Nažu un suku sterilizatoru raksturojums

Nažu un asmeņu sterilizators ir svarīgs aprīkojums, ko plaši izmanto pārtikas rūpniecībā un arvien biežāk arī mājsaimniecībās. Ierīces mērķis ir dezinficēt rokas griezējinstrumentus. Dezinficējošais līdzeklis ierīcē ir ūdens. Sterilizatori ir visefektīvākie un visvieglāk lietojamie. Tie ļauj sterilizēt instrumentus un palīdz 100 % likvidēt patogēnos mikroorganismus, sēnītes un jebkādu piesārņojumu, vienlaikus padarot sterilizatora lietošanu pēc iespējas vienkāršāku.

Sterilizators

UV sterilizators

Ūdens sterilizatoru galvenās iezīmes

Šis tips ir visizplatītākais un vispieprasītākais, jo tas ir lēts un ar pierādītu efektivitāti.

  1. Metāla nažu asmeņi tiek apstrādāti ūdenī, iedarbojoties Augstas temperatūras. Tās parasti var būt no 80° līdz 90°.
  2. Temperatūra šķidruma tvertnē tiek kontrolēta un uzturēta, izmantojot automātisko digitālo kontroli un vizuālo kontroli ar termometra ciparnīcas palīdzību.
  3. Sterilizatori ir izgatavoti no nerūsējošais tērauds un ir ar dubultām sienām, kas nodrošina lielisku siltumizolāciju.
  4. Dažādi modeļi var sterilizēt noteiktu nažu un asmeņu skaitu.

Ūdens sterilizators

Nažu sterilizatoru lietojumi

Rūpnīcās un ēdināšanas uzņēmumos ir svarīgi ievērot maksimālu higiēnu, apstrādājot pārtiku. Apstrādes instrumentu un jo īpaši nažu sterilizatori palīdz sasniegt nepieciešamos drošības koeficientus. Tās tiek plaši izmantotas:

  • gaļas pārstrādes uzņēmumos;
  • restorānos, kafejnīcās, ēdnīcās;
  • rūpnīcās un darbnīcās, jo sterilizatori ir piemēroti mušatu un gredzenveida cimdu apstrādei;
  • mājas virtuvēs.

Ierīces izmantošana ievērojami uzlabo pārtikas produktu higiēnu derīguma termiņš izgatavotā produkta, un tiek uzlabotas pārtikas izejvielu drošības īpašības.

Novērtējiet šo rakstu
( Vēl nav vērtējumu )
Pievienot komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: