Iebūvējamo elektrisko kamīnu funkcijas

Iebūvēti elektriskie kamīni var būt laba dekoratīva un dažkārt arī apkures funkcija mūsdienīgos dzīvokļos. Šādām ierīcēm ir daudz priekšrocību salīdzinājumā ar to īstajiem prototipiem, tās ir viegli uzstādāmas un atkarībā no modeļa var būt par pieņemamu cenu.

Uzstādīšanas opcijas

No visiem elektrisko kamīnu modeļiem iebūvētā versija interjerā izskatās visreālistiskāk. Varat izvēlēties no vairākām iespējām:

 1. Izveidojiet padziļinājumu sienā un uzstādiet tajā ierīci.
 2. Varat ierīkot nišu pie sienas vai stūrī un ievietot tajā ierīci.
 3. Iegādājieties gatavu dekoratīvu portālu, kurā var ievietot elektrisko kamīnu.

Elektriskais kamīns, kas iebūvēts sienas padziļinājumā

Protams, katra iespēja ir piemērota noteiktiem gadījumiem, tā kā brīvi stāvošs portāls aizņem telpas platību un izveidot nišu sienā var būt sarežģīti un ļoti dārgi.

Neatkarīgi no izvēlētā varianta, elektrisko kamīnu vienmēr ir iespējams saprātīgi iekļaut telpas interjerā un iekārtot to atbilstošā stilā.

Elektrības ugunsgrēku veidi

Jebkāda veida elektriskie kamīni var būt šādi. Atkarībā no izmēra ir mazas, vidējas un lielas vienības. jo mazāka telpa, jo mazāka ierīce.

Atkarībā no no galvenajām funkcijām izšķir šādus iebūvējamo elektrisko kamīnu modeļus

 • Kasete (bez sildīšanas funkcijas, tikai vizuālais efekts).
 • Apkure.
 • Kombinācija (sildīšanas efekts + liesmas imitācija).

Kombinēts iebūvēta elektriskā kamīna variants

Atkarībā no ierīces tipa, tā var patērēt aptuveni 200 W/h tikai ar vizuālo efektu un aptuveni 2 kW/h ar sildīšanas funkciju.

Liesmas attēli var veikt arī divos veidos:

 • Multivides (izmantojot LED ekrānu).
 • Tvaiks (izgaismots ar tvaiku, kas uzvedas līdzīgi liesmai).

Elektriskais kamīns ar tvaiku

Tvaika elektriskie kamīni izskatās reālistiskāk, bet multimediju kamīniem var būt papildu funkcijas, piemēram, skaņa.

Ar multivides

atkarībā no to izmērs un cena ir iebūvējamas atklātas un slēgtas elektriskās krāsnis. Var aizklāt ar režģi vai termo stiklu, kas ierīces darbības laikā gandrīz nekad netiek uzkarsēts.

Kā kontrolēt modeļi ar manuālo, tālvadības pulti vai automātisko vadību. Dažiem modeļiem ir taimeris un dažādi laika režīmi.

Papildu funkcijas

Papildus dekoratīvajām un apkures funkcijām elektriskajiem kamīniem var būt arī papildu, ļoti pievilcīgas funkcijas:

 1. Ierīce var ražot audio imitācija baļķu dedzināšana vai jebkura cita mūzika, ko izvēlas šīs brīnumainās ierīces īpašnieki.
 2. Daži modeļi var radīt dūmus imitējošs tvaiks, Tomēr šis tvaiks ir pilnīgi drošs un neatstāj atliekas. Jūs varat pievienot tvaikam aromātu, izvēloties atbilstošus šķidrumus.
 3. Kamīniem ar iebūvētu apsildi dažreiz ventilators lai vienmērīgi sadalītu siltumu telpā.
 4. Daži no modernākajiem modeļiem var lepoties ar to, ka tiem ir temperatūras kontrole un spilgtumu. Vasarā ir ļoti ērti apbrīnot spožās liesmas. Un ziemā sildīties pie mākslīgās uguns pieklusinātās krāsās.

Elektriskais kamīns ar regulējamu spilgtumu

Tie var būt aprīkoti arī ar mitrināšanas, gaisa attīrīšanas un jonizācijas funkcijām.

Protams, šādu ierīču cena ievērojami pieaug, tāpēc jums vajadzētu apsvērt ierīces ar šādu papildu funkciju kopumu iegādes rentabilitāti.

Elektriskā kamīna projektēšana

Iebūvēto elektrisko kamīnu var arī dažādi dekorēt. Ja kamīns ir iebūvējams sienā, nišas izmēram jābūt precīzi saskaņotam ar ierīces izmēru, lai nerastos spraugas, kas varētu sabojāt kopējo ainu.

Ja ierīci plānojat uzstādīt portālā, varat iegādāties saliekamo ierīci vietējā tirdzniecības vietā. Konsultanti iepirkšanās centros konsultēs, kurš ierīces modelis ir piemērots konkrētam saliekamajam portālam. tā sniegs jums iespēju vizualizēt galīgo rezultātu.

Jūsu kamīna portāls, kas gatavs ekrānam

Ja nišu izveidojat pats, varat īstenot visas savas drosmīgās idejas un izveidot unikālu vienības dizainu. Kamīna niša parasti tiek izgatavota no šādiem materiāliem:

 • ģipškartona plāksnes;
 • koks;
 • metāla;
 • akmens;
 • keramikas;
 • plastmasa.

Visizplatītākais dizaina variants ir drywall, jūs varat izveidot unikālu kompozīciju ar šo lēto materiālu. Bet īpaša karstumizturīga plastmasa arī oriģināli rotās konstrukciju.

Iebūvēta elektriskā kamīna uzstādīšana

Vislabākais, kas ir saistīts ar elektriskā kamīna lietošanu, ir tas, ka vienkārša uzstādīšana. Viss, kas jums jādara, ir jāizveido padziļinājums, lai to varētu izvietot, un jāpārliecinās, ka ierīci var pieslēgt elektrotīklam.

Iebūvēta elektriskā kamīna uzstādīšana

Tomēr neaizmirstiet par drošību: pirms šīs ierīces lietošanas vienmēr jāpārbauda elektroinstalācijas stāvoklis.

Neaizmirstiet ierāmēt ierīci materiāli, tiem jābūt nedegošiem un karstumizturīgiem.

Iebūvēts elektriskais kamīns ir lielisks dekoratīvs un funkcionāls risinājums modernām mājām. Ievērojot elementārus drošības noteikumus, jūs varat baudīt iespēju vērot gandrīz dzīvu uguni un pavadīt mājīgus vakarus kopā ar ģimeni.

Novērtējiet šo rakstu
( Vēl nav vērtējumu )
Pievienot komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: