Ūdens sudrabināšanas ierīces funkcijas

Sudraba priekšrocības veselībai ir zināmas jau kopš seniem laikiem. Un regulāra ūdens, kas satur šo elementu, lietošana labvēlīgi ietekmēs vispārējo veselību un pat palīdzēs cīnīties ar dažām slimībām. Jums nav nepieciešams speciāli pirkt šādu produktu – mājsaimniecības ūdens asebrizāciju ir diezgan reāli iegādāties katrā mājā.

Kuģis ar ūdeni

Koncentrēto šķīdumu var izmantot, lai noslaucītu mājdzīvnieku ķepas. Tas ir ļoti svarīgi, ja mājās ir arī mazs bērns.

Iegūtā produkta iedarbība

Viss, kas jums nepieciešams, ir Četras stundas, lai ūdens no ierīces, kuru mēs aprakstām, nogalinātu visas kaitīgās baktērijas. Šo 100% rezultātu vēl vairāk pastiprina fakts, ka patogēnie mikrobi nespēj attīstīt imunitāti pret sudrabu. Tajā pašā laikā labvēlīgā mikroflora netiek ietekmēta – tas līdz nullei samazina disbakteriozes risku.

Praktiskais efekts ir šāds: ir divi elektrodi, no kuriem viens ir izgatavots no tīra sudraba (999,9 līmeņa), bet otrs – no nerūsējošā tērauda. Strādājot ar jebkuru šādu ierīci, sudraba joni aktīvi izdalās ūdenī.

Tehniskās specifikācijas liecina par dažādām koncentrācijām.

  1. 35 ug/l dzeramā ūdens šķīduma. Šādu ūdeni ir atļauts dzert, lai novērstu dažādas kuņģa un zarnu trakta slimības. Tas ir arī lieliski piemērots marinādēm. To var izmantot trauku un bērnu rotaļlietu apstrādei.
  2. 10000 µg/l koncentrēts šķīdums. To izmanto kosmētikas vajadzībām mazgāšanai, elpošanas ceļu ieelpošanai un sēklu diedzēšanai.

Populārākie sudraba jonizatora modeļi

Kādu ierīci iegādāties savam mājoklim? Apskatiet mūsu sarakstu ar populārākajām un atzītākajām sudrabināšanas ierīcēm un izdariet savu izvēli.

Nevoton

Ierīces variants ar nosaukumu “Nevoton” pilnībā atbilst visiem iepriekš minētajiem ieteikumiem. To var piestiprināt pie krūzes vai burkas un pieslēgt. Kā sudraba ūdens “Nevoton” palīdzēs Limfocītu līmeņa paaugstināšana organismā. Regulāra šķidruma lietošana no ierīces palīdzēs daudziem iekšējiem orgāniem – no smadzenēm, dziedzeriem, aknām, nierēm un skeleta kauliem. To var piemērot gan pieaugušajiem, gan bērniem.

Serebrin

George

Ūdens sudrabināšanas līdzeklis Georgiy ir vēl viens imunitātes stimulators, kas tika izveidots ar tiešu vietējo luminiscējošo personību līdzdalību. Turklāt tas palīdzēs iznīcināt mikroorganismus, kas izraisa 650 slimības (bet parastās antibiotikas tiek galā tikai ar 5-10 veidiem).

Darbības princips ir līdzīgs iepriekšējām ierīcēm: ūdeni ielej traukā un ierīci nolaiž. Izmanto arī šeit noņemams kārtridžs, Jo ilgāk tas tur atrodas, jo lielāka sudraba ūdens koncentrācija.

Silva

Katrs sudraba jonizators patērē ne vairāk kā 5 vatus – daudz mazāk nekā parasts tējkanna. Tas arī palīdz ietaupīt naudu un visu ģimenes locekļu veselību, kas ir daudz labāk nekā mūsdienās dārga ārstēšana.

Novērtējiet šo rakstu
( Vēl nav vērtējumu )
Pievienot komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: