Kā izvēlēties pareizā izmēra elektrisko kamīnu

Mūsdienu elektriskie kamīni ir galvenokārt dekoratīvi, taču tie var arī apsildīt telpu un izdalīt dūmus, imitējot malkas kamīnu. Tāpēc īpaša uzmanība jāpievērš elektriskā kamīna izmēra izvēlei, lai optimāli apvienotu vēlamo efektu ar šādas ierīces iegādes un uzturēšanas materiālajām izmaksām.

Dažādi elektrisko kamīnu veidi

Elektriskā kamīna izmērs var atšķirties atkarībā no telpas tipa, kurā ierīce tiks uzstādīta:

  • mini;
  • vidēja;
  • liels.

Mini elektriskie kamīni tām raksturīgs neliels izmērs un laba mobilitāte. Šī iespēja ir lieliski piemērota guļamistabai vai kabinetam, vai arī to var nogādāt uz vasarnīcu, lai jūs varētu pavadīt aukstos vakarus pie tā tuvinieku lokā.

Grīdas elektriskais kamīns

Vidēja izmēra kamīns var būt jebkura veida, un atkarībā no tā papildu funkcijām tas patērē atbilstošu materiālu resursu daudzumu, kad tas tiek iegādāts, un enerģijas daudzumu, kad tas tiek izmantots. Tā ir izvēle, ko daudzi patērētāji izdara, izvēloties.

Lieli kamīni Parasti tiek uzstādītas mājās, kuru telpu platība ir lielāka par 50 kvadrātmetriem. Tas ir gadījums, kad vienība var aizņemt pusi sienas, un, protams, šādas iespējas izskatās ļoti skaisti. Īpaši labs būtu liels elektriskais kamīns ar sildīšanas funkciju, jo tādā gadījumā jūs varat izvairīties no portatīvā sildītāja izmantošanas.

Liels elektriskais kamīns

Kamīna izmēra atkarība no telpas lieluma

Izvēloties elektrisko sildītāju dzīvoklim, nevēlaties izvēlēties pārāk lielu variantu, jo tas pārslogos telpas interjeru. Labāk ir izmantot šādus padomus:

  1. Izvēloties elektrisko kamīnu, ir jāievēro šāds likums: jo mazāks dzīvoklis, jo mazāks kamīns.
  2. Vēlams, lai ierīce aizņem ne vairāk kā 1/50 daļu no telpas platības, tad tā optimāli apvienos vizuālo efektu skaistumu un energoefektivitāti.
  3. Lielām telpām ir ieteicams izvēlēties lielu ierīci, citādi maza ierīce vienkārši pazudīs.
  4. Ļoti pārsteidzoši izskatās kamīns īpašā nišā, kuras lielums arī jāņem vērā.
  5. Izvēloties ierīci ar papildu funkcijām, jāņem vērā, cik daudz enerģijas tā patērēs un cik tā izmaksās.

Dažiem elektriskajiem kamīniem ir divi darbības režīmi ar dažādu jaudu – 1 vai 2 kW. Ar to parasti pietiek, lai uzturētu siltumu 20 kvadrātmetru lielā telpā.

Mūsdienu elektrisko māju tirgū ir daudz izmēru un funkciju, no kurām izvēlēties. Katrs var atrast piemērotu variantu savai gaumei un maku izmēram.

Novērtējiet šo rakstu
( Vēl nav vērtējumu )
Pievienot komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: