Dažādu veidu ūdens sildītāju konstrukcija un darbības princips

Pieaugot valsts labklājībai, arvien vairāk cilvēku izvēlas privātmājas un vasarnīcas, kas nodrošina lielāku komfortu nekā šaurie pilsētu dzīvokļi. Kad viņi pārceļas uz jaunu vietu, viņi parasti saskaras ar vairākiem izaicinājumiem, kas iepriekš nav radušies šādas dzīves īpatnību dēļ. Kā darbojas apkures katls, ir viens no daudzajiem jautājumiem, kas atbildīgajiem lauku īpašumu īpašniekiem ir jāzina – ne visos mikrorajonos ir katlu iekārtas un centrālā apkure.

Ūdens krāna sildītājs

Uzkrāšana

Uzglabāšanas ūdens sildītāja darbības princips ir tāds, ka ūdens tiek uzglabāts īpašā tvertnē, un, sildoties tas paceļas uz augšu, bet aukstais ūdens tiek novadīts uz tvertnes dibenu. Stingri runājot, uzglabāšanas ūdens sildītājs ir visizplatītākais variants starp šādiem produktiem. Galu galā, tā konstrukcija nozīmē, ka vienmēr ir pieejams zināms daudzums karstā ūdens. To parasti novieto blakus dušas kabīnei, perpendikulāri sienai.

Termex 80 litru uzglabāšanas balons ļauj jums iet dušā, neriskējot iegremdēties aukstā ūdenī, jo balona tilpums ir diezgan liels.

Netiešā apkure

Kā darbojas uzglabāšanas tvertne

Jūsu mājās jāuzstāda elektriskais ūdens sildītājs. Par savienojuma īpatnībām ir vērts teikt, ka sildītāju ir vērts likt uz Atsevišķa filiāle un atsevišķs ķēdes pārtraucējs, jo darba ierīcei ir ļoti liela ieejas jauda. Jums nevajadzētu taupīt uz vadītāju šķērsgriezuma laukumu.

Attiecībā uz ūdens kvalitāti: tāpat kā jebkuram atvērtā tipa sildītājam, arī šim ir diezgan liela prasme ievērot kaļķa daudzumu. Vislabākā izvēle būtu uzstādīt filtru sistēmu pirms apkures sistēmas – tas ievērojami pagarinātu sildītāja kalpošanas laiku.

Ūdens tiek sildīts šādi.

  1. Kad katls ir pieslēgts ūdensvadam un elektrībai mājā, tam tiek nodrošināta strāva un ūdens spiediens.
  2. Ūdens tiek uzsildīts, ūdenim ieplūstot uzglabāšanas tvertnē. Šis process prasa laiku, un pēc tā pabeigšanas tvertnē uzkrājas liels karstā ūdens daudzums.
  3. Patēriņa procesā katls tiek appludināts ar jaunu ūdeni apkurei. Kamēr karstais ūdens ceļas, aukstais ūdens sāk sildīties.

Šādā veidā var iegūt karstu ūdeni, neizmantojot pārāk daudz ūdens vienmērīga sildīšana Ierīces lietošanas laikā.

Uzglabāšanas ūdens sildītāja darbības princips

Uzglabāšanas ūdens sildītāja darbība

Kā izvēlēties optimālo ierīci

Izvēloties sildītāju savam mājoklim, pirmkārt, ir nepieciešams saprast sildāmā ūdens daudzumu. Neatkarīgi no tā, vai tas ir katls blakus izlietnei, dušai vai, iespējams, vannas istabai vai apkures sistēmai? Jo lielāka jauda, jo lielāka ir sildītāja tvertne. Galu galā lielai ģimenei ir ļoti svarīgi, lai no rīta visiem būtu pietiekami daudz ūdens. Karstais ūdens ir komforta elements, pie kura esam pieraduši, un tā trūkums ir ļoti jūtams. Tāpēc šajā jautājumā nevajadzētu taupīt, jo nav ļoti ērti gaidīt savā savrupmājā, līdz ūdens tiek uzsildīts katlā.

Vērtīgi un iepriekš pieņemt lēmumu par ražotāju, jo katram uzņēmumam ir īpašas dizaina iezīmes.

  1. Tādējādi ierīce ūdens sildītājs Ariston ir konstrukcija ar atvērtu elementu ūdens sildīšanai. Tās vājās puses ir augstas prasības ūdens kvalitātei, bet neapšaubāma priekšrocība ir ātra liela daudzuma ūdens uzsildīšana.
  2. Un Termex ūdens sildītāja ierīce, pirmkārt, izceļas ar lielāku sildelementa izmēru pie tādas pašas jaudas patēriņa, samazinot nepieciešamā tilpuma uzsildīšanas laiku.

Turklāt katlu vislabāk ir uzstādīt iepriekš Piešķirt vietu sildītājam interjera dizaina procesā. Labs risinājums būtu novietot lielgabarīta tvertni aiz starpsienas, kurai vēlāk tiks veikta dekoratīva apdare. Taču neaizsegiet ierīci pilnībā, jo nākotnē tai var būt nepieciešams piekļūt. Ideāls risinājums būtu izbūvēt atsevišķu nelielu telpu ar filtrēšanas un apkures sistēmu mājā.

Novērtējiet šo rakstu
( Vēl nav vērtējumu )
Pievienot komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: