Kāpēc kondicionieris gurgo?

Kondicionieris bieži pēc kāda laika darba sāk publicēt dažādas skaņas, kas nav raksturīgas šai tehnikai. Viens no plaši izplatītajiem gurgling ir. Šāda trokšņa parādīšanās izraisa neviennozīmīgas reakcijas. Daži īpašnieki smejas, daži to nepamana, taču garā gurgošana var izraisīt arī nopietnu kairinājumu. Nevajadzētu ignorēt parādību, kad gaisa kondicionieris gurgo – tas ir ļoti trauksmes signāls, kas var nozīmēt sarežģītu bojājumu, kura novēršanai būs nepieciešami ievērojami finanšu ieguldījumi.

Kukaiņi gaisa kondicionierī

Osi gaisa kondicionierī

Novērst problēmu

Ir divi varianti, kā novērst problēmu, kad gaisa kondicionieris sāk trokšņaini gurkšķēt virs normas.

  1. Pašu spēkiem. Dažus nelielus darbības traucējumus, kas parādās split-sistēmas darbības laikā, var novērst pats. Šādus bojājumus veido ierīces burbuļošana, ko izraisa gaisa ieplūšana drenāžas caurulē. Šajā gadījumā varat vienkārši iztaisnot cauruli normālā leņķī vai izmantot gaisa kondicioniera sifonu, kas būs atbildīgs par kondensāta novadīšanu kanalizācijā.
  2. Speciālista izsaukšana. Jebkādi darbības traucējumi, ko papildina kondicioniera troksnis, ir nepieciešams kvalitatīvi diagnosticēt rašanās cēloni. Ja traucējumi ir kaut kādā veidā saistīti ar aukstumnesēja vai automātikas darbību, ar tiem nav iespējams tikt galā pašu spēkiem. Šādā gadījumā var palīdzēt tikai profesionāls meistars.
Gaisa kondicioniera uzlāde

Gaisa kondicioniera uzlāde ar freonu

Nolaidības rezultāti

Ja svešais troksnis tiek ignorēts, var rasties nopietnākas problēmas. Labāk ir veikt regulāru split-sistēmas tehnisko apkopi, kas ļaus atklāt bojājumus un darbības traucējumus sākotnējā stadijā un dažkārt pat novērst to rašanos. Ja vēlaties ietaupīt naudu, dažus tehniskā servisa veidus, piemēram, filtru tīrīšanu, ir iespējams veikt patstāvīgi. Bet, ja runa ir par vienības ārējo vienību, nav vērts riskēt, un jums vajadzētu sazināties ar augsta līmeņa profesionāli.

Novērtējiet šo rakstu
( Vēl nav vērtējumu )
Pievienot komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: