Izvēlieties caurplūdes elektrisko ūdens sildītāju

Arī mūsdienās karstā ūdens padeve nav pieejama katrā mājā vai dzīvoklī. Jūs varat daudz diskutēt par to, vai tas ir vecie apkures tīkli vai nespēja pieslēgt elektrotīklu. Daudz vieglāk ir lūgt palīdzību no tehnoloģiskā progresa iespējām. Lielisks risinājums šādai situācijai ir elektriskais caurplūdes sildītājs, kas ir ļoti pieprasīts.

Vienības konstrukcija

Plūsmas sildītāja konstrukcija

Elektriskā caurplūdes ūdens sildītāja priekšrocības

Plūsmas sildītāja modeļa izvēle ir atkarīga no jaudas, kas atbilst noteiktām vajadzībām. Šo ierīču jauda ir no 5 līdz 27 kW. Piemēram, lai nomazgātu traukus vai nomazgātu dušā, pietiek ar 8 kW jaudīgu mašīnu.

Acīmredzams liels bonuss ir ātrums, ar kādu patērētājs saņem karstu ūdeni. Tomēr arī šajā gadījumā elektrotīkls ir noslogots. Šāda veida apkures pieslēgumu drīkst veikt tikai kvalificēts elektriķis. Un dažreiz šīs ierīces nevar pieslēgt pie vienkāršas elektroinstalācijas – tās ir jāvada atsevišķi (īpaši, ja plānojat – bieži peldēties, un tādā gadījumā jums būs nepieciešams 380 V tīkls).

Starp citām vienības priekšrocībām ir tās kompakts izmērs. Nelielam dzīvoklim šāds paņēmiens ir tieši piemērots – ierīci var droši novietot istabas stūrī, kur tā nebūs uzkrītoša. Pastāv atšķirība salīdzinājumā ar uzglabāšanas varianta lielo tvertni, kuras izvietošanai ir nepieciešams iepriekš pārdomāt vietu.

Šāda veida sildīšana ir patīkama tāpēc, ka tā novērš kaļķakmens veidošanos uz sildelementa. Ierīce nav jutīga pret cietu ūdeni. Šis apstāklis ietaupa ierīci no nepieciešamības veikt apkopi.

Kušanas kontaktdakša
  • Tūlītēja temperatūras paaugstināšanās var izraisīt applaucēšanos. Tas norāda, ka ir jāizvēlas ierīces ar opciju precīza regulēšana, Izvairīšanās no iegremdēšanas strauji verdošā ūdenī.
  • Ne pārāk labs ūdens sistēmas stāvoklis (kad ūdens ar piemaisījumiem plūst no krāna) nevar būt labākais efekts uz ierīci – tas ātri aizsērēs ar dažādiem piemaisījumiem, šajā gadījumā pat filtrs neglābs. Tā kā vairumā gadījumu bojātās daļas nav iespējams nomainīt, ierīce ir jānojauc.
  • Pat viens vara un alumīnija vadu savienojums ir bīstams jūsu mājoklim un divtik bīstams ierīcei. Pat bez īpašām zināšanām fizikā mēs varam nojaust, ka veidošanās no galvaniskais pāris. Tas var izraisīt vadu pārrāvumu un draudošu ugunsgrēku.
  • Nav jārēķinās, ka pat ar dārgu un jaudīgu šāda plāna ierīci būs iespējams mazgāt traukus vienā telpā un dušā nomazgāties citā. Jāizvēlas viena ierīce.
  • Nav ieteicams iegādāties šādu ierīci regulārai lietošanai, jo īpaši, ja skaitītājs ir paredzēts 10-16 A. Vienīgais, ko jūs varat darīt ar 3 kW “caurplūdes”, kas apstiprināts uzstādīšanai, ir mazgāt traukus (izmaksas neatmaksāsies).
  • Kombinētais variants

    Elektriskā ūdens sildītāja izvēles noteikumi

    Kuru modeli izvēlēties?? Viss ir atkarīgs no nākotnes vajadzībām un, protams, nākamā īpašnieka budžeta. Piemēram, modeļus ar robežvērtību 2,5-5 kW piedāvā ELECTROLUX vai ATMOR. Iespējas ļauj tos izmantot bez kapitālajiem remontiem vadu. Tomēr lielākoties visām šīs klases ierīcēm nav pietiekama plūsmas augstuma. Ja lietotājs mēģina to palielināt manuāli, ūdens vienkārši pārstāj sildīties.

    Tāpēc ir svarīgi pievērst uzmanību tiem tirgus piedāvājumiem, kas vienlaikus pielāgota dušai – piemēram, PEVN-220-3,5D, kam jau ir pievienota atbilstoša šļūtene un sprausla. Ar darba jaudu 3,5 kW ierīce var darboties parastā 220 V sistēmā, neaizņemot daudz vietas. Vieglo un kompakto ierīci ir viegli pārnēsāt jebkurā mājas daļā, kur tas pašlaik ir nepieciešams.

    PEVN-220-3,5D

    Caurplūdes ūdens sildītājs PEVN-220-3,5D

    Labas un “Termex” iespējas, kas, tāpat kā iepriekš aprakstītais, darbojas 5-8 kW diapazonā. Šeit ir svarīgi atcerēties galveno noteikumu – sazinieties ar profesionālu elektriķi, kurš darīs visu, lai pārliecinātos, ka ierīces lietošana rada tikai prieku, nevis nepatikšanas.

    Visbeidzot, ir jaudīgas ierīces no tiem pašiem THERMEX, ELECTROLUX, bet arī LG un Bosh (darbojas no 10 līdz 15 kW), bet tie ir ļoti prasīgi. Pirmkārt, elektroinstalācijai mājā jāspēj izturēt slodzi līdz 20 kW, un tīklam – ne mazāk kā 380 V. Protams, šāda uzstādīšana jāveic tikai profesionālam uzņēmumam, un darba rezultātu apstiprina attiecīgo iestāžu (galvenokārt ugunsdzēsības dienesta) prasības.

    Parastos dzīvokļos šādas ierīces netiek liktas, tāpēc visbiežāk spēcīgas iespējas tiek uzstādītas organizācijās.

    Tātad elektriskais caurplūdes ūdens sildītājs ir “burvju nūjiņa”, kas spēj uz īsu brīdi kompensēt trūkumus, kas saistīti ar karstā ūdens trūkumu. Tā spēj nodrošināt tikai vienu ieguves punktu – un kurš no tiem, ir jāizlemj lietotājam, ja viņš nolemj iegādāties šādu ierīci.

    Novērtējiet šo rakstu
    ( Vēl nav vērtējumu )
    Pievienot komentārus

    ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: