Noteikumi par ūdens sildītāju

Bez karstā ūdens nevar iedomāties komfortablu uzturēšanos sienām jebkuru mājas. Par laimi, šodien elektriskie ūdens sildītāji ir kļuvuši ļoti populāri. Lai uzzinātu, kā lietot sildītāju un ko darīt, ja tas sabojājas, izlasiet šādu pārskatu.

Katla konstrukcija

Pareiza darbība

Pastāv īpaši ieteikumi, kā pareizi lietot katlu. To ievērošana ļaus izvairīties no nopietniem bojājumiem (daudzi no tiem ir saistīti ne tikai ar īpašuma zaudējumiem, bet arī ar kaitējumu veselībai). Šeit ir saraksts ar padomiem

  • pareizas uzstādīšanas vietas izvēle;
  • optimizēt ierīces darbību;
  • bojājumu novēršana.

Kur uzstādīt apkures katlu

Pārmērīgi garas caurules izraisa sasilušā ūdens atdzišanu. Ir aprēķināts: uz katru metru karstā ūdens zudumu no puscollas diametra caurules 200 ml – tam jānotek līdz krānam, kas prasa jau atdzisušā šķidruma stumšanu priekšā.

Ūdens sildītāja darbība

Kā novērst problēmas ar apkures katlu

Aktuāli pie apkope, kas novērsīs nopietnāku problēmu rašanos. Pakalpojums parasti tiek veikts šādi: tiek pārbaudīta abu termostatu pareiza darbība, tvertne tiek iztīrīta un, ja nepieciešams, tiek nomainīts pārraušanas vārsts un pretkorozijas anods.

Pēdējā minētā detaļa var kļūt par priekšnoteikumu netīrumu un sāls nogulsnēm, kas izraisa rūsas veidošanos. Pēdējais punkts jau ir saistīts ar risku iznīcināt visu ierīci.

Sildelements

ūdens sildītāja sildelements

Pastāv arī citi noteikumi.

  1. Ierīci ieslēdziet un izslēdziet tikai tad, kad tas ir nepieciešams.
  2. Ja katru dienu ir pieprasījums pēc karstā ūdens, katls netiek atslēgts no tīkla: tādējādi jūs varat to pasargāt no iespējamiem strāvas pārrāvumiem.
  3. Ja esat prom ilgāk par trim dienām, vislabāk ir izslēgt ierīci.

Vienkārši ieteikumi par boilera lietošanu ļauj baudīt karsto ūdeni jebkurā gadalaikā, neievērojot apkures tīkla grafiku. Izrādās, ka dzīvot komfortabli ir viegli – īpaši, ja jūsu mājās ir funkcionējošs un perfekti noregulēts akumulatora sildītājs.

Novērtējiet šo rakstu
( Vēl nav vērtējumu )
Pievienot komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: