Kā atbrīvoties no smakas no gaisa kondicioniera

Kādu laiku pēc gaisa kondicioniera parādīšanās mājā cilvēki sāk pamanīt nepatīkamas smakas. Ar laiku sajūtas pastiprinās. Ar līdzīgu problēmu saskaras arī autovadītāji. Ir saprotams, ka šāda situācija attur visus no vēlmes izmantot ierīci. Kāpēc no gaisa kondicioniera rodas nepatīkama smaka un kā to novērst??

Problēmas cēloņi

Problēmas rašanās priekšnosacījums ir tas, ka Darbības princips. Tas viss ir saistīts ar siltummaini, kas atrodas iekārtas iekšējā blokā. Viss attīstās pēc šī scenārija.

Baktēriju attīstība

Ekspluatācijas laikā temperatūra siltummaiņa iekšpusē ir daudz zemāka nekā telpā, kas tiek apsildīta.

Meitene ar roku aizsedz degunu

Nepareizas uzstādīšanas rezultātā var veidoties ūdens stagnācija. Šādā gadījumā ierīces iekšpusē veidojas mikrobumba ar visām no tā izrietošajām sekām.

Recirkulācija

Visbeidzot, gaisa kondicioniera radītā smaka var kļūt par recirkulācijas cēloni. Tas nozīmē, ka gaiss tiek vienkārši “cirkulēts”, un tas nozīmē, ka pastāv iespēja, ka ierīce iesūc un uzglabā visas smakas dzīvoklī. Visizplatītākie avoti ir jaunas mēbeles ar augstu formaldehīda sveķu saturu un sintētiskie vai plastmasas izstrādājumi.

Fotokatalīzes diagramma

Kas tas ir plazmas jonizators? Tas izskatās šādi: metāla plāksnes, starp kurām ir daži tūkstoši voltu spriegums. Šāda procesa laikā dabiski tiek iznīcināti visi kaitīgie mikroorganismi.

Katehīna filtrs

Nobeigumā jāatzīmē, ka ir nepieciešams cīnīties ar kondicioniera svešas smakas problēmu, jo tā izraisa ne tikai dabisku riebumu. Sekundāras nopietnas sekas ir alerģiju un astmas attīstība, īpaši bērniem un vecāka gadagājuma cilvēkiem. Tātad, ja, neraugoties uz filtru lietošanu, pamanāt smaku, ir nekavējoties jāizsauc meistars, kas atrisinās šo nepatīkamo problēmu.

Novērtējiet šo rakstu
( Vēl nav vērtējumu )
Pievienot komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: