Elektriskie kamīni ar dzīvas liesmas ilūziju – drošs siltums ikvienā mājoklī

Elektriskie kamīni ar “dzīvās uguns” efektu ir lielisks interjera papildinājums. Plaukstošās koksnes skaņa ir relaksējoša un neaprakstāma. Oriģināls dekoratīvs elements, kas papildina un atdzīvina mājas vai biroja interjeru. Diemžēl ierobežotā telpa bieži neļauj uzstādīt malkas krāsni. Drošības apsvērumu dēļ ne vienmēr ir atļauts kurināt atklātu uguni. Dzīvokļos nav iespējams ierīkot skursteņu sistēmu. Elektriskā uguns ar dzīvās liesmas efektu ir glābiņš. Kas tas ir, kā to izvēlēties un instalēt??

Mājā ir mājīgs un relaksējošs kamīns

Īstā uguns elektriskā kamīnā ir malkas kamīna replika. Ierīcei ir ūdens tvertne un tvaika (aukstā) izsmidzinātājs, kas izsmidzina sīkus ūdens pilienus virs imitētās malkas. Halogēna spuldžu gaisma krīt uz daļiņām, radot kūpošas koksnes, kvēlojoša pavarda un augšup plūstošu dūmu attēlu. Ir svarīgi, lai aizmugurējais apgaismojums Pietiekami spilgti.

Brīvi stāvošs kamīns

Pie sienas vai pie sienas

Šīs plītis tiek uzstādītas pie sienas. To izskats atgādina slaidu televizoru. Tie ir dekoratīvi elementi un tiem ir sildīšanas funkcija. zināmā mērā var izmantot kā papildu apgaismojuma avotu. Pie sienas uzstādāmie elektriskie kamīni irmazi izmēri. Tāpēc netiek saražots pietiekami daudz siltuma, lai nodrošinātu pareizu apkuri. dažkārt tikai dekoratīviem nolūkiem, bez sildīšanas funkcijas. Piemērots cilvēkiem, kas meklē interesantus interjera dizaina risinājumus.

Sienas kamīns

Iebūvēts

Iebūvētie elektriskie kamīni tiek uzstādīti iepriekš sagatavotā kamīna portālā. Tā izvietojums padara to līdzīgu īstam kamīnam. Šo kamīnu ražošanā tiek izmantoti dažādi materiāli. Piemērots koks, keramika vai akmens. Tos var izmantot arī kā dekoratīvus elementus un tie ir lieliski piemēroti apkurei.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka portālceltņi ir biezāki par 30 cm, tāpēc tos ir grūti uzstādīt mazās telpās.

Lai šim dekoratīvajam elementam piešķirtu oriģinalitāti un unikalitāti, jūs varat izveidot rāmi ar savām rokām, ņemot vērā savas vēlmes un interjera īpatnības. Taču neaizmirstiet par ventilāciju. Rāmja izvēle ir atkarīga no telpas dizaina. Šīs sistēmas variants ir divpusējs kamīns. Paredzēts uzstādīšanai blakus esošo telpu starpsienās. Tāpēc katrā no tiem varat baudīt skatu uz kamīnu. Iebūvēts elektriskais kamīns palīdz ietaupīt vietu. Atšķirībā no grīdā montējamām iekārtām tām nav nepieciešams atvēlēt īpašu telpu.

Iebūvēts elektriskais kamīns

Svarīgi punkti, izvēloties modeli

Elektriskā kamīna sistēma ar imitētas dzīvās liesmas efektu un oriģinālu liesmas rakstu ir divu sistēmu kombinācija: imitētas dzīvās liesmas un sildošās liesmas.

Vislabāk ir izvēlēties versiju ar neatkarīgām sistēmām. Var izmantot visu gadu neatkarīgi no ārējās temperatūras.

Pirmais solis ir saprast, kādi parametri jābūt pie jūsu kamīna:

  1. Izmērs. Atkarībā no telpas lieluma, kurā tā tiks uzstādīta.
  2. Mēbeles. Pielāgots interjera stilam.
  3. Sildītāja jauda atkarībā no telpas lieluma.
  4. Funkcionālās iespējas.
  5. nepieciešamo enerģijas daudzumu.
  6. Cenu ziņā ir ļoti plašas atšķirības. Ir gan vienkārši pamata modeļi, kas ir vislētākie, gan arī stilīgi risinājumi ar māksliniecisku vērtību.

Atcerieties, ka laba ierīce nav vērta mazāko cenu. Pirmkārt, tas neveic labu sildīšanas darbu. Otrkārt, vizuālais iespaids būs daudz sliktāks. Arī lētākas ierīces parasti patērē daudz vairāk enerģijas. Dažkārt tas var pat neatbilst ugunsdrošības noteikumiem.

Kamīna kurtuves un kamīna portāla uzstādīšana

Brīvi stāvoši kamīni var būt bez problēmām. Pie sienas montējamo modeļu uzstādīšana ir nedaudz sarežģītāka – piestiprinot tos pie sienas, jāņem vērā to svars. Smagām pie sienas stiprināmām iekārtām ir nepieciešami vismaz četri punkti, lai iekārtu piestiprinātu pie sienas.

Jūs varat iegādāties saliekamu kamīna plaukta modeli veikalā vai arī varat izveidot savu dizainu. Lai to izdarītu, varat sekot tālāk sniegtajiem ieteikumiem:

  1. Iegūstiet kamīnu, kas atdarina kamīnu, un izprotiet visas elektriskās ierīces nianses.
  2. Pēc tam mēs turpinām materiālu izvēli un dizainu, ņemot vērā visas ierīces īpašības.
  3. Aprēķināt optimālo portāla biezumu atbilstoši kamīna izmēram. Lai panāktu harmonisku izskatu, ir svarīgi ievērot pamatprasības attiecībā uz apkures ierīces un telpas izmēra attiecību. Aptuveni puse no sildītāja platuma un aptuveni divas trešdaļas no telpas augstuma.
  4. Iepriekš padomājiet par griestu formu un dizainu.
  5. Atrašanās vietas izvēle. Pie sienas – piemērots lielām telpām. Stūra – mazām telpām.

Tiek izveidots portāls, lai izceltu kamīnu un pievērstu tam uzmanību. Apšuvums nedrīkst aizsegt vai aizklāt kamīnu.

Elektriskā kamīna projektēšana

Elektriskā kamīna shēma

Secinājums

Elektriskie kamīni ar reālistisku uguni piešķirs jūsu mājai elegantu izskatu. Īpašu šarmu piešķir liesmu spēlēšana un baļķu plaisāšana. Sildīšanas elements var uzturēt telpu siltu aukstos vakaros. Vēlamo vizuālo izskatu var panākt, izvēloties oriģinālais ierāmējums uz iekštelpām. Papildus saliekamajiem risinājumiem ir iespējams izgatavot arī savu oderējumu. Kompetentā meistarība ļauj izbaudīt kamīna skaistumu, kas pēc iespējas pietuvināts īstai liesmai.

Novērtējiet šo rakstu
( Vēl nav vērtējumu )
Pievienot komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: