Svaigs gaiss mājās ar super plus turbo jonizatoru

Mēs bieži redzam, ka gaiss mūsu mājās kļūst netīrs un telpās rodas nepatīkama smaka. Tas visbiežāk notiek rudenī un ziemā, kad nelabvēlīgu laika apstākļu dēļ mēs retāk vēdinām telpas. Tomēr vasarā, kad dzīvoklis tiek vēdināts, kopā ar svaigu gaisu telpā nonāk arī daudz putekļu. Lai atbrīvotos no kaitīgiem putekļiem, tika izgatavots jonizators ar nosaukumu “Super-Plus Turbo”. Parunāsim par to vairāk.

Jonizācija labvēlīgi ietekmē organismu

Tīrs gaiss labai veselībai. Zinātniskie pētījumi liecina, ka cilvēkiem, kuri dzīvo dabiskā vidē, ievērojami uzlabojas pašsajūta un motivācija strādāt. Labākās vietas pastaigām ir skujkoku meži, kalnaini apvidi un vietas ūdenstilpju tuvumā. Ja gaiss ir piesātināts ar joniem.

gaisa jonu saturs

Jonizēts gaiss – uzticams palīgs cīņā pret alerģiskiem simptomiem, hronisku nogurumu. Taču cilvēkiem, kas dzīvo lielpilsētās, nav iespēju atrasties tuvu dabiskiem jonizēta gaisa avotiem. Tādā gadījumā Super Plus Ionizer Turbo var palīdzēt alerģiju slimniekiem. Piekrītu, ka ir vieglāk novērst alerģijas cēloni, nekā ilgstoši ārstēt ar medikamentiem.

Analizējot patērētāju vajadzības, ierīču ražotāji ir aprīkojuši jonizācijas funkcija dažāda veida iekārtas: gaisa kondicionieri, ventilatori un citas modernas ierīces. Šādi tīra gaisa avoti var uzturēt pozitīvu mikroklimatu telpā, palīdzēt cilvēkiem mazināt nogurumu pēc smagas darba dienas, atpūsties un labi izgulēties.

Ja elpceļu slimību un alerģiju profilakse un ārstēšana ir jūsu galvenais mērķis, vislabāk ir iegādāties īpaša ierīce, paredzēti tieši gaisa jonizācijai. Ierīce, kurai ir iepriekš ieprogrammēta īpaša funkcija, lai efektīvāk risinātu šīs problēmas.

Super-Plus Turbo jonizators

Lasiet arī: Kas ir gaisa jonizators?.

Informācija par ierīci

Super Plus jonizators Turbo jau vairāk nekā 25 gadus ir mājsaimniecības ierīču tirgus līderis. Tikai par 3500 Euro ierīce attīrīs gaisu dzīvoklī no svešķermeņiem un uzlādēs to ar negatīviem skābekļa joniem. Ierīce ir lēta, kompakta, efektīva un viegli lietojama.

Parastā ventilācijas sistēma, kas uzstādīta dzīvoklī, nenodrošina tīra gaisa iekļūšanu dzīvojamā telpā. Šo uzdevumu var veikt tikai jonizators. Šīs ierīces lietošana ir īpaši svarīga cilvēkiem, dzīvo netālu no rūpniecības zonām. Taču jonizators ir neaizstājams arī dzīvojamās zonās. Gaisa piesārņojumu rada cigarešu dūmi, atkritumu urnas, ceļu putekļi, augu ziedputekšņi u. c.

Gaisa attīrītāja darbība

Ierīce ir vienkārša. Jonizators sastāv no korpusa, kurā no priekšpuses tiek ievietota kasete. Tas ir fiksēts ierīcē ar fiksatoru. Gaisa jonizatora apakšdaļā ir uzstādīta ieslēgšanas/izslēgšanas poga, pastiprināšanas poga un darbības režīma indikators.

Jonizators ir uzstādīts horizontāli. To var arī piekarināt pie sienas, izmantojot sienas kronšteinu, bet ne tuvāk par 1,5 m no cilvēkiem.

Galvenais gaisa attīrīšanā ir elektriskais lādiņš 4 darbības režīmi ierīces.

Jonizatora darbība

Darbības princips

Koronas lādiņš rada “jonu vēju”. Tas izraisa gaisa plūsmas piesaisti ierīcei un izplūst cauri kasetei. Gaisu piesārņojošās daļiņas ir elektriski uzlādētas. Tādējādi “netīrumi” “aizsprosto” kasetes vidū esošās plates.

Uzkrātie putekļi periodiski būs jānovāc, par to jūs informēs pati ierīce, pateicoties iebūvētajai elektroniskajai sistēmai. Izņemiet kaseti no ierīces un nomazgājiet to zem tekoša ūdens. Rūpīgākai ierīces tīrīšanai var izmantot mazgāšanas līdzekli un birsti. Kad kasete ir kārtīgi izžāvēta un ievietojama atpakaļ korpusā, ierīce ir gatava atkārtotai lietošanai. Kasešu tīrīšanas biežums ir atkarīgs no gaisa piesārņojuma pakāpes, kā arī no “Super-Plus Turbo” darbības režīmiem.

Gaisa jonizatora darbības princips

Caur jonizatoru plūstošais gaiss tiek apstrādāts ar ozonu. Novērš visus pelējuma, sēnīšu sporas un nepatīkamas smakas telpā.

Lasiet arī: kāda ir atšķirība starp jonizatoru un ozonizatoru.

Jonizatora plusi un mīnusi

Super Plus Turbo jau ir pārliecinājis klientus, ka tā ir laba izvēle. To apstiprina simtiem atsauksmju internetā. Klientu vērtējumu un komentāru analīze ļāva mums izcelt ierīces galvenās iezīmes, kā arī identificēt tās trūkumus.

Super Plus Turbo plusi:

 • Tas ir viegls un ergonomisks;
 • augsta efektivitāte
 • nav noņemamu filtru;
 • stilīgs dizains;
 • klusa;
 • drošība;
 • viegli un ērti lietojams;
 • Ilgs kalpošanas laiks (vairāk nekā 10 gadi);
 • salīdzinoši zemas izmaksas
 • papildu funkcijas (smaržas) klātbūtne;
 • zems enerģijas patēriņš;
 • iespēja izvēlēties vēlamo darbības režīmu.

Ierīces trūkumi:

 • auklas īsais garums;
 • Ja ierīce darbojas ar maksimālo jaudu, izdalās vāja ozona smaka;
 • dzirksteļošanas iespēju, ja uz ierīces nokļūst mitrums, putekļi vai mati;
 • neliela telpas gaisa susināšana.

Lasiet arī: gaisa jonizatora priekšrocības un kaitīgums.

Kā lietot

Kad ierīce ir uzstādīta, atliek tikai to pieslēgt, nospiest ieslēgšanas/izslēgšanas pogu un sākt uzstādīšanu.”un izvēlieties vienu no režīmiem.

“Super-Plus Turbo” jonizatoram ir četri režīmi

 • Minimālais. Šajā režīmā ierīce ieslēdzas un izslēdzas ar 5 minūšu intervālu. Paredzēts telpai līdz 35 kubikmetriem. Šajā režīmā indikatora lampiņa ir zaļa.
 • Optimālais. attīra gaisu 10 minūtes, pēc tam uz 5 minūtēm izslēdzas. Šis režīms jāizvēlas telpām, kuru tilpums ir mazāks par 65 kubikmetriem. Šajā režīmā spuldzīte kļūst dzeltena.
 • Nominālais. Šajā režīmā ierīce darbojas bez izslēgšanās, un LED ir sarkans. Var izmantot telpās, kuru izmērs ir no 66 līdz 100 kubikmetriem.
 • Piespiedu. lai attīrītu gaisu no patogēniem mikrobiem, kas izraisa infekcijas slimības. Ja ierīce darbojas šajā režīmā, cilvēkiem jāatstāj telpa. Šo režīmu var aktivizēt ne ilgāk kā uz 2 stundām.

Padoms. Attīrītajam gaisam var piešķirt arī iecienītu aromātu (ziedu vai citrusaugļu). Pāris pilienus aromātiskās eļļas uz ierīces kartona oderējuma.

super plus turbo ierīce

Lietojot ierīci, jāievēro šādi noteikumi.

 1. Jonizatoru var izmantot telpās ar apkārtējās vides temperatūru no +5 līdz +35 grādiem pēc Celsija.
 2. Mitrums nedrīkst pārsniegt 80 %. Ja telpā ir pārāk liels mitrums, jonizatora efektivitāte samazinās.
 3. Ja ierīci iegādājaties ziemā, pirms tās ieslēgšanas aptuveni divas stundas jāuzsilda istabas temperatūrā.

Ierīces funkcijas

Super-Plus Turbo jonizatora raksturlielumi gaisa attīrīšanai:

 1. Ierīce darbojas ar elektrotīkla strāvas padevi.
 2. Patērē 10 vatu jaudu.
 3. Viens attīrītājs ir paredzēts telpai līdz 100 kubikmetriem.
 4. Attīra gaisu 96 % no 100.
 5. Darbojas četros režīmos.
 6. Neliela ierīce. Izmēri: 27,5 * 19,5 * 14,5 cm.
 7. Sver 1,6 kg.
 8. Garantijas termiņš ir 3 gadi.
 9. Ierīces kalpošanas laiks ir 10 gadi.

Ionizators Super Plus Turbo

Drošības pasākumi ekspluatācijas laikā

Gaisa attīrītājs ir tipa apstiprinājums, kas nozīmē, ka tas atbilst attiecīgajām veselības un drošības prasībām. Lietojot jonizatoru, ievērojiet šīs vienkāršās vadlīnijas:

 • detalizēti iepazīstieties ar lietošanas instrukciju;
 • Nepakļaujiet ierīci mehāniskiem bojājumiem, nepārkarsējiet to un nemetiet to;
 • Neaizsprostojiet atveres ar svešķermeņiem;
 • Ilgāku laiku neuzturieties blakus ieslēgtajam jonizatoram;
 • nopietni apsvērt darba režīma izvēli.

Ierīce var salūzt:

 • mehāniskiem bojājumiem;
 • karstuma iedarbība;
 • triecieni;
 • pilieni;
 • Ja ierīce ir bijusi pakļauta mitruma iedarbībai.

Ja gaisa jonizators “Super-Plus-Turbo” salūzis, nemēģiniet to salabot paši, bet uzticiet to profesionāļiem.

Ionizators super plus turbo izjaukts

Tas ir interesanti: kā izveidot ūdens jonizatoru ar savām rokām.

Ierīces kopšana

Gaisa jonizators ir diezgan viegli lietojams. Kā minēts iepriekš, lietotājam ir nepieciešams tikai reizi pa reizei iztīrīt gaisu Notīriet kasetes bloku. Uz ierīces ir īpašs indikators, kas norāda, kad tas jādara. Tīrīšana ir vienkārša, sekojiet šiem norādījumiem.

 1. Izslēdziet strāvas padevi.
 2. Nospiediet fiksatoru.
 3. Izņemiet kasešu bloku.
 4. Atveriet kaseti un sadaliet to 3 vienībās.
 5. Izņemiet kasetes centrā esošo ierīci.
 6. Izņemto daļu noskalojiet zem tekoša ūdens; ja tā ir ļoti netīra, izmantojiet mazgāšanas līdzekli un birsti.
 7. izžāvējiet ierīci, ievietojiet to kasetē.
 8. Uzstādiet kasešu bloku vajadzīgajā vietā.

Ja tiks ievēroti šie vienkāršie piesardzības pasākumi, jonizators kalpos ilgāk un sasniegs maksimālu efektivitāti.

Pastāv vesela jonizatoru sērija “Super-Plus”. Tas ietver iepriekš aprakstīto Super-Plus Turbo gaisa attīrītāju, Super-Plus-Eco modeli un Super-Plus-Bio jonizatoru. Iegādājieties kādu no šiem gaisa attīrītājiem, un jūs iegūsiet tīru un spirdzinošu gaisu sev un saviem mīļajiem.

Novērtējiet šo rakstu
( Vēl nav vērtējumu )
Pievienot komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: