Kā izvēlēties keramikas sildītāju izmantošanas sfēra un izvēles kritēriji

Ar elektrotīklu darbināms keramiskais sildītājs ir populāra universālo klimata kontroles ierīču šķirne. Tos var izmantot dzīvojamās telpās, kā arī ēkās, kas paredzētas darbam, mācībām vai atpūtai.

Pieteikumi

Pateicoties to pārkaršanas izturīgajiem korpusiem un izturīgajam dizainam, ierīces ir lietderīgi izmantot pat bērnudārzos un citās maziem bērniem paredzētās iestādēs.

Turklāt ir lietderīgi izmantot keramikas sildītājus:

 • viesnīcu numuros un hosteļos;
 • izglītības iestādēs (skolās, koledžās, koledžās, augstskolās);
 • birojos;
 • veikalos, kafejnīcās, restorānos un izklaides vietās.

Ierīču daudzpusība, pateicoties to pašreizējam minimālisma dizainam. Tie ir neuzkrītoši, taču nevainojami iederas dažādos interjeros.

Keramikas sildītāja izvēles parametri

Meklējot ierīces, kas izmantojamas dažādās vidēs, ieteicams analizēt to veiktspēju un tehniskās īpašības. Ir vērts pievērst uzmanību arī citām īpašībām, kas var ietekmēt turpmāko lietošanu.

Ražotājs

Lai no desmitiem tirgū pieejamo zīmolu atrastu labāko, jums palīdzēs šādi kritēriji

 1. fonda vēsture un “vecums”;
 2. reputācija;
 3. Ražotnes atrašanās vieta;
 4. lietotāju atsauksmes;
 5. cenu politika.

Jūs varat iegādāties Ardesto keramikas sildītāju vai paneli no TEPLOKERAMIK zīmola par saprātīgu cenu.

apsildāmā platība

Nelielai guļamistabai vai bērna istabai ir vērts iegādāties lētu keramikas ierīci, kas paredzēta ne vairāk kā 10 kvadrātmetru platības apsildīšanai. Zālē vai dzīvojamā istabā pietiks ar ierīci, kas paredzēta telpām ar platību no 10 līdz 20 m2. Lai efektīvi apsildītu visu dzīvokli vai māju, ieteicams izmantot vairākus keramikas paneļus vienlaicīgi.

Power

Nelielām platībām ir piemēroti modeļi ar minimālo jaudu (līdz 400 W). Lielākās ēkās labākos rezultātus var sasniegt tikai ar jaudīgiem keramikas paneļiem (700 W vai vairāk).

Uzstādīšanas veids

Sienas sildītāji ir ērtākais risinājums. Tie praktiski neaizņem vietu un tāpēc lietotājiem nerada pat mazāko diskomfortu.

Grīdas sildītāji ir arī ļoti ergonomiski.

Droša lietošana

Lai neitralizētu galvenos riska faktorus, ir vērts izvēlēties sildītājus, kas aprīkoti ar:

 • Pārkaršanas aizsardzības sistēma,
 • termostats,
 • Aizsardzības mehānisms pret jaudas pārspriegumiem.

Vēl viens svarīgs izvēles kritērijs ir enerģijas patēriņš. Sildītāja patērētās enerģijas daudzums noteiktā laika periodā tieši ietekmē tā ekspluatācijas izmaksas.

Novērtējiet šo rakstu
( Vēl nav vērtējumu )
Pievienot komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: