Kāpēc gaisa kondicionieris slikti atdziest

Jebkura klimata sistēma ir paredzēta ēku iekštelpu dzesēšanai vasaras karstumā, taču šādu iekārtu servisa centros bieži vien saņem zvanus no lietotājiem ar vienu un to pašu jautājumu: kāpēc gaisa kondicionieris negaršo?? Ir daudz sadalītās sistēmas darbības traucējumu iemeslu, bet šajā gadījumā mēs tos visus sīki aprakstīsim.

Netīrs filtrs

Daudzi mūsdienu split-sistēmu modeļi automātiski informē lietotāju par nepieciešamību iztīrīt filtrus, uz displeja parādot kļūdas kodu.

Tīkliņu tīrīt ir diezgan vienkārši – uzmanīgi noņemt un nomazgāt zem tekoša ūdens no nogulsnēm, pēc tam, kad tas izžūst, novietot atpakaļ savā vietā.

Ārējās ierīces režģis ir aizsērējis

Tālvadības modulis darbojas vēl nelabvēlīgākos apstākļos: putekļi, papeļu putekļi, smogs no automašīnām kopā ar lietus pilieniem aizsērē aizsargrežģi, veidojot ļoti blīvu plēvi, kas kavē svaiga gaisa plūsmu.

netīrs ventilators

Nepietiekams aukstumnesēja daudzums

Mūsdienīgas gaisa kondicionēšanas sistēmas dzesēšanai izmantojat freonu, Sensors ir gaistoša gāze un lietošanas laikā var iztvaikot. Turklāt var rasties noplūde un gāzes noplūde. Freona tilpuma izmaiņas varēja notikt transportēšanas un turpmākās uzstādīšanas laikā vai arī sistēma nebija pilnībā piepildīta rūpnīcā automatizācijas kļūmes dēļ.

Noplūdes vietas var precīzi noteikt, lokalizēt un labot tikai ar speciālu aprīkojumu. Apmeklējot jūsu modeļa servisa centra speciālistu, viņš ātri novērsīs defektu un atkārtoti uzpildīs jūsu split-sistēmu ar dzesēšanas šķidrumu.

Iztvaicētāja ventilatora vai tālvadības pults darbības traucējumi

Šādai rīcībai ir dažādi iemesli:

  • ierīces režģis ir aizsērējis ar dažādām nogulsnēm
  • kondensatora palaišanas kļūme;
  • Dzinējs ir bojāts;
  • Vadības paneļa darbības traucējumi;
  • gultņu un citu detaļu nodilums.

Šie darbības traucējumi izraisa to, ka gaisa kondicionieris neveic dzesēšanu un ventilators pūš siltu gaisu uz apkārt esošajiem cilvēkiem. Lai tos novērstu, jums vajadzētu izjaukt ierīci (izņemot pirmo variantu), tāpēc labāk ir izsaukt pieredzējušu tehniķi, kurš ātri atradīs cēloni un kvalitatīvi to novērsīs. Kļūda var būt arī Savienojums starp moduļiem – Visa elektroinstalācija jāpārbauda, izmantojot speciālu aprīkojumu.

Kompresors

Sensora darbības traucējumi

Jebkurš modelis ir aprīkots ar Temperatūras un spiediena regulatori. Galvenais darbības traucējumu cēlonis varētu būt īssavienojums vai to pretestība neatbilst iestatītajai vērtībai, tāpēc procesa vadības panelis nespēj dot signālu kompresora iedarbināšanai.

Ja tiek bojāts kaut viens no sensoriem, nekavējoties ieslēdzas aizsardzības sistēma – elektronika izslēdz dzesēšanu. Šo svarīgo komponentu stāvokli var diagnosticēt tikai apmācīts speciālists ar pietiekamu pieredzi un atbilstošiem diagnostikas rīkiem.

Kapilāro cauruļu nosprostojums

Gaisa kondicionēšanas sistēma nekad nevar darboties pareizi, ja šī mazā ierīce ir aizsērējusi ar mitrumu. k. Tam ir tāda pati nozīme kā kapilāru sistēmai mūsu organismā. Gaisa kondicionieris var vispār pārtraukt gaisa ieplūšanu telpā, tāpēc ir nepieciešams evakuēt – Nekavējoties jāveic speciāla tīrīšana vai jāielutē jauna caurule.

Putekļsūknēšana

Mitsubishi gaisa kondicionēšanas iekārtas putekļsūknēšana

Nepietiekama jauda

Ja pirkuma brīdī Jaudas rādītājs ir nepareizs Ja tiek atklāts klimata sistēmas palaišanas kondensatora defekts, tad karstajā sezonā, īpaši tad, ja dzīvokļa logi ir vērsti uz saulaino pusi, siltuma plūsma ievērojami palielinās un iekārta nespēs ar to tikt galā. aizveriet loga žalūzijas un neatveriet slēģus, lai samazinātu siltuma pieplūdi no ārpuses. Ja arī pēc šīs operācijas kondicionieris slikti atdziest un pēc tam tas vispār izslēdzas – atvienojiet tehniku no tīkla un izsauciet meistaru.

Mēs esam mēģinājuši uzskaitīt visus galvenos gaisa kondicionēšanas sistēmu nepareizas darbības iemeslus un to ātras novēršanas metodes, taču visi mūsu ieteikumi būs pareizi, ja izvēlēsieties pareizo ierīces jaudu jūsu telpā. Ja šīs metodes nav veiksmīgas un vēsums ir niecīgs, jāiegādājas jaudīgāka sistēma vai jāuzstāda papildu gaisa kondicionieris ar līdzīgu jaudu, t. k. jūsu ir izvēlēts nepareizi.

Novērtējiet šo rakstu
( Vēl nav vērtējumu )
Pievienot komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: