Glezniecības sildītājs – silts interjera apdare

Tirgū ir daudz apkures sistēmu, kurās izmanto dažādas siltuma pārneses metodes. Infrasarkano staru ierīces ir ļoti pieprasītas. Viens no šo sildītāju paveidiem ir attēlu sildītājs. Paskatīsimies, kas tas ir, un vai ir vērts iegādāties šādu ierīci.

Kas tas ir

Filmas mehānisms ir attēla formā un darbojas, pamatojoties uz infrasarkano starojumu. Audekls atgādina parastu audumu, kura vidējais biezums ir aptuveni 3 mm (maksimālais biezums 8 mm). Starojumu rada Oglekļa pavedieni, zem ekoplēves. Ierīce darbojas ar elektrību un silda tuvumā esošos objektus, nevis gaisu.

Mazākais izmērs ir 90×60 cm. Biežāk sastopamā versija ir 120×60.

Attēlu daudzveidība

Visbiežāk ražotāji piedāvā sienas sildītājus nelielu paneļu veidā ar divām koka līstēm katrā pusē, kur uz auduma pamatnes ir uzklāti regulāri apdrukas. Tomēr ir arī dārgāki modeļi pilnvērtīgu gleznu veidā ar sudraba daļiņām uz auduma cietā dekoratīvā rāmī, kas ārēji neatšķiras no īstajiem.

Galvenās priekšrocības

Infrasarkano sildītāju galvenā priekšrocība salīdzinājumā ar eļļas radiatoriem, elektriskajiem ventilatoriem vai konvektoriem ir tā, ka tie ietaupa 40-60% elektroenerģijas. Lai gan pēc visām savām īpašībām tie ir pilnvērtīgi siltuma avoti.

 1. Tos var novietot jebkurā vietā pie sienas tuvu kontaktligzdai vai arī viegli sarullēt un paslēpt, tādējādi ietaupot vietu un vienkārši uzstādot. Tie sver ne vairāk kā 1 kg, un to izmērs var būt no 90*60 cm līdz 200*60 cm, bet biezums 1-3 mm.
 2. Šāda veida elektriskā ierīce var sakarst 5 reizes ātrāk nekā vienkārša elektriskā ierīce, jo oglekļa vadītspēja ir daudz augstāka nekā metālam.
 3. Augsta efektivitāte – vairāk nekā 90 %.
 4. Šie folijas sildītāji ir videi draudzīgi, jo tie nesadedzina skābekli un neizžāvē gaisu.
 5. Sienas izstrādājumiem piemīt arī labvēlīgas terapeitiskas īpašības – infrasarkanie viļņi ar garumu 7-20 mikroni silda 2-3 cm cilvēka ķermeņa slāni, tādējādi pozitīvi ietekmējot veselību.
 6. Tie nepārkarst, tāpēc tos var turēt ieslēgtus gandrīz pastāvīgi.
 7. Klusas un ugunsdrošas, tās var strādāt telpās ar augstu mitruma līmeni.
 8. Drošs bērniem – nav jābaidās no apdegumiem, jo ierīce atdziest uzreiz, kad roka pieskaras virsmai.
 9. Uzticams un ilgmūžīgs. Nebojājas, ja ir sprieguma svārstības.
 10. To darbība ir klusa kā čuksts.
 11. Augsta kvalitāte un ļoti pieņemama cena (no 1000 Euro. un augstāka).

Labs siltums sasilda telpu

Trūkumi

Galvenais glezniecības sildītāja trūkums ir tā mazā jauda. Nav noslēpums, ka 10 kvadrātmetru lielas telpas apkure var būt izaicinājums. palīdzēs 1kW sildītājs. Telpu sildītāji ir piemēroti mazām telpām. Nesagaidiet, ka neliela glezna nodrošinās komfortablu temperatūru zālē vai guļamistabā.

Nav iespējams paaugstināt termometru par 7-10 grādiem krāsošanas sildītājam. Principā var novietot audeklu tā, lai starojums sasildītu sēdvietu zonu. Bet uz gultas efektīvāka ir apsildāma loksne vai sega. Ja mēģināt ātri apsildīt telpu ar sildierīci, ar to ir jāapsedz visas sienas, un nav zināms, vai jums ir pietiekami daudz elektrības rozetes.

Filmu sildītāji uz sienas

Kā izdarīt pareizo izvēli

Nav īsta jēga izmantot apkures bildes, lai tās pašas apsildītu. Bet ir iespējams padarīt telpas temperatūru ērtāku. Tos var izmantot arī jaukos vakaros, kad vasarnīcā ir apmācies laiks, vai mājās ārpus sezonas, kad apkure nav ieslēgta. Daži cilvēki izmanto sienas sienu sildierīces Ceļošanai pa pilsētām un valstīm.

Viens infrasarkanais audekls ar jaudu 0,5 kW ir paredzēts 10 kvadrātkilometriem. m. Lai iegūtu lielāku platību, jums būs nepieciešams vairāk attēlu.

Pērkot šādu ierīci, ir vērts pievērst uzmanību materiālam, no kura izgatavotas augšējās un apakšējās līstes. Pateicoties tiem, glezna ir brīvi piestiprināta pie sienas un nodrošina ugunsdrošību.  Labākā vieta šādai plāksnei ir dabīgā koksne, kas nav pārklāta ar krāsu ķimikālijām. nav ieteicama arī līmēta laminēta koksne. izdalīsies toksiskas smakas.

sildītājs

Labs risinājums krāsošanas sildītājam būtu ierīces ar termostatu. Šādā veidā varat izvēlēties temperatūras līmeni un neriskēt ar pārkaršanu. Turklāt sprieguma krituma gadījumā termostats arī palīdz sienas sildītājam pašam izslēgties.

Šodien mazumtirdzniecības vietās tiek pārdoti dažādu ražotāju sildītāji ar apkures attēlu. Pārdotākie produkti ir Velvet Season, TRIO, Dobroe warm u.c. Standarta apkures audekla izmaksas ir aptuveni 1000 Euro.

Izvēloties sienas sildītāju attēla formā, jums noteikti jāpievērš uzmanība šādiem aspektiem Ierīcei ir elektrodrošības sertifikāts.Tā kā mūsdienās ir daudz negodprātīgu māju ražošanas nozaru, kas piedāvā lētu un zemas kvalitātes produktus.

Kā to novietot

Laba vieta, kur novietot sildvirsmu, ir pie sienas aiz krēsla vai blakus rakstāmgaldam. Bieži vien ilgi strādājošs cilvēks sēž pie rakstāmgalda, aizmirstot par aukstumu, bet jūtas neērti. Šajā gadījumā attēls, kas sūta siltumu, izmantojot infrasarkanos starus, palīdzēs. Jūs varat pakārt audeklu uz balkona. Protams, ierīce nepaaugstinās temperatūru, taču tā var uzturēt siltumu.

Sildītāja izmantošana

Lasiet arī: plēves sildītāji – mūsdienīgs apkures risinājums.

Lai panāktu maksimālu efektu, ražotāji iesaka tos piestiprināt pie loga lai novērstu auksta gaisa iekļūšanu telpā no ārpuses.

Tehniskie rādītāji:

 • Jauda – 350-500 W.
 • Virsmas temperatūra – maksimāli 60-75ºC.
 • 220 V spriegums.
 • Darba mūžs – vidēji 50 000 stundas.
 • Svars līdz 1 kg.

Vai šie sildītāji ir bīstami?

Aplūkojot lietotāju atsauksmes par apkures krāsām, varat redzēt informāciju par ierīcēm, kas aizdegās. Lai izvairītos no šāda incidenta, ir vērts atturēties no Ķīnas produktu iegādes. Lēti produkti bez sertifikāta negarantē kvalitatīvu darbību. Jums jāievēro arī vienkārši darbības noteikumi:

 • ir nepieciešams uzglabāt apsildāmu audeklu ar produktu, kas satīts caurulē, to ir aizliegts salocīt kabatlakatiņa formā;
 • Nekad neguliet uz auduma gabala vai pārklājiet to ar kaut ko virsū;
 • Neieslēdziet sildītāju, ja tas netiek lietots;
 • Ir bīstami žāvēt drēbes ar folijas drānām un novietot tās skapī;
 • Plakanos sildītājus nevajadzētu ilgstoši atstāt telpās ar augstu mitruma līmeni.
Novērtējiet šo rakstu
( Vēl nav vērtējumu )
Pievienot komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: