POLIGĒLS (AKRILA GĒLS) — IZRĀVIENS NAGU MODELĒŠANAS MATERIĀLU JOMĀ

Nagu modelēšana ar akrila želeju
Akrils - kas tas ir un kā ar to strādāt?

Akrila gēli (poligēli) ir kļuvuši par atbildi uz nagu tehniķu vēlmēm vienā produktā apvienot visas abu klasisko mākslīgo nagu modelēšanas, pagarināšanas, nostiprināšanas un dizaina sistēmu priekšrocības. Produkts sola pārspēt savus priekšgājējus – klasiskos gelus un akrila pūderus – un kļūs par gada populārāko nagu produktu. Neatkarīgi no tā, vai esat nagu tehniķis vai iesācējs, jūs jau esat izbaudījis nagu tehnoloģijas priekšrocības. Šodien iepazīstināsim jūs ar tiem un parādīsim, kā tos pareizi izmantot.

Kas ir akrila gēls un tā priekšrocības salīdzinājumā ar klasiskajiem geliem un akriliem

Akrila gēls jeb, kā to dēvē arī par kombigēlu, nagu speciālistiem sniedz daudz priekšrocību salīdzinājumā ar iepriekšējās paaudzes materiāliem. Eksperti ir novērtējuši modeļa hipoalerģiskās īpašības, veselības aizsardzību, laika ietaupījumu un maksimāli ērtu darbu, kas ir tik ļoti vēlams iesācējiem. Papildus tehnoloģiskajām īpašībām akrils ir ļāvis amatniekiem palielināt klientu skaitu, uzrunājot meitenes, kuras cieš no jutīguma pret smakām, kā arī dāmas interesantā stāvoklī un modes dāmas, kuras ir jutīgas pret smakām un zāģu skaidām.

Poligēla manikīrs

Tas viss ir iespējams, pateicoties akrila gela tekstūras un sastāvdaļu īpašībām, piemēram:

 • Zāģskaidu blīvums.
  Izveidotie putekļi ir par 30 % smagāki nekā klasisko gēlu un akrilu putekļi, kas rodas, kad tiek aizpildīti. Tas nekavējoties nogulsnējas uz galda un ādas un nenokļūst. Tas, protams, neatceļ vajadzību pēc aizsardzības līdzekļiem, piemēram, maskas, sieta, aizsargbrillēm un putekļu savākšanas putekļu sūcēja, taču tas ievērojami samazina risku saslimt ar prof.slimības (elpceļu un kontakta alerģijas). Turklāt biezais zāģu skaidu slānis un kaitīgo tvaiku neesamība produkta polimerizācijas laikā lampas spuldzē nekaitē klientu, tostarp astmas un alerģijas slimnieku, veselībai.
 • Samazināts nejaušas saskares risks ar ādu.
  Tā kā velosipēdi nav asiņojoši, pašizlīdzinās un nesmērē kutikulu vai sānu veltņus, veidojot un izplatot tos ar suku pa nagu, pat iesācēji meistari var strādāt savā tempā un bez steigas. Izvēlēties tikai tīrīšanas līdzekli, kurā uzklāt otiņu, kad uz naga stiepjas gēla akrils. Priekšroka tiek dota profesionālu zīmolu šķidrumiem, kas ir pierādījuši, ka ir droši klientiem ar jutību pret preparātiem un alerģijām.
 • Ērta vadība.
  Šī inovācija ļauj modelētājam visu uzmanību un spēku veltīt modelēšanai un stilizācijai, netraucējot sevi ar žūšanas laika mērīšanu vai rūpīgu pulvera un monomēra proporciju savienošanu, atšķirībā no darba ar akrilu. Nav jāuztraucas par materiāla polimerizāciju, ja tas tiek pakļauts saules iedarbībai. Akrila želeju var sacietēt tikai zem lampas, tas nedzīst gaisā vai saulē. Vienīgais, kas amatniekam būtu jāpatur prātā, žāvējot materiālu, ir nepieciešamība ilgāk un rūpīgāk žāvēt akrila gēlu baltos toņus.
Poligēli manikīram gariem nagiem
 • Vieglākā iespējamā uzklāšanas tehnika.
  Strādājot ar gēla akrilu, jums nav jāuztraucas par materiālu un palīgšķidrumu pārlieku lielajiem izdevumiem. Nagu priekšapstrāde, pats nagu pagarinājums, korekcija un dizains ir identisks kā gēla un želejas laku gadījumā. Kad būsiet guvuši pieredzi ar šiem produktiem, varēsiet apgūt arī poligēlu lietošanu!
 • Komforts klientam.
  Jaunā veida modelēšanas un dizaina preparāti, pat ļoti gariem un bieziem nagiem, neizraisa spēcīgu dedzināšanas sajūtu, kad tie sacietē zem lampas. Akrila krāsas žūst bez dispersijas vai ar ļoti mazu lipīgumu. Tādējādi līdz minimumam tiek samazināts alerģiju risks, kas saistītas ar lipīgo slāni, un paša attēla izveide aizņem mazliet mazāk laika un ir lētāka (jo mākslinieks nelieto bezplūksnu salvetes vai šķidrumu, lai noņemtu līmi).
 • Ērts valkāt materiāls.
  Pateicoties unikālajai formulai, akrilāts ir stiprāks un vieglāks par akrilu un elastīgāks par visu profesionālo zīmolu cietajiem geliem. Ir patīkami un ērti valkāt dizainu ar tiem, jo gēla gēls nenoslogo manikīru un gandrīz nejūtas uz naga plāksnes, neskatoties uz materiāla blīvumu. Šī īpašība ļauj izmantot poligēlu pat plāniem, trausliem nagiem, kas ir ļoti jutīgi pret naga slodzi. Poligēli optimāli mazina spiedienu uz dabisko nagu, vienlaikus saglabājot nepieciešamo plastiskumu un izturību.
Dabisko nagu nostiprināšana ar akrila gēlu

Akrila-gela nagu jaukās nianses un īpašības ir ļoti svarīgas gan tehniķim, gan klientam:

 • Praktiski nav materiālās nošķirtības
  – akrila nagus ir viegli noņemt, pateicoties to ideālai saķerei ar pamatni un primeri, kā arī krāsainiem dekoratīviem pārklājumiem (gēla laka, iknedēļas gēla laka vai klasiskā nagu laka), ko uzklāj virsū;
 • Galarezultāta dabiskums.
  Gan pagarinājumi un pastiprinājumi, gan dizains ar poligelu izskatās ļoti dabiski un eleganti. Manikīra speciālistam nav nepieciešami papildu preparāti, lai vizuāli novērstu nagu estētiskos defektus vai dekoratīvos elementus, kas padara manikīru izteiksmīgāku. Slāņaina franču, baby boomer, krāsaina un tūkstošgades franču izskatās vienlīdz maigi un stilīgi, ja tiek izmantoti tikai akrilāta toņi no viena zīmola paletes. Nagu māksla ar gēla akrilu ir skaista un krāšņa kā visaugstākā līmeņa salona manikīrs;
 • Ierobežojumu atcelšana attiecībā uz nagu modelēšanas materiālu.
  Tā kā akrilāts nerada asu smaku, manikīristam (ja viņš strādā salonā) vairs nav nepieciešama atsevišķa telpa higiēnas noteikumu ievērošanai. Tas neapšaubāmi ietekmēs darbu galīgās izmaksas;
 • Ietaupījumi un vēl vairāk ietaupījumu.
  materiālam nav nepieciešams atsevišķs otu komplekts, un jūs varat izmantot tos pašus instrumentus, ko esat iegādājušies darbam ar želeju vai akrilu. Akrilgēls nav kaprīzs pret suku matiem: piemērotas ir gan pilnībā izgatavotas no mākslīgiem matiem, gan no dabīgo un sintētisko matu kombinācijas. Poligels ir “viena slāņa” preparāts, tas nodrošina viendabīgu un blīvu krāsu ar kvalitatīvu pagarinājumu ar minimālu materiāla patēriņu. Lai piešķirtu tehniķa pieprasīto formu, var izmantot jebkurus ērtus piederumus (piemēram, standarta un atkārtoti lietojamus uzgaļus vai šķidrus uzgaļus) vai arī materiālu var uzklāt tieši uz naga bez aizsargtīkla (ar atbilstošu prasmju līmeni).
Poligēla manikīrs

Objektivitātes labad minēsim arī iespējamos šī inovatīvā produkta trūkumus

. Tie ietver šādus punktus:

 • Akrila gēls pēc būtības nav iesūcošs materiāls, un ne katru tā veidu var noņemt, iemērcot. Lai droši noņemtu dizainu, jums būs nepieciešama kvalitatīva frēzmašīna vai failu komplekts darbam ar mākslīgajiem materiāliem;
 • Lai akrila gēls sacietētu pareizi, stingri un ātri, jums būs nepieciešama droša lampa (vai LED) gan pamatnes un virskārtas žāvēšanas fāzei, ko uzklāj attiecīgi pirms un pēc materiāla ieklāšanas, gan paša poligēla slāņu sacietēšanai;
 • Atkarībā no ražotāja un produkta veida, nagu skaistumkopšanas tehniķim var būt nepieciešams periodiski samitrināt otiņu, lai vienmērīgi, vienmērīgi un viendabīgi sadalītu akrila želeju pa nagu.

Tomēr visas šīs nianses vairāk nekā kompensē polifunkcionalitātes gēla akrils, kā arī tehniku un procedūru masa, kas var veikt meistaru tikai ar vienu produktu. Aplūkosim tos tuvāk

Top 10 labākie poligēli, akrigēli par AliExpress

Daudzās labi zināmu uzņēmumu tīmekļa vietnēs, kas pārdod materiālus nagu apkalpošanai, var atrast poligēlus, kas maksā vairāk nekā 10 USD. Tas ir tas, kas apstādina daudzus amatniekus. Par šādu naudu nevarētu nopirkt materiālu cilvēkam, kurš mājās vai pats strādā ar naglu darbiem. Attiecīgi, akrils par AliExpress ļauj par zemu cenu un labu kvalitāti. Faktiski materiāli praktiski neatšķiras no slavenu uzņēmumu produktiem, kas maksā daudz vairāk.

AliExpress ir pieejams tik daudz dažādu nagu poligēlu . Ir vērts atzīmēt, ka daži no tiem neatbilst nosaukumam. Polygel atkal parādās uz želejas gela, jo tas nav labi pārdots un tagad iepakojumā ir rakstīts kā Acrygel. Pirms pirkšanas izlasiet atsauksmes.

Pārbaudiet poligēlu katalogu un cenas Aliexpress, sekojot šai saitei

.

Saviland
10 labākie poligēli no Aliexpress:

 1. Dažus no labākajiem akrila geliem AliExpress tirgū ražo saviland. Tā ir viena no pirmajām, kas ražo šāda veida materiālus. Poligēlam ir diezgan blīva tekstūra, un daudzi meistari norāda, ka nav nepieciešams izmantot otu, bet gan apelsīnu nūjiņu, kas iemērkta spirtā vai attaukotājā. Tā kā ota ir tik elastīga, ar to ir grūti izklāt materiālu. Tātad šo poligēlu vislabāk izmantot pagarinājumiem uz augšējām formām, kā arī nagu protēzēm. Tas nav ļoti piemērots sacietēšanai, jo to ir diezgan grūti uzklāt plānā slānī. Tas izslīd un saburzās.
 2. Vēl viena laba iespēja ir Mshare. Tā cena ir vidējā diapazonā, bet jūs varat iegādāties ne tikai mazu pudeli, bet arī lielu 60 ml pudeli. Ir vērts atzīmēt, ka tas ir diezgan pienācīgs apjoms, un to ieteicams iegādāties manikīra speciālistiem. Tas ļauj ietaupīt naudu.
  Mishare Poligel

  Polygel

 3. Diezgan labs ir poligēls Yinikiz. Tai ir ļoti cieta tekstūra, tā labi uzsūcas un ļoti labi turas arkā. Viens no blīvākajiem un izturīgākajiem poligēļiem. Tāpēc to labāk izmantot profesionāļiem, nevis iesācējiem. Tas ir tāpēc, ka, ja tas nav perfekti izlīdzināts ieklāšanas laikā, to ir daudz jāpilnveido. Tā ir cieta, tāpēc būs nepieciešams to apstrādāt vai izmantot flīzeri, lai precizētu kutikulas zonu.
 4. Vēl viena laba iespēja ir Modelones. Tas ir diezgan biezs un to ir grūti izspiest no tūbiņas. Turklāt to diez vai ir vērts izmantot maskēšanai, jo, izspiežot to, jūs varat atrast daļiņas, kas pēc žāvēšanas ir daudz vieglākas nekā pati bāze. Līdz ar to pārklājums ir nevienmērīgs, ar dažiem burbuļiem vai plankumiem, baltiem punktiņiem. Ļoti viegli zāģē ar smalkām, smagām zāģu skaidām. Tāpēc gaisā nelido putekļi. Tas ir lielisks risinājums iesācējiem, kuriem nav putekļu sūcēja putekļu savākšanai. Pats produkts ir ļoti viegli uzklājams. Ražotājs piedāvā vairāku veidu materiālu dažādās krāsās un toņos. Daudzi pircēji ir pamanījuši, ka baltā polimerizācija lukturī ir diezgan slikta. Tā kā augsta blīvuma dēļ tas ir jāuzkarsē uz dažām minūtēm. Paliek mīksts iekšpusē.
  Polygel

  Polygel Modelones

 5. IBCCCNDC. Saskaņā ar klientu atsauksmēm tas ir pārāk biezs un viegli nolobāms. Tā satur sīkas daļiņas, kas pēc žāvēšanas lampā nepazūd.
 6. Elite99. Budžets un ne labākās kvalitātes materiāls. Kamuflāžai nav viegli žūt karstā lampas gaismā, un tā ir jāuzklāj dažos plānos slāņos. Daudzi pircēji ir atzīmējuši, ka tas nav akrilāts, bet gan želejveida želeja.
 7. Venalisa. Šis poligēls ir viens no pieejamākajiem, arī daudzi cilvēki to pērk Aliexpress. Taču sākumā klientus piesaistīja zemā akrilāta cena. Saskaņā ar atsauksmēm tas nav poligēls, bet želeja. Tāpēc to ir diezgan grūti uzklāt, tas ir biezs un lipīgs kā kissel.
  Polygel venalisa

  Polygel Venalisa

 8. UR cukurs. Zema cena, laba kvalitāte. Kamuflāžas un baltais poligēls labi nožūst. Tas nav putekļains, bet ir pārslāsies, tāpēc tajā praktiski nav putekļu.
 9. Monja. Nedaudz par daudz, bet baltais poligēls labi izžūst un ir lieliski piemērots franču finierim. Pārdevējs ievieto dāvanas sūtījumā. Cena ir viena no zemākajām.
 10. Ellwings Būvnieks. Pircēji ir atzīmējuši, ka tas ir tikai biezs gēls, nevis akrilāts. Tas netiek labi izlīdzināts ar otu, tas mēdz iesprūst otu. Balts ir caurspīdīgs un nav piemērots franču valodai.

Patiesībā mūsdienās poligēlu ražošana un pārdošana AliExpress tikai uzņem apgriezienus. Praktiski visi gēla laku un dažādu gēla sistēmu ražotāji šobrīd nodarbojas ar akrilāta akrilātu ražošanu. Ja nevēlaties iegādāties super modernas lietas par milzīgu naudas summu vietējās vietnēs, iesakām pārbaudīt Aliexpress un veikt pirmo pasūtījumu.

Cenas ir patiešām pieņemamas, šeit jūs varat iegādāties 30 ml gela tūbiņu tikai par 3-4 dolāriem. Tomēr materiāla kvalitāte ir diezgan laba. Daudzi meistari ir novērtējuši materiāla priekšrocības un praktiski atteikušies no parastā gela un akrila papildinājuma, jo ar akrilāta palīdzību var veikt naga plāksnes palielināšanu, korekciju, kā arī nostiprināšanu un izlīdzināšanu.

Poligel

Polygel

Ja vēl neesat izlēmis iegādāties šo materiālu, iesakām to darīt. Praktiski visi klienti ir ļoti apmierināti. Mēs varam teikt, ka ar šo materiālu ir ievērojami samazinājies pagarinājumu laiks, kā arī nagu labošana. Poligēlu droši var lietot iesācēji, kā arī tie, kuri pirmo reizi nolemj izmēģināt nagu pieaudzēšanu. Visinteresantākais ir tas, ka daudziem cilvēkiem tas izdodas diezgan labi. Lai nagus pagarinātu uz augšējās formas, nav nepieciešams zināt, kā pareizi novietot un apgriezt apakšējo formu.

Daudzi manikīra meistari norāda, ka nagus ar poligēlu var pagarināt tikai pusotras stundas laikā. Tas palīdz ietaupīt laiku un tādējādi iegūt vairāk klientu. Ar šo materiālu ir arī daudz vieglāk iegūt manikīru mājās.

Poligēla iespējas manikīra un nagu dizainā

franču dizains ar poligēlu

Tā kā šis jaunais materiāla veids ir kļuvis par vienotību starp laku un akrila polimēriem, kā arī cietajiem gēla oligomēriem, tas ir ievērojami paplašinājis nagu tehniķu sniegto pakalpojumu klāstu. Pilns klāsts visos akrilgēla toņos ļaus ne tikai pagarināt un nostiprināt nagus, bet arī labot šķeltus nagus jebkurā ātrumā, kas māksliniekiem ir ierasts un ērts. Materiāla viskozitāte, blīvums un lokanība ļauj to izmantot klasiskiem uzgaļu pagarinājumiem un modelējot uz veidnēm. Tādā gadījumā tehniķis var nodrošināt nagus ar formu un arhitektūru, kas tuvu ideālam, kā arī var veidot pilnīgi plakanus nagus un nagus ar kupolu.

Ko vēl var darīt Polygel

? Tas ir
ir neaizstājams palīgs
, Ja:

 • Klientam, kuram ir problemātiski, vāji vai dabiski trapecveida nagi, bet kurš vēlas vienmērīgu, plānu, ļoti izturīgu un ūdensizturīgu manikīra bāzi
 • Pie meistariem bieži vēršas, lai labotu mākslīgo vai dabīgo nagu plaisas un šķembas;
 • nostipriniet brīvo malu un naglas garumu;
 • veido uzticamu aizsargu pret agresīvu un negatīvu ārējo ietekmi (pastāvīga saskare ar sadzīves ķīmiju, ūdeni, profesionāliem mazgāšanas līdzekļiem un citām ķimikālijām).preparāti u. c..);
 • tehniķis ir īpaši labs franču nagu meistars, bet nevēlas tērēt laiku, pūles un materiālus smaida griezumam;
 • bieži vien veido franču dizaina paraugus krāsainu vai daudzkrāsainu želejas krāsu stilā, bet tiem nav nepieciešamo pigmenta toņu vai krāsvielu. Risinājums ir vienkāršs: jūs varat sajaukt Polygel ar jebkuru gēla lakas toni no galvenās paletes un īstenot jebkuru klienta kaprīzi;
 • Gēla akrilu ir ļoti patīkami izmantot arī modelētu nagu korekcijai. Šī tehnika ir pilnīgi identiska darbam ar želejām un akrila krāsām, un meistaram nav nepieciešami papildu izdevumi ne par šķidrumiem, ne par instrumentiem un aprīkojumu.
Franču manikīrs ar želejveida akrilu

Labākie želejas zīmoli, kurus vajadzētu iepazīt, ir šādi? Mēs esam sagatavojuši jums trīs “budžeta” izvēli, kas visvairāk varētu interesēt iesācējus meistarus.

Akrila želejēšanas procedūra

Akrila nagu pagarināšanas procedūra sastāv no vairākiem posmiem:

 1. Pirmkārt, manikīru veic parastajā veidā;
 2. Pirms sākt akrila dizainu, otu ar mākslīgo vai ar dabīgo matu maisījumu vajadzētu iemērkt tīrīšanas līdzeklī (attaukošanas līdzeklī);
 3. Nagu plāksne tiek arī attaukota, un pēc tam tā tiek gruntēta vienā slānī;
 4. Tiek uzklāta pamatkrāsa un piestiprināta forma;
 5. Ar otu uz plāksnes vienmērīgi uzklāj nelielu daudzumu akrila gela;
 6. Pēc tam otu iemērc speciālā šķīdumā, kas neļauj tai pielipināt akrilgēlu (darba laikā otu vajadzētu samitrināt attaukojošā šķīdumā);
 7. Tiek izveidota nepieciešamā naga forma, rūpīgi izpētīta kutikulas zona, lai novērstu mākslīgā naga atdalīšanos;
 8. Pēc darba pabeigšanas nagu žāvē UV lampā;
 9. Nags tiek pulēts ar speciālu nagu vīli, lai piešķirtu nagam galīgo formu.

Akrila gēls un poligēls: atšķirība?

Ar katru jaunu produktu nagu dekorēšanai un modelēšanai “iesācēja” jautājums ir: “Ar ko tas ir labāks par savu priekšgājēju?”?”. Manikīra klasikas pārstāvim – šķidram polimēra materiālam – ir daudz kopīgu īpašību ar akrilātu. Tomēr ir vairāki punkti, kuros ir būtiska atšķirība starp gelu un poligēlu:

 • Atšķirībā no želejas akrilāts ir labi piemērots izmantošanai ar augšējām veidnēm. Šo piederumu veidu iecienījuši gan iesācēji, gan pieredzējuši profesionāļi, jo ar to var ātri veikt vissarežģītākos pagarinājumus un dizainus (gradientus, kutikulu manikīru, akvārija dizainu utt.)..). Tā kā akrila-gela uzklāšana nekrāsojas, manikīra speciālistiem ir vieglāk to izstiept līdz vajadzīgajam biezumam uz mākslīgā pamata nekā uz dabīgā naga;
 • Apdares dizaina vieglums un vienkāršība ir nākamais punkts, kurā gēls atšķiras no poligēla uzbūves un kurā jaunums ir zemāks. Poligēlu var viegli un ātri izkliedēt. Vieglāk ir noņemt lieko materiālu pirms cepšanas nagu lampā. Kad klients ievieto roku mašīnā, akrilāts, atšķirībā no gela, neizplatās rieviņās. Nav nepieciešams slīpēt lieko materiālu. Ja ir nepieciešama zāģēšana, lieko akrila gēlu var atlauzt vieglāk un ātrāk nekā ar cietiem geliem;
 • Kombinētajam pārklājumam izklājot un polimerizējot nav asas smakas. No otras puses, daudzi želejas, īpaši budžeta želejas, frizieriem var sagādāt neērtības;
 • Poligels ir labāk piemērots priekškrāsošanai (īpaši bez veidnēm, pēc svara) un stipri traumētu nagu nostiprināšanai. Labi darbojas naga plāksnītes estētisko defektu korekcijā pēc neveiksmīgas šellakas noņemšanas;
 • Klasiskie modelēšanas želejas zaudē gēla-akrila materiāliem, jo pēdējiem ir mīkstāka padeve. Šī īpašība ir īpaši svarīga, ja strādājat ar alerģisku klientu vai ja klients pats cieš no elpceļu alerģijas;
 • Lai redzētu atšķirību starp akrila gēlu un parasto akrilu, dodieties uz manikīra soli. Ja ar pūderveida izstrādājumiem lobīšanās pie piestiprinātā naga brīvās malas ir bieži sastopama parādība, tad poligēla modelī tā gandrīz nekad nenotiek. Tam ir labākas adhezīvās īpašības, tāpēc tas novērš gaisa kabatu rašanās risku.
Poligēls, akrilāts, gel-akrils

Tas, kādu materiālu nagu speciālists izvēlas saviem nagiem, ir atkarīgs no viņa/viņas klientu nagu īpašībām nagu salonā vai manikīra kabinetā. Ja jūs pirmo reizi iepazīstaties ar šo jauno materiāla veidu un izvēlaties starp poligēlu un akrilgēlu un nezināt, kāda ir atšķirība starp tiem, nebaidieties izdarīt nepareizu izvēli. Tas ir tas pats materiāls, tikai dažādu zīmolu nosaukumi atšķiras.

Kā pielabot mākslīgos nagus

Ir īpaša shēma, lai ātri zāģētu mākslīgos nagus. Ievērojot to, jums nebūs jāatgriežas pie iepriekšējiem posmiem un jātērē laiks.

 1. Garums. Vispirms piešķiriet nagiem vienādu garumu. Padariet gredzenpirkstu un rādītājpirkstu pilnīgi vienādus, vidējo pirkstu – ja tas ir nedaudz platāks – nedaudz garāku (līdz 1 mm), bet mazo pirkstu – nedaudz īsāku (līdz 1 mm). Īkšķi var pagarināt līdz 2 mm. Šajā posmā ir lietderīgi norādīt aptuveno formu, īpaši, ja daži nagi bija ievērojami jāsaīsina. Katrs saīsinājums palielina biezumu. Ja tas ir kvadrātveida, veidojam kvadrātu, ja mandeļveida, veidojam to šaurāku, un tad beigās veidojam virsotnes.
 2. Sagrieziet gar kutikulas virsmu un naga rieviņu. Šeit mēs bieži atrodam nelielas nepilnības gelā, un mūsu uzdevums ir tās izlīdzināt. Lai izvairītos no ādas bojājumiem, izmantojiet augšējo rokturi un pārklājiet kutikulu un sānu rullīšus ar pirkstiem.
 3. Redzēja garenisko arku. Noņemiet visas izvirzītās daļas, ja tās neatrodas naga dobuma vidū. Nagu dobuma vidū jāpaliek izliekumam – gareniskās arkas augstākajam punktam – virsotnei. Viss pārējais tiek filmēts, ar failu pārbraucot pāri visai virsmai. Vīle tiek piespiesta nagam no augšas, kustības ir plašas. Pārvietojiet to ātri un bieži zigzagveidā no kutikulas līdz naga galam, līdz naga gals ir mazāks par 1 mm biezumā. Pie kutikulas mēs noliecam vīli prom no sevis, bet zem virsotnes mēs to noliecam pret sevi. Tas ir, lai noturētu virsotni savā vietā.
 4. Tāda pati procedūra tiek veikta kreisajā pusē. Sānu sieniņu biezums nedrīkst pārsniegt 0,5 mm, bet ne vairāk kā 1 mm. Lai uz naga uzliktu vīli, ērtai un ātrai zāģēšanai pagriežam roku uz sāniem. Mēs riņķojam ar vīli, it kā mēs vīlētu cauruli.
 5. Labajā pusē biezumu samaziniet līdz 0,5 mm, tādā pašā veidā, bet ar roku pagriežot uz otru pusi.
 6. Atvieglo naglas sānu sieniņas, sašaurinot brīvo malu, nezaudējot izturību. Turiet vīli vertikāli un ar lejupvērstu griešanas kustību nogrieziet lieko materiālu no pagarinājuma sāniem.
 7. Pabeigt modelēto nagu galīgo formu.

top formu priekšrocības un trūkumi

Priekšrocības

 • Novērš nepatīkamāko un bīstamāko uzkrāšanās posmu
 • Uzstādīšanas laiks tiek saīsināts līdz 30 līdz 40 minūtēm
 • Materiālu ietaupījums samazina pagarinājuma izmaksas
 • Iespējas ir neierobežotas, un process ir ļoti vienkāršs
 • Iespēja demonstrēt dizainu klientam pirms izveides
 • Ideāls spīdums
 • Vienādas formas visi nagi
 • Pareizi veidota sprieguma zona
 • Vienāda arka uz visiem nagiem

Protams, katrai tehnoloģijai ir savi plusi un mīnusi. Salīdzinot ar klasiskajām metodēm, top-formas metode nav tik daudzpusīga.

Jo īpaši ir ierobežojumi attiecībā uz naga garumu un platumu (tas nedrīkst būt lielāks par augšējās formas garumu un platumu).

Tātad, augšējo formu trūkumi:

 • Nagu garuma un platuma ierobežojumi
 • Nepieciešamība pēc apmācības un rotējošās lampas iegādes gēla tehnoloģijai

Tomēr augšējo veidņu garums ir aprēķināts tā, lai ar to pietiktu pat visprasīgākajiem klientiem. Attiecībā uz naga platumu un formu Formula Pro pašlaik strādā pie augšējās formas izmēru klāsta paplašināšanas, lai novērstu šo trūkumu.

Savukārt klienti ar netradicionāliem nagiem ir reti sastopami, un 90 % gadījumu darbam ir piemērotas augstākās pieejamās formas.

Nagu pagarinājumi ar akrila virsmu: soli pa solim attēls un video

Biežāk sastopamās problēmas pagarināšanas laikā

 • Dabiskā naga plāksnīte ir pilnīgi plakana vai tās mala ir vērsta uz augšu. Šādos gadījumos stresa zonu ir grūti veidot, un bieži vien tā ir vājākā viltus naga daļa.
 • Ko darīt: Pirms nospieduma uz materiāla uzkapājiet nedaudz Poligel materiāla stresa zonas centrā. Balona formai jābūt ne augstākai par 1,5 mm un ne platākai par 1 mm. Izžāvējiet bumbiņu lukturī un turpiniet iespiešanu.

Tas palīdz uzturēt formu pareizā līmenī un neļauj tai nokrist zem pareizā līmeņa.

 • Ļoti arkveida nags. Skatoties uz dabiskā naga brīvo malu, ir redzama spēcīgi noapaļota arka. Šādā gadījumā nav iespējams cieši piespiest apstrādājamo detaļu, jo apstrādājamās detaļas šķērsloka izliekums nebūs tik noapaļots.
 • Ko darīt: Pirms drukāšanas uz dabīgā naga kutikulas uzklājiet nedaudz gela. Šis paņēmiens var palīdzēt izlīdzināt stāvas arkas.
 • Nagi aug uz leju. Ja naga plāksnītei ir tendence vērsties uz leju, kutikulas zona ir neatgriezeniski bojāta.
 • Ko darīt: uzklājiet nelielu daudzumu poligēla netālu no kutikulas un piliniet to stresa zonas centrā. Tikai pēc slāņojuma polimerizācijas veiciet iespiešanu.
 • Liela sprauga starp kutikulu un pelējumu. Nav nepieciešams uzstādīt sagatavi cieši pie kutikulas, taču nedrīkst būt arī liela atstarpe. Maksimālais iegriezums ir 1 mm.
 • Ko darīt: piepilējiet plastmasas malas, lai novērstu to, ka malas traucē kutikulas pozīciju. Nepieciešams tikai neliels zāģēšanas apjoms, lai sānu rievās nepaliktu atstarpes.
 • Trūkst brīvās malas. Augšējai formai vislabāk, ja dabiskajam nagam ir vismaz minimāla ataugšana. Distālā mala palīdz novērst materiāla pilēšanu un palielina konstrukcijas izturību.
 • Ko darīt: pirms modelēšanas aizpildiet brīvo malu ar poligelu. To var izdarīt uz vienreizlietojamā papīra sagatavēm.
Soli pa solim akrila nagu pagarinājumi, fotoattēli un video
Novērtējiet šo rakstu
( Vēl nav vērtējumu )
Pievienot komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: