Gāzes ūdenssildītāja izmantošanas priekšrocības

Karstā ūdens iegūšanas problēma ir aktuāla privātā sektora iedzīvotājiem. Diezgan bieži māju īpašnieki izmanto gāzes ūdens sildītājus. Lai gan šāda veida sildītāji ir dārgāki, to ekspluatācijas laikā tie ātrāk atmaksājas: gāze ir daudzkārt lētāka par elektrību.

Dizains un funkcionalitāte

Apkure notiek diezgan liela tvertne, Kas ir visas struktūras galvenā daļa. Tās izmērs ir no 50 līdz 300 litriem. sildīšana tiek veikta ar siltummainis, Sadegšanas gāzes no produkta tiek izvadītas pa dūmvadu. Ir arī īpaši sensori, kuru pienākumos ietilpst dažādu parametru, siltumizolācijas elementu, aizdedzes sistēmas, aukstā ūdens padeves un sildītā ūdens izplūdes sprauslu kontrole.

Ar atvērtu sadegšanas kameru

Ar slēgtu sadegšanas kameru

Katlu, kas izmanto piespiedu vilkmi, eksperti uzskata par ekonomiskāku variantu izvietošanai jūsu mājās: tā slēgtajai kamerai ir speciāla sistēma, lai novērstu sadegšanas produktus ar jaudīgs sūknis. Šim tipam nav nepieciešama atsevišķa ventilācijas sistēma, jo tie neizmanto gaisu no telpas ilgstošai degšanai – šis fakts kļūst izšķirošs, ja tos izvēlas privātmāju īpašnieki.

Piezo aizdedze

Ar elektrisko aizdedzi

Daži māju īpašnieki mēdz iegādāties jaunākā modeļa gāzes katlu ar jaunāko sistēmu automātiska iedarbināšana, kas darbojas neatkarīgi – jums tikai jāatver krāns. Līdzīgi modeļi ir daudz ērtāk ekspluatācijā un ļoti ekonomiski izmantot zilo degvielu, un pjezo elements var darboties ar elektrību vai baterijas tipa Mars.

Grīdas gāzes ūdens sildītājs

Izvietošana uz sienas

Tādējādi parasti tiek iegūts kompaktāks ūdens sildītājs, ko var uzstādīt vannas istabā virs izlietnes vai tualetes, ļauj lietotājiem ietaupīt vietu un labāk to izmantot. Šie ūdens sildītāji ir paredzēti maziem tilpumiem, tāpēc tos var uzstādīt jebkura izmēra pilsētas dzīvoklī – produkts nodrošinās jums karstu ūdeni, neaizņemot daudz vietas.

Uzglabāšanas ūdens sildītāja pieslēguma shēma

Elektroinstalācijas shēma gāzes glabāšanas balonam

Šeit ir sniegti pamatieteikumi produkta savienošanai ar visiem pakalpojumiem, kas ir stingri jāievēro.

  1. Katlu uzstāda tā, lai starp izstrādājumu un sienu būtu atstarpe, kas ļauj veikt visu sastāvdaļu pārbaudi un apkopi.
  2. Savienošanai tiek izmantota vismaz ¾” caurule, un ir svarīga iezīme: karstā ūdens izplūdes caurule ir savienota pa kreisi, bet aukstā ūdens ieplūdes caurule – pa labi.
  3. Lai izvairītos no ūdens sildītāja pārkaršanas, ir jāizmanto drošības vārsts.
  4. Pirms ierīces pieslēgšanas ūdens padevei ieslēdziet ūdeni un pārbaudiet ūdens kvalitāti, vai tajā nav piemaisījumu. Vai, vēl labāk, uzstādiet to uz padeves caurules īpašs filtrs, kas aizsargā dārgas iekārtas.
  5. Tikai nedaudzi lietotāji zina, ka spiediens nedrīkst pārsniegt astoņus bārus, citādi ir nepieciešams spiediena reduktors.
  6. Tas ir normāli, ka no ūdens vārsta pil ūdens, bet, lai tas nenokļūtu uz katla, jāuzstāda sietiņš.
  7. Ja ziemā pastāvīgi nedzīvojat savā brīvdienu mājā, katru reizi, kad atstājat māju, iztukšojiet katlu, citādi ierīce kļūs nederīga.

Kā redzat, uzstādot gāzes ūdens sildītāju, ir daudz nianšu, bet, ja jūs darīsiet visu, kas ir nepieciešams, – produkts darbosies pareizi ilgu laiku.

drošības vārsts

Daudzi lietotāji bieži vien šaubās par iekārtas lietošanas drošību ar atklātu liesmu, taču ražotāji apliecina, ka ir veikuši visus nepieciešamos drošības pasākumus. Šajās sistēmās ietilpst:

  • vilkmes sensors, ko iedarbina jebkurš skursteņa darbības traucējums – tas nekavējoties pārtrauc gāzes padevi;
  • hidrauliskais vārsts – Tas uzreiz reaģē uz ūdens trūkumu, gāzes padeve tiek nekavējoties bloķēta, lai nepārkarsētu iekārtu;
  • liesmas kontrolieris – tas ir parasts termopārs, dažreiz tas ir papildināts ar jonizētu korektoru, ja liesma kādu iemeslu dēļ nodziest, tas pārtrauc gāzes padevi, tādējādi novēršot nevēlamu noplūdi.

Izplūdes pārsegs, kas ir pieejams jebkuram šīs klases izstrādājumam, novērš sadegšanas produktu atpakaļplūsmas iespēju telpā, kurā ir uzstādīts katls. Tāpēc lietotājs nevar uztraukties – visas kaitīgās vielas tiek droši noņemtas, un lauku mājas iedzīvotāji nav apdraudēti no rīta galvassāpes, jo izmanto gāzes ūdens sildītāju.

Novērtējiet šo rakstu
( Vēl nav vērtējumu )
Pievienot komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: