Bezkanāla grīdas gaisa kondicionieris jūsu mājai – labākie modeļi un ieteikumi uzstādīšanai

Daudzi cilvēki domā par gaisa kondicioniera uzstādīšanu tikai sezonā, kad sadzīves tehnikas veikali ir pilni ar cilvēkiem, un uzstādīšanas meistariem ir nepieciešams rezervēt sarakstu vairākas nedēļas iepriekš. Mūsu vasarā nav daudz karstu dienu, tāpēc, vai ir vērts maksāt par sadalīto sistēmu un tās uzstādīšanu, lai nodrošinātu komfortu dažas stundas dienā? Ir diezgan loģiska izeja no šīs situācijas – iegādājieties bezkanālu grīdas gaisa kondicionieri savam mājoklim. Nav uzstādīšanas izmaksu, turklāt nav nepieciešams bojāt sienu integritāti. To var novietot jebkurā vietā dzīvoklī. Viss par priekšrocībām un trūkumiem, modeļa izvēli un uzstādīšanas noteikumiem šajā materiālā.

Mobila klimata kontroles iekārta ir lieliska iespēja īres dzīvoklim

Grīdas gaisa kondicionieris mājai bez kanāla: ierīču veidi

Grīdas gaisa kondicionēšanas iekārtas iedala vairākos veidos:

 • Grīdstāva sistēma;
 • monobloks;
 • mobilais gaisa kondicionieris;
 • grīdas gaisa kondicionieris.

Lai izdarītu vislabāko izvēli, detalizēti jāizpēta šo vienību īpašības.

Griestu/grīdas gaisa kondicionēšanas iekārta

Šāda tipa ierīces sastāv no divām daļām – iekšējās un ārējās vienības. Grīdas griestu tipa gaisa kondicionētāju ārējais bloks atrodas ārpusē pie mājas sienas, bet iekšējais – telpā zem griestiem vai uz grīdas. Šādas konstrukcijas ir stacionāras, darbināmas ar tālvadības pults palīdzību, un tām ir dažādi darbības režīmi un papildu funkcijas.

Ierīces darbojas arī kā gaisa sildītāji

Priekšrocības Trūkumi
Plašs funkciju un iestatījumu klāsts Nepieciešamība pārkāpt sienu integritāti, uzstādot
Uzticamība Uzstādīšanas izmaksas
Augsta efektivitāte Ierobežots darbības rādiuss
Augstas uzturēšanas izmaksas

Monobloks

Šai ierīcei ir tikai viena vienība, kas apvieno ārējās un iekšējās ierīces funkcijas. Dažiem portatīvo gaisa kondicionieru modeļiem ir papildu ārējā daļa – kondensāta savācējs. Ja šādas daļas nav, tas nozīmē, ka kondensāts uzkrājas īpašā paplātē, no kuras tas periodiski jāiztukšo.

Padoms! Lai izvairītos no kondensāta iztukšošanas, izvēlieties iekštelpu gaisa kondicionēšanas iekārtu ar lielu tvertni vai iebūvētu iztvaicētāju, kas automātiski noņem mitrumu.

monobloks sadala karsto un auksto gaisu divās atsevišķās plūsmās. Atdzesētā gaisa masa ieplūst telpā, un karstais gaiss tiek izvadīts ārā pa gofrētu cauruli. Gaisa vads tiek ievietots logā vai ventilācijas sistēmā. Privātmājās cauruļvadi parasti caur caurumu grīdā tiek novadīti uz ēkas pagrabu.

Mobilie grīdas gaisa kondicionieri var apkalpot telpas līdz četrdesmit kvadrātmetriem. Ierīces tiek vadītas ar tālvadības pulti vai manuāli, izmantojot instrumentu paneli. Sistēmu funkcionalitāte ir gandrīz identiska to pie sienas uzstādāmajām sistēmām.

Turklāt populāru zīmolu ierīces ir aprīkotas ar biofiltru, kas attīra gaisu

Priekšrocības Trūkumi
Ierīces mobilitāte Trokšņa līmenis līdz pat 50 decibeliem (pie sienas montējamiem modeļiem maksimālais trokšņa līmenis ir 37 decibeli)
Nav nepieciešami cauruļu darbi vai regulēšanas darbi Paaugstināts mitruma līmenis mājoklī, jo iztvaiko kondensāts. Nepatīkama smaka, ja pilienu paplate netiek savlaicīgi iztīrīta.
Var uzstādīt patstāvīgi bez speciāliem instrumentiem Nepievilcīgs cauruļvads
Ekonomiska cena
Piemērots nelielām telpām un telpām ar neregulāru plānojumu

Svarīgi! Jāpievērš uzmanība gaisa vadu šļūteņu izvietojumam, un visi savienojumi ir rūpīgi jāhermetizē. Pat neliela sprauga izraisa ierīces jaudas zudumu.

Mobilā split sistēma

Tāpat kā stacionārajām iekārtām, arī šīm sistēmām ir divas vienības. Tās ir savienotas ar elektrības vadiem un freona cauruli. Tie ir tikpat trokšņaini kā monobloki, taču ir jaudīgāki. Mobilie split gaisa kondicionieri var atvēsināt telpas līdz 60 kvadrātmetriem. Izejas jauda tiek regulēta, izmantojot ierīces droseļus. Ierīces kopšana ir vienkārša – priekšējo paneli var viegli noņemt.

Tāpat kā monobloki, arī šīs sistēmas ir aprīkotas ar biofiltriem un tām ir plašs iestatījumu klāsts. Tie darbojas arī telpas apsildīšanai.

Dažos modeļos ir iebūvēts gaisa jonizators

Priekšrocības Trūkumi
Sistēmas mobilitāte Augstas izmaksas
Viegli kopjams Augsts trokšņa līmenis
Var uzstādīt pats Cietā konstrukcija
Nepieciešamība vēdināt gaisa plūsmu ārpus telpas

Grīdas tipa gaisa kondicionieris

Vienība bez gaisa vadiem izskatās daudz pievilcīgāk nekā citi mobilie modeļi, taču to nevar saukt par gaisa kondicionieri šī vārda pilnā nozīmē. Tās sistēmā nav kompresora, kas dzesē gaisa plūsmu. Darbības princips šeit ir pavisam atšķirīgs. Gaisu atdzesē, saskaroties ar aukstu ūdeni vai ledu.

Šīs ierīces ir ļoti līdzīgas gaisa mazgātājiem un mitrinātājiem. Tie ir ļoti populāri starp cilvēkiem ar elpošanas orgānu slimībām

Priekšrocības Priekšrocības
Mazie izmēri Zema jauda
Mobilitāte Nepieciešama pastāvīga ūdens un ledus uzpildīšana
Minimāls elektroenerģijas patēriņš Var apkalpot tikai nelielu telpu
Viegla uzstādīšana un apkope
Klusais

Atšķirība starp portatīvo gaisa kondicionieri jūsu mājai un tradicionālo split sistēmu

Vispirms izprotam vienības struktūru. Mobilā gaisa kondicionēšanas iekārta sastāv no divām iekšējām vienībām: kondensatora un iztvaicētāja. Ierīces sildītāji ir apvienoti vienā korpusā ar iekšpusē cirkulējošu freonu. Iztvaicētājā aukstuma gāze absorbē siltumu no gaisa plūsmas, savukārt kondensatorā notiek pretējs process.

Gaisa masa tiek iepludināta ierīces serdenī, izmantojot centrbēdzes ventilatorus. Bezkanāla ierīce piegādā gaisu no augšas, lai atdzesētu, un gaisu no apakšas, lai atdzesētu kondensatoru. Kondensāts tiek savākts no pilienu teknes ierīces apakšā.

Lūk, kā izskatās mobila gaisa kondicionēšanas iekārta ar cauruļvadiem

Bezkanāla ierīcei ir atšķirīgs dizains. iekārtas apakšā ir tvertne, kurā iepilda aukstu ūdeni vai ieliek ledu. Pēc tam šķidrums no uzglabāšanas tvertnes ieplūst porainajā filtrā. Centrbēdzes ventilators iesūknē gaisu no telpas šajā filtrā. Mitrums filtrā pakāpeniski iztvaiko un gaisa plūsma atdziest, saskaroties ar auksto filtru. Bezkanālu mobilie gaisa kondicionieri nav tik efektīvi kā ierīces ar kondensatoru, taču tie patērē minimālu jaudu, jo būtībā tiem ir tikai ventilators. Visas šīs ierīces ir aprīkotas ar maināmiem biofiltriem, kas aiztur putekļus, kaitīgās gāzes, dzīvnieku spalvas un ziedputekšņus no gaisa.

Kondicioniera ierīce bez kanāla

Tātad, ko labāk iegādāties: split-sistēmu vai mobilo kondicionieri?? Vispirms nosakiet, cik ilgi un kādam laikposmam plānojat lietot ierīci. Ja jums tas ir nepieciešams tikai uz dažām stundām tajās retajās dienās, kad temperatūra jūsu reģionā pārsniedz 30 grādus, nevajag tērēt naudu par šķelto datoru. Mobilās vienības var izvēlēties arī izmantošanai brīvdienās, kad esat prom no mājas. Ierīci var viegli ievietot transportlīdzekļa bagāžniekā.

Vēl viena būtiska atšķirība starp split-sistēmām un mobilajiem gaisa dzesētājiem ir cena. Sadalītās sistēmas izmaksām jāpieskaita aptuveni 30 procenti par uzstādīšanu un 10 procenti par ikgadējo apkopi. Un mobilajai ierīcei nav nepieciešami ne uzstādītāji, ne dārga mazgāšana.

Saistīts raksts:

Šajā rakstā sīkāk aplūkota dalītā sistēma. Kas tas ir, ir skaidrs no sniegtās informācijas. Tie jums noderēs iegādes brīdī, uzstādīšanas procesā un turpmākajā ekspluatācijā.

Atsauksmes par Bimatek AM400

mājas gaisa dzesētājs

Uzreiz jāatzīmē, ka šis dzesētājs ir rekordists zema trokšņa līmeņa ziņā. Tas darbojas ļoti klusi, neradot vai gandrīz neradot akustisku diskomfortu. Salīdzinājumam, tās zemākais trokšņu līmenis ir 38 dB, salīdzinot ar vidēji 50 dB citiem modeļiem. Taču tas nav vienīgais Bimatek gaisa dzesētāja pievilcīgais aspekts. Prakse rāda, ka tas ātri atdzesē telpas, tā uzstādīšana neprasa lielu piepūli un to ir viegli pielāgot dažādiem parametriem un režīmiem. Tam ir maz trūkumu, bet ir dažas vājās vietas. Piemēram, ierīces īsais spigots un lielais korpusa izmērs.

Nozīmīgākās grīdas kondicioniera priekšrocības mājai

Nevar viennozīmīgi apgalvot, ka pārvietojamie grīdas gaisa kondicionieri ir labākais risinājums pilsētas dzīvoklim. Ir daudz smalkumu, bet vispirms aplūkosim šīs ierīces neapstrīdamās priekšrocības:

Priekšrocības ir šādas Apraksts
Mobilitāte Viegli pārvietot ierīci telpā, kurā atrodaties. Nelielai ģimenei nav nepieciešams katrā istabā uzstādīt split sistēmu. Ja strādājat virtuvē, novietojiet ierīci sev blakus, ja atpūšaties pie televizora, tā arī ir tur. Jūs nolēmāt doties uz vasaras rezidenci un ievietot to bagāžniekā. Jūs esat pārdevis savu dzīvokli un iegādājies jaunu.
Lietošanas ērtums Bezkanāla ierīce ir primitīvas konstrukcijas un ļoti viegli kopjama. Viss darbs sastāv no auksta ūdens un ledus ielejšanas. Tad atliek tikai ieslēgt ventilatoru un novirzīt gaisa plūsmu. Tas nevar būt vienkāršāk.
Viegli uzstādāms Grīdas mini gaisa kondicionieru uzstādīšana neprasa piesaistīt profesionālus montierus ar rūpnieciskā alpīnisma prasmēm (ja dzīvojat daudzstāvu mājā). Nav nepieciešams urbt caurumus griestos, sienā vai grīdā, lai izvilktu cauruļvadus.
Mūsdienīgs dizains Mazas, kompaktas ierīces izskatās moderni un stilīgi, tām vajag maz vietas un tās labi iekļaujas apkārtējā vidē.
Noderīgas funkcijas Šādas ierīces ir aprīkotas ar trīskāršas iedarbības telpas gaisa attīrīšanas sistēmu. Tās ir arī pašattīrošas un pašdiagnosticējas. Dažās vienībās ir gaisa apkures sistēma.

Par trūkumiem zemgrīdas kondicionieri bez kanāla dzīvoklim

Neļaujiet sevi maldināt – grīdas pārnēsājamajam gaisa kondicionierim ir arī trūkumi. Šo produktu cena nav tik zema. Jā, kopumā šādas ierīces ir par 20-30% lētākas nekā stacionārie grīdas kondicionieri, bet ne daudzkārt lētākas, kā daži apgalvo. Turklāt ir arī citi trūkumi:

Priekšrocības Apraksts
Trokšņi Šādas ierīces ir ļoti trokšņainas, īpaši naktī, kad mājokļu īpašnieki vēlas mieru un klusumu.
Zema efektivitāte Mobilās ierīces rezultāts ir pavisam atšķirīgs no sadalītās sistēmas, kas atdzesē telpu. Gaisa temperatūru nevar noregulēt līdz vajadzīgajai vērtībai.
Nepieciešamība pēc pastāvīgas uzraudzības Jāuzrauga tvertnes piepildīšana ar ūdeni un ledu.

Pirms pieņemat galīgo lēmumu, izsveriet visus “par” un “pret”. Var būt situācijas, kad ir lietderīgāk iegādāties stacionāru iekārtu.

Kā izvēlēties labāko gaisa dzesētāju?

mobilais gaisa dzesētājs

Mobilo dzesēšanas sistēmu iespējas ir diezgan dažādas. Tāpēc jau sākumā jāizlemj, kādi uzdevumi jāveic – temperatūras samazināšana, mitrināšana, gaisa attīrīšana, jonizācija vai žāvēšana. Kā minēts iepriekš, daži modeļi spēj paaugstināt temperatūras līmeni, kas ļauj izmantot ierīci arī ziemā. Konstrukcija un tās parametri ir šādi. Vispopulārākais risinājums ir grīdas aukstumiekārta, ko bez problēmām var pārvietot pa dzīvokli. Ja nepieciešama pilnīga kustības brīvība, jāizvēlas modeļi bez ārējā spigota un skursteņa – tai jābūt vienībai ar slēgtu gaisa masas uzkrāšanās sistēmu. Pēc tam izvēlaties konkrētus veiktspējas parametrus, opcijas un citas nianses – no dizaina līdz veiktspējai.

Izvēloties mobilo gaisa kondicionieru bez cauruļvadiem ražotāju

Kad esat pabeidzis ierīces izvēli, jums jāizpēta modeļu klāsts un jāizvēlas ražotājs. Kādi uzņēmumi ir ieguvuši labu reputāciju mūsu tirgū?? Apskatiet duci labāko:

 • TOSHIBA. Zīmols ir 120 gadus vecs, taču joprojām ir pārliecinoši viens no trim labākajiem. Šī uzņēmuma inženieri ir izgudrojuši un ieviesuši daudz jaunu tehnoloģiju, tostarp gaisa kondicionieru ražošanā. Starp citu, tieši viņi ir atbildīgi par pirmo split sistēmu pasaulē. To produkti ir uzticami un izturīgi, un to cenas ir vidējā diapazonā, ko var atļauties lielākā daļa klientu.
 • PANASONIC. Šī uzņēmuma produkti pēc savas kvalitātes ir tuvi augstākās klases modeļiem. Šis uzņēmums jau pusgadsimtu ražo gaisa kondicionēšanas iekārtas, un tā produktu klāsts ir ļoti plašs. Varat izvēlēties ierīci pēc cenas un jaudas, funkciju kopuma. Vislabākie ir Malaizijā ražotie bloki, jo tie tiek uzskatīti par kvalitatīvākiem un uzticamākiem. Taču šī uzņēmuma Ķīnas rūpnīcas bieži vien nolaupa savu zīmolu.
 • BALLU. Šī uzņēmuma Ķīnas ražojumi ir kļuvuši par vienu no populārākajiem, pateicoties zemai cenai un labai kvalitātei. Ierīces ir aprīkotas ar filtrēšanas un jonizējošā gaisa plūsmas ierīcēm. Cita starpā daudzi klienti dod priekšroku šim ražotājam, jo ierīču dizains ir gudrs un pievilcīgs.
 • HYNDAI. Šī ražotāja dzesēšanas ierīces var uzskatīt par premium klases iekārtām, taču to cena ir vidējā cenu segmentā. Visiem produktiem ir oriģināls dizains, efektīvi filtri. Lietotāji atzīmē šo ierīču zemo trokšņu līmeni salīdzinājumā ar citu ražotāju modeļiem.
 • LG. Dienvidkorejas ražotājs ir stabili nostiprinājies vietējā tirgū, pateicoties saprātīgai cenas un veiktspējas attiecībai. Mūsu inženieri cītīgi strādā, lai atrisinātu trokšņa un enerģijas patēriņa problēmu. Produktu dizains padara tos neuzkrītošus jebkurā interjerā.
 • HITACHI. Japāņu kvalitātes produkti ir praktiski nesalīdzināmi. Uzņēmuma produkti ir ļoti viegli lietojami, ergonomiski, ar stilīgu dizainu. Zemu izmaksu produkti piesaista daudzus klientus.
 • SAMSUNG. Šī uzņēmuma produkti tiek ražoti Dienvidkorejā. Katru gadu Samsung rūpnīcas pamet vairāk nekā trīs miljoni gaisa kondicionieru. Visām ierīcēm ir virkne svarīgu funkciju, un tās ir izstrādātas tā, lai būtu vienkāršas un neuzbāzīgas. Šī ražotāja gaisa kondicionieri un split sistēmas ir vispārdotākie pasaulē.
 • ELEKTROLUX. Šis uzņēmums sāka savu darbību ar putekļu sūcējiem un tagad piedāvā plašu ļoti dažādu sadzīves ierīču klāstu. Electrolux ražo gaisa kondicionierus kopš 1929. gada. Uzņēmuma dizaineri nepārtraukti uzlabo savus izstrādājumus un cenšas panākt maksimālu kompaktumu, kas ir ļoti iecienīts klientu vidū.
 • BORK. Šī ražotāja produkti ir augstākās klases. Starptautiskā grupa ietver ražotnes Japānā, Korejā, Šveicē un Austrālijā. Vairāk nekā piecdesmit starptautiski apbalvojumi ir apliecinājums augstai produktu kvalitātei.
 • ZANUSSI. Šī ražotāja ierīcēs mēs izmantojam tikai cilvēkiem nekaitīgus aukstumaģentus. Produkti piesaista jūs ar izcilu kvalitāti un pieejamu cenu. IQOS inženieri izmanto inovatīvas gaisa attīrīšanas metodes, kas spēj tikt galā pat ar ķīmiskiem piesārņotājiem.
 • BIMATEK. Vācu zīmolu pārpirka vietējais uzņēmums, kas veiksmīgi saglabā uzņēmuma reputāciju. Produkti tiek ražoti Turcijā un Ķīnā, un tiem ir pievilcīgs dizains un pilnīga funkcionalitāte.
 • BEKO. Turcijas produkti ir ieguvuši daudz fanu, pateicoties inovatīvām tehnoloģijām klimata tehnoloģiju izstrādē. Tagad Veko droši ierindojas starp pieciem lielākajiem sadzīves tehnikas ražotājiem Eiropā.

Un tagad aplūkosim visvairāk ierindotos, saskaņā ar Yandex-market, grīdas gaisa kondicionieru modeļus, kurus šie uzņēmumi piedāvā mūsu tirgū.

BORK Y502 grīdas gaisa kondicioniera īpašības

Mobilie gaisa kondicionieri Bork – nav vislētākās ierīces mūsu tirgū. Bet to kvalitāte ir augstā līmenī.

Modelis Īpašas iezīmes Izmaksas, berzēt.
BORK Y502 Max. Grīdas platība, kv. ft.. – 32 Enerģijas patēriņš, Watt – 1000 Trokšņa līmenis, dB – 50 Svars, kg – 27 Dop. Funkcijas: skārienvadība, ventilācijas režīms, automātiskais iztvaicētājs 31600

Igors, 28 gadi, Samara: “Ļoti ērta ierīce, tās svars ļauj to pārnēsāt pa dzīvokli, bet, manuprāt, tā ir ļoti trokšņaina. Nepieciešama karstā gaisa novadīšana. Ir svarīgi pareizi uzstādīt cauruli, pretējā gadījumā iekārtas efektivitāte krasi samazinās”.

Ballu BPAC-07 CM mobilās gaisa kondicionēšanas iekārtas funkcijas

Grīdas gaisa kondicionieri Balu ir pārstāvēti ar vairākiem modeļiem. Populārākais ir BPAC-07 CM.

Modelis Specifikācija Cena, Euro.
BPAC-07 CM Max. platība, m2.. – 30 Enerģijas patēriņš, vati – 785 Trokšņa līmenis, dB – 51 Svars, kg – 25 papildus. Lieliskas funkcijas: iestatījumu atmiņa, ventilatora režīms 10370

Olga, 38 gadi, Vologda: “Efektīva ierīce ar ļoti ērtu gaisa nosūces funkciju uz visiem logiem. Mēs to neizmantojam bieži, bet esam ļoti apmierināti, un cena nav dārga, tāpēc to var atļauties ikviens.”.

Informācija par Electrolux EACM-10HR/N3 stāvgaisa kondicionieri

Modelis Specifika Izmaksas, rbl.
EACM-10HR/N3 Max. platība, m2.. – 25 Enerģijas patēriņš, W – 840 Trokšņa līmenis, dB – 50 Svars, kg – 27. funkcijas: automātiska temperatūras kontrole, pašattīrīšanās 15130

Vladimirs, 36 gadi, Pleskava: “Pirms šī modeļa man bija mobilais gaisa kondicionieris EACM-14. Lieliska dzesēšana, kad es biju laimīgs to iegādāties, es to ieslēdzu pilnā sprauslā un saaukstējos. Jaudīgs un ne pārāk trokšņains”.

Labākais Zanussi stāvošā gaisa kondicioniera piemērs: ZACM-09 DV/H/A16/N1

Modelis Tehniskās specifikācijas Izmaksas, berzēt.
ZACM-09 DV/H/A16/N1 Max. platība, kv.. – 25 Enerģijas patēriņš, W – 863 Trokšņa līmenis, dB – 47 Svars, kg – 21.5Up. Iespējas: pašdiagnostika, gaisa mitrināšanas režīms 18990

Inga, 42 gadi, Orel: “Mobilajam gaisa kondicionierim Zanussi ZACM-09 DV/H/A16/N1 ir automātiska temperatūras regulēšana, kas ir ļoti ērti un darbojas gandrīz kā parasta split sistēma. Vienība ir salīdzinoši viegla, es varu to viegli pārvietot pa dzīvokli. Apkure bērna istabā ziemā. Kopumā ļoti apmierināts ar pirkumu”.

Mobilais gaisa kondicionieris Bimatek AM401

Modelis Tehniskās specifikācijas Izmaksas, Euro.
Bimatek AM401 Max. kvadrātmetru platība, kv.. – 30 Enerģijas patēriņš, Watt – 1000 Trokšņa līmenis, dB – 48 Svars, kg – 25 Dop. Funkcijas: Gaisa mitrināšanas un pašdiagnostikas režīms 27990

Oļegs, 48 gadi, Brjanska: “Esmu ļoti apmierināts ar pirkumu, līdz šim neesmu atradis nekādus trūkumus. To iegādājos vasaras sākumā un diezgan bieži izmantoju. Kad temperatūra bija 35 grādi pēc Celsija, telpā bija 24 grādi pēc Celsija. Filtra ikona iedegās pēc mēneša lietošanas, nomazgāju to ar ziepēm un ūdeni, ieliku to atpakaļ un viss darbojas kā iepriekš. Tagad es saviem draugiem iesaku Bimatec grīdas gaisa kondicionierus.

Grīdas gaisa kondicioniera BEKO BNP-09C raksturojums

Modelis Tehniskās specifikācijas Izmaksas, Euro.
BEKO BNP-09C Max. platība, m2.. – 25 Enerģijas patēriņš, vati – 996 Trokšņa līmenis, dB – 65 Svars, kg – 32. Veiktspēja: gaisa mitrināšanas režīms, 3 ātrumi, automātiska temperatūras kontrole 16275

Svetlana, 28 gadi, Volgograda: “Mēs iegādājāmies mobilais gaisa kondicionieris Veko maniem vecākiem pie mājas, mans tēvs nevar izturēt siltumu sirds problēmu dēļ. Ļoti apmierināts ar. To var izmantot verandā vai istabā naktī. Vienīgais mīnuss: tas ir trokšņains, bet pie tā var pierast.

DeLonghi PAC N81 stāvgaisa kondicioniera piemērs

Modelis Parametri: automātiska temperatūras kontrole Izmaksas, berzēt.
DeLonghi PAC N81 Max. platība, kv.m.. – 20 Enerģijas patēriņš, vati – 900 Trokšņa līmenis, dB – 54 Svars, kg – 30 . Funkcijas: pašdiagnostika, temperatūras uzturēšana, gaisa mitrināšanas režīms 19650

Jegors, 28 gadi, Stavropole: “Ļoti jaudīgs gaisa kondicionieris, un ir ērti, ka kondensāts nav pastāvīgi jāiztukšo. Atdziest uzreiz bez šūpošanās. Mēs īrējam dzīvokli, tāpēc nav jēgas uzstādīt sadalīšanas ierīci. Un šāda ierīce ir ērta izeja. Nedaudz trokšņains, bet nav daudz ko izvēlēties.

Grīdas gaisa kondicionieris Mitsubishi Electric PFFY-P20VLRM-E

Modelis Specifikācija Izmaksas, Euro.
Mitsubishi Electric PFFY-P20VLRM-E Mach. Tās platība, kv. ft.. – 22 Enerģijas patēriņš, Watt – 1000 Trokšņa līmenis, dB – 40 Svars, kg -18.5 Uz augšu. Funkcijas: invertora vadība 107869

Staņislavs, 37 gadi, Krasnodara: “Mēs iegādājāmies šo ierīci birojā, izrādījās, ka mēs nevaram uzstādīt parasto gaisa kondicionieri. Ierīcei ir lielāks izmērs nekā tās datu lapā, taču tā veic diezgan labu darbu. Trokšņi netraucē darbībai, ja šajā telpā darbojas vairāki mehānismi. Kopumā tas nav slikti, bet es mājās tādu nepirktu, tas ir dārgi.

Jaunums starp grīdas gaisa kondicionieriem: Alaska MAC2510C

Modelis TEHNISKIE PARAMETRI Cena, berzēt.
Aļaska MAC2510C Mach . platība, kv.m.. – 26 Enerģijas patēriņš, Watt – 1000 Trokšņa līmenis, dB – 53 Svars, kg -25 Papildus. Funkcijas: taimeris, miega režīms, 3 ātrumi 18810

Natālija, 40 gadi, Rostova pie Donas: “Ierīce ir uz riteņiem, to ir viegli pārvietot no istabas uz istabu, to var vadīt ar tālvadības pulti. Nopirka to ar atlaidi, un mēs to nenožēlojām. Kad sieva virtuvē to izvelk, viņa to tur ieliek, viņa ir ļoti apmierināta ar to. Attaisno savu cenu.

Raksts par šo tēmu:

Kā izvēlēties gaisa kondicionieri dzīvoklim ar nepieciešamajiem parametriem, nepārmaksājot, kā veikt uzstādīšanu bez kļūdām, plaši izplatītas ierīču problēmas? Lasiet vairāk šajā stāstā.

Top cenas: Mobilās gaisa kondicionēšanas iekārtas mājoklim

Jums jau ir aptuvens priekšstats par grīdas vienību izmaksām, un atliek tikai analizēt, kur iegādāties mobilo grīdas kondicionieri bez gaisa vada. To var iegādāties jebkurā gaisa kondicionēšanas vai sadzīves tehnikas veikalā. Daudzi lietotāji atzīmē, ka cenas grīdas kondicionieriem mājoklim interneta veikalos ievērojami atšķiras no tādu pašu modeļu izmaksām parastajās tirdzniecības vietās. Atliek iegādāties gaisa vadu grīdas gaisa kondicionieris – to var izdarīt jebkurā datortehnikas veikalā, šādi cauruļvadi tiek izmantoti virtuves nosūcējiem un citiem mērķiem nav problēmu to atrast.

Kāpēc jums rūpīgi jāizlasa atsauksmes par mobilajiem gaisa kondicionieriem bez cauruļvadiem

Neviena oficiālā informācija ražotāja tīmekļa vietnē jums nepalīdzēs tikpat daudz kā reālas atsauksmes. Stāvu gaisa kondicionieriem jūsu mājās ir ne tikai priekšrocības, kā to reklamē to pārdevēji. Katra no tām atšķiras ar kontroli un dažām darbības niansēm; par to var pastāstīt tikai tie lietotāji, kuri ir saskārušies ar šo ierīci praksē. Ņemiet vērā, kas rakstīts par gaisa kondicionēšanas iekārtas trokšņa līmeni. Daži oficiālie modeļi

Vēl viens svarīgs aspekts atsauksmēs – viedoklis par ierīces jaudu. Arī šajā gadījumā bez “ekspertu” padoma ir viegli kļūdīties. Cita svarīga informācija: pievienotā vada garums, filtra tīrīšanas funkcijas, svarīga informācija par kanāla stiprināšanu un enerģijas patēriņu.

Visa šī informācija sniegs jums plašu pārskatu par konkrētā modeļa funkcijām un palīdzēs jums izlemt, vai jums tas ir jāiegādājas

Atsauksmes par AC TIM 09H P4 no Timberk

Šis variants ir piemērots, ja jums ir nepieciešams gan dzesētājs, gan izolators. Lietotāji ziņo, ka ierīce efektīvi atvēsina telpu, ir klusa un var pildīt gaisa mitrinātāja funkciju. Patīkams ir arī oriģinālais stilistiskais dizains un labi īstenotā vadība – vismaz salīdzinājumā ar Ballu priekšgājēju. Tam ir tālvadības pults un tipisks dažādu parametru aprīkojuma iestatījumu saraksts. Bet ekspluatācijas procesā šis gaisa dzesētājs var kļūt arī nomācošs. Atsauksmes liecina, ka nav temperatūras izvēles opcijas, kas ir liels trūkums pirmajā lietošanas reizē. Šādas korekcijas var veikt intuitīvi nākotnē, zinot dzesētāja potenciālu.

Grīdas gaisa kondicioniera uzstādīšana dzīvoklī un apkopes ieteikumi

Grīdē montējamo ierīci ir visvieglāk uzstādīt. Mobilais kondicionieris ir uzstādīts telpā tā, lai gaisa vadu būtu ērti novadīt līdz logam. Ja tas ir bezkanāla, uzdevums ir vienkāršs – novietojiet to jebkurā vēlamajā vietā, tikai tik daudz, lai nejauši neuzkāptu tam virsū. Grīdai stāvošam gaisa kondicionierim ir nepieciešama loga ventilācijas atvere, speciāls atvērums loga rāmī vai ventilācijas sistēmas izvads. Ja salīdzina stacionārā un mobilā gaisa kondicioniera uzstādīšanu grīdā un griestos, atšķirība ir tajā, ka nav nepieciešams veikt kaltu sienās un piekārt āra iekārtu pie mājas sienas.

Daži noderīgi padomi:

 • savienošanai neizmantojiet pagarinātājus;
 • Nospiediet ieslēgšanas pogu, ja nav aizsargrežģa;
 • Pārliecinieties, ka kontaktligzda ir viegli pieejama avārijas izslēgšanai;
 • Pārliecinieties, ka neviena mēbele netraucē ierīcei un netraucē gaisa plūsmai;
 • Neuzstādiet ierīci vannas istabā vai āra teritorijā ārpus mājas.

Ierīču veidi

Galvenā atšķirība starp dzesētāju modeļiem ir funkcija. Kā jau minēts, šīs ierīces ne tikai maina temperatūru, bet arī nodrošina mitrināšanu. Faktiski pēc šiem kritērijiem var izdalīt divus galvenos iekārtu veidus – tie ir tiešie dzesētāji un iztvaicētāji. Standarta dzesētāji darbojas, pazeminot temperatūru un piesātinot to ar mitrumu. Iztvaicētāji var nodrošināt arī gaisa skalošanas efektu. Taču temperatūras samazināšanās funkcija šādos modeļos nav ļoti efektīva. Atšķirības ir arī konstrukciju veidos. Tradicionāls grīdas dzesētājs, ko var pārvietot un ātri uzstādīt jebkurā vietā bez santehnikas pieslēguma. Taču ir arī pie sienas montējamas un pat pie sienas piekarināmas ierīces, kas ietaupa vietu un bieži vien darbojas efektīvāk.

Novērtējiet šo rakstu
( Vēl nav vērtējumu )
Pievienot komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: