Dīzeļdegvielas sildītājs ir agregāta sildītājs, kas izmanto šķidro eļļu, lai apsildītu dažāda veida dzīvojamās un āra telpas. Apsveriet, kur to izmanto un kam tā ir noderīga.
Pastāvīgās un mobilās vienības
Dīzeļdegvielas vienības iedala:
- stacionārie (katli, kamīni);
- mobilie (tie ir karstuma pistoles un sildītāji).
Pašlaik vispopulārākie joprojām ir portatīvie kurināmā sildītāji.
Dīzeļdegvielas sildītājs tehniski atšķiras no ventilatora. Atšķirības galvenokārt ir jaudā un jaudā. Pirmās bieži izmanto lielās (galvenokārt nedzīvojamās) telpās, bet otrās – dzīvokļos un mājās.
dīzeļdegvielas sildītājus var izmantot telpās ar dabīgo vai piespiedu ventilācijas sistēmu, kā arī āra telpās.
Īpaši lieli pārvietojamie sildītāji dažādu ražošanas, rūpniecības, noliktavu vai mājsaimniecības telpu apsildīšanai. Būvlaukumos bieži izmanto dīzeļsildītājus, taču tos var izmantot arī dzīvojamās telpās.
Lasiet arī: sildītājs uz dīzeļdegvielas – ērts un efektīvs veids, kā apsildīties.
Dīzeļsildītāja iegāde, protams, ir saistīta ar prasmīgu un profesionālu pieeju tā izvēlei, pamatojoties uz prasībām un lietošanas nosacījumiem. Šādām ierīcēm nepieciešama periodiska apkope un dažkārt pat remonts. Tāpēc vislabāk ir izvēlēties profesionālu uzņēmumu, kas sniegs kvalitātes garantiju un visus citus speciālistu pakalpojumus.
Dažas no populārākajām vienībām ir Infrasarkanie sildītāji iekārtas, ko izmanto īpaši lielās telpās, kur nav iespējams uzstādīt centrālapkures sistēmu. Tos izmanto arī gadījumos, kad darba vietā vai uz lauka ir nepieciešama lokāla apkure.
Siltuma enerģija no ierīces tiek pārraidīta uz visiem priekšmetiem un cilvēkiem, kas atrodas sildītāja priekšā un ir vērsti pret tiem.
Aptuveni 92 % izstarotā siltuma tiek izmantoti, lai uzsildītu materiālus, kas atrodas sildītāja priekšā, un tikai 8 % tiek izmantoti gaisa sildīšanai. Tas samazina degvielas patēriņu, un tas ir labi.
Daudzi mūsdienu kurināmā sildītāji ir aprīkoti ar displejs, ir pieejama visa informācija par režīmiem un darbības procesu. Viegla sistēmas pārvietošana uz riteņiem.
Infrasarkanā kurināmā sildītājus ieteicams izmantot vietās, kur trūkst elektrības vai tā ir ierobežoti pieejama, vai vietās ar sliktu izolāciju.
5 labākie ražotāji
Pašlaik tirgū ir pieejams liels skaits dažādu zīmolu sildītāju. Pamatojoties uz veiktajiem testiem, ņemot vērā daudzas īpašības un patērētāju atsauksmes, ir noteikti 5 galvenie ražotāji, kas ieņem galveno nišu šajā segmentā:
- KERONA.
- Hintek.
- BALLU .
- Master.
- BIEMMEDUE.
Konkrēta ražotāja izvēle ir atkarīga ne tikai no piedāvātajiem ierīces tehniskajiem parametriem, bet arī no pircēja finansiālajām iespējām. Pārdošanas saraksta līderi apvieno lielisku cenas un veiktspējas attiecību.
Kā izvēlēties pareizo modeli
Vispirms ir jānosaka, kādu apkures ierīci vēlaties iegādāties (ar netiešu vai tiešu apsildi).
Dīzeļdegvielas sildītājs tiešā sildīšana ir atvērts deglis, no kura uzsildītais gaiss virzās ierīces virzienā. Šī iekārta spēj sildīt apkārtējo gaisu līdz 400 grādiem Celsija. Pirmām kārtām jāņem vērā to ekonomiskā efektivitāte. Taču tajā pašā laikā tos nevar izmantot slēgtās vai dzīvojamās telpās, kurās ir cilvēki. Tos izmanto kā sildītājus būvlaukumos, dažādu materiālu žāvēšanai vai atklātās vietās.
Dīzeļdegvielas sildītājs netiešā apkure Tiem ir slēgta kontūra tipa deglis. Degviela pēc sadegšanas tiek nosūtīta uz siltummaini, kur tā uzsilda gaisu. Un tad caur šļūteni tas iekļūs telpā. Šo ierīču izmaksas ir nedaudz augstākas nekā iepriekšējām ierīcēm, taču tās var droši izmantot telpās, kurās ir cilvēki. Tie var sildīt gaisu līdz 120 grādiem pēc Celsija Celsija.
Lasīt arī: parafīna sildītājs kā alternatīva dārgiem sildītājiem.
Ir arī netieši dīzeļsildītāji, kas darbojas pēc metāla plākšņu sildīšanas principa. Siltums no plāksnes jau tiek nodots sienām un dažādiem priekšmetiem.
Praktiski visiem dīzeļsildītājiem ir plaša siltuma jauda, tāpēc tos var izmantot lielās telpās.
Kad būs noteikts dīzeļdegvielas sildītāja tips, ir nepieciešams izklāstīt galvenos patērētājam nepieciešamos tehniskos parametrus:
- pārklājuma leņķis (nosaka, cik plaši izplatīsies karstais gaiss).
- Dīzeļdegvielas daudzums, kas patērēts 1 litrā 1 darbības stundā.
- Maksimālā apkārtējās vides sildīšanas temperatūra.
- Degvielas tvertnes tilpums (ietekmē nepārtrauktas darbības laiku).
- Ierīces izmēri un svars (jāņem vērā sildītāja uzglabāšanas un transportēšanas laikā).
- Dažādas dīzeļdegvielas sildītāju papildu funkcijas (automātiskās aizdedzes iespēja, drošības sistēma, displeja veids, tālvadības pults, iestatītās temperatūras atbalsts un regulēšana).
- Riteņi vai rokturis ērtai transportēšanai.