Kā izvēlēties ultraskaņas moskītu atbaidītāju

Sākoties vasaras karstumam, cilvēkiem nākas izmantot moskītu atbaidīšanas līdzekļus. Šī asinssūcēja lidojošā radība ne tikai niez un kož, bet arī pārnēsā bīstamus patogēnus. Meklējot efektīvus aizsardzības līdzekļus, daudzi cilvēki ir pievērsušies modernām ierīcēm. Šajā rakstā tiks apspriesti ultraskaņas moskītu atbaidītāji.

Kā darbojas ultraskaņas ierīce

Komāru mātītes ir pazīstamas kā “asinskāras”: vairošanās sezonā tām nepieciešama papildu barība, lai pavairotu mazuļus. Ultraskaņas moskītu atbaidītājs ir elektriska ierīce, kas ģenerē augstas frekvences skaņas viļņus. Šo skaņu diapazonu cilvēka auss spēj atšķirt, bet odu mātītes šo skaņu uztver kā sikspārņu vai tēviņu radīto skaņu. Komāru mātītes nobīstas un cenšas izvairīties no bīstamās zonas.

Repeller

Ierīču veidi

Atkarībā no tā, kā tie tiek darbināti, elektroniskie repelenti, kas iedarbojas uz odiem ar ultraskaņas vibrācijām, ir iedalīti šādos veidos.

  1. Ar vadu fiksētai uzstādīšanai. Uzstādīšanas vieta ir atkarīga no tuvumā esošās mājsaimniecības elektrotīkla kontaktligzdas. Piemērots tikai elektrificētām telpām.
  2. Pārnēsājamās ierīces, kas darbojas ar noņemamām baterijām. Piemērots kā repelents āra, kempingiem.
  3. Kombinācija – Var darbināt ar strāvu un akumulatoru. Kombinētais pārnēsājamais atbaidītājs ir ērts, lai ņemtu līdzi uz lauku mājām, komandējumos.

Ierīces atšķiras arī ar pret odiem aizsargātās teritorijas pārklājuma rādiusu, ultrafrekvences diapazonu, korpusa dizainu, kā arī papildu funkcijām.

Cik efektīvi ir ultraskaņas repelenti

Nav vispārējas vienprātības par ultraskaņas atbaidošo iedarbību uz dažādiem kaitēkļiem, tostarp pelēm, un nav zinātniskas pārliecības. Ražotāji reklamē, ka repelenti pret mušām un odiem, kā arī citas alternatīvas, piemēram, elektriskās lamatas odiem, ir ļoti efektīvas, ja ievērojat norādījumus. Taču lietotāju spriedums un viedokļi ir pretrunīgi. Dažiem šīs ierīces bija glābiņš, bet citi nepamanīja nekādu ietekmi.

Svarīgi! Ir vērts atzīmēt, ka ierīce, kas atbaida odus, nevar to pašu izdarīt pret pelēm. Tās darbojas ar dažādām frekvencēm un jaudām.

Lai ierīce darbotos, jums to tikai jāieslēdz un jāuzrauga indikatori. Krāsu marķējumi ir norādīti katra modeļa produkta rokasgrāmatā. Pozitīvais efekts tiek panākts Pēc kāda laika pēc ieslēgšanas.

Tornado OK.01

Ecosniper ML-338R

Yandex Market

Protektor Freetime (Honkonga)

Pārnēsājams personīgais ultrafrekvences odu atbaidīšanas līdzeklis, Izgatavots aproces formā.

Komplektā ir iekļauts arī klips, ko var izmantot ierīces piestiprināšanai pie apģērba. Ierīcei ir 4 frekvences ģenerēšanas darbības režīmi, kas aprīkoti ar LED indikatoru. Darbina 500 mAh Li-Ion akumulators. Kad akumulators ir izlādējies, atbaidītājs automātiski izslēdzas. Ekspozīcijas rādiuss atklātā telpā 1.5 m2. Sver 10 gramus. Pārdošanā var atrast par cenu 1800 Euro.

Sititek 045AE

Sititek 045AE

Yandex Market

Lai palīdzētu jums pamanīt! Šajā pārskatā iekļautais vidējas cenas diapazons. Jaudīgākas iekārtas, kas paredzētas kaitinošu kukaiņu atbaidīšanai 300 m platībā2 , ir 5-6 reizes dārgākas un paredzētas publisko teritoriju aizsardzībai.

Novērtējiet šo rakstu
( Vēl nav vērtējumu )
Pievienot komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: