Kondicionieri līdz 30 tūkstošiem Euro funkcijas un priekšrocības

Daudziem patērētājiem gaisa kondicionēšanas iekārtas cena ir noteicošais pirkuma faktors. Daži klienti apzināti izvēlas dārgākus variantus, jo rēķinās ar šādu kondicionieru ilgāku kalpošanas laiku, kā arī ar citām praktiskām priekšrocībām, kas atvieglo viņu dzīvi.

Kāpēc pircēji izvēlas klimata kontroles iekārtas, kuru cena nepārsniedz 30 tūkstošus Euro??

Vidējais kondicionieris, kas ir aptuveni 30 tūkstoši Euro, var lepoties ar daudzām priekšrocībām, kas nav budžeta analogos. Galvenie no tiem ir nosaukti:

  • paplašināta funkcionalitāte;
  • palielināta dzesēšanas jauda;
  • energoefektivitāte.

Modeļi, kas maksā līdz 30 tūkstošiem Euro, spēj ne tikai nodrošināt dzesēšanu, bet arī darboties kā siltumsūknis ārpus sezonas. To standarta funkcijas ir temperatūras maiņa, gaisa attīrīšana, plūsmas maiņa, regulējot slēģus. Arī jebkurš gaisa kondicionieris, kas ir zemāks par 30 tūkstošiem, ļauj kontrolēt ventilatora ātrumu un piedāvā ātrdarbīgu dzesēšanu, kas parasti ir atzīmēta kā Turbo poga.

Taču, lai pilnībā izmantotu šīs funkcijas, ir pareizi jānosaka ierīču dzesēšanas jauda. Lai to izdarītu, telpas platība tiek dalīta ar 10 un pēc tam pieskaitīta no 15% līdz 30%. Precīzu procentuālo daļu nosaka, pamatojoties uz to, cik daudz cilvēku atradīsies telpā. Tiek ņemta vērā arī siltumenerģija, ko izstaro mājsaimniecības ierīce.

Papildu funkcijas, kas atvieglo lietotāja dzīvi

Atšķirībā no ekonomiskās klases kondicionieriem, split-sistēma par 30 000 RUR vienmēr ir ar dažiem ērtiem papildinājumiem. Atkarībā no ražotāja tie var atšķirties, taču ir vairāki elementi, kas atkārtojas visbiežāk:

  • Enerģijas taupīšana (mazāks elektroenerģijas patēriņš, kas īpaši raksturīgs invertora gaisa kondicionieriem);
  • Plazmas tīrīšana aizsardzībai pret dūmiem, smakām un citiem piemaisījumiem;
  • jonizācija.

Pēdējie divi aspekti ir plaši atzīti alerģiju slimnieku, ģimeņu ar bērniem un mājdzīvnieku īpašnieku vidū.

Konsultanti iesaka meklēt modeļus, kuros ir pašattīrīšanās sistēma. Ar tās palīdzību iekšējo bloku var ātri izžāvēt, kas garantē patogēno mikroorganismu vairošanās novēršanu. Šāds papildinājums ļauj ietaupīt uz speciālista izsaukšanu klimata iekārtu tīrīšanai.

Arvien biežāk ir pieejama opcija, kas ir līdzīga novērošanas kameras kustības detektoram. “Viedā acs” ieslēdz split-sistēmu, ja tā konstatē cilvēka parādīšanos, un, tiklīdz viņš aiziet, tā izslēdzas. Šis formāts ir piemērots aizmāršīgajiem lietotājiem, kuri ne vienmēr atceras izslēgt kondicionieri pirms iziešanas no telpas. Tas palīdz arī ietaupīt elektroenerģiju.

Pārvaldība, izmantojot Wi-fi, ievērojami atvieglo ekspluatāciju. Pietiek sinhronizēt split-sistēmu ar viedtālruni vai datoru, lai to kontrolētu bez tālvadības pults. Ja šis lietošanas formāts nav piemērots, varat atgriezties pie tālvadības pults, un daži ražotāji piedāvā to izmantot, lai izslēgtu paneļa LED apgaismojumu. Birojā vai virtuvē šāda funkcija var šķist bezjēdzīga, bet guļamistabā, kad cilvēks iet gulēt, gaismas mirgošana var būt ļoti kaitinoša.

Pārslēgšanās klusajā režīmā tiek uzskatīta par vēl vienu palīgu veselīga miega sardzē. Izvēloties šo opciju, ierīce turpinās uzturēt iestatīto fona temperatūru, bet ventilatori vairs neradīs skaļus trokšņus.

Novērtējiet šo rakstu
( Vēl nav vērtējumu )
Pievienot komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: