Elektriskā kamīna izvēle dzīvoklim

Dzīvojamā ugunsgrēka izcelšana daudzdzīvokļu ēkā ir riskanta un bieži vien neiespējama. Tomēr tiem, kas nekad neatsakās no sapņa par siltumu pie kamīna garajos ziemas vakaros, ir pieejami elektriskie kamīni. Šāda veida ierīces ne tikai pilda daudzas malkas kurtuves funkcijas, bet tām ir arī vairākas priekšrocības.

Elektrisko kamīnu veidi

Elektriskie kamīni dzīvokļiem jau daudzus gadus ir diezgan populāri. Ir vairāki veidi, tāpēc pirms ierīces iegādes jums jāizlemj, kurš veids jums ir vispiemērotākais.

Pirmais veids ir elektriskā plīts, Dūmvadu sildītājs patiesībā ir parasts sildītājs, un to var veidot jebkurā stilā. Ierīces priekšrocība ir tā, ka tā ir ļoti kompakta un to var viegli pārvietot uz citu vietu vai pat pārvietot uz citu māju.

Sienas krāsns ar akmens apdari

Ja kamīns prasa papildu telpas apsildi, ir vērts apsvērt par jaudu elektriskais sildītājs. Lielākās daļas pie sienas montējamo ierīču paredzamā jauda ir 2 kW, kas ir pietiekama līdz 20 metru lielai telpai. Ja platība ir lielāka, labāk izvēlēties lielāku elektrisko sildītāju.

Svarīgi ir arī spēt regulēt gaisa temperatūru, liesmas spilgtumu.

Pirms iegādājaties elektrisko kamīnu, ir vērts izlemt par izmēriem un izvēlēties tam vietu.

Vislabāk to izdarīt, kad veicat remontu, jo plīts būs nepieciešama papildu kontaktligzda. Tomēr nevēlaties iegādāties kaut ko pārāk lielu mazai telpai, jo tas var izskatīties nevietā.

Elektriskā kamīna dizains un interjera stili

Ja jau esat nolēmis iegādāties kamīnu, nākamais solis ir izvēlēties, kurš portāls ir piemērots jūsu viesistabai.

  1. Ja istabai ir klasisks stils, jāizvēlas arī atbilstošs kamīns. Portālam jābūt dekorētam ar apmetumu vai marmoru, un vēlama ir taisnstūra forma.
  2. Baroka vai ampīra stila lietojumiem var pievienot zeltu.
  3. Angļu klasiskais stils ir vairāk piemērots kabinetam, bet tas ir piemērots arī dzīvojamā istabā. Kamīna portāls šādā telpā var būt dekorēts ar koka paneļiem.
  4. Lauku vai lauku stilu raksturo raupji, dabiski materiāli. Labākais apšuvuma variants ir dabīgais akmens, taču mūsdienās tiek pārdoti arī diezgan labi un mākslīgi varianti. Ja veidojat savu portālu, labāk izvēlēties mākslīgo, jo ar to ir vieglāk strādāt.
  5. Ja interjers ir plānots bēniņu stilā, tad labākais risinājums, lai rotā portālu, protams, ķieģeļu. Ķieģeļiem jābūt dabiskākiem un neapstrādātiem.
  6. Ja jūsu izvēle ir etniskā stilā, apsveriet visu veidu keramikas flīzes (piemēram, patchwork stila), flīzes.
  Novērtējiet šo rakstu
  ( Vēl nav vērtējumu )
  Pievienot komentārus

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: