Kvarca lampas priekšrocības un kaitējums

Kvarca lampa ir ieņēmusi pienācīgu vietu mājas dziednieku vidū – tās apstrāde pilnībā iznīcina visus kaitīgos un patogēnos vīrusus un baktērijas. Nav šaubu par tās efektivitāti cilvēku veselībai, bet cik droša šāda procedūra būtu? Uz šo jautājumu palīdzēs atbildēt detalizēta kvarca lampas lietošanas kaitīguma un ieguvumu analīze.

Procedūras būtība

Kad ierīce ir ieslēgta, tā sāk radīt šādus efektus ultravioletie stari. To iedarbība iznīcina sēnītes, vīrusus, baktērijas un citus telpā mītošos kaitīgos organismus. Apkārtējais gaiss kļūst praktiski sterils. Dzīvokļos mēs izmantojam “pieradinātus” līdzīgu ierīču veidus, kuros starojuma pakāpe ir samazināta līdz minimumam. Ļoti bieži bērnu istabas tiek apstrādātas.

Kvarca lampas tuvplāna skats

Kvarca lampas priekšrocības mājās

aparātu izmanto Pretmikrobu iedarbība. Un tas ir pamatots šādos aspektos.

 1. Ierīce ir ieteicamā metode, lai novērstu pret saaukstēšanās uzbrukumiem. Un, ja dzīvoklī jau ir slims cilvēks, neredzamā UV gaisma vienkārši novērš pārējo ģimenes locekļu inficēšanos.
 2. Ierīci ieteicams aktīvi lietot cilvēkiem ar pastāvīgām iesnām, jebkuras pakāpes adenoīdiem, hroniska bronhīta stāvokļiem. Tas iznīcina visus slimību izraisošos organismus.
 3. Kvarca aparāts spēj vidusauss iekaisuma ārstēšana un citi ausu iekaisumi.
 4. Daudziem ir pozitīva ietekme ādas slimības. Tāpēc regulāra kvarcēšana ir ieteicama, ja ir psoriāze, akne, ekzēma un citi ādas stāvokļi.
 5. Zobārsti var ieteikt izmantot kvarca lampu zobu sāpēm un stomatītam.
 6. Kvarca terapijas ietekme ir labi dokumentēta osteohondrozei un locītavu slimībām. Un personai, kurai ir veikta operācija, ir vienkārši norādīts regulāri ārstēt telpu ar šo metodi. Tas ir saistīts ar to, ka ultravioletā gaisma veicina bojātu locītavu, skrimšļu un saišu paātrinātu sadzīšanu.
 7. Prokvartserovannyy mājās, kurās dzīvo mazi bērni, samazinās bīstamu mazu bērnu rahīts attīstību.
 8. Un arī bērniem šādas ierīces ir noderīgas, ja mājdzīvnieki dzīvo kopā ar viņiem.

atvērts lukturis

Zināmu risku rada šādi faktori paštaisīta ierīce. Uzstādot tos, ir jābūt ne tikai piesardzīgiem, bet tie ir arī noteiktā veidā jāieslēdz (blakus telpā). Pašu telpu nedrīkst izmantot ilgāk par vienu stundu pēc telpas izgaismošanas.

No otras puses, noslēgtās lampas ir universālas, mobilas un kompaktas. Ārēji šāda ierīce ir līdzīga cauruļu struktūrai, bet tā arī aktīvi cīnās ar sēnītēm, vīrusiem un baktērijām kā tās atvērtais analogs (gan telpu dezinfekcijā, gan intrakavitārajā lietošanas veidā).

Tas ir caurules defekts, kas var būt bīstams – iegādājoties cauruli, pārbaudiet tās integritāti.

kvarcevanie

Jāveic šādi piesardzības pasākumi

Kvarca apstrāde ir noderīga, bet nav droša. Darbs ar mājsaimniecības kvarca lampu jāveic ļoti uzmanīgi, lai nekaitētu savai un ģimenes veselībai. Ņemiet vērā UV lampu lietošanas drošības pamatnoteikumus:

 • aizsargbriļļu valkāšana;
 • Nedrīkst atrasties telpā, kurā tiek izmantota UV lampa;
 • Ierīcei nepieciešama periodiska apkope – putekļu noņemšana no virsmām;
 • Neizmantojiet lampu ilgāk, nekā norādīts lietošanas instrukcijā;
 • Uzraudzīt izstarotāja darbību un savlaicīgu UV lampas nomaiņu.

kvarcevaya-lampa

Svarīgi! Par izstarotāja kļūmi liecina šādas pazīmes: ierīce neieslēdzas, taimeris nedarbojas, spuldze mirgo, kad spuldze ir ieslēgta. Uzmanību pievērsiet tumšam UV gaismas avotam galos, dedzinošam aromātam un trokšņainai darbībai.

Kontrindikācijas kvarca lietošanai

Ļoti uzmanīga pieeja ierīces izmantošanai labklājības jautājumos. Šādos gadījumos ierīce tiks bojāta:

 • Individuāla nepanesība pret ierīci (to var noteikt, izmēģinot to pirmo reizi);
 • Kādam no ģimenes locekļiem ir audzēji (to augšana paātrinās);
 • Augsts asinsspiediens (asinsvadu problēmas tikai pasliktinās);
 • čūlas vai citas kuņģa un zarnu trakta slimības;
 • Aktīva tuberkuloze, ateroskleroze, endokrīni traucējumi, nieru mazspēja un jebkurš akūts iekaisums.

Tātad kvarca lampa var palīdzēt atbrīvoties no sēnītēm, vīrusiem un citiem patoloģiskiem mikroorganismiem, ja tiek ievēroti visi instrukcijās paredzētie drošības pasākumi.

Ja tiek ievēroti visi noteikumi, lietotāji jau pēc neilgas ierīces lietošanas novēro labu profilaktisko iedarbību.

Novērtējiet šo rakstu
( Vēl nav vērtējumu )
Pievienot komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: