Interjera dizains ar elektrisko kamīnu

Šodien, pateicoties speciālistiem, kuri ir ieteica nevis malkas plīts tās elektrisko kolēģi, jūs varat ne tikai apsildīt savu māju, bet arī izrotāt telpu, jo elektriskais kamīns interjerā – ir dominējošais elements, kas var daudz pateikt par tā īpašnieku.

Kas ir elektriskais kamīns

Kamīna vēsture ir vairākus gadsimtus sena. Ir ierasts, ka tās tika uzstādītas bagātās karaļnamu mājās, un vēlāk, Pētera I valdīšanas laikā pilīs. Izrādās, ka kamīns vienmēr ir bijis rādītājs tā īpašnieka labklājībai un labklājībai.

Tradicionālo kamīnu ir grūti ekspluatēt. Ir nepieciešams uzraudzīt skursteņa stāvokli, tīrīt to, kas prasa rūpīgu darbu.

Alternatīva malkas kamīnam ir elektriskais kamīns, kas no malkas kamīna atšķiras ar to, ka tam nav skursteņa. Un uguns, ko mēs redzam, kad ieslēdzam ierīci, nav īsta. Tas viss ir iespējams, pateicoties tehnoloģijām, ar kurām varat atdarināt to, pārraide uz ekrānu. Telpa tiek apsildīta ar infrasarkano staru siltuma emisiju. Taču visbiežāk šādi kamīni kalpo drīzāk kā dekoratīvs, nevis sildīšanas elements.

Elektriskais kamīns

Tehnoloģiju priekšrocības

 1. Salīdzinot ar dabisko kamīnu, elektriskajam kamīnam nav nepieciešams skurstenis vai pamati. nav nepieciešams papildu darbs, veidojot šādu ierīci.
 2. Lai kamīns darbotos, nepieciešama tikai elektrība. Mākslīgajam kamīnam nav nepieciešamas ne ogles, ne malka. Tas ļauj izvairīties no smakām, kvēpiem un dūmiem mājoklī.
 3. Tehnika ir pilnīgi droša bērniem.
 4. Ja nolemjat uzstādīt šādu ierīci mājās, jums nav nepieciešams saņemt atļauju no specializētajiem dienestiem.
 5. Elektriskā kamīna izmaksas ar uzstādīšanu ir ievērojami mazākas salīdzinājumā ar malkas kamīnu, kas prasa ievērojamus finansiālos izdevumus. Vienīgais izņēmums ir ierīces, kas izgatavotas no dārgiem materiāliem.
 6. Dažiem modeļiem ir sildīšanas režīms, kas kļūst īpaši noderīgs aukstajā sezonā.
 7. Mūsdienu elektriskie kamīni ir aprīkoti ar mitrināšanas funkciju.

Šķirnes

Vadoties pēc elektriskā kamīna izvietojuma veida telpas interjerā, var atšķirt vairākus veidus:

Pie sienas Elektriskie kamīni ir novietoti pie sienas vai sienā, tikai pareizi un skaisti, lai šādu vietu interjerā. Visbiežāk šīs ierīces nav dziļas, tāpēc, izvēloties tās uzstādīt dzīvoklī, varat paļauties uz to, ka tām nav nepieciešams daudz vietas.

Pie sienas uzstādāms elektriskais kamīns

Pie sienas – novietots gar sienu.

Pie sienas

Pastāvīgie kamīni Novietojiet istabas centrā, lai kamīns būtu pieejams no visām pusēm.

Pastāvīgais kamīns

Stūris. Neskatoties uz to, ka šāda veida ierīcei nepieciešama uzstādīšana istabas stūrī, neaizmirstiet, ka kamīns joprojām ir vēlamais elements visā telpas dizainā.

Stūra modelis

Iebūvēti kamīni. Šīs ierīces ir paredzētas iebūvēšanai mēbelēs vai sienā. Lai uzstādītu tehniku sienā, jums ir jāsagatavo niša sienā, neaizmirstot par tās rāmi.

Iebūvēts elektriskais kamīns

Mobilais Ierīcēm nav nepieciešama pastāvīga atrašanās vieta, tāpēc tās var brīvi pārvietot pa dzīvokli vai pat aizvest, piemēram, uz vasarnīcu.

Mobilais

Izvēloties savu nākamo elektrisko kamīnu, jāņem vērā arī citas svarīgas iezīmes. Piemēram, elektriskie kamīni var būt ne tikai dekoratīvs dizaina elements, bet tos var izmantot arī apkurei.

Daudzi ražotāji savās ierīcēs iebūvē skaņu, kas imitē krakšķošas ogles, lai maksimāli pietuvinātu elektriskā kamīna sajūtu reālai malkas degšanas sajūtai.

Visdabiskākās liesmas salīdzinājumā ar tām, kas tiek ierakstītas un parādītas uz elektriskā ekrāna, ir šādas uzstādīts. Jaunās paaudzes kamīni ar 3D liesmas efekta elektrisko kamīnu.

Elektrisko kamīnu trūkumi

Pirms iegādāties šādu aprīkojumu, jāņem vērā, ka, neskatoties uz visām priekšrocībām, ko šādas ierīces īpašnieks iegūst, ir arī trūkumi, par kuriem ir svarīgi zināt:

 1. Dažus modeļus nevar saukt par klusiem, jo tiem ir ventilators, kura darbību nevar saukt par klusu.
 2. Kamīni ar sildīšanas funkciju patērē ievērojamu daudzumu elektroenerģijas un rada lielu slodzi elektrotīklam, un to ir svarīgi ņemt vērā, uzstādot iekārtu. Dekoratīvie elektriskie kamīni, kuriem nav šīs funkcijas, patērē ievērojami mazāk enerģijas, ne vairāk kā parasts tējkanna katls – 2 kW.
 3. Ja ir pievienotas vairākas ierīces, tostarp elektriskais kamīns, pastāv iespēja, ka var rasties darbības traucējumi.
 4. Neskatoties uz ražotāju centieniem atveidot īstu liesmu, realitātes sajūta joprojām zūd no tuvas distances.

Elektriskais kamīns interjerā

Pareizā portāla izvēle nosaka kopējās dizaina koncepcijas toni. Mūsdienās elektriskie kamīni ir izgatavoti dažādos stilos, kas ļauj tiem izstrādāt gandrīz jebkuru telpas dizainu.

Novietojiet dīvānu vai krēslus kamīna priekšā, lai radītu lielisku vietu, kur atpūsties un lasīt grāmatu vai vienkārši atpūsties.

Instalējiet elektrisko kamīnu dzīvojamā istabā pats, neizmantojot dizaineru pakalpojumus, jums ir nepieciešams apsvērt tikai dažus vienkāršus trikus.

Elektriskais kamīns interjerā

Skaidrs, ka šāda ierīce spēj piesaistīt maksimālu uzmanību. Tāpēc šajā telpā nav vēlams izvietot papildu spilgtus dekoratīvus elementus, kas konkurētu ar kamīnu.Izņēmums ir televizors, ko daudzi uzstādīs virs kamīna, kas nav ļoti labi, jo šie divi elementi novērsīs ikviena uzmanību uz sevi.

Izvēloties kamīna atrašanās vietu, ir svarīgi ņemt vērā telpas apgaismojumu. Ir labi, ja to neapstaro ne tieša ielas gaisma, ne mākslīgais apgaismojums. 

Vannas istabā lieliski izskatītos kontrastējoša krāsa klasiskā stilā, Elektriskais kamīns jāiekrāso ar akmeni vai koku. Atkarībā no īpašnieka gaumes tas var būt gan grezns, gan atturīgāks. Dizaineri bieži iesaka virs kamīna piekārt lielu gleznu. Un kamīna zonu, pēc pēdējās ieteikuma, vajadzētu būt dekorēts ar mākslīgo akmeni vai dekoratīvo apmetumu. Uz grīdas pārsteidzoši skaisti šajā gadījumā izskatītos lamināts vai parkets.

Klasiska stila balts elektriskais kamīns viesistabai

Baltās krāsas kamīni ir ļoti populāri, un tos iecienījuši ne tikai parastie klienti, bet arī profesionāli dizaineri. Tas nav pārsteidzoši, jo šāds elektriskais kamīns ir universāls, tāpēc baltā krāsa lieliski iederēsies jebkurā interjerā. Tātad balts kamīns rotās ne tikai gaišas krāsas dzīvojamo istabu, viesistabu vai guļamistabu, bet arī tumšus toņus, jo tas uzburs kontrastu.

Fit kamīns lauku viesistaba nav nekādu problēmu, jo tas lieliski iederēsies plašas telpas augstajiem griestiem, it īpaši, ja tā ir lauku māja. Virs elektriskā kamīna bieži vien ir novietoti ieroči un medību trofejas. Kamīna zona ir dekorēta ar akmeni vai koku.

Lauku stila kamīns viesistabā

Elektriskais kamīns ar skaidru formu un minimālu apdari ir ideāli piemērots jebkuram stilam Augstās tehnoloģijas un minimālisms. 

Augsto tehnoloģiju dizaina elektriskā plīts

Secinājums

Mūsdienīgs elektriskais kamīns ir patiesi daudzpusīgs, daudzfunkcionāls elements, kas var uzlabot jebkuras telpas interjeru. Turklāt tā ir laba alternatīva tradicionālajam kamīnam pilsētu dzīvokļos, kur ir gandrīz neiespējami uzstādīt skursteni.

Liela elektriskā kamīna priekšrocība ir sildīšanas un mitrināšanas funkcija.

Šodien tirgū ir pieejams plašs šādu ierīču klāsts, kas izgatavotas dažādos stilos, ļaujot tām iekļauties jebkuras telpas interjerā. Vienkārši esiet radoši, un viesi to novērtēs un nedaudz ilgāk baudīs kamīna siltumu un mājīgumu.

Novērtējiet šo rakstu
( Vēl nav vērtējumu )
Pievienot komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: