Kā iestatīt kondicioniera silto režīmu

Pavasarī un rudenī, kad samazinās nepieciešamība atdzesēt telpas, daudzi cilvēki interesējas par jautājumu: kā ieslēgt kondicionieri uz siltuma?? Režīmus parasti var pārslēgt ar tālvadības pulti.

Kā mainīt režīmus

Lai silti uzstādītu kondicionieri, ir nepieciešams veikt dažus vienkāršus pasākumus:

  • ieslēdziet gaisa kondicionieri ar tālvadības pults palīdzību, nospiežot uz tās pogu “ieslēgt/izslēgt”;
  • iestatiet sildīšanas režīmu, nospiežot atslēga “siltums.

Sarkanmataina meitene ieslēdz gaisa kondicionieri

Kondicionieris nepārslēdzas uz sildīšanas režīmu

Ja pēc gaisa kondicioniera ieslēgšanas siltuma režīmā temperatūra telpā nepalielinās, tas nozīmē, ka jūsu split-gaisa kondicionieris nav tam paredzēts vai arī ir kāda kļūda iekšējo iestatījumu kļūme. Var viegli pārbaudīt, vai ir iespējams ieslēgt gaisa kondicionieri sildīšanas režīmā, izmantojot instrukciju.

Ja ražotājs ir paredzējis sildīšanas funkciju, bet temperatūra netiek sildīta, tas nozīmē, ka ierīce ir bojāta. Darbības traucējumu cēlonis var būt:

  • freona noplūde;
  • Bojāts slēdža vārsts;
  • elektronisko ierīču darbības traucējumi.

Ja nav pietiekami daudz freona, iekārta nevar ne sildīt, ne dzesēt gaisu. Šādā gadījumā ir nepieciešams vērsties specializētā servisa centrā, lai sistēmas papildināšana ar freonu. Plānotā papildu uzlāde jāveic ne retāk kā 1 reizi 2-3 gados.

Elektriskās sistēmas darbības pārtraukums ir arī biežs iemesls, kāpēc jūsu ierīce, piemēram, Algy, nepārslēdzas uz “karsto” režīmu. Iespējamais problēmas risinājums Sadalītās sistēmas atiestatīšana. Ja pēc atkārtotas ieslēgšanas kondicionieris nesāk darboties sildītāja režīmā, tas nozīmē, ka jums ir jāvēršas remontdarbnīcā.

Kā kondicionieris iedarbojas uz siltumu

Jebkura split sistēma ir balstīta uz freona cirkulācijas principu, kas iziet cauri dažādām fāzēm, vāroties un pārveidojoties par gāzi, tādējādi nododot siltumenerģiju videi. Viss ir atkarīgs no pārejas temperatūra, ko regulē siltummainis. Ja tā ir augstāka par apkārtējās vides temperatūru, freons pārvēršas par gāzi un izdala siltumu, absorbējot aukstumu.

Priekšnoteikums ir pietiekams spiediens, kas nodrošina freona pārvēršanos gāzveida stāvoklī. Šo funkciju nodrošina divi split-sistēmas elementi:

  • kompresors;
  • termostatiskie izplešanās vārsti.

Kompresors palielina spiedienu un vārsti to samazina.

Gaisa kondicioniera ieslēgšana aukstajā un karstajā režīmā

Darbība ziemā

Ziemā ir iespējams ieslēgt gaisa kondicionieri apkurei. Bet palīgmateriāli būs daudz ātrāk nolietojas, un efektivitāte būs daudz zemāka. Minimālais pieļaujamais temperatūras slieksnis ir -7 grādi pēc Celsija. Precīza šī rādītāja vērtība ir ierakstīta instrukcijā.

Jāņem vērā, ka ziemas paketes uzstādīšana nekādā veidā neietekmē Samsung gaisa kondicioniera darbību apkures režīmā.

Galvenie iemesli, kāpēc ziemā kondicionieris apkures režīmā nevar darboties, ir šādi

  • eļļas un citu šķidrumu sabiezēšana;
  • nosusinātā kondensāta sasalšana;
  • elektroenerģijas trūkums.

Daudzi cilvēki kļūdaini domā, ka, uzstādot ziemas komplektu ar drenāžas sistēmas sildīšanu un ventilatora palēnināšanu, viņi var ieslēgt iekārtu “siltā” režīmā pat aukstā laikā. Šādi kļūdaini priekšstati bieži noved pie nopietniem bojājumiem, retāk pie pilnīgas vienības nomaiņas.

Pērkot gaisa kondicionieri, noteikti jāpievērš uzmanība temperatūras režīmam, kurā ierīce var darboties. Dažādiem modeļiem ir atšķirīgi šo iestatījumu ierobežojumi, kas noteikti ietekmēs gan jaudu, gan cenu.

Novērtējiet šo rakstu
( Vēl nav vērtējumu )
Pievienot komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: