Gaisa kondicioniera ar mitrināšanas funkciju īpatnības

Gaisa kondicionieris ir ierīce, kas ātri un efektīvi atdzesē gaisu mājās un birojos. Ierīču priekšrocības karstā laikā ir tik acīmredzamas, ka tikai retais aizdomājas par to, cik nozīmīga var būt negatīvā ietekme uz cilvēka ķermeni to darbības laikā. Savukārt viens no būtiskākajiem funkcionējošo kondicionieru trūkumiem ir apkārtējā gaisa susināšana. Problēmu var atrisināt, mākslīgi paaugstinot mitruma līmeni telpā, izmantojot autonomu ierīci vai iegādājoties gaisa kondicionierus ar jau iebūvētu mitrinātāju.

Kā tas darbojas

Šādas ierīces darbības princips nedaudz atšķiras no parastā gaisa kondicioniera darbības principa. Ierīces standarta versija savāc mitrumu no gaisa īpašos konteineros un pēc tam ar drenāžas sistēmas palīdzību izvada to uz ārpusi. Vidējais ūdens zudums šajā gadījumā ir 10-12 litri dienā. Iedomājieties, cik ļoti gaiss ir izžuvis!

Ja esat izvēlējies gaisa kondicionieri ar mitrināšanas funkciju, ūdens kondensāta veidā nonāks no ārpuses caur āra bloku un mitrinās telpu, kurā ir uzstādīts gaisa kondicionieris. Mitrinātais gaiss vienmērīgi sadalīsies, neapstājoties gaisa telpas augšējos slāņos. Tas nodrošina pareiza mitruma līmeņa uzturēšanu bez nepieciešamības pastāvīgi papildināt mitrumu ar ūdeni, kas parastās ierīces gadījumā būtu jādara dažas reizes dienā.

Papildu funkcija, ko parasti nodrošina šādas sistēmas, ir augstas kvalitātes gaisa attīrīšana.

Gaisa kondicioniera ar mitrinātāju darbības princips

Tādējādi gaisa kondicionieru ar mitrinātāju izmantošanas priekšrocības ir šādas:

  • efektīvu gaisa kondicionēšanu;
  • automātiski normalizē mitruma līmeni telpā;
  • Ērta ekspluatācija, jo sistēmā nav nepieciešams pievienot ūdeni;
  • Gaisa attīrīšana.

Trūkumi, iespējams, ir tikai viens no šādiem cena. Piemēram, vienas no modernākajām Daikin kompānijas split-sistēmām izmaksas var būt līdz 2000 USD. Protams, šāda ierīce daudziem cilvēkiem ir pārāk dārga.

Daikin gaisa kondicionieri

Spilgtākais pārstāvis modeļu kategorijā ar mitrināšanas funkciju ir ražotāja Daikin komplekss FTXR/RXR. Split-sistēma ir aprīkota ar āra bloku, kas savāc mitrumu no āra gaisa un pārnes to uz iekštelpām, vienmērīgi sadalot to kondicionētajā telpā. Darba tilpums 25 kvadrātmetru telpā (vismaz viens kvadrātmetrs). M pilnībā mainās 2 stundu laikā, kad gaisa kondicionieris darbojas darba režīmā.

Daikin gaisa kondicionieri

Sistēmai ir daudz papildu funkciju:

  1. Ekonomiskais režīms, kas automātiski ieslēdzas, ja telpā 20 minūtes nav kustības.
  2. Ļauj pašvirzīt gaisu.
  3. Gaisa apstrāde divos posmos.
  4. efektīva mitrināšanas sistēma.

Secinājums

Tādējādi mēs varam secināt, ka sistēmas ar vienlaicīgu gaisa kondicionēšanu un mitrināšanu iegāde noteikti ir visērtākais un praktiskākais risinājums, jo īpaši tāpēc, ka šādas ierīces parasti ir aprīkotas ar daudzām papildu noderīgām iespējām. Tomēr ne visi to var atļauties, ņemot vērā finansiālo aspektu, šajā gadījumā ir saprātīgi iegādāties atsevišķs mitrinātājs.

Jebkurā gadījumā neignorējiet ārkārtīgi sausu gaisu telpās, kurās dzīvojat un strādājat, normāla mitruma trūkums negatīvi ietekmē ādas un matu stāvokli, ietekmējot veselību un veiktspēju. Iegādājieties kvalitatīvu aprīkojumu, un jūsu ķermenis to novērtēs!

Novērtējiet šo rakstu
( Vēl nav vērtējumu )
Pievienot komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: