Miracle sildītājs labs siltums

Dažreiz aukstie laika apstākļi sākas mazliet agrāk nekā apkure dzīvokļos. Tas ir nesezonas laikā, katra ģimene cenšas apsildīt savu māju ar visdažādākajām ierīcēm. Daži ieslēdz gāzes plītiņu, kas nav diezgan droša mājsaimniecības veselībai un dzīvībai, citi izmanto mājās gatavotus sildītājus, kas nav mazāk bīstami. Labākā izvēle ir izmantot rūpnīcas sildītāju. Kura no tām?? Tas ir atkarīgs no jums. Šodien mēs runājam par sildītāju, kas apsildīs ne tikai jūsu māju, bet arī vasarnīcu, kafejnīcu vai siltumnīcu. To var izmantot pat augļu un dārzeņu žāvēšanai! Kas ir šis brīnumainais sildītājs, jūs varat jautāt?? Tās nosaukums ir “Good Heat”!

Kas tas ir

Tas ir pie sienas uzstādāms infrasarkanais sildītājs, kas darbojas ar elektrību. Tas izskatās kā neliels paklājs vai attēls, kura attēlu jūs varat uzņemt pats, pamatojoties uz telpas interjera dizainu. Sildītāju veido:

 • pretestības, kas sasilda visu sistēmu.
 • Siltuma vadītājs.
 • Folija.
 • Poliestera plēve.
 • Stikla vate.

Sildītājam nav nepieciešama īpaša sagatavošana pirms lietošanas. Vienkārši piekariet to pie sienas un pievienojiet pie strāvas.

Paneļu sildītājs Labs siltums

Sistēma uzkarst līdz 75 °C temperatūrai 0s. Paneļi ir dažāda izmēra. Populārākais un funkcionālākais ir 50*50 cm paklājs. Galvenais ir tas, ka ierīce ir pilnīgi droša cilvēkiem un dzīvniekiem, un novietots uz sienas sildītājs ir ne tikai interjera apdare, bet ir nepieejams bērniem.

Lasiet arī: sildītāja ar infrasarkano starojumu darbības princips.

Ierīču veidi

Good Heat ražo divu veidu sildītājus:

 • folija. Ierāmēta bilde. Der tikai pie sienas. Var apsildīt nelielu telpu. Lai apsildītu lielu telpu, uz sienām var izvietot nepieciešamo infrasarkano staru attēlu skaitu.
 • Panelis. Šāda veida sildītājus var novietot ne tikai pie sienas, bet arī uz grīdas vai pat pie griestiem. Liels izmērs un liels materiāla blīvums.

Priekšrocības un trūkumi

Priekšrocības:

 1. Rentabls. Zems enerģijas patēriņš.
 2. Drošs. Ar šo sildītāju nav iespējams apdegt, pat ja ļoti gribētos. Tas ļauj to izmantot īpašniekiem ar maziem bērniem un mājdzīvniekiem.
 3. Izturība pret mitrumu. Sildītājs Good Heat ir labi piemērots lietošanai mitrās telpās, piemēram, pagrabos un vannas istabās.
 4. Plašs izmēru klāsts un jauda. Minimālais izmērs ir 50*50 cm un 120 vati jaudas, bet maksimālais izmērs ir 50*140 cm un 520 vati jaudas.
 5. Mazs izmērs. “Labu siltumu” var viegli uzstādīt vēlamajā vietā, un, ja nepieciešams, sildītāju var noņemt no sienas un novietot vasaras laikā. Viegli rullēma, pateicoties tās elastīgumam.
 6. Estētika. Atkarībā no interjera plānojuma varat izvēlēties sienas sildītāju ar dažādām ziedu, dzīvnieku vai ainavu apdrukām.
 7. Daudzfunkcionalitāte. Ierīci izmanto telpu apsildei, kā arī apavu, dārzeņu, augļu, sēņu un garšaugu žāvēšanai.
 8. Neizsūc gaisu.
 9. Ilgs kalpošanas laiks. Darbojas vairāk nekā 50 000 stundu.
 10. Viegla nostiprināšana.
 11. Zemas izmaksas.

Pēc daudzu klientu atsauksmju analīzes mēs atklājām dažus trūkumus:

 1. Mazs gaisa sildītāja darbības rādiuss. Lielākā izmēra “Good Heat” iedarbojas ne vairāk kā 2 metru rādiusā. Lai apsildītu lielu telpu, jums būs nepieciešams iegādāties vairākas līdzīgas “bildes”.
 2. Zema maksimālā jauda.
 3. Nav piespiedu konvekcijas. Tā rezultātā gaiss lēni uzsilst.

Lasiet arī: infrasarkano sildītāju veidi un tipi.

Modeļu daudzveidība

Pirmie modeļi tirgū izgatavoti no plastmasas. Infrasarkanais sildītājs maksimālais siltums līdz 60 0C, kas nodrošina pilnīgu drošību dzīvām būtnēm. Tās ir paredzētas novietošanai pie sienas. Tie atšķiras ar dažādiem izmantotajiem attēliem, kā arī dažādiem izmēriem:

 1. Minimālais izmērs – 50*50 cm, 120 vatu jauda.
 2. 200 vatu sildītāju izmērs ir 50*85 cm.
 3. Maksimālais plastmasas sildītāja izmērs – 50*140 cm ar 350 W jaudu.

Laika gaitā ir bijuši sildītāji no stikla vates sērija “Kindly siltums”. Šī materiāla izmantošana var paaugstināt sildīšanas temperatūru līdz 70 %0C, kas nodrošina efektīvāku telpu apsildi. Augstāka cena un pieejami dažādi izmēri. Mazākā paklājiņa izmērs ir 50*50 cm, un tā jauda ir 120 vati. Lielākais ir attiecīgi 50*140 cm un 520 vati.

Labs siltuma sildītājs

Jo lielāks ir sildierīces izmērs, jo lielāka ir jauda.

Ir arī sērijas:

 1. “Soft Heat”. Pieejami kā segas, paklāji, matrači, cilvēku vestes un zābaki, kā arī mēbeļu pārklāji. Visi ir izgatavoti no stikla auduma. Viss klāsts ir pieejams pasteļtoņos. 500 vati. Plašs pielietojuma spektrs: telpu apsilde, dārzeņu, augļu, sēņu, garšaugu un citu produktu žāvēšana.
 2. “Samta sezona. Īss kopsavilkums: sildītāja jauda 500 vati; svars tikai 400 grami; izmērs 120*58*2 cm. Sildītāju sērija “Velvet Season” ir pilnīgi droša. Paredzēts tikai telpu apsildei.
 3. “Vasaras laiks“. Šī sērija tiek prezentēta kā elektriskā sega, kas ir izgatavota no stikla auduma. Būs lielisks interjera papildinājums. Īss apraksts: patērē līdz 470 W enerģijas; uzkarst ne vairāk par 60 W0C; var strādāt līdz 50 000 stundu bez pārtraukuma. Ir plašs izmēru diapazons. Populārākā sildītāja izmēri ir 45*45 cm un 47*67 cm.

Analizējot iepriekš minēto, varam secināt, ka “Good Heat” sildītāji ir lieliska izvēle nelielu telpu apsildīšanai. Pateicoties tam, ka ierīce nesadedzina gaisu un uzkarst ne vairāk kā 70 % no gaisa 0C, tas ir pilnīgi drošs bērniem, tāpēc to var izmantot bērna istabā.

Novērtējiet šo rakstu
( Vēl nav vērtējumu )
Pievienot komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: