Insekticīdu lampa ir alternatīva ķīmiskajiem kukaiņu atbaidītājiem

Kaitēkļi, piemēram, mušas un odi, ir nopietns traucēklis un daudzu slimību pārnēsātāji. Ir dažādas metodes, kā apkarot lidojošus un rāpojošus kaitēkļus. Moskītu un mušu lampas ir mūsdienīgas elektriskās ierīces, kas palīdz lokāli atbrīvoties no kaitinošām “mušām”. Cik efektīva un droša ir šī metode, mēs centīsimies noskaidrot turpmāk.

Ierīces konstrukcija un darbība

Insekticīda lampa ir neliels apvalks ar režģi, kurā atrodas insekticīda lampa UV gaismas avots. Elektriskā ierīce ar UV stariem pievilina lidojošos kukaiņus. Kad moskīti, mušas un citas lidojošās radības nonāk slazdā, tās tiek nogalinātas ar elektriskās strāvas triecienu vai citu iedarbību.

Repeller
 • Insekticīdu lampas. Šīs cilvēkiem nekaitīgās ierīces ar gaismu ievilina kukaiņus slazdā, kur tie tiek iznīcināti ar strāvas triecienu. Šādu ierīču jauda sadzīves lietošanai par kārtībā 8 – 20 vati Rūpnieciskās elektriskās slazdi var sasniegt jaudu 80 W.
  Spuldzīte uz plākstera
 • Insekticīda lampas uzstādīšana nav liela problēma, ja ievērojat iepriekš minētos ieteikumus.

  Populāru modeļu apskats

  Tirgū ir vairāki šo ierīču veidi. Modeļi atšķiras pēc dizaina, ergonomikas, tehniskajiem parametriem un attiecīgi arī cenas.

  Insekticīdu lampu zīmols Well (Taivāna)

  Šī zīmola produkti ir vērsti uz uzstādīšanai sabiedriskās un rūpnieciskās telpās, noliktavās. Jaudas diapazons ir no 8 līdz 80 W. WE-150-2 attēls parāda zīmola ierīču izskatu.

  Skat moskītu lāpa

  MO-PLICK 398

  Ierīču cena tirgū no 3-4 tūkstošiem Euro un vairāk.

  HILTON (Vācija)

  HILTON GP-4 Black ir populārs vācu zīmola pārstāvis efektīvai kukaiņu kontrolei.  Šis produkts mājsaimniecības vajadzībām Uzstādīšanai nelielās dzīvojamās telpās (līdz 50 m)2). Ierīces jauda ir neliela – 4 vati. Izmaksas 400-500 Euro.

  HILTON GP-4 Black

  Jūsu informācijai! Zīmola modeļu klāstā ir jaudīgāki modeļi, kas maksā aptuveni 2-3 tūkstošus Euro.

  Secinājums

  Klientu atsauksmes par insekticīdajām lampām ir dažādas. Noteiktas priekšrocības ir bez smaržas un viegla lietošana, kā arī diezgan labi rezultāti lidojošo kukaiņu iznīcināšanā. Trūkumi ir zema efektivitāte tarakānu un skudru apkarošanā. Tāpēc ne vienmēr ir vērts ieguldīt līdzekļus.

  Populārākās gaismas pēc klientu domām

  Insekticīda lampa Bartscher IV-36

  Yandex Market

  Insekticīda lampa Hurakan HKN-MID50

  par Yandex

  Viatto IK281-2x10W Insekticīdu lampa

  Yandex Market

  Insekticīdu lampa Koneteollisuus (KT) BT-40W

  Yandex Market

  Novērtējiet šo rakstu
  ( Vēl nav vērtējumu )
  Pievienot komentārus

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: