Gaisa mazgātāja izvēle

Daudziem no mums ir nopietnas bažas par gaisa kvalitāti. Mūsu plaušas uzsūc izplūdes gāzes, putekļu un kažokādu daļiņas un citas nevajadzīgas vielas, kā arī barības vielas un skābekli. Lielisks risinājums būtu universāla ierīce – gaisa mazgātājs jūsu mājai. Šādu iekārtu izmantošana ievērojami uzlabos atmosfēru jūsu mājās, padarot to komfortablu un veselīgu; – Iekštelpu gaisa attīrītājs ar fotokatalītisko gaisa filtru; – Iekštelpu gaisa attīrītājs ar fotokatalītisko gaisa filtru. Tas viss, protams, ir iespējams, ja zināt, kā izvēlēties pareizo modeli.

Kas tas ir

Mēs iesakām tiem, kas nesaprot, ka šāda iekārta dzīvoklim ir nepieciešama: pat visiem parametriem atbilstoša ventilācijas sistēma nespēj kvalitatīvi attīrīt gaisu. Iekštelpu atmosfērā ir pietiekami daudz piesārņotāju un piesārņotāju, lai apdraudētu imūnsistēmu pat tiem, kam ir veselīgs dzīvesveids. Īpaši noderīgs mājās, kurās ir vecāka gadagājuma cilvēki vai bērni, kā arī cilvēkiem ar alerģijām.

Izlietnes darbība

Gaisa mazgātāja darbības princips

Neraugoties uz bažām, ierīce ir diezgan ekonomiska enerģijas patēriņa ziņā un neizraisa kondensāciju dzīvoklī. Un visas vienkāršās rūpes ir savlaicīgi notīrīt trauku.

Šo ierīci nedrīkst jaukt ar gaisa mitrinātāju – tās ir divas dažādas ierīces, lai gan spēj veikt vienu un to pašu darbu. Mitrinātājs tikai piesātina gaisu jūsu mājās, savukārt mazgātājs papildus attīra telpas gaisa masas.

Kā izvēlēties optimālo modeli

Iegādājoties ierīci, ir jāpievērš uzmanība faktiskajiem parametriem:

 • Tīrāmās platības lielumu nosaka pēc ierīces aptvertās platības;
 • Ar kādu tehnoloģiju tas darbojas;
 • Cik efektīva ir ierīce;
 • Kādi ir modeļu galvenie režīmi un papildu funkcijas.

Katrs punkts ir izskaidrots sīkāk.

darba zona

Parasti pārklājamo platību ražotājs jau ir norādījis datu lapā. Vislabāk ir sākt ar telpu, kurā pavadāt visvairāk laika. Daudziem tas ir dzīvojamā istaba vai guļamistaba. Otrais variants ir pat ieteicamāks, jo labs miegs (kas sliktā atmosfērā nav iespējams) ir ļoti svarīgs, lai dienā būtu enerģija.

lielas telpas gaisa mazgātājs

Kāda tehnoloģija tiek izmantota ierīcē

Ir pat divas. Pirmajā gadījumā tas attiecas uz hidrofiltrācija. Šis termins attiecas uz sava veida ūdens aizkaru veidošanos. Patiesībā viss noslēpums slēpjas konstrukcijā: ūdens tvertnē ir ievietots īpašs konuss, kas paceļ mazos ūdens pilienus.

"Ūdens vannas tehnoloģija;

Veiktspējas parametrs

Šis svarīgais rādītājs nosaka, cik daudz gramu ūdens stundā no izlietnes uz telpu tiek pārvietots. Tas ietver arī faktisko ūdens tilpumu tvertnē – ne pārāk mazu, lai to nevajadzētu uzpildīt. Mēs varam ieteikt vidējos rādītājus, lai jums ieteiktu, kādu ierīci izvēlēties. 300 līdz 500 gramu stundā, un tilpumam jābūt atbilstošam – ne mazākam par 5-7 litriem.

Galvenie darbības režīmi

Vienkāršākajiem piedāvājumiem ir viens režīms ar maksimālo jaudu palaišanas brīdī. Labāk ir koncentrēties uz tām vienībām, kas var darboties vairākos variantos:

 • ātri;
 • ekonomiski;
 • automātiskais režīms.

Gaisa mazgāšana ar jonizāciju

Lielisks papildinājums ir spēja gaisa dezinfekcija. Jonizācijas ierīce ir aprīkota ar īpašu jonizējošu stieni, kas izgatavots no antiseptiskas vielas ar sudraba piedevu.

Tiem, kas nezināja: sudraba joni spēj iznīcināt vairāk nekā 650 baktēriju veidu.

Šajā variantā viss ir ļoti ekoloģiski un droši (tikai neaizmirstiet katru dienu nomainīt šādu stieni).

ISS sudraba jonu stienis

Patentētais ISS sudraba jonu kodols

Visbeidzot, vēl viena populāra funkcija ir smaržu dozators. Šiem modeļiem parasti ir īpašs nodalījums, kurā var ievietot vates gabaliņu, kas samērcēts ēteriskajā eļļā. Un, paturot prātā dažu ēterisko eļļu ieelpošanas priekšrocības, tā noteikti ir funkcija, kas nebūtu nevietā.

Tas arī cīnās ar pārmērīgu putekļu, mājdzīvnieku spalvu un smakām. Tādējādi šādu vienību cena būs daudzkārt augstāka.

Optimāla izvēle

Brīdinājums: vislabāk ir izvēlēties pārbaudītus zīmolus. Šīs ierīces ir izgatavotas tikai no kvalitatīviem materiāliem. Vairumā gadījumu šim nolūkam tiek izmantota īpaša ierīce pārtikas kvalitātes plastmasa (tas ir gan videi draudzīgs, gan izturīgs).

Mūsdienu ierīcēs ir arī higrometrs, kas mēra mitruma līmeni. Ja pārsniedzat iepriekš noteiktu skaitu, ierīce vienkārši izslēdzas. Varat iegādāties līdzīgu ierīci ar automātisku funkciju vai arī varat to darīt manuāli.

Izlietne ar higrometru

Boneco Air-O-Swiss W490 ar higrometru

Starp 3 labākajām izlietnēm (saskaņā ar lietotāju un ekspertu atsauksmēm) ir daži interesanti modeļi, kurus ir vērts izskaidrot sīkāk. Pareizā produkta izvēle salīdzinājumā.

Venta LW 25

Tas tiek uzskatīts par labāko modeli, kas spēj darboties telpās ar platību 20-40 kvadrātmetri (ļoti noderīgs studijas tipa dzīvokļos). Ērti arī tas, ka nav jāmaina filtri, kas samazina materiālu izmaksas. Ierīces tilpums 210 kubikmetri.m/h ar tvertnes tilpumu 7 litri.

Iekārtas unikalitāte ir tā, ka, neraugoties uz tās kompaktumu, gaisa mazgāšanas plates cilindra kopējā platība ir 1,4 kvadrātmetri. Gaisa mazgātājs tiek piegādāts arī ar flakonu ar aizsargplēvi Īpaša higiēnas piedeva VENTA filtrs palīdz vēl vairāk uzlabot telpas smaržu un higiēnu.

Panasonic F-VXH50

Trūkumi ir ļoti spilgts LED apgaismojums, kas var traucēt naktī.

Boneco W2055DR

Boneco zīmols ir ļoti lietotājam draudzīga ierīce, Zems enerģijas patēriņš (no 20 W). Arī šis variants nav izņēmums. Ierīce arī izslēdzas, kad tiek sasniegts maksimālais mitrums. Iebūvētajam jonizējošajam sudraba stienim ir dezinficējoša iedarbība, un tam ir smaržas funkcija.

Tehniskās īpašības ietver spēju mijiedarboties ar platību līdz 50 kvadrātmetriem, vienlaikus saglabājot klusu darbību. Ar 7 litru ietilpību. Ierīce vienlaikus attīra un mitrina gaisu.

Boneco W2055DR

Ieteikumi lietošanai

Pērkot jebkuru modeli, ir vērts pievērst uzmanību šādām funkcijām

 • trokšņa kontrole;
 • papildu filtru pieejamība;
 • Konstrukcijas vienkāršība turpmākai tīrīšanai;
 • Priekšroka jādod modeļiem ar iebūvētām UV lampām un jonizatoriem (tas papildus pasargā māju no pelējuma);
 • Vislabāk ierīci novietot uz skapja (vismaz vienu metru virs grīdas);
 • To nedrīkst novietot sildītāju un atvērtu logu tuvumā.

Daudzfunkcionālā ierīce – gaisa mazgātājs – vienlaikus attīra un mitrina gaisu. Turklāt tie tiek attīrīti no kaitīgām putekļu ērcītēm, ziedputekšņiem un citiem alergēniem. Pirms iegādāties ierīci, jums vajadzētu izlasīt atsauksmes par šo vai citu modeli. Un pēc iegādes paliks tikai laiks, lai notīrītu ierīces saturu, vienkārši mainot izmantoto ūdeni, lai notīrītu.

Novērtējiet šo rakstu
( Vēl nav vērtējumu )
Pievienot komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: