Snapshot kameras vērtējums (atjaunināts!)

Tūlītējās drukāšanas kamera

Kameras lomu jau sen ir pārņēmuši viedtālruņi un pat planšetdatori – lielākajai daļai cilvēku vairs nav nepieciešama spoguļkameras.

Taču neviens mūsdienu sīkrīks nespēj radīt atmosfēriskas papīra fotogrāfijas, kurām var pieskarties, kuras var smaržot un ierāmēt fotoalbumā.

Drukas cienītājiem ir lieliska iespēja – tūlītējas drukas kameras, kas ļauj jums iegūt gatavu attēlu uz fotopapīra tikai dažu sekunžu laikā.

Tā ir laba dāvana amatierim fotogrāfam, bērnam vai vienkārši radošai personai, tāpēc šajā rakstā tiks apspriesti labākie tūlītējas drukas kameru modeļi.

Fujifilm Instax Mini 11

Uzlabo klasiku, vienlaikus saglabājot pareizo cenu.

Ja meklējat pieejamu, viegli lietojamu kameru, kas ir ideāli piemērota tiem, kuri vēl nav sākuši izmantot tūlītējo fotoattēlu drukāšanu, Fujifilm Instax Mini 11 ir mūsu pašreizējais favorīts.

Tam var trūkt modernāku režīmu un vadības ierīču, ko atradīsiet dārgākos modeļos, taču tā ir liela daļa no tā burvības. Automātiskās ekspozīcijas sistēma novērš daudzus minējumus, un tas nozīmē, ka jums atliek tikai mērķēt un nofotografēt, lai izdrukātu tūlītējas kredītkartes izmēra bildes. Tās ir ērti turēt rokassomiņā. Ideāla dāvana!

Fotoaparāta priekšpusē iebūvēts neliels spogulītis un ievelkams objektīvs tuvplāniem ļauj viegli uzņemt momentuzņēmumus, savukārt pieejamie Instax mini filmu iepakojumi padara to par lielisku papildinājumu jebkurai ballītei. Tas ir pieejams dažādās jautrās krāsās, tāpēc varat atrast savam stilam atbilstošu.

Šī kamera ir ļoti laba kā dāvana. Par saprātīgu cenu tā ir lieliska dāvana fotografēšanas entuziastiem, īpaši jauniešiem, kuri vēlas eksperimentēt ar šo mediju. Taču neaizmirstiet ņemt vērā papildu izmaksas par filmu.

Uz ko jāpievērš uzmanība, izvēloties šādu kameru?

Pirmkārt, tā svara dēļ. Lielākā daļa cilvēku izvēlas kameru visu laiku nēsāt līdzi vai ņemt to līdzi ceļojumos, tāpēc izvēlieties aprīkojumu, kas sver mazāk nekā 500 gramus.

Otrkārt: Atkarībā no savām vēlmēm pievērsiet uzmanību fotoattēlu izmēram – varat iegādāties kameru, kas izgatavo ļoti mazas kartes, un varat iegādāties kameru, kas izgatavo standarta kartes.

Treškārt, ļoti svarīga funkcija ir autofokuss un taimeris. Ja taimeris nerada pārāk daudz problēmu un vienīgais, no kā jūs atteiksieties, ir grupas fotoattēli ar draugiem, tad manuālā fokusēšana var nederēt iesācējam vai amatierim fotogrāfam.

Lielākais instant kameru trūkums ir tas, ka jāiegādājas maināmas foto kasetnes. Tas ir diezgan dārgi un ne vienmēr parocīgi. Varētu izmēģināt arī parastāku digitālo kompakto kameru. Maza izmēra un viegli lietojams. Tās ir ļoti ērtas, lai paņemtu līdzi ceļojot.

Ja jūsu prioritāte ir attēla kvalitāte, meklējiet tikai digitālo spoguļkameru. Tie ir dārgāki, taču piedāvā izcilu attēla kvalitāti un ļoti daudz iestatījumu.

Fujifilm Instax Mini 70

Vēl viens lēts Instax mini-filmu modelis ar tūlītēju izdruku izgatavošanu.

Tehniskās īpašības:

 • Objektīvs: 60 mm
 • Fokuss: Makro, parasts un ainava
 • Flash: Iebūvēta zibspuldze
 • Pašiestudētājs: Jā

Priekšrocības:

 • Ļoti viegli lietojams
 • Pašbildes režīms

Trūkumi:

 • Var paslēpt zibspuldzi
 • Ierobežota kontrole

Instax Mini 70 ir nedaudz modernāks nekā Instax Mini 11, un tam ir pieci uzņemšanas režīmi (tostarp vissvarīgākais selfiju režīms). Lai gan tai ir dažas papildu funkcijas, tā nemaksā pārāk dārgi, taču atkal jāņem vērā filmas izmaksas.

Runājot par kameras lietojamību, ar Instax Mini 70 ir jābūt uzmanīgiem, ja, fotografējot vertikāli, ar pirkstu aizsedzat zibspuldzi, taču, pietiekami praktizējoties, pieradīsiet pie tā, kā tas darbojas. Diezgan ātri izdrukā fotoattēlus.

Visi kameras režīmi ir automātiski, tāpēc viss ir nodrošināts – autofokuss, ekspozīcija un zibspuldze ir triviāli, taču būtu jauki, ja zibspuldzi varētu kontrolēt manuāli.

Kurš zīmols jāizvēlas?

Jums vajadzētu iegādāties momentkameras tikai no uzticamiem ražotājiem, jo šīs ierīces ir diezgan dārgas.

Modernākās un tehnoloģiski modernākās momentuzņēmumu kameras 2021-2022. gadā ražos trīs uzņēmumi:

 1. Fujifilm. Japāņu uzņēmums ražo tūlītējas drukas fotokameras atsevišķā Instax sērijā. Šādām ierīcēm ir stilīgs dizains, plaša funkcionalitāte un vienkārša lietošana.
 2. Polaroid. Šis amerikāņu uzņēmums savu zīmolu ieguva 80. un 90. gados. Divdesmitā gadsimta momentkameru ražošana. 21. gadsimta ražotājs turpina ražot analogās kameras ar plašāku funkcionalitāti un labāku attēla kvalitāti.
 3. Canon. Japānas ražotājs laiž klajā tūlītējas drukas modeļus Zoemini klāstā. Šīs kameras ir savienotas ar viedtālruni, lai tās būtu ērti lietojamas, un tām ir visas funkcijas, kas nepieciešamas, lai radītu un izdrukātu savus kadrus.

Polaroid tagad

Laba momentuzņēmuma kamera ar 35 mm objektīvu.

Specifikācijas:

 • Objektīvs: aptuveni 35-40 mm.
 • Fokuss: autofokuss
 • Flash: iebūvēta zibspuldze
 • Pašiestudētājs: Jā

Priekšrocības:

 • Tiek izmantota klasiskā Polaroid plēve
 • Vienmēr ieslēgts autofokuss
 • Ilgs akumulatora darbības laiks

Trūkumi:

 • Apjomīga forma
 • Dažreiz nekonsekventa
 • Dārga filma

Retro kameras atjauninājumi var šķist pretrunīgi, taču Polaroid tagad izmanto Onestep 2, vienkāršojot korpusu un pievienojot autofokusa iespējas, lai radītu vēl labāku tūlītējas uzņemšanas rīku.

Fiziski tas izskatās ļoti līdzīgs savam priekšgājējam, saglabājot šo ikonisko, lai gan apgrūtinošo formu, bet atceļot dažas pogas, uzlabojot skatu meklētāju un aizstājot LED indikatorus ar daudz skaidrāku digitālo skaitītāju.

Tas joprojām ir modelis, kas paredzēts ātrai un vieglai momentuzņēmumu uzņemšanai, un jaunais autofokuss to padara vieglāku nekā jebkad agrāk, pierādot, ka tas lielākoties konsekventi “izpludina” (izdrukā) asus, izteiksmīgus kadrus. Tā arī novērš daudzus minējumus, kas saistīti ar fiksētā fokusa sistēmu, un tas ir apsveicami, ņemot vērā I tipa filmu augsto cenu.

Tā nav pilnībā uzticama – ekspozīcija var būt nekonsekventa, un automātiskā zibspuldze dažkārt bezjēdzīgi uzliesmo ārā vai pretēji iekštelpās, taču tas ir trūkums, kas raksturīgs daudziem šādiem fotoaparātiem. Pielāgojot jūsu rokām, Polaroid kopumā izdrukā labus attēlus. Tagad šķiet, ka tas ir nepārprotams solis uz priekšu, nodrošinot lieliskas tūlītējas fotogrāfijas ar unikālu lo-fi izskatu un uzticamu fotografēšanas pieredzi.

Kā izvēlēties momentuzņēmumu kameru

kamera

Ir daži faktori, kas jāņem vērā, iegādājoties momentkameru.

 • Skatīt. Momentkameras iedala:
 1. Digitālās kameras.Mūsdienu kameru darbība atšķiras no 20. gadsimtā izplatītajām ierīcēm. Daudzi modeļi ir digitālās kameras ar iebūvētiem mini printeriem, kas var ne tikai uzreiz izdrukāt attēlus, bet arī ierakstīt video, pirms drukāšanas rediģēt attēlus un nosūtīt informāciju, izmantojot Bluetooth, Wi-Fi vai USB kabeli.
 2. analogās kameras. Joprojām ir pieejami tradicionālie momentfotoaparāti. Ar šīm ierīcēm radītās fotogrāfijas netiek drukātas, bet gan attīstītas uz baltām fotopapīra loksnēm noteiktā laika periodā. Analogo ierīču cenas ir tādas pašas kā digitālo ierīču cenas, lai gan daži retro modeļi var maksāt diezgan dārgi.
 • Darba princips. Tūlītējās drukas tehnoloģija ir process, kurā fotoattēls tiek radīts, automātiski attīstot to ar ķīmisku vielu palīdzību. Analogās fotokameras prasa periodisku kasešu vai fotopapīra kasešu nomaiņu. Neatkarīgi no tā, kāda veida kamera tiek izmantota, galarezultāts ir viens un tas pats: lietotājs uzņem attēlu gandrīz uzreiz pēc pogas nospiešanas. Tūlītējās izdrukas ir iecienījuši fotogrāfi, sociālo tīklu lietotāji, kāzu fotogrāfi un tie, kuri ir pieņēmuši tradīciju dalīties ar momentuzņēmumiem ar viesiem ballītēs un svinībās.
 • Maksimālais zibspuldzes diapazons. Šī opcija sniedz priekšstatu par attālumu, kādu zibspuldze var izgaismot, lai iegūtu labu attēlu. Fotoaparāti parasti nav aprīkoti ar ļoti jaudīgām zibspuldzēm, tāpēc daudzu fotoaparātu maksimālais fokusa attālums nepārsniedz 2,7 metrus.
 • Foto izmērs. Ar analogajiem fotoaparātiem galvenokārt tiek uzņemtas miniatūras fotogrāfijas, kuru izmērs ir salīdzināms ar vizītkartes izmēru: 62×46 mm (visa fotogrāfija ar baltām malām ir 86×54 mm). Digitālie fotoaparāti drukā gan miniatūras izdrukas, gan lielāka izmēra fotogrāfijas: no 50×75 mm līdz 86×108 mm. Iekārtas, kas drukā salīdzinoši lielus attēlus, ir dārgākas nekā miniatūras ierīces.
 • Fokusa attālums. Šī īpašība norāda, no kāda minimālā attāluma var uzņemt attēlu. Fokusa attālums 50 mm tiek uzskatīts par vienu, t. . Praktiski nav izmēru izkropļojumu. Miniatūru analogo kameru fokusa attālums ir 60-95 mm, tāpēc objekti tiek pietuvināti objektam. Lielākajai daļai digitālo modeļu ir 46 mm, un tie nemaina cilvēku un lietu faktisko izmēru.
 • Slēdža ātrums. Momentuzņēmumu kameras ir atkarīgas no tā, cik ilgi tiek nospiesta poga. lēnāks slēdža ātrums nodrošina labākus rezultātus, ja objekts ir labi apgaismots vai kustīgs.
 • Matricas izšķirtspēja. Tas tieši ietekmē fotogrāfiju kvalitāti. Digitālo momentkameru izšķirtspēja ir no 2 līdz 18 megapikseļiem. Jo augstāks šis iestatījums, jo augstāka ierīces cena.
 • Jaudas tips. Fotokameras ir ar akumulatoru vai bateriju darbināmas kameras. Jaunākajos modeļos ir atlikuši 300 vai vairāk fotoattēlu, pēc tam tie ir jāuzlādē. Daudziem modeļiem ir darbības laika indikators, kas palīdz izvairīties no pēkšņa izsīkuma. Ar akumulatoru darbināmām kamerām ir nepieciešamas 2 līdz 4 AA baterijas, tās var uzņemt 100 kadrus un parasti ir lētākas nekā ar akumulatoru darbināmie modeļi. Ar baterijām darbināmie modeļi ir viskompaktākie.
 • Fotoattēla drukāšanas laiks. Kameras ar dažādiem darbības principiem rada fotogrāfijas dažādos laika intervālos. Ar mūsdienīgām analogajām kamerām uzņemtas fotogrāfijas tiek parādītas 2 minūtēs. Retro ierīces dara to pašu, taču daudz lēnāk. Melnbalto fotogrāfiju attīstīšanai parasti nepieciešamas 7 minūtes, bet krāsaino – pusstunda. Digitālās momentuzņēmumu kameras ir visātrākās: tās spēj izdrukāt attēlu mazāk nekā minūtes laikā.
 • Kārtridžu kārtridži. Atkarībā no pielietojuma ir pieejami dažāda izmēra un kvalitātes krāsu vai melnbalto izdruku filmu kasetnes. Ražotāji ražo foto kartes ar klasisku baltu rāmi ap attēla malām vai rāmi ar tematisku rakstu. Vienā kasetnē ir līdz 8 vai 20 kadriem (norādīts uz iepakojuma). Viena šāviena izmaksas vidēji ir 25-60 Euro.

Fujifilm Instax SQ1

Lielāks Instax formāts ir pieejamāks jaunpienācējiem.

Specifikācijas:

 • Objektīvs: 60 mm
 • Fokuss: ātrais fokuss, normāls fokuss un makro fokuss
 • Zibspuldze: Iebūvēta zibspuldze (nevar izslēgt)
 • Pašiestudētājs: nav

Priekšrocības:

 • Norādīšanas un uzņemšanas vieglums
 • Efektīva automātiskā ekspozīcija

Trūkumi:

 • Nav papildu režīmu
 • Neuzlādējamas baterijas

SQ1 padara Fujifilm Instax kvadrāta formāta filmas daudz pieejamākas tiem, kas nav iepazinušies ar momentfotogrāfiju. Tam ir tās pašas viegli saprotamās funkcijas un noderīgā Instax Mini 11 automātiskās ekspozīcijas sistēma, tikai fotogrāfijas, ko tas “izplata”, ir gandrīz divreiz lielākas.

Regulējamais objektīvs un iebūvētais spogulis ir noderīgi tuvplānu un pašportretu uzņemšanai, savukārt automātiskā zibspuldze parasti ir pietiekami gudra, lai uzņemtie kadri iekštelpās un vājā apgaismojumā izskatītos labi. Nav citu fotografēšanas režīmu, par kuriem jūs varētu domāt, vai pat tādu greznību kā statīva vītne, un plastmasas konstrukcija šķiet ievērojami lētāka nekā dārgākajai Instax SQ6, tāpēc šī kamera ir vairāk piemērota iesācējiem, nevis radošiem cilvēkiem, kas vēlas eksperimentēt ar šo mediju.

Tomēr tas ir apsveicams solis uz augšu salīdzinājumā ar sākumlīmeņa Instax kameru tiem, kas vēlas lielākas fotogrāfijas, nepievienojot dažas papildu funkcijas, kuras viņi, iespējams, nevēlēsies izmantot.

Polaroid Go

Rakstīšanas brīdī mazākā Instax kamera ir ļoti jautra.

Specifikācijas:

 • Objektīvs: 34 mm
 • Fokuss: Normāls (fiksēts)
 • Flash: iebūvēta zibspuldze
 • Pašiestudētājs: Jā

Priekšrocības:

 • Kabatas formāts
 • Viegli norādīt un uzņemt

Trūkumi:

 • Pielāgota plēve ir maza un dārga
 • Nepietiekams autofokuss

Polaroid uzreiz apsteidz Fujifilm tūlītējās inovācijas jomā – kas nav noticis kopš 80. gadu beigām. Oficiāli pasaulē mazākā analogā momentuzņēmuma kamera, kas ietilpst plaukstā.

Tagad ir mazāka iepriekš kameras novērtējumā aprakstītās Polaroid versijas versija ar lielāko daļu no tām pašām funkcijām, tostarp pašspiediena slēdzi un dubultās ekspozīcijas režīmu, kas varētu patikt pieredzējušākiem fotogrāfiem, kā arī iesācējiem. Tomēr autofokuss diemžēl nav piemērots šim uzdevumam, tāpēc, ja esat pārāk tuvu fotografējamajam objektam, ir lielāka iespējamība, ka attēli būs izplūduši.

Tagad šī kamera maksā aptuveni tikpat, cik pilna izmēra Polaroid, tāpēc tā ir daudz dārgāka par sākuma līmeņa Fujifilm Instax Mini 11, taču tā ir cena, ko ir vērts maksāt, ja vēlaties tūlītēju kameru, ko varat izmantot gandrīz jebkur.

Canon Ivy Cliq+ / Zoemini S

Kamerā apvienotas digitālās un analogās funkcijas kabatā draudzīgā formā.

Specifikācijas:

 • Objektīvs: 25,4 mm
 • Fokuss: Parasts un ainava
 • Zibspuldze: Iebūvēta gredzenveida zibspuldze
 • Pašnospiediena uzņemšana: izmantojot viedtālruņa lietotni

Priekšrocības:

 • Elastība digitālo un drukas darbu radīšanā
 • Noderīga lietotne
 • Kompakts dizains

Trūkumi:

 • Fotoattēlu drukāšanas ātrums var būt nedaudz lēnāks nekā konkurentiem

Canon modelis ir drīzāk hibrīds, kas apvieno analogo “filmu” un digitālo tehnoloģiju. Tā izmantotajam Zink papīram (ar nulles tinti) nav nepieciešams apgaismojums kā parastajām momentfilmām, tāpēc kamera var būt daudz mazāka. Ivy Cliq+ / Zoemini S ir patiešām kabatas izmēra, pārspējot pat Fujifilm Instax Mini LiPlay pārnēsājamības ziņā.

Iebūvētā LED gredzenveida zibspuldze palīdz veidot patīkamus portretus, DSLR objektīvs ir īpaši izstrādāts pašportretu uzņemšanai, un fokuss ir automātisks, tāpēc šī ir lieliska kamera ballītēm. Tomēr attēlu veidošanas process var būt lēns, un attēla izdrukāšana aizņem aptuveni 10 sekundes – daudz lēnāk nekā mūsu pašreizējam favorītam Fujifilm Instax Mini 9. Kredītkartes izmēra fotogrāfijas, ko tā rada, ir daudz detalizētākas, lai gan krāsas vairāk atgādina tradicionālo 35 mm filmiņu, nevis lomogrāfisko sapņu efektu, kāds redzams citās momentlentēs.

Akumulatora darbības laiks parasti ir pietiekams, lai izdrukātu divus iepakojumus ar 10 attēliem, taču, pat ja ir ievietota SD karte, kad beigsies filma, tas vairs neattēlosies. 8 megapikseļu sensors atbilst mūsdienu sākumlīmeņa viedtālruņiem, un bez integrēta ekrāna digitālo attēlu aplūkošanai jums būs nepieciešams dators.

Šī kamera šķiet daudz vienkāršāka nekā citas hibrīda kameras, taču tās iebūvētais Bluetooth atbalsts ļauj to izmantot kā rokas printeri. Iespēja pārvērst viedtālruņa momentuzņēmumus drukātajās fotogrāfijās sniedz priekšrocības salīdzinājumā ar lielgabarīta momentkamerām, kā arī nodrošina saprātīgu cenu.

Top 10 labākie 2021-2022 tālruņi ar kameru

Top 4 labākie instant fotoaparāti pēc cenas/kvalitātes 2021-2022. gadam
1 Canon Zoemini S Uzziniet cenu
2 Fujifilm Instax Mini 11 Pārbaudiet cenu
3 Canon Zoemini C Uzzināt vairāk
4 Fujifilm Instax Mini 90 Skatīt cenu
3 labākie mini instant fotoaparāti
1 Fujifilm Instax Mini LiPlay Skatīt cenu
2 Polaroid tagad I-tipa momentkameras Skatīt cenu
3 Fujifilm Instax Wide 300 Uzziniet cenu
Top 3 labākās 3 lētās momentuzņēmumu kameras
1 Fujifilm Instax Mini 9 Uzziniet cenu
2 Fujifilm Instax Mini 70 Pārbaudiet cenu
3 Fujifilm Instax SQ 20 Pajautājiet cenu!

Fujifilm Instax Mini 40

Iepriecinoši vienkāršs un par saprātīgu cenu, turklāt ar retro stilu.

Specifikācijas:

 • Objektīvs: 60 mm
 • Fokuss: Normāls un makro (fiksēts)
 • Flash: Iebūvēta zibspuldze
 • Pašiestudētājs: nav

Priekšrocības:

 • Tikpat vienkārši kā uzņemt tūlītēju fotoattēlu
 • Burvīgs retro dizains

Trūkumi:

 • Cena salīdzinājumā ar Instax 11
 • Automātiskās ekspozīcijas problēmas spilgtā apgaismojumā

Ja iepriekš minētais Instax Mini 11 var šķist pārāk līdzīgs rotaļlietai, Mini 40 ir uz dizainu vairāk orientēta alternatīva. Tam ir tāds pats retro stils kā Fujifilm dārgākiem momentkameru modeļiem, tikai tehniski tas ir identisks Mini 11 modelim.

Pateicoties mainīgajam slēdža ātrumam, automātiskajai zibspuldzei un automātiskās ekspozīcijas sistēmai, kas darbojas kopā, lai uzņemtu vairāk fotogrāfiju, un regulējamam objektīvam, kas īpaši izstrādāts pašportretu uzņemšanai, šo ierīci var ieteikt gan tiem, kas vēl nav uzsākuši momentfotografēšanu, gan tiem, kam ir pieredze. Tajā tiek izmantoti mini Instax filmu iepakojumi, kas joprojām ir vieni no pieejamākajiem tirgū.

Nav nekādu papildu funkciju, fotografēšanas režīmu vai piederumu, par kuriem būtu jādomā, kas varētu atturēt ikvienu, kurš vēlas radoši fotografēt, turklāt, uzsākot pārdošanu, tas ir saistīts arī ar augstāku cenu. Tāpēc to var ieteikt mazāk ērti nekā Mini 11.

Fujifilm Instax Wide 300

Liels fotoaparāts, kas izdrukā lielus attēlus.

Specifikācijas:

 • Objektīvs: 95 mm
 • Fokuss: Parasts un ainava
 • Flash: iebūvēts
 • Pašiestudētājs: nav

Priekšrocības:

 • Viegli turēt un lietot
 • Drukā lielākas fotogrāfijas

Trūkumi:

 • Apjomīgs dizains
 • Neliels skatu meklētājs

Lielais to tikko aptver. Instax Wide 300 ir tikpat liela kā vecmodīga vidēja formāta tālskata kamera, pat kā neliela salokāma lauka kamera. Tas tāpēc, ka tā izmanto platos Instax filmu iepakojumus, nevis parastos Instax mini. Šī kamera var šķist liela un smagnēja, taču tā ir viegla, un ērtais rokturis ļauj to ērti lietot. To ieslēdzat, izmantojot atsperes slēdzi ap slēdža atbrīvošanas mehānismu, kas paplašina objektīvu līdz 95 mm.

Instax platformāts ir daudz lielāks nekā digitālajam sensoram, tāpēc tas ir līdzvērtīgs mēreni platleņķa objektīvam. Tomēr Fujifilm Instax Wide 300 liela izmēra kamerai ir mazs skatu meklētājs. Nepieciešama prakse, lai pie tā pierastu.

Jebkurā gadījumā tas ir viegli lietojams un sniedz ļoti labus rezultātus. Ja parastajā Instax mini formātā tiek veidotas bite-size fotogrāfijas, šīs izskatās vairāk kā īstas fotogrāfijas, kuras mēs vēlētos redzēt. Instax ir šāda formāta printeris, tāpat kā tas bija ar mini un kvadrātveida formātiem.

Padomi par Instax kameras iegādi

Iegādājoties momentuzņēmuma kameru, jāņem vērā vairāki faktori. Vispirms ir vērts padomāt par to, cik sarežģīta vēlaties, lai tā būtu. Dažas no tām, piemēram, Polaroid OneStep 2, ir vienkāršas “norādiet un uzņemiet” ierīces, kurām nav citu pogu, kā vien izslēgt zibspuldzi vai iestatīt taimeri, un arī Instax Mini 9 to nav.

Citi modeļi ir sarežģītāki, un tiem ir tādas funkcijas kā lēna aizvara ātrums, vairākas ekspozīcijas, dažādi fokusa līmeņi, pielāgojams spilgtums un citas.

Lomography instantkameras ir aprīkotas pat ar vītņotiem objektīviem, kas ļauj uzstādīt dažādus objektīvus un spēlēties ar to efektiem.

Visas šīs uzlabotās funkcijas noteikti ir patīkamas, taču jums ir jāsaprot, vai tās patiešām izmantosiet. Ja vēlaties eksperimentēt ar dubulto ekspozīciju vai fotografēt dažādos apstākļos, ir vērts to darīt. Bet, ja vēlaties tikai fotografēt draugus ballītēs, iespējams, izvēlēsieties vienkāršu modeli “norādiet un uzņemiet”.

Starp citu, ja nevēlaties tērēt prātu, lai iegādātos jaunu kameru, kas jums patiesībā nav vajadzīga, iespējams, labāk iegādāties tūlītēju printeri, kas ļauj izdrukāt fotoattēlus tieši no viedtālruņa.

Fujifilm Instax Square SQ6

Drukā kvadrātveida attēlus, kas vislabāk piemēroti Instagram paaudzei.

Tehniskās specifikācijas:

 • Objektīvs: 65,75 mm f/12,6
 • Fokuss: Makro, parasts un ainava
 • Iebūvēta zibspuldze (var izslēgt)
 • Pašiestudētājs: Jā

Priekšrocības:

 • Ir iebūvēts spogulis selfiju uzņemšanai
 • Salīdzinoši kompakta kamera

Trūkumi:

 • Filma ir nedaudz dārga
 • Kameras cena ir augstāka nekā konkurentiem

Atšķirībā no sākotnējā instax SQUARE modeļa, proti, analogā un digitālā kvadrātveida hibrīda SQ10, SQ6 ir cita ideja. Kamera ir veidota Instagram logotipa formā, un tā ir paredzēta jaunajiem lietotājiem, kuri platformā dalās ar saviem darbiem, un darbojas ar CR2 bateriju pāri, un izdrukā 6,2 x 6,2 cm lielas fotogrāfijas. Pašbildes spogulis ir iebūvēts kameras priekšpusē, kas ļauj uzņemt vieglākus kadrus.

Kvadrātveida Instax izdrukas šķiet nopietnāka fotogrāfija, jo to lielākais izmērs sniedz jūsu objektam vairāk vietas radošumam. Šajā Fujifilm kamerā tiek izmantoti oranžas, violetas un zaļas krāsas zibspuldzes filtri, lai attēlos uzreiz iepludinātu krāsas, un, tā kā kameras korpuss nav tik apjomīgs kā dažiem citiem šeit minētajiem modeļiem, to ir tikpat ērti nēsāt līdzi, cik jautri lietot.

Šī ir vēl viena lieliska iespēja dāvanai.

Fujifilm Instax Mini LiPlay

Interesants digitālo un analogo tehnoloģiju apvienojums, lai izdrukātu jūsu bildes ar audio ierakstīšanas iespējām.

Specifikācijas:

 • Objektīvs: 28 mm f/2.0
 • Fokuss: 10 cm – bezgalība
 • Flash: Iebūvēta zibspuldze
 • Paštaimeris: 10 sek / 2 sek

Priekšrocības

Trūkumi

+ Mazs izmērs

– Augsta cena

+ Viegli lietojams

– Augsta attēla kvalitāte viedtālrunī

Retro analogā šarma apvienojums ar mūsdienīgām digitālajām tehnoloģijām. Būtībā tā ir vienkārša digitālā kamera ar zemu izšķirtspēju un iebūvētu printeri momentuzņēmumu drukāšanai. Jums ir iespēja labi ierāmēt savu fotoattēlu un pārbaudīt, vai tiešām vēlaties to izdrukāt, pirms tērēt dārgu filmu (tiek izmantota Instax mini).

Viens no LiPlay trikiem ir iespēja ierakstīt audio, vienlaikus uzņemot attēlu un “iestrādājot” to drukā kā QR kodu. Tad dodiet to draugam un palūdziet viņam ieskenēt kodu, lai atskaņotu – mūsdienu digitālie veidi ir daudz vieglāki, lai gan vēl jāskatās, cik daudz jums tas rūp.

Iespējams, ka, iegādājoties Instax mini printeri, jūs atradīsiet labāku risinājumu, lai nodrošinātu labāku drukāšanu, taču LiPlay ir jautra iespēja bērniem un ballītēm.

Novērtējiet šo rakstu
( Vēl nav vērtējumu )
Pievienot komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: