Kā uzstādīt stāvvietu gaisa kondicionieri

Riteņu gaisa kondicionieris ir brīnišķīgs mūsdienu inženieru izgudrojums. Šāda mobilā ierīce var radīt komfortablu atmosfēru jebkurā telpā. To var izmantot uzreiz pēc iegādes un izsaiņošanas no iepakojuma: mobilā kondicioniera uzstādīšanas process neaizņem daudz laika, un drenāžas cauruli var uzstādīt pastāvīgi vai vienkārši izvadīt uz pusatvērtā loga.

gaisa vadi logā

Plexiglas caurums

Svarīgi! Šis sagatavošanas posms ir ļoti svarīgs, tāpēc visi mērījumi tiek rūpīgi veikti un vairākkārt pārbaudīti.

Grīdas tipa gaisa kondicioniera komplektā ir ieliktņi uzstādīšanai uz loga, kurus var piestiprināt ar līmi vai stiprinājuma gredzens – otrais variants ir daudz ērtāks.

ar savām rokām izgatavot ieliktni

Mēs piedāvājam unikālu ieliktņa variantu, ko var pārvietot no telpas uz telpu, ja nepieciešams atdzesēt visas telpas līdz vajadzīgajai temperatūrai. Sarežģītākais ir tas, ka mēs izmantosim standarta sieti pret kukaiņiem, Ieliktnis ir izgatavots ar jebkura veida plastmasas logiem.

 1. Mēs uzmanīgi izņemam pašu režģi, provizoriski noņemot gumijas hermētiķi, bet tikai pēc tam, kad uzstādīts pleksstikls, lai izvairītos no delikāta kontūras izkropļojuma, rūpīgi izmērām atveri un pārnesam tos uz pleksstikla loksnes.
 2. ar asu īlli iezīmējam topošā loga kontūru, darbs ir atbildīgs un prasa rokas un apņēmību – līnijai jābūt skaidrai, bez atkārtošanās līnijām, kas uzstādīšanas laikā būs redzamas no ārpuses.
 3. Sagrieziet abās pusēs un pēc tam vienkārši atlauziet plānoto lapu. Tagad uzmanīgi notīriet griezuma punktus no nelīdzenumiem, izmantojot montāžas nazi un smirģelīti.
 4. Pēc tam, kad ir noteikta gaisa kanāla uzstādīšanas vieta, mēs uzzīmējam nepieciešamās atveres kontūru. Ir diezgan grūti izgriezt apaļu caurumu, bet šeit mēs varam izmantot elektriskais kalts. Rūpīgi apstrādājiet iekšpusi, lai izvairītos no urbumiem.
  Līmēšanas process
 5. Pēc galīgās hermētiķa nožūšanas apgrieziet jaunizveidoto konstrukciju un noņemiet režģi kopā ar gumijas blīvējumu.
 6. Starplikas tiek rūpīgi ievietotas savā vietā, un vājie plastmasas rokturi tiek nomainīti pret stiprākiem, t. i. k. visa konstrukcija tiks pārvietota vairāk nekā vienu reizi, un tā ir nedaudz smagāka.
 7. Iegūtās konstrukcijas uzstādīšana un nostiprināšana metāla stūri Lai nodrošinātu izturību un uzticamību. Pievienojiet gaisa vadu šļūteni, un jums ir sistēma, kas neietekmē loga izskatu ne iekšpusē, ne ārpusē.

Griestu kondicionieris
 • Diezgan augsta veiktspēja – nav sliktāki par sienas modeļiem, un siltummaiņa un ventilatora efektivitāte ir tāda pati kā dārgākiem split sistēmu modeļiem.
 • Šo sistēmu galvenā funkcija ir dzesēt vai sildīt gaisu atkarībā no gadalaika. Turklāt tās veic gaisa masas rupju attīrīšanu no piemaisījumiem un tās jonizāciju.
 • Skaņas jaudas līmenis uz apkārtējo vidi ir ļoti zems, jaudīgākajiem grīdas un griestu modeļiem ir ne vairāk kā 34 dB, bet klusa atmosfēra jebkurā bibliotēkā ir 40 dB.
 • Novērtējiet šo rakstu
  ( Vēl nav vērtējumu )
  Pievienot komentārus

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: