Pārnēsājama mini sildītāja izgatavošana ar savām rokām

Neliels portatīvais sildītājs aizņem maz vietas, taču, neraugoties uz tā minimālo izmēru, tas var nākt palīgā nepieciešamības gadījumā un sasildīt sasalušās ķermeņa daļas.

Ierīces funkcijas

Pārnēsājamais konvektors būs noderīgs ne tikai ikdienā, bet arī dodoties makšķerēšanas braucienā vai brīvdienu laikā laukos. Lai izvairītos no sasalšanas ekstremālās situācijās, ir noderīga informācija par to, kā pašam izgatavot mini sildītāju. Tos var samontēt ar nelielu piepūli no viegli pieejamiem materiāliem un izmantot darba rezultātus īstajā laikā.

Kāds sildītājs teltij? Ierīcei jāapvieno šādas īpašības:

 • viegla uzstādīšana;
 • augsta efektivitāte;
 • zems enerģijas patēriņš;
 • drošība;
 • minimālas ražošanas izmaksas;
 • ērtības;
 • Pārnēsājams un kompakts.

Ja ņemam vērā visas šīs īpašības, varam droši apgalvot, ka mūsdienu tirgū tikai infrasarkanie sildītāji atbilst visiem šiem parametriem. Kā telts sildītājs tas ir vislabākā izvēle, jo darbojas pēc īpaša principa – tas nodod siltumu apkārtējai videi, nevis gaisa telpai.

Pārnēsājamais infrasarkanais sildītājs

Infrasarkanā starojuma ierīces ir visefektīvākās, un to efektivitāte ir visaugstākā.

Telts sildītājs var būt šāda veida:

 • benzīns;
 • gāze;
 • alkohols.

Pēdējie ir lētākais variants. To jauda ir diezgan zema, un, ja temperatūra ir zemāka par 7-5 grādiem, tie var izrādīties pilnīgi bezjēdzīgi. ir arī modeļi, kas darbojas ar parafīnu un dīzeļdegvielu.

Ar benzīnu darbināma ierīce

Benzīna sildītājs ir zināms daudziem cilvēkiem kopš padomju kempingu braucienu dienām. Visi mūsdienu modeļi ir precīzas to padomju priekšteču kopijas. Šīs ierīces galvenā priekšrocība ir tās pieejamība un zemās izmaksas.

Negatīvā puse ir tā, ka ar benzīnu darbināms grīdas sildītājs var būt ļoti nedrošs, ja netiek pareizi lietots, un var izraisīt ugunsgrēku vai pat sprādzienu, ja tas ir pārkarsis vai slikti samontēts.

Lai gan tas ir pārnēsājams, tā transportēšana ir ļoti bīstama, un to vajadzētu glabāt noslēgtā, izturīgā traukā.

Lasiet arī: kas ir labs katalītiskais siltuma avots.

Ar benzīnu darbināms sildītājs

Ar gāzi darbināms sildītājs

Ar gāzi darbināmam rokas sildītājam jābūt pēc iespējas stabilākam. Šīm ierīcēm bieži ir vairāk nekā viens deglis, kas palielina to efektivitāti. Tomēr šādas iekārtas veiktspējas koeficients ir neliels. Varat arī diskutēt par ekonomisko efektivitāti. Taču, lai vai kā, gāzes sildītāji joprojām ir populāri, pateicoties to vienkāršai konstrukcijai un salīdzinoši zemajām izmaksām.

Pērkot nelielu sildītāju, ir svarīgi zināt pēc iespējas vairāk par tā drošību.

Ar gāzi darbināms mini sildītājs

Ierīces izgatavošana ar savām rokām

Izrādās, ka nav nepieciešams iegādāties sildītāju, jūs varat to izgatavot pats. Nepieciešams minimālais elementu komplekts:

 • keramikas vide;
 • Divi puķu podi ar dažādu diametru, piemēram, 23 un 25 cm;
 • 4 sveces (tabletes);
 • Ugunsdrošs priekšmets, piemēram, oļi;
 • šķiltavas.

Nepieciešams ir

Protams, šāds “sildītājs” sniegs salīdzinoši maz siltuma, taču tas var būt neaizstājams kampaņā. Tas darbosies aptuveni 4 stundas.

Lasiet arī: mūžīgais sildītājs no svecēm un puķu podiem.

Pirms sākat darbu, pārliecinieties, ka jums ir viss nepieciešamais, un pēc tam sāciet. Keramikas podiņa apakšā ielieciet četras sveces un aizdegiet tās. Svečturi pārklājiet ar maza diametra podiņu, tad tā apakšā, kur parasti ir caurums drenāžai, ielieciet oļu, tādējādi to aizverot. Pēc tam novietojiet lielu diametra trauku otrādi uz augšu. Gatavs! Šī parocīgā ierīce var nodrošināt siltumu teltī vai ārā.

Gaisa plūsmas shēma

Papildus paštaisītām versijām jau sen ir pieejamas pārnēsājamas infrasarkano staru iekārtas.

Lai tos izmantotu brīvā dabā, vienkārši pievienojiet sildītāja USB kabeli portatīvajam akumulatoram vai Power Bank. Lietošanas ilgums ir atkarīgs no akumulatora jaudas. Infrasarkanie pēdu sildītāji arī ir interesanta iespēja.

Novērtējiet šo rakstu
( Vēl nav vērtējumu )
Pievienot komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: