Labāko ūdens mīkstinātāju reitings – kā izvēlēties un uz ko vērst uzmanību

*Apskats par labāko pēc redakcijas domām. Par atlases kritērijiem. Šis materiāls ir subjektīvs, tas nav reklāma un nekalpo kā pirkšanas ceļvedis. Pirms tā iegādes ieteicams konsultēties ar profesionāli.

Ciets krāna ūdens negatīvi ietekmē cilvēka ādas un matu stāvokli un veicina nierakmeņu veidošanos. tas samazina sadzīves tehnikas un sanitārtehnikas izstrādājumu kalpošanas laiku. Pārmērīga cietība ir novērojama visu veidu ūdenī: no akām, urbumiem un ūdensvada. Lai neitralizētu defektu, tiek izmantoti īpaši mīkstinātāji. Tie samazina kaļķakmens veidošanos ierīcēs, uzlabo ūdens garšu un uzlabo mazgāšanas līdzekļu iedarbību. Ierīču izmantošana labvēlīgi ietekmē mazgāšanas kvalitāti un uzlabo matu stāvokli.

Šajā rakstā varat izlasīt par labākajiem mīkstinātāju modeļiem, kas atšķiras pēc apstrādes metodēm, veiktspējas un ir dažādās cenu kategorijās. Viņi ir kļuvuši par līderi klientu atsauksmēs un ekspertu atzinumos. Mūsu žurnāla eksperti iesaka iegādāties arī šīs ierīces.

Cietības klasifikācija

Cietība ir ūdens īpašība, kas atkarīga no izšķīdušā kalcija (Ca) un mazākā mērā arī silīcija (Si, lat.) sāļu daudzuma. Silicijs), magnijs (Mg).
Tas var būt:

  • Bez karbonāta
  • Vispārīgi
  • Karbonāts

Bikarbonāts ir īslaicīgs. Viegli noņemams, vārot. Identificē pēc kalcija (kalcija), magnija (magnija) bikarbonāta klātbūtnes ūdenī. Ķīmiskā formula: Ca(HCO3)2; Mg(HCO3)2. Kaļķakmens veidojas karstā ūdens caurulēs, tējkannās, ūdens sildītāju sildelementos, katlos.

Tas ir nekarbonātisks produkts. To nevar noņemt, vārot. Tas ir saistīts ar sāļu klātbūtni, kuru īpašības atšķiras no karbonātu sāļu īpašībām. Galvenokārt hlorīdi (CaCl2, MgCl2), sulfāti (CaSO4, MgSO4).

Kopējā cietība ir pirmās un otrās cietības summa. Visu šķidrumā esošo magnija, kalcija jonu un savienojumu summa. Kopš 2014. gada ir spēkā atjaunināti standarti, kuros šo parametru mēra cietības grādos – °J = 1 mg-eq litrā. Attiecībā uz kopējo ūdens cietību:

  • Vidējā cietība – 2-10
  • Mēreni – līdz 2
  • Ciets – vairāk nekā 10°F

Eiropā standarta koncentrācija ir 2,5, bet Latvijas Federācijā – 7.

Aku ūdens “cietie” ķīmiskie savienojumi rodas no šķīstošiem iežiem, kas sastāv no dolomīta, kaļķa un ģipša. Ja reģions ir bagāts ar šiem minerāliem, tie noteikti būs arī ūdenī. Jums ir nepieciešams ūdens mīkstinātājs.

Lietošanas padomi

kas ir kokogles filtrs

Ievērojiet ekspertu ieteikumus, lai pagarinātu ierīces kalpošanas laiku un uzlabotu ūdens attīrīšanu:

  • Nepārsniedziet maksimālo pieļaujamo hidrodispersijas spiedienu;
  • Ja kārtridžs nav paredzēts šim nolūkam, neizmantojiet to karstā ūdens sagatavošanai;
  • ja izmantojat kokogles, vispirms tās iemērciet uz 24 stundām;
  • Sorbcijas īpašības tiek negatīvi ietekmētas – mitrums virs 70 % un
    • 1 milimetrs mēroga palielina enerģijas patēriņu par 10 %.
    • izraisa sildīšanas elementu pārkaršanu. izraisa līdz pat 90 % ūdens sildītāju avāriju.
    • Mazgāšanas līdzekļi rada mazāk putu. mazgāšanas līdzekļu patēriņš palielinās līdz pat 60 %.
    • Kaļķakmens nogulsnes uz radiatoriem un sildītājiem samazina apkures efektivitāti.
    • Gatavošana aizņem vairāk laika. Pēc pagatavošanas gaļa paliek cieta

    Izlietotajam ūdenim ir negatīva ietekme uz pārtikas izskatu. Āda kļūst sausa un lobās. Var rasties dermatīts, pūtītes un apsārtums. Vecus matus nav iespējams atšķetināt, un tie kļūst netīri un nepaklausīgi. Uz zobiem var veidoties aplikums.

    Ciets ūdens ir bīstams bērniem. Palielina ekzēmas un atopiskā dermatīta rašanās iespējamību pastāvīgas lietošanas, mazgāšanas un peldēšanās dēļ. Simptomi parādās jau 3 mēnešu vecumā. Ekzēma izraisa autoimūnās alerģijas un vēlāk pārtikas alerģijas, astmu.

    Labākā aizsardzība ir ūdens mīkstinātāja iegāde un uzstādīšana. Ūdens attīrīšanas un attīrīšanas ierīce labi mīkstina ūdeni un padara ūdeni piemērotu dzeršanai un lietošanai mājsaimniecībā.

    Trūkumi

    Galvenais negatīvais aspekts, ko uzsver visi pētnieki, ir daļēja demineralizācija. Tā ir veselīgu, pat būtisku minerālvielu, tostarp vairāku sāļu, izņemšana no ūdens šķīduma, kā arī kaitīgo piemaisījumu aizvākšana. Taču tas vairāk attiecas uz reversās osmozes ierīci nekā uz sadzīves krūzi vai sprauslu.

    Un otra darbības nianse – sorbents nevar pilnībā novērst baktēriju un vīrusu iekļūšanu. Lai izvairītos no piesārņojuma, joprojām nepieciešama ultravioleto staru, ozona vai hlorēšanas priekšapstrāde.

    Labākie magnētiskie ūdens mīkstinātāji

    Šīs ierīces ir aprīkotas ar pastāvīgu magnētu, kas nevis noņem metālu sāļus, bet gan maina to polaritāti, tādējādi novēršot turpmāku reakciju ar anjoniem. Tas novērš cietu nogulšņu veidošanos uz virsmām. Sākotnēji atlases procesā tika izvirzīti 7 kandidāti. Pēc ekspertu novērtējuma 3 labākie izceļas ar labu caurlaidību un izturību.

    Titāns no

    Magnētiskais caurplūdes ūdens mīkstinātājs ir paredzēts pieslēgšanai ūdensapgādes sistēmai dzīvokļos, brīvdienu mājās un uzņēmumos. Titanof novērš sadzīves ierīču, sūkņu, tvaika un katlu sistēmu darbības traucējumus, vienlaicīgi apkalpojot līdz pat 4 sadales punktiem. Augsta efektivitāte, izmantojot divpakāpju filtrēšanas sistēmu.

    Titanof PTF 1 titāna filtrs veic pirmo līmeni.1, kam ir neierobežots kalpošanas laiks. No šķidrumiem noņem mangānu, dzelzi, kaļķakmeni un amonjaku. Turklāt magnētiskais pārveidotājs maina kalcija, magnija un silīcija jonu struktūru, tādējādi novēršot sāls nogulšņu veidošanos. Iekārtas jauda ir 50 l/min.

    Priekšrocības:

    • Izturīgs nerūsējošā tērauda korpuss
    • Ilgs magnētiskā pārveidotāja kalpošanas laiks – vismaz 10 gadi.
    • Standarta savienojuma izmērs ir 3/4″;
    • Piemērots aukstam un karstam ūdenim (līdz 90°C);
    • Iztur augstu ūdens ieplūdes spiedienu līdz 8 bāriem;

    Trūkumi:

    • Nedaudz augstākas izmaksas.

    Prio Jaunais ūdens A030

    Šo ierīci izmanto, lai aizsargātu sildķermeņus virpuļvannās, katlos, trauku mazgājamajās mašīnās un veļas mazgājamajās mašīnās pret koroziju un kaļķakmens veidošanos. Piemērots aukstajam un karstajam ūdenim ar ieplūdes un izplūdes temperatūru no 2 līdz 90°C. Ūdens mīkstinātāja korpuss ir izgatavots no hromēta misiņa, kas to padara izturīgu pret mehāniskiem bojājumiem un korozijas procesiem.

    Prio A030 efektīvi mīkstina šķidrumus, neizmantojot ķimikālijas. Iekšpusē metāla caurulē ar 1/2 “standarta vītni ir magnēti ar telpisku konfigurāciju ūdensnecaurlaidīgā korpusā. Kad magnēts tiek pakļauts magnētiskā lauka iedarbībai, mainās cietības sāls molekulu fizikālās īpašības. Tie zaudē tendenci veidot nogulsnes. Mīkstinātājs izmantošanai veļas mazgājamās mašīnās un citās sadzīves ierīcēs.

    Prio Jaunais ūdens A030

    Priekšrocības:

    • Tiek galā ar augstu cietības pakāpi;
    • Maksimālais ieplūdes spiediens līdz 8 atm.
    • Kompakti izmēri – 70x100x30 mm;
    • Mīkstinātājs sver tikai 150 gramus;
    • Saprātīga cena;

    Trūkumi:

    • Maza jauda – 18 l/min.

    Prio New Water A030 ir ražots, izmantojot materiālus, kas apstiprināti izmantošanai pārtikas rūpniecībā, tāpēc šis modelis ir pilnīgi drošs saskarei ar dzeramo ūdeni.

    Wpro MWC 173

    Šis Itālijā ražotais filtrs ir aprīkots ar 18 000 Gausu neodīma magnētu, kas novērš kalcija savienojumu veidošanos uz sadzīves ierīču sildierīcēm. Wpro MWC 173 galvenokārt tiek izmantots, lai pagarinātu veļas mašīnu un trauku mazgājamo mašīnu ar ¾” vītni kalpošanas laiku.

    Pateicoties Wpro MWC 173 darbam, jūs varat izmantot mazāk mazgāšanas un mazgāšanas līdzekļu mazgāšanai, kas ietaupīs ģimenes budžetu. Modeļa korpuss ir izturīgs pret koroziju un mehāniskiem bojājumiem, jo ir izgatavots no cieta metāla. Jāatzīmē arī konstrukcijas augstā kvalitāte, jo tā līdz minimumam samazina noplūžu risku.

    Uzstādīšanas un apkopes pamati

    Lai nodrošinātu ilgu filtru kalpošanas laiku, uzstādīšanas laikā jāievēro šādi punkti

    1. Izvēlieties savām vajadzībām piemērotu filtrēšanas sistēmu. Labāk, ja ir jaudas rezerve, t. i.iekārtas, piemēram, veļas mazgājamās mašīnas, trauku mazgājamās mašīnas, var pārtraukt darboties pie zema spiediena.

    2. Visiem savienojumiem jābūt droši noslēgtiem.
    3. Pareizi iestatiet reģenerācijas programmu. Labāk izmantot eksperta palīdzību šajā jautājumā.
    4. Izmantojiet tikai augstas kvalitātes pildvielas un jonu apmaiņas sveķus.
    5. droši nostiprina visus elementus, kas ir piekārti pie sienas.
    6. Montāžas laikā nejauciet ieplūdes un izplūdes atveres.

    Ir arī vairāki ieteikumi par šo filtru apkopi:

    1. Regulāri pārbaudiet ūdens kvalitāti ar TDS mērītāju. Ja TDS paaugstinās, tas nozīmē, ka kolektora sāls kalpošanas laiks ir beidzies un to vairs nevar atjaunot ar sāls šķīdumu.
    2. Periodiski papildiniet sāls vai speciālo reaģentu sālījumu tvertnē.
    3. Reizi gadā pilnībā nomainiet pildījumu.

    Viss, kas jums jāzina par ūdens filtriem lieliem attālumiem, ir atrodams šeit.

    Kā izvēlēties ūdens mīkstinātāju

    Izvēloties ūdens mīkstinātāju, jāpievērš uzmanība uzstādīšanas kvalitātei, korpusa izturībai pret mehānisku iedarbību, korozijas procesiem. Ja filtrējamais ūdens ir paredzēts dzeramā ūdens apgādei, ir svarīgi pārbaudīt, vai uzstādīšanai izmantotie materiāli ir apstiprināti saskarei ar pārtikas produktiem.

    Ūdens mīkstinātāja tips

    Ūdens mīkstinātājs ar polifosfātu filtrāciju, piemērots trauku mazgāšanai, tīrīšanai, veļas mazgāšanai un citiem tehniskiem lietojumiem. Principa pamatā ir cietības sāļu ķīmiskā reakcija ar polifosfāta granulām, kā rezultātā veidojas nešķīstošas putas. Tas novērš nogulšņu kristalizāciju uz virsmām.

    Ja nepieciešams ūdens mīkstinātājs tehnoloģiskā vai dzeramā ūdens mīkstināšanai, jāizmanto jonu apmaiņas filtrācija. Šajā tehnoloģijā izmanto sveķus, kas kalcija un magnija jonus aizstāj ar nātrija joniem, kas ir droši gan tehnoloģijai, gan cilvēka veselībai.

    Magnētiskie filtri ir labākie ūdens mīkstinātāji sūkņu staciju, katlu, ūdens sildītāju, veļas mašīnu un sadzīves tehnikas aizsardzībai pret kaļķakmens veidošanos. Tā kā ierīce nesamazina sāļu koncentrāciju, bet tikai novērš to nogulsnēšanos, šādu šķidrumu nav ieteicams lietot dzeršanai, ēšanai.

    Šāda veida skapīšu pamatā ir jonu apmaiņas filtrēšanas metode, kas padara tos pilnīgi drošus gan tehniskiem, gan dzeršanas mērķiem. Neliels sorbenta patēriņš, vienkārša darbība un kompakts izmērs padara šos modeļus par populāru izvēli dzīvokļos un mazākās mājsaimniecībās.

    Ūdens cietības analīze

    Lai gan visi mīkstinātāji var darboties ar vidēju sāls koncentrāciju, daudzi mīkstinātāji ir neefektīvi, ja sāls koncentrācija ir lielāka. Tāpēc pirms pirkšanas jāveic analīze. Rezultāti arī pasargās jūs no nepareiza pirkuma, ja tiks konstatēts drošs piesārņojuma līmenis.

    Ūdens cietība, kas izteikta miligramos uz litru, ir 4 pamatkategorijas:

    • Ciets (6 līdz 12 mg/l) – nav piemērots pat tehniskiem mērķiem;
    • Ļoti ciets (no 12 mg/l) – nepieciešama dziļa tīrīšana.
    • Mīksts ūdens (līdz 3,0 mg/l) – piemērots dzeršanai, nav nepieciešama papildu mīkstināšana;
    • Vidējs (3 līdz 6,0 mg/l) – piemērots veļas mazgāšanai un citiem sadzīves mērķiem, bet ēdiena gatavošanai un dzeršanai nepieciešams mīkstināt;

    Veiktspēja

    Jauda tiek izteikta litros vai kubikmetros stundā un ietekmē plūsmas ātrumu, kas var būt maiga strūklas plūsma vai normāls spiediens. Standarta krāna ūdens patēriņam vienģimenes mājās un dzīvokļos parasti pietiek ar 3,0 kubikmetriem stundā. Ja ir lielāks pieprasījums, labāk iegādāties iekārtas ar jaudu no 3 līdz 6,2 kubikmetriem stundā vai vairāk.

    Oglekļa filtrācija: kas tas ir

    Tā ir ierīce, kuras pamatā ir melna poraina viela – ogleklis ar nelielu pelnu daudzumu. Tam ir raksturīga palielināta porainība, kas padara to par sorbentu, t. i., tas var selektīvi absorbēt šķidrumos izšķīdušās cietās vielas. Aktīvais materiāls ir izgatavots no dabīgām izejvielām – dažāda veida koksnes, kokosriekstu čaumalas.

    Ūdens attīrīšanas procesā ūdens vide tiek izvadīta caur vienslāņu vai daudzslāņu aktīvās ogles kasetni. nevēlamās vielas paliek sorbentā, bet attīrītais ūdens izplūst ārā.

    Ūdens mīkstinātāja plūsma uz dzīvokli

    Tiem, kas meklē vienu ūdens mīkstinātāju dzīvoklim, caurplūdes ierīce ir lēta un ērta. Tam ir savas priekšrocības:

    • Viens ūdens mīkstināšanas filtrs visiem ūdens veidiem;
    • Ilgs kalpošanas laiks (atkarībā no modeļa).
    • Mīkstina visu dzīvoklī ieplūstošo ūdeni;

    Caurplūdes ūdens mīkstinātāja labā īpašība ir tā, ka tas garantē visu mīksto ūdeni, kas nonāk dzīvoklī. Tomēr tās darbībai ir savi ierobežojumi. Ne visi caurplūdes modeļi var garantēt dzeramā ūdens kvalitāti. Šeit lietotājam ir jāizlemj. Vai nu iztērēt vairāk un uzstādīt vienu ūdens mīkstinātāju, vai arī iztērēt mazāk un uzstādīt divus ūdens mīkstinātājus, no kuriem katrs garantēs vēlamās kvalitātes mīkstu ūdeni.

    Dažādie ūdens mīkstinātāji dzīvoklim, kuru no tiem izvēlēties, izlemj pats. Tikai dažkārt ir lētāk uzstādīt divas dažādas vienības nekā vienu, bet ļoti dārgi uzturēt. Pirms izvēles izdarīšanas ir svarīgi pārbaudīt visus modeļus un tikai tad veikt pirkumu.

    AquaShield

    AkvaShield dzīvojamo ēku ūdens mīkstinātājs

    Ūdens mīkstinātājs jūsu dzīvoklim Ja jūsu ūdens ir ciets, ir obligāti jāiegādājas ūdens mīkstinātājs. Un, ja tā slieksnis ir ļoti augsts, labāk ir uzstādīt vairāk nekā vienu vienību priekšā. Ūdens mīkstināšanai dzīvoklī ir daudz iespēju. Un viena no šādām iespējām ir AkvaShchit elektromagnētiskā mīkstinātāja uzstādīšana.

    Ko lietotājam piedāvā elektromagnētiskā vārsta no elektrotīkla darbināmas versijas uzstādīšana?? Mīksts ūdens visā dzīvoklī. Un tas viss bez papildu izmaksām vai pūlēm. Ūdens tiek apstarots ar stabilu un spēcīgu lauku, ko rada magnēti. Sāls nepielipst pie virsmas, bet gluži pretēji – tā atkailina un atbrīvo vecos nogulsnes. Pat ja tas ir ļoti vecs un blīvs. Lauka ietekmē sāļi sakļaujas centros un kļūst par lielām, asām molekulārām sfērām. Veco dūņu mīkstināšana ir daudz efektīvāka nekā visu struktūru demontāža un detaļu mērcēšana reaģentiem agresīvos šķīdumos.

    Kokogles filtru galvenais mērķis

    To uzdevums ir smalkāka attīrīšana, kas jau ir veikta mehāniska filtrēšana, kā arī dezinfekcija. Tas ir dzeramā ūdens preparāts. Sorbents ļoti labi aizvada hloru un dažas citas daļiņas, kā arī daļēji aizvada mikroorganismus. Bet pilnvērtīgai dezinfekcijai no patogēniem vai primārai, rupjai ūdens attīrīšanai tas nav piemērots. Ideālā gadījumā kombinācija: mehāniska lielāku daļiņu atdalīšana, UV starojums vai hlorēšana, kam seko sorbcija.

    Labākie skapja tipa ūdens mīkstinātāji

    Skapja tipa iekārtas ir kompaktas monolītas konstrukcijas ar manuālu, pusautomātisku vai automātisku vadību. Filtrēšanai tiek izmantoti smalki jonu apmaiņas sveķi, tāpēc sorbenta patēriņš ir uz pusi mazāks nekā citās sistēmās. ViborExpert rūpīgi analizēja 8 kandidātu īpašības. Pēc to salīdzināšanas tika konstatēts, ka 3 produkti ir visefektīvākie.

    Atoll S-28S EcoLife

    Ūdens mīkstinātājs ir piemērots vasarnīcām, dzīvokļiem, savrupmājām, brīvdienu mājām. Jonu apmaiņas filtrāciju izmanto, lai atdalītu dzelzs, mangāna. Jaudas ietilpība (33,3 l/min) ir pietiekama 4 cilvēku ģimenei. Kompakti izmēri (35x110x51,2 cm) ļauj ierīci viegli ievietot nelielā vannā vai citā mazā telpā. Pateicoties interesantajam dizainam, Atoll S-28S EcoLife harmoniski iekļaujas jebkurā interjerā.

    Visi svarīgākie sistēmas komponenti ir paslēpti zem izturīgā stikla šķiedras korpusa. Ūdens trieciena dēļ tas nerūsē un nesaplaisā. Vārsta un korpusa materiāli atbilst NSF kvalitātes standartiem. Tas nozīmē, ka tās ir drošas cilvēkiem un videi un ir piemērotas tiešai saskarei ar pārtiku.

    Mikroprocesora vadīts vadības vārsts autonomi uzsāk jonu apmaiņas sveķu reģenerāciju atkarībā no plūsmas ātruma, šķidruma piesārņojuma pakāpes. Reģenerācijas process aizņem tikai 15 minūtes, izmantojot minimālu ūdens un sāls daudzumu (līdz 80 g/l). LCD displejs ar vadības taustiņiem, kas atrodas zem caurspīdīgā vāciņa, ļauj viegli pārraudzīt pašreizējos uzdevumus.

    Atol S-28S EcoLife

    Ieguvumi:

    • Intuitīva konfigurācija, darbība;
    • Aizsardzības sistēma pret sāls tvertnes pārpildīšanu.
    • Energoneatkarīgā atmiņa;
    • Zems trokšņu līmenis;
    • Minimāla hidrauliskā pretestība;

    Trūkumi:

    • Nav konstatēts.

    Automātiskā ūdens nomaiņas funkcija aktivizējas, ja sistēma netiek izmantota ilgāku laiku, tāpēc nepastāv iespēja, ka tiek patērēts nekvalitatīvs šķidrums.

    Aquatec AT-CAB1017

    Šis modelis ir paredzēts magnija un kalcija jonu noņemšanai no akām, urbumiem un ūdensapgādes sistēmām. tā sākotnējā cietība un kopējais sāls saturs nedrīkst pārsniegt attiecīgi 20 mg ekv/l un 1000 g/ml. Tiek uzturēts temperatūras diapazons no 5 līdz 38 °C. Mīkstināšana tiek panākta, izmantojot spēcīgi skābu katjonu apmaiņas sveķus ar Na sastāvu. Ūdens mīkstinātājs, kas jāuzstāda privātmājā vai dzīvoklī.

    Aquatek AT-CAB1017 savieno ar cauruli tieši pirms katla, boilera vai citām ierīcēm. Visas ierīces darbības ir automatizētas. Lietotājam tikai jākontrolē sāls plūsma un jāpievieno sāls tvertnē pēc vajadzības. Filtrnesēja reģenerāciju regulē integrēts skaitītājs, kas uzsāk procesu pēc noteikta attīrītā šķidruma daudzuma.

    Mazs sāls (1,2 līdz 2,1 kg) un ūdens (150 litri) patēriņš sveķu reģenerācijai ir 1 m³/h jaudas iekārtas priekšrocība. Vēl viena priekšrocība ir tā, ka visus regulēšanas vārstu iestatījumus var saglabāt līdz pat 3 dienām, ja pārtrūkst strāvas padeve. Visus pašreizējos darbības režīmus var kontrolēt, izmantojot LCD displeju ar vadības pogām uz plastmasas korpusa vāka.

    Priekšrocības:

    • Kompakti izmēri – 1200x325x525 mm;
    • Viegla apkope.
    • 3/4″ standarta savienojums;
    • Saprātīgas izmaksas;
    • Viegli uzstādāms;

    Trūkumi:

    • Nav iekļautas sāls tabletes.

    Ierīces kalpošanas laiks lielā mērā ir atkarīgs no tās ekspluatācijas apstākļiem. Mēs iesakām uzturēt optimālo mitruma līmeni 90 % un temperatūru 4 – 40 °C.

    Raifil CSI 1017

    Šī vidējas jaudas (1000 l/h) skapja tipa ierīce ir savienota ar cauruļvadu privātmājā, birojā vai dzīvoklī. Tā efektīvi noņem cietības sāļus, izmantojot katjonu apmaiņas reaģentu. Saskaņā ar atsauksmēm ūdens mīkstinātājs palīdz atbrīvoties no tādām nepatīkamām problēmām kā aizsērējuši krāni, vārsti, kā arī priekšlaicīga sadzīves tehnikas atteice skalas veidošanās dēļ.

    Raifil CSI 1017 – automātiskais mīkstinātājs, ko kontrolē BNT2560F vadības vārsts ar integrētu LCD displeju. Tā ir ļoti izturīga pret koroziju, jo ir izgatavota no izturīgas plastmasas un nerūsējošā tērauda. Gaisa ventilācijas atvere novērš gaisa iekļūšanu vadības sistēmā.

    Atkarībā no piesārņojuma pakāpes jonu apmaiņas sveķi tiek reģenerēti ik pēc 1 līdz 99 dienām. Var pārprogrammēt pēc vajadzības. Šīs attīrīšanas sistēmas īpašā iezīme ir augstas kvalitātes reģenerācija, izmantojot pretplūsmas sistēmu, kas atbrīvo sveķus no uzkrātajiem piemaisījumiem.

    Priekšrocības:

    • Kompakti izmēri – 33x65x47 cm;
    • Viegli uzstādāms.
    • Iztur augstu ūdens cietību;
    • Filtra modulis ir iekļauts komplektā;
    • Skaists dizains;

    Trūkumi:

    • Iepriekš ieprogrammētie parametri tiek saglabāti tikai 8 stundas.

    Modeļa konkurences priekšrocība ir KDF filtra elements, kas sastāv no ķīmiski tīra vara un cinka sakausējuma. Granulas efektīvi noņem hloru un kavē baktēriju augšanu.

    Būtiskākais īsumā

    Paaugstināts sāls saturs ūdenī rada dažādas neērtības, sākot ar sadzīves tehnikas bojājumiem un beidzot ar veselības problēmām. Lai novērstu katlu avārijas un pagarinātu apkures iekārtas kalpošanas laiku, ir nepieciešams cietā ūdens filtrs. Filtrēšanas ierīces atšķiras pēc attīrīšanas veida, efektivitātes un veiktspējas. Tos izvēlas, ņemot vērā sistēmas lielumu, apkopes sarežģītību un tīrīšanas izmaksas.

    Jautājums

    Uzrakstiet savu viedokli par to, vai, jūsuprāt, ūdens mīkstināšanas sistēma ar automātisko vadības bloku privātmājā atmaksāsies?

    Populāri mīkstinātāju filtru zīmoli un ražotāji

    Latvijas tīrīšanas iekārtu ražotāji atstāj aiz muguras savus ārvalstu konkurentus. Turklāt šodien tādi ražotāji kā Atoll, Geyser, Aquafor iekaro ārvalstu tirgus! Latviešu zīmolu pusē – pieejamas cenas, unikāls dizains un plaša pieredze. Grūti konkurēt ar šiem resursiem. Tas ļauj zīmoliem viegli iekarot ārvalstu tirgus.

    Aquaphor

    Šis, iespējams, ir pazīstamākais krūzes filtru ražotājs. Viņi visu izgatavo paši un piegādā visas sastāvdaļas klientiem. Ja jums ir nepieciešams dzeramā ūdens filtrs, Aquafor ūdens mīkstinātājs privātmājām būs vislētākais un ērtākais. Taču uzņēmums neaprobežojas tikai ar jonu apmaiņas paraugiem.

    Jaunākā mīkstināšanas tehnoloģija ir šī populārā Latvijas attīrīšanas giganta pazīme. Krānu sprauslas, Waterboss filtri, daudzpakāpju reversās osmozes attīrītāji, magnētiskie un sadzīves mīkstinātāji, skapju ūdens attīrītāji. Ražotāja vietnē varat atrast jebkuru modeli un pasūtīt piegādi visā Krievijā.

    Gejzers

    Gejzera logotips

    Konkurē ar iepriekš minēto ierīci ir privāts mājas ūdens mīkstinātājs Geyser. Priekšrocību kopums ir tāds pats. Starp šiem diviem pārstāvjiem patērētāji izvēlas pēc gaumes. Dažos gadījumos cenu atsver dizains un pieejamība attiecīgajā reģionā. Tieši Geyser izstrādāja kvazimīkstošošanas tehnoloģiju; unikālās Aragon Bio kārtridži ir arī tās aizsācēji. Viņš ir izgudrojis jaunāko un modernāko tehnoloģiju ūdens attīrīšanai un visu piemaisījumu noņemšanai no tā. Pateicoties filtriem, jums nav jāuztraucas par savu veselību.

    AquaShield

    Ražotājs no Ufas - Akvashchit

    Latvijas patērētājam vispieejamākā un zināmākā elektromagnētiskā ierīce. To ražo zinātniskais institūts Ufā. Aquashield filtrs ir viegli uzstādāms, viegli noņemams un nav dārgs. Tam ir lietotājam draudzīga vadības saskarne. Spēja mīkstināt ūdeni lielos daudzumos. Tos var viegli iegādāties tiešsaistē ražotāja vietnē. Klasisks šāda mīkstinātāja piemērs, kas var droši darboties līdz pat 20 gadiem.

    Kur izmanto kokogles filtrus: Mērķis

    kokogles filtra izmantošana

    Šī metode ir tik efektīva un pieejama, ka to izmanto gandrīz visos iespējamos ūdens attīrīšanas posmos. Tostarp:

Novērtējiet šo rakstu
( Vēl nav vērtējumu )
Pievienot komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: