērbu var valkāt tikai pēc pilnīgas izžūšanas – es uzskatu, ka tas ir liels pluss. Ražotājs norāda produkta toksiskumu, es domāju, ka uzklājot ir augsta kaitīgo vielu koncentrācija, un, kad produkts izžūst uz drēbēm, toksiskums samazinās līdz pieņemamām normām, bet tajā pašā laikā ērcei produktā esošā viela paliek nepatīkama, nepatīkama vai nāvējoša, galvenais, ka ērce baidās un nenonāks saskarē ar cilvēka ādu. Līdzekļi tiek izmantoti atkārtoti, devās uz sēnēm, ogām, izmantojot šo līdzekli. Mūsu uzturēšanās laikā mežā mums nav bijuši nekādi ērču invāzijas gadījumi, tāpēc mēs turpināsim to lietot.

Aerosols Gardex Naturin pret odiem un ērcēm uz apģērba, 100 ml

Gardex Naturin aerosols ir paredzēts aizsardzībai pret ērcēm, blusām (bīstamu slimību pārnēsātājiem), kā arī pret lidojošiem asinssūcējiem kukaiņiem (odiem, mušām, odiem), apstrādājot apģērbu un citus auduma izstrādājumus.

Aizsardzība pret ērču un blusu kodumiem – līdz 15 dienām, pret asinssūcējiem kukaiņiem – līdz 5 dienām, ja apstrādātās drēbes tiek uzglabātas slēgtā maisā. Lai pasargātu no lidojošiem asinssūcējiem kukaiņiem, apstrādājiet apģērbu un citus auduma izstrādājumus, līdz tie ir viegli samitrināti.

Kukaiņu sugas Blusas, odi, ērces, moskīti
Izmantošana iekštelpās, ārā
Darbības laiks 15 dienas
Tilpums 100 ml

Cena: no 157 līdz 338 Euroļiem.

Gardex Naturin aerosols pret odiem un ērcēm uz apģērba, 100 ml

Priekšrocības

 • Netoksisks aromāts;
 • aizsardzība pret ērču un blusu kodumiem – līdz 15 dienām;
 • Neatstāj atlikumus uz apģērba;
 • aizsargā lidojošus asinssūcējus kukaiņus (odus, kodošus odus, odus).

Trūkumi

 • nav atrasts.

Produkts nodrošina aizsardzību pret 7 kukaiņu veidiem: odiem, odiem, odiem, ērcēm u.c.. Protams, jāuzmanās, lai smidzinātājs nenopļautu uz bērniem un neizsmidzinātu atklāta ugunskura tuvumā. Sastāvs, man šķiet, nav jēgas izjaukt: ir daudzas lietas, kas nav skaidras, kas ir sagaidāms, bet vissvarīgākais ir tas, ka aerosols patiešām darbojas! Tas ir ekonomisks un pietiek liels 5 cilvēku ģimenei + dažreiz pāris strūklu draugiem – pietiek diviem vai trim mēnešiem kvalitatīvas aizsardzības. Es to iesaku. Lēta cena un efektīva aizsardzība.

Izsmidzinātājs DR. KLAUS universāls līdzeklis pret kukaiņiem Insect, 750 ml

Šis līdzeklis ir paredzēts, lai iznīcinātu lapsenes, mušas, odus, odus, odus, skudras, ērces, blusas, tarakānus un citus kukaiņus un to kāpurus ap vasarnīcu, terasi, verandām, sienām, celiņiem, pamatiem.

Apstrādājot teritorijas ap mājām, vasarnīcām, līdzeklis efektīvi cīnās pret dekoratīvo augu kaitēkļiem: Maijvaboles, lapgrauzis, lapgrauzis, lapgrauzis, lapgrauzis, lapgrauzis, cikādes, lapgrauzis, pļavas ērce, stiebrvaboles (klikšķi), tripsis, zirnekļgrauzis, lapgrauzis, lapgrauzis, zāģlapsenes, gredzenlapsenes, čigānvaboles, sudrabpuves, priežu adatu ērce, maijvaboles, lapsenes, kokospārnis un citi.

Ideāli piemērots problēmu risināšanai uz vietas (osu ligzdas, skudru māju u. c.).). Tas ir piemērots ieejas durvju, logu apstrādei, lai pasargātu māju no kukaiņiem no ārpuses, kā arī konkrētu dekoratīvo augu apstrādei.

Kukaiņu sugas odi, skudras, ērces, lapsenes un sirseles, tarakāni, mušas
Izmantojiet iekštelpās, ārpus telpām
darbības laiks 24
Tilpums 750 ml

Jums būs interesanti: Top 10 labākais līdzeklis pret toenail sēnītes: vērtējums, ko izvēlēties, kā lietot, īpašības, atsauksmes, plusi un mīnusi

Izmaksas: no 356 līdz 644 Euroļiem.

DR aerosols. KLAUS universāls līdzeklis pret kukaiņiem Insect, 750 ml

Priekšrocības

 • Iznīcina daudzus kukaiņus (odus, ērces, mušas, lapsenes, lapsenes, tarakānus u. c.)
 • produkta lielais tilpums – 750 ml;
 • Var uzklāt uz vietas (osu ligzda, skudru ligzda);
 • var lietot iekštelpās.

Trūkumi

 • nav konstatēts.

Ikvienam, kam ir lauku teritorija, ir nācies saskarties ar neticami daudz mušu, lapseņu, odu un citu “mīļu” kukaiņu. Tas nav liels darījums, bet viņi iekož bērnus, un tas vairs nav patīkami. Mēs atradām glābiņu, kad iegādājāmies mušu un osu atbaidīšanas līdzekli Dr. Klauss. Smarža ir neitrāla cilvēkiem, tāpēc to var izmantot arī telpās, kas ir liels pluss! Rezultāts ir pārsteidzošs! Gandrīz mēnesi pēc ārstēšanas mums ir miers un klusums, neviens nelido mums zem deguna un mēs varam droši ēst arbūzus un dzert tēju ar ievārījumu ārā vai vasaras virtuvē! ne odi, odi, bites vai citi kaitēkļi. Noteikti ieteiktu!

Bažu iemesli

Katru pavasari krievi tiek brīdināti par paaugstinātu ērču aktivitāti. Pirms pāris gadiem, ja cilvēks bija tikai pilsētnieks un atpūtās ārzemēs pludmalēs, risks saskarties ar šiem kukaiņiem bija minimāls. Tagad Ixodidae dzimtas posmkāji arvien biežāk iekļūst pilsētvidē. Kukaiņu kodums pats par sevi nav bīstams cilvēkiem. Rēta, kas paliek koduma vietā, ir ļoti maza, nerada diskomfortu un ātri sadzīst. Problēma ir tā, ka ērces bieži pārnēsā šādas bīstamas slimības. Kodot ādai, kukaiņš asinīs izdala nelielu daudzumu siekalu, kas satur vielas, kuras palēnina asins recēšanu un nomāc vietējo imunitāti. Ja parazīts ir invadēts, vīrusi var iekļūt organismā bez šķēršļiem. Ērces var pārnēsāt:

 • ērču paralīze;
 • vīrusu drudzis;
 • ērču encefalīts;
 • tīfs;
 • Laima slimība.

Infekcijas sākums ir neuzkrītošs, īpaši, ja kodums nav fiksēts. Pirmie simptomi parādās apmēram pēc 2-3 nedēļām. Kukaiņu pārnēsātie vīrusi, kas galvenokārt ietekmē nervu sistēmu. Viegla slikta pašsajūta, sākumā vājums. Var izraisīt stipras galvassāpes, krampjus, muskuļu vai ekstremitāšu paralīzi. Taktilās jutības zudums un daļēja jutība pret sāpēm. Ķermeņa temperatūra paaugstinās līdz 39-40°C. Svarīgi ir ātri meklēt medicīnisko palīdzību, jo koduma sakosts cilvēks var nonākt komā vai pat nomirt.

Produktu salīdzināšanas tabula

Produktu salīdzinājumam iesakām izmantot tālāk redzamo tabulu.

Produkts Kukaiņu tips Lietošana Derīguma termiņš (h) Tilpums (ml) Cena (rub)
OFF Aerosols! Extreme pret odiem un ērcēm, 100 ml Blusas, odi, ērces, ērces, odi, odi, odi, mušas iekštelpās, uz ādas 4 100 149 līdz 330
Gardex Extreme aerosols pret visiem lidojošiem asinssūcējiem kukaiņiem un ērcēm, 150 ml blusas, odi, ērces, ērces, odi, odi, odi, mušas iekštelpās, uz ādas, ārpus telpām 4 150 230 līdz 534
Gardex Extreme aerosols pret ērcēm, 150 ml Blusas, odi, ērces, ērces, odi, odi, odi, mušas iekštelpās, ārā 15 dienas 150 186 līdz 540
Picnic Bio Active aerosols pret odiem un ērcēm ar andiroba eļļu blusas, odi, ērces, ērces, odi, odi, odi, mušas iekštelpās, ārā, uz ādas 5 dienas 125 173 līdz 234
Reftamid 3 in 1 Spray Maximum, 100 ml Blusas, odi, ērces, ērces, odi, mušas iekštelpās, ārā, uz ādas 4 100 100 līdz 239
Mosquitall Wildlife aizsargājošs aerosols pret ērcēm, 100ml odi, ērces, moskīti, odi, odi, koši odi iekštelpās, ārā, uz dzīvniekiem 15 dienas 100 173 līdz 293
DETA Aqua aerosols pret odiem, ērcēm un odiem, 100 ml, dzeltens moskīti, ērces, odi, odi iekštelpās, ārā, uz ādas 6 100 147 līdz 268
Aerosols Reftamid Anti-Tick Extra, 100 ml ērces iekštelpās, ārā 15 dienas 100 no 87 līdz 157
Gardex Naturin aerosols pret odiem un ērcēm uz apģērba, 100 ml Blusas, odi, ērces, moskīti, odi, kodīgās mušas iekštelpās, ārā 15 dienas 100 157 līdz 338
Izsmidzinātājs DR. KLAUS līdzeklis pret kukaiņiem, 750 ml odi, skudras, ērces, lapsenes un sirseles, tarakāni, mušas iekštelpās, ārā 24 750 356 līdz 644

Kurš ir labāks?

Pieaugušo aizsardzībai iepriekš minētajā sarakstā uzskaitītie līdzekļi jāizvēlas no turpmāk minēto produktu kombinācijas. Šo vielu pietiekamība un daudzpusība ir ievērojami lielāka.

Tie atbaida un iznīcina:

 • ērces;
 • moskīti;
 • gadflies;
 • gultasblusas.
Labākais un efektīvākais ērču atbaidīšanas līdzeklis cilvēkiem

Kombinēto un vienkomponentu izstrādājumu cenu diapazons ir praktiski vienādā līmenī. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc izvēlēties insekticīdu repelentus: par to pašu naudu jūs saņemat dubultu aizsardzību.

Lietotāju vērtējums

DETA Aqua aerosols pret odiem, ērcēm un odiem, 100 ml, dzeltens

1

OFF Aerosols! Extreme pret odiem un ērcēm, 100 ml

1

Gardex Extreme aerosols pret visiem lidojošiem asinssūcējiem kukaiņiem un ērcēm, 150 ml

Gardex Extreme ērču aerosols, 150 ml

Picnic Bio Active aerosols pret odiem un ērcēm ar andiroba eļļu

Izsmidzināms Reftamid 3 in 1 Maximum, 100 ml

Mosquitall Wildlife aizsargājošs aerosols pret ērcēm, 100 ml

Aerosols Reftamid Anti-Tick Extra, 100 ml

Gardex Naturin aerosols pret odiem un ērcēm uz apģērba, 100 ml

Izsmidzinātājs DR. KLAUS universāls līdzeklis pret kukaiņiem Insect, 750 ml

Izsmidzināšanas princips

Lūdzu, ņemiet vērā, ka ir trīs veidu aerosoli: repelenti, akaricīdi un kombinētie aerosoli . Pirmie tikai atbaida kukaiņus no cilvēka, otrie paralizē, bet trešajiem ir nāvējoša iedarbība. Vislabāk ir lietot akaricīdus un kombinētos aerosolus, jo tie pasargās jūs no ērcēm uz visiem laikiem. Pirmkārt, aerosols iedarbojas uz kukaiņiem nervus nomācoši . Otrkārt, jau pēc 5 minūtēm aerosols ir aktīvs pret asinssūcējiem parazītiem. Treškārt, aerosolu var uzklāt ne tikai uz ādas, bet arī uz apģērba, kas vienkārši karājas uz pakaramā.

Izsmidzinātāja galvenās priekšrocības:

 • Ātrs rezultāts jau 5-10 minūtes pēc lietošanas;
 • vispostošākā ietekme uz ērci;
 • Aerosola izmaksas ir pieejamas ikvienam.

Galvenie trūkumi:

 • Dažiem var rasties alerģiska reakcija pret aerosola sastāvdaļām;
 • Jums ne tikai jāpaļaujas uz aerosolu, bet arī labi jāģērbjas, lai nebūtu vaļējas ādas.

Cilvēku līdzekļi pret ērcēm

eļļas

Lai pasargātu sevi no kodumiem un bez bailēm pastaigātos pa mežu, varat pasargāt sevi no ērcēm ar tautas līdzekļiem. Sīkāka informācija sīkāk izklāstīta turpmāk rakstā.

Ēteriskās eļļas

Ēteriskajām eļļām ir asa un asa smarža, tāpēc tās atbaida kukaiņus, tostarp ērces. Pret ērcēm efektīvi iedarbojas šādi aromāti:

 • Eikalipts;
 • pelargonijas;
 • Palmarosa;
 • Lavanda;
 • Bayeux eļļa;
 • Ciedra eļļa;
 • Piparmētra;
 • rozmarīns;
 • Timiāns;
 • Baziliks.

Aizsardzība ar tautas aizsardzības līdzekļiem nozīmē, ka viena vai vairākas sarakstā minētās smaržvielas ir pamatsastāvdaļa un palīgvielas. Alkohols, kas darbojas kā emulgators (palīdz eļļai un ūdenim sajaukties), vai etiķis, ko var pievienot, lai pastiprinātu smaržu, padara šos mājas aizsardzības līdzekļus piemērotus pieaugušajiem.

Izsmidzināms uz spirta bāzes

Sastāvdaļas:

 • Gerāniju (vai palmarozas) ēteriskā eļļa – 2 h. Karotes;
 • spirts – 2 tējkarotes. karotes;
 • ūdens – 1 glāze.

Sagatavošana un lietošana:

 1. Sastāvdaļas sajauc burkā ar noslēdzamu vāku.
 2. Pudeli var uzglabāt līdz 6 mēnešiem un lietot pēc vajadzības.
 3. Lieto ar izsmidzinātāju, izsmidzinot apģērbu un atklātas ādas vietas.

Izsmidzinātājs uz etiķa bāzes

Sastāvdaļas:

 • Piparmētru vai eikalipta ēteriskā eļļa – 10-15 pilieni;
 • Etiķis – 4 tējk. karotes;
 • ūdens – 2 ēd.k. (0,3 oz); – ūdens – 2 ēd.k. (0,3 oz). karotes.

Sagatavošana un lietošana:

 1. Sastāvdaļas sajauc traukā ar noslēdzamu vāku.
 2. Flakonu var uzglabāt līdz 6 mēnešiem un lietot pēc vajadzības.
 3. Lieto ar smidzinātāju, apsmidzinot ādu un apģērbu, kas pakļauts iedarbībai.

Baldriāna Ķelne

Sastāvdaļas:

 • Baldriāna pilieni 10-15 pilieni;
 • Ķelne – 1 ēd.k. karote .

Sagatavošana un lietošana:

 1. Sastāvdaļas sajauc burkā ar noslēdzamu vāku.
 2. Pudeli var uzglabāt līdz 6 mēnešiem un lietot pēc vajadzības.
 3. Lietošanai samitriniet vates spilventiņu ar šķīdumu un noslaukiet atklātās ādas vietas.

Produkta sastāvs

Galvenās vielas aerosolos ir alfametrīns un dietiltoluamīds . Tā ir ļoti toksiska sastāvdaļa ērcēm, kas burtiski nogalina ērces. Dažus aerosolus nedrīkst izsmidzināt uz apģērba, jo tas var ietekmēt cilvēku veselību. Vislabāk ir vispirms apstrādāt lietu, žāvēt to pāris stundas un tikai pēc tam to uzlikt. Parasti, sajūtot nepatīkamu smaku, ērce nekavējoties aizbēg no cilvēka vai atsakās piesūkties. Bet, papildus spēcīgām vielām katra aerosola sastāvā, jums vajadzētu domāt arī par kontrindikācijām, kas tiek piemērotas:

 • Ikvienam var rasties alerģiska reakcija, un tas nav nekas neparasts;
 • Produktu nedrīkst lietot grūtnieces un sievietes, kas baro bērnu ar krūti, jo pat smarža var būt bīstama.

Kā izvēlēties efektīvu produktu

aerosols pret ērcēm cilvēkiem

Lai pirkums būtu efektīvs, ieteicams izpētīt atlases kritērijus, kas ierosināti šajā rakstā.

 • Pirmā lieta, kam jāpievērš uzmanība, iegādājoties produktu, ir tā sertifikāts. Visi produkti ir izgatavoti no toksiskām vielām, un tiem ir jāsaņem Veselības ministrijas atļauja un pēc tam ražotāja sertifikāts. Produkti bez sertifikāta ir kaitīgi kukaiņiem un cilvēkiem. Ārvalstu parasti ir paaugstināts toksiskums. Tie satur aptuveni 50 % aktīvo vielu, tāpēc šādiem preparātiem netiek izsniegts sertifikāts, un tie joprojām parādās tirgū. Vienmēr rūpīgi izlasiet uz etiķetes norādīto informāciju.
 • Otra lieta, kam jāpievērš uzmanība, ir aktīvo vielu koncentrācija, kas nosaka preparāta darbības ilgumu un toksicitāti. Jo lielāka toksicitātes kondensācija, jo ilgāka iedarbība. Visilgāk iedarbojošās augstākās kategorijas vielas ar 30-40 % aktīvo vielu iedarbību ilgst līdz aptuveni 5 stundām. Preparāti, kas satur 20-25 % aktīvās vielas, nodrošina aizsardzību līdz 3 stundām. Vājos un īslaicīgos repelentos ir 10 % vielu, kas atbaida ērces līdz divām stundām.
 • Vienmēr pērciet aptiekā vai vietā, kas ir pilnvarota pārdot. Kāpēc ?? Visi repelenti jāuzglabā temperatūrā, kas nepārsniedz 25 grādus pēc Celsija. Ja netiek ievēroti glabāšanas apstākļi, produkti zaudē efektivitāti, rodas alerģijas un ādas kairinājumi.

Ultraakustiskās ērču kontroles ierīces

Tomēr esošie dažādie aerosoli, ziedes un krēmi, kas palīdz atbaidīt un iznīcināt ērces, nav īpaši droši cilvēka veselībai. Šādu preparātu oriģināls aizstājējs ir ultraskaņas ierīces, kuru izmantošana ievērojami atšķiras no akaricīdu preparātu izmantošanas. Šādās iekārtās ir uzstādīts ultraskaņas masers ar mainīgu frekvenci, kas nodrošina nomācošu iedarbību uz visām ērču sugām, kurām ir vienādi izdevīgi atlases kritēriji, jo:

 • nav kontrindikāciju;
 • ir drošas bērniem, grūtniecēm, veciem cilvēkiem un dzīvniekiem;
 • izstaro ultraskaņas viļņus, kas apdraud tikai kukaiņu plēsējus un parazītus;
 • Nesatur negatīvas un toksiskas vielas;
 • Ergonomisks un viegli lietojams.

TickLess

Ultraakustisks repelents, ko var ņemt līdzi pārgājienos, medībās un makšķerēšanas braucienos. Piemērots gan pieaugušo, gan bērnu aizsardzībai. Plašs darbības rādiuss līdz 3 metriem.Leu.

Priekšrocības:

 • Ir pienācīgs darbības diapazons;
 • ūdensnecaurlaidība;
 • kompaktums.

Trūkumi:

 • Uzlādējams akumulators, ko nevar nomainīt pēc derīguma termiņa beigām.

Gardex Extreme Super aerosols

Paredzēts tikai lidojošu kukaiņu atbaidīšanai: odi, odi, odi, odi, mušas, odi un zirnekļi. Gardex Extreme Super aizsargā ilgstoši – līdz pat 8 stundām (ja uzklāj uz ādas). Apstrādājot apģērbu, aizsardzības periods pagarinās līdz 5 dienām. Komāru atbaidīšanas līdzekļa aktīvā viela ir DEETA (50%). Pozitīvās īpašības: ilgstoša aerosola iedarbība, bloķētājs uz vāciņa (nav iespējams nejauši izsmidzināt produktu). Šī repelenta trūkumi ir tā neefektivitāte pret ērcēm, nepatīkama smaka (bet tas ātri iztvaiko) un augsta cena.

GARDEX Extreme Super aerosola līdzeklis pret kukaiņiem

Īpaši ilgstoša aizsardzība pret odiem, odiem, mušām, odiem un odiem. Līdz 8 stundām uz ādas, līdz 5 dienām uz apģērba. Piemērots lietošanai uz atklātas ādas vai dabīga auduma apģērba un aprīkojuma. Ērts vāks ar bloķēšanas mehānismu novērš nejaušu izsmidzināšanu.
no 176

213

 • Tāpat kā
 • Uzrakstīt atsauksmi

Picnic Super aerosols pret odiem, odiem, odiem, odiņiem

Spray Picnic Super no odiem atbaida burtiski visus kukaiņus. Papildus aktīvajai sastāvdaļai DETA (15 %) tā satur dabīgo krustnagliņu eļļu, kas pastiprina repelenta efektu. Ja ar Picnic Super moskītu atbaidīšanas līdzekli apstrādā ādu, iedarbība ilgst aptuveni 3-4 stundas; ja apstrādā apģērbu, iedarbība ilgst aptuveni 30 dienas. Šim moskītu atbaidīšanas līdzeklim ir patīkama smarža, tas satur nelielu daudzumu DETA (kas ir zemas toksicitātes produkts), Picnic Super Mosquito repelents ir lielisks produkts par nelielu naudas summu. Vienīgais šī repelenta trūkums ir tas, ka tas neaizsargā pret ērcēm.

Picnic Super Mosquito Aerosols

Picnic Super Spray – pārbaudīta aizsardzība pret odiem, mušām, odiem, odiem, blusām un zirgspārņiem. Unikālā dabīgās krustnagliņu eļļas un optimālās aktīvās vielas devas kombinācija nodrošina efektīvu aizsardzību līdz pat 4 stundām. Pateicoties sausā aerosola efektam, tas vienmērīgi izkliedējas un uzreiz nožūst uz atklātajām ķermeņa daļām un apģērba, neatstājot slapjus plankumus vai neapstrādātas vietas.
88

 • Tāpat kā
 • Uzrakstīt atsauksmi

Repelents grūtniecēm un maziem bērniem

Grūtniecēm un bērniem repelents jālieto ļoti piesardzīgi, jo tas ir ļoti toksisks. Ilgu laiku ir bijušas diskusijas par DETA produktu kaitīgumu šiem cilvēkiem, taču jaunākie pētījumi liecina, ka preparāti ar zemu šīs vielas koncentrāciju negatīvi neietekmē augli vai bērnus.

Tomēr šos produktus nevajadzētu izmantot, lai aizsargātu bērnus, kas jaunāki par 2 mēnešiem. Vecākiem bērniem un grūtniecēm iesakām izvēlēties produktus ar DETA 10-25% koncentrāciju. Bet pat tos nedrīkst uzklāt uz bērnu ādas, tikai uz apģērba.

Ultraskaņas repelenti

Jutīgas personas aizsardzībai nedrīkst lietot ķīmiskos insekticīdus. Šajā gadījumā palīgā nāk jaunās tehnoloģijas. Iepazīstinām ar trim populārākajiem ērču repelentiem.

Bradex TD 0324

Aizsargāt savu māju vai kempingu palīdzēs elektromagnētiskais ultraskaņas atbaidītājs Bradex. Pakalpojumu zona līdz 200 metriem. Glābj ne tikai ērces, bet arī grauzējus un citus kukaiņus. Ierīcei jābūt pieslēgtai elektrotīklam. Vidējās izmaksas: 700 Euro.

Bradex TD 0324

Priekšrocības:

 • kompaktums;
 • plašs pārklājums;
 • ir drošs cilvēkiem un mājdzīvniekiem;
 • hipoalerģisks.

Trūkumi:

 • aizsardzība pret ērcēm ir tikai 65%;
 • Nepieciešams strāvas pieslēgums.

Anti-tickler M

Šis ir ultraskaņas atbaidītājs, kas paredzēts pastāvīgam nodilumam. Izgatavots kā aproce ar regulējamu siksniņu. Darbības rādiuss 4 metri. Barošana ar AG13 tipa baterijām.lei.

Antiklitsch M

Priekšrocības:

 • kompakts;
 • droši;
 • var izmantot bērnu un mājdzīvnieku aizsardzībai;
 • ir 3 darbības režīmi;
 • Mitrumizturīgs korpuss;
 • Akumulatora darbības ilgums ir 3 mēneši.

Trūkumi:

 • Tikai 65% efektivitāte, ieteicams kombinēt ar cita veida aizsardzību;
 • Nav pilnvērtīgu veiktspējas rādītāju, nav skaidrs, kad akumulators izlādējas.

Kad nepieciešama aizsardzība

Pieaugušie parasti izmanto ērču atbaidīšanas līdzekļus tikai tad, kad dodas mežā. Tas nav gluži pareizi. Iksodīdi dod priekšroku augstajām zālēm, tostarp ceļmalām, krūmiem, jauniem kokiem pilsētas parkos. Tāpēc jebkura pastaiga var novest pie sastapšanās ar šiem kukaiņiem.

Ērces uzbrūk no aprīļa līdz oktobrim. Dažādos reģionos maksimālās aktivitātes periodi var ievērojami atšķirties atkarībā no laika apstākļiem. Pēc ziemas guļas kukaiņi ir izsalkuši, un to siekalās ir ļoti augsts toksīnu un vīrusu saturs. Kad sāk augt jauna zāle, asinssūcēji slēpjas uz krūmiem un kritušajās lapās. ērcēm nav acu. Izvēloties upuri, tās vadās pēc smaržas un termoreceptoriem. Tās var sajust dzīvnieku vai cilvēku no attāluma līdz 10 metriem. Pieķeroties kādam objektam, tie dod priekšroku vietām ar plānu ādu (zem rokām, aiz ausīm un cirksnī). Kamēr tie pārvietojas, tos var sajust un savlaicīgi noņemt.

Novērtējiet šo rakstu
( Vēl nav vērtējumu )
Pievienot komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: