Kādas ir mikotermiskā sildītāja priekšrocības?

Mikatermiskais infrasarkanais sildītājs veikalu plauktos parādījās pavisam nesen. Ierīces radītāji norāda, ka tajā izmantota tehnoloģija, kas aizgūta no medicīnas un kosmonautikas.

Mikotermiskā sildītāja darbības princips

Ierīce

Siltuma avots ir plāksne, kas vienmērīgi izplata infrasarkano starojumu vai siltuma viļņus. Tā pati nav pakļauta karstuma iedarbībai. Tāpēc nejaušas saskares gadījumā cilvēks nenokarsies.

Plāksne sastāv no daudziem slāņiem, abās pusēs ir ar vizlu. Tāpēc mikrotermiskajos sildītājos nav dzesēšanas šķidruma. Tāpēc nav problēmu ar spirāles sadegšanu.

Plāksnes ir Metāla korpuss, Ar režģiem abās pusēs, kas netraucē starojuma plūsmai. Tā kā sildītāja elementam ir divas izejas restes, tas izstaro siltumu abos virzienos. Tā kā ierīces ir uzlabojušās, plāksnei ir pievienoti vēl divi slāņi. Tie ir novietoti vienā pusē, un pirmais slānis atstaro siltumu, bet otrais to koncentrē. Pateicoties tām, siltās straumes izplatās vienā virzienā. Tagad ir pieejami pie sienas uzstādāmi un vienpusēji sildītāji.

Mikotermiskā sildītāja sienas modelis

Tie, kam patīk sasildīties, skatoties TV, var iegādāties atklātu sildītāju bez ventilatora. Tā kā šīs ierīces silda pa sektoriem, nevis visu telpu, ir iespējams doties uz vietu, kur, sildot telpu, nav pakļauti infrasarkano staru iedarbībai. Ir pieejami arī modeļi ar tālvadības pulti.

Jaunākajos modeļos var patstāvīgi pārslēgt darbības režīmu.

Ja sildītājs ir uzstādīts pie griestiem 2,5 metru augstumā, pārklājuma laukums ir 20 kvadrātmetri. Tas ir pastāvīgi piestiprināts pie sienas, un to vairs nevar pārvietot.

Darbības laikā 80 % siltumenerģijas tiek pārvērsti infrasarkanajā starojumā, bet atlikušie 20 % tiek izmantoti, lai sasildītu gaisu ap sildītāju.

Citas īpašības ir mitrumizturība un ūdensizturība: šīs ierīces var izmantot arī vannas istabu apsildīšanai.

Mikotermiskie sildītāji tiek uzskatīti par jaunumu, tos ražo neliels skaits ražotāju. Ierīces ir aprīkotas ar aizsardzības sistēmām, termostatiem, taimeriem, tām var būt skārienpaneļi vai tālvadības pults. Pircēji var izvēlēties jebkuru modeli atbilstoši savai gaumei un telpām.

Novērtējiet šo rakstu
( Vēl nav vērtējumu )
Pievienot komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: