Kā lietot austiņas

Lai nodrošinātu, ka jūsu bezvadu ierīce personīgajai audio pārraidei darbojas pareizi, jums jāzina, kā pareizi lietot Bluetooth austiņas. Šādu piederumu galvenā atšķirīgā iezīme ir tā, ka nav vadu savienojuma. Tās darbojas, izmantojot radio viļņus, kuru frekvenču diapazons ir no 2,4 līdz 2,48 GHz. Izmantojot bezvadu austiņas, galvenā prasība ir, lai ierīcei, pie kuras tās tiek pieslēgtas, Bluetooth moduļi.

Lielākajai daļai austiņu ir šādi noklusējuma iestatījumi.

 1. Ieslēgt. Bieži vien šī poga veic vairākus uzdevumus, un, lai piemērotu strāvas padevi, ir nepieciešams to ilgi nospiest. Dažām ierīcēm ir atsevišķs trigeris, dažkārt slēdža veidā.
 2. Skaļuma regulēšana – “+” i “-“. Visbiežāk kopā ar pārslēgšanos uz nākamo/priekšējo dziesmu. Var darboties arī kā dziesmas pārtīšanas taustiņi.
 3. Pauze/atskaņošana. Galvenā funkcija – spēlētāja vadība. Var atbildēt uz zvanu vai izbeigt zvanu, aktivizēt zvanīšanas signālu, izsaukt pēdējo numuru.
 4. Dziesmu pārtinuma taustiņi var būt atsevišķi.
 5. Ienākošo zvanu saņemšanas taustiņš, Zvana beigšana, pēdējā numura izvēle var būt arī atsevišķa taustiņa.
 6. Ir atsevišķa poga mikrofona izslēgšanai.
 7. Audio avota izvēles taustiņš – viedtālrunis, radio, microSD (ja tiek atbalstīta).

Padoms! Izvēloties bezvadu austiņas, nav ieteicams aizmirst apgūt vadības ierīces. Dažas pogas padara dizainu kodolīgāku, taču daudz funkciju katrai pogai sarežģī darbību un ne vienmēr ir viegli saprotamas.

Putnu austiņu savienošana pārī, izmantojot Bluetooth

Ne visās ierīcēs ir iespējams pievienot bezvadu piederumus. Uztvērējs jāaprīko ar Bluetooth moduli ar noteiktu protokolu kopumu.

Visvieglāk ir savienot austiņas ar ierīci, kurai ir iebūvēts bluetooth. Lai to izdarītu, abās ierīcēs vienkārši aktivizējiet bezvadu savienojumu. Pēc tam aktīvajā uztvērējā izvēlieties vajadzīgo piederumu un iespējojiet pārošanu.

Lai izveidotu savienojumu, ir jāieiet vadības panelī – Ierīces – Bluetooth. Atrodiet un savienojiet austiņas.

Piezīmjdatoriem bez Bluetooth vai ar bojātu Bluetooth funkciju izveidojiet savienojumu, kā to darītu ar personālo datoru.

Kā savienot Bluetooth austiņas ar datoru

Vairumā gadījumu datorā nav iebūvēta Bluetooth funkcija. Šajā gadījumā varat izmantot USB ārējā versija.

Ja modulis ir nepieciešams tikai sistēmas bloka savienošanai ar austiņām, tās var uzreiz izvēlēties no bāzes. Ja Bluetooth ir nepieciešams arī citām ierīcēm, piemēram, pelei, varat iegādāties atsevišķu moduli.

Svarīgi! Austiņu ar komplektā iekļauto bāzi priekšrocība ir viegla uzstādīšana, un bieži vien diapazons ir lielāks nekā “kolēģiem” bez bāzes.

Kas ir Apple AirPods

Jautājumi par to, kā iestatīt bezvadu austiņas savā iPhone, ir īpaši svarīgi šādu sīkrīku jaunāko versiju īpašniekiem. 7. paaudzes iPhone ražotājs nolēma atteikties no daudziem pazīstamās 3,5 mm audio ligzdas un piedāvā jauno viedtālruņu zīmola austiņu AirPods īpašniekiem.

Jāatzīmē, ka tās ir savienojamas tāpat kā parastās Bluetooth austiņas.

Kontroles ir rūpīgi izstrādātas. Paldies optiskie sensori un akselerometrs, Aksesuārs atzīst, ka ir nepieciešams gaidīšanas režīms. Austiņas ieslēdzas automātiski, un tās nav papildus jāiestata. Audio informācijas atskaņošana sākas pēc

Austiņas ieslēdzas automātiski, kad lietotājs tās uzliek, un apstājas, kad tās noņem. Lai pārslēgtu skaļumu, atbildētu uz zvanu vai pārvietotos pa maršrutu, lietotājam jānospiež sensors, lai aktivizētu Siri.

Padoms! Ja kādu laiku neplānojat izmantot austiņas, tās ir pilnībā jāuzlādē. Akumulators ir periodiski jāpārbauda un vajadzības gadījumā jāpapildina, pat ja tie vienkārši atrodas apkārt.

Akumulatora darbības laiks skatīt instrukcijas. Svarīgi saprast, ka norādītais laiks ir vidējā vērtība un maksimālais/minimālais akumulatora darbības laiks var atšķirties atkarībā no lietošanas veida.

Ja Bluetooth austiņas nav savienotas

Ja skaņa no bezvadu piederuma netiek atskaņota, jāizslēdz šādi iespējamie iemesli

 • Jūsu austiņu akumulators ir izlādējies, kas izraisa to, ka piederums netiek aktivizēts;
 • audio avots un austiņas nav sinhronizētas;
 • no pieejamo ierīču saraksta ir izvēlēts nepareizs piederums;
 • skaņas avots ir deaktivizējis vienreiz instalēto ierīču sarakstam pievienoto ierīču automātisko savienojumu.

Bezvadu austiņas ir viegli savienot un iestatīt. Galvenais ir saprast modeli un sinhronizēt piederumu ar audio avotu. Lai izvairītos no biežiem sakaru pārtraukumiem, pārī savienotās ierīces nevajadzētu lietot lielākā attālumā viena no otras.

Novērtējiet šo rakstu
( Vēl nav vērtējumu )
Pievienot komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: