Jaunākās paaudzes mikrobumbuļu tehnoloģijas irigatori

Irigatori ir kļuvuši par ikdienas dzīves sastāvdaļu kā papildu mutes dobuma higiēnas rutīnas sastāvdaļa. Tehnoloģiju attīstība turpina progresēt, un, pateicoties inovatīvai mikroburbuļu tehnoloģijai, mūsdienu irigatori ir vēl modernāki. Paskaidrojiet, par ko ir runa.

Mikrobumbuļu tehnoloģijas koncepcija

Ir zināms, ka skābeklim piemīt lieliska antibakteriāla iedarbība, tāpēc bija pamatota vēlme izmantot šo īpašību slimību ārstēšanā un profilaksē. Kad gaiss sajaucas ar ūdeni, veidojas burbulīši, kas peld šķidruma virspusē un ātri zaudē savas labvēlīgās īpašības.

Irigators ar mikrobumbuļu tehnoloģiju

Mūsdienu mikrobumbuļu tehnoloģija ļauj ūdenī radīt gaisa burbuļus, kuru diametrs ir tūkstoš reižu mazāks par milimetru, tāpēc tie ūdenī saglabājas ilgi un ir cilvēka acīm neredzami. Burbuļu iekšpusē rodas negatīvs lādiņš negatīvs lādiņš, tā, ka tas piesaista mazas netīrumu daļiņas.

Turklāt mikrobumbiņu tehnoloģija, kas ir tik populāra mūsdienu irigatoru ražošanā, lieliski veic savu galveno uzdevumu – zobu un smaganu tīrīšanu – arī pateicoties burbuļu īpašībai plīst.

Kad burbuļi eksplodē, tie rada mikrohidraulisku triecienu, kas efektīvi sasmalcina pārtikas daļiņas un aplikumu.

Šī īpašība padara šo tehnoloģiju par lielisku risinājumu piemaisījumu atdalīšanai, un tāpēc nav nepieciešams papildu spiediens, lai sasniegtu labāku rezultātu. Šī iemesla dēļ portatīvie irigatori ir pievilcīga izvēle cilvēkiem ar smaganu problēmām, cilvēkiem ar implantiem un bērniem.

Mutes dobuma tīrīšana

Tomēr modernas mutes dobuma tīrīšanas iekārtas neaprobežojas tikai ar šo funkciju, tām ir arī citi noderīgi mērķi.

Mūsdienu irigatoru šķirnes

Atkarībā no tā, kā tos var pārvietot, ir šādi irigatoru veidi:

  • stacionārs;
  • pārnēsājams;
  • Ūdens no krāna.

Pirmajiem diviem ierīču veidiem lielākoties ir mikrobumbuļu funkcija. Stacionārais hidrofloss darbojas ar elektrību, un tā jauda ir lielāka. Pārnēsājamā ierīce darbojas ar uzlādējamu akumulatoru, bet tai ir mazāka jauda, lai gan tā nav nepieciešama mikrobubulu tehnoloģijai.

Stacionārie un portatīvie irigatori

Ūdensvada ūdens apūdeņotāji ir savienoti ar krānu un ir ļoti ērti, taču cietā ūdens dēļ tie var bieži sabojāties.

Ūdens no krāna modeļi

Papildus mikrobumbiņu tehnoloģijai mūsdienu hidrofloses var sniegt arī citas priekšrocības tīrīšanas funkcijas:

  • mono strūklu;
  • ar pulsējošu strūklu.

Pulsējošās smidzināšanas ierīces ir efektīvākas, jo atšķirībā no vienvirziena irigatoriem ar nemainīgu spiedienu mainīgais spiediens var labāk sadalīt pārtikas daļiņas un aplikumu.

Turklāt irigatori var atšķirties pēc jaudas, tvertnes tilpuma, tīrīšanas režīmu skaita un citiem parametriem.

Kam jāpievērš uzmanība, izvēloties

Vispirms jāizvēlas ierīce, pamatojoties uz šādiem parametriem Tīrīšanas metode Vai abu veidu kombinācija. Ieteicamāka ir hidrofloss ierīce ar mikrobumbiņu tehnoloģiju, jo tā optimāli novērš zobu bojāšanos un efektīvi noņem netīrumus no grūti pieejamām vietām mutē.

Ja ierīci plānojat izmantot mājās, priekšroku dodiet stacionāram modelim. Visizplatītākais risinājums cilvēkiem, kas dodas ceļā, ir portatīvais irigators.

Īpaša uzmanība jāpievērš šādiem jautājumiem sprauslu skaits. Ja ierīci iegādājas lietošanai visiem ģimenes locekļiem, ir pieejami īpaši modeļi ar vairākām dažādu krāsu sprauslām. Ir īpaši noņemami uzgaļi cilvēkiem ar breketēm vai implantiem, piemēram, mēles tīrīšanai.

Irigatora sprauslas

Dažām ierīcēm ar papildu profilakses funkciju pret LOR slimībām ir īpaši stiprinājumi deguna skalošana. Īpaši efektīva kopā ar mikrobumbuļu tehnoloģiju.

Uzmanība jāpievērš šķidruma rezervuāram; šķidruma ir jābūt pietiekami daudz, lai veiktu vismaz vienu tīrīšanu, vēlams, visiem ģimenes locekļiem. Dažiem modeļiem ir papildu rezervuārs īpašam šķidrumam, ko var izmantot mutes dobuma un smaganu tīrīšanai.

Kā pareizi kopt mutes dobumu

Pat ar mūsdienu efektīvo mikrobumbiņu tehnoloģiju irigators nekad nevar aizstāt zobu birsti vai zobu diegu. To var izmantot tikai kā pilnīgas mutes dobuma higiēnas sistēmas sastāvdaļu.

Ieteicams lietot hidrofloss pat bērniem no sešu gadu vecuma tikai pieaugušo uzraudzībā. Šajā gadījumā vēlams veikt tīrīšanu ar mikrobumbiņām.

Pacientiem ar periodontītu burbuļi veic lielisku masāžas funkciju, tādējādi uzlabojot asins plūsmu un līdz ar to arī vispārējo smaganu veselību.

Īpaši risinājumi ierīcei

Ja rodas zināmas problēmas, ir iespējams izmantot īpaši risinājumi Zāļu vai hlorheksidīna bāzes. Daži ražotāji ražo savus hidrofloss zobārstniecības risinājumus.

Izvēloties irigatoru ar mūsdienīgu multi-bumbiņu tehnoloģiju, jūs veicināsiet savu zobu un visas mutes dobuma veselību. Neatkarīgi no esošajām veselības problēmām vai vecuma, mūsdienu tirgū ir pieejami modeļi, kas piemēroti jebkurai gaumei un budžetam.

Novērtējiet šo rakstu
( Vēl nav vērtējumu )
Pievienot komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: