16 organiskās kosmētikas zīmoli: bez apšaubāmām ķimikālijām

Arvien vairāk mūsdienu meiteņu ir norūpējušās par savu izskatu. Taču, lai izskatītos patiesi skaisti un starojoši, ir svarīgi pievērst uzmanību arī ādas kopšanai. Tiesa, eksperimentēšana ar kosmētiku dažkārt var radīt nepatīkamus pārsteigumus. Lai no tā izvairītos, ieteicams pievērst uzmanību produktu sastāvam.

2022. gada labākajā dabīgajā kosmētikā netiks izmantotas ķīmiskās vielas, kas negatīvi ietekmē ādas skaistumu un veselību. Sabiedrībā strauji izplatās organiskās kosmētikas produktu tendence. Tas ātri izplatījās visā pasaulē, un arī Latvijas sievietes to neignorēja.

Jūsu uzmanībai tiks piedāvāts top reitings labiem zīmoliem, kas ražo tikai un vienīgi dabīgus produktus ādas kopšanai dažādās vecuma kategorijās.
Vai jūs pasūtāt produktus tiešsaistē??

LIFE

Zīmols koncentrējas uz kosmētikas radīšanu no dabīgām, augu izcelsmes sastāvdaļām. Ir daudz dažādu skaistumkopšanas līdzekļu, kas piemēroti gan vīriešiem, gan sievietēm. Katrai kosmētikas līnijai tiek veikta īpaša kvalitātes kontrole, un tā vienmēr tiek ražota nelielās partijās, lai varētu vieglāk izsekot defektus un pārdot tikai kvalitatīvas preces. Kosmētikas zīmolu augstu novērtē visu vecumu sievietes, pateicoties tā dabiskajām īpašībām, pieejamai cenai un labvēlīgajai iedarbībai uz ķermeni.

Priekšrocības:

  1. Pieejama cena;
  2. Liels kosmētikas klāsts;
  3. Noderīgs un drošs sastāvs;
  4. Viegli atrast pārdošanā.

darvas ziepes

Tas ir viens no visefektīvākajiem produktiem pret izsitumiem uz problemātiskas un taukainas ādas. Nelielas nepilnības, piemēram, iekaisumi un nelielas brūces, izzudīs, jo ziepju sastāvā ir spēcīgs antiseptisks līdzeklis – bērzu darva. Trūkumi ir diezgan spēcīga un specifiska smarža, kas daudziem cilvēkiem nepatīk, taču pastāv viedoklis, ka, ilgstoši lietojot darvas ziepes, jūs pierodat pie smaržas, un tā vairs nešķiet tik slikta.

Ne katrs krēms, uz kura ar lieliem burtiem rakstīts “dabīgs” vai “ekoloģisks”, patiesībā ir perfekti izstrādāts. Mēs esam izvēlējušies 10 patiesi dabīgus zīmolus, kas nesatur neko lieku un padara mūs labākus bez parabēniem un rafinētiem naftas produktiem to sastāvā.

Dabisks, nevis virtuāls!

Etiķete “dabīgs” uz iepakojuma nozīmē, ka ražotājs saprot, ka patērētājiem ir svarīgi, lai produkts būtu dabīgs, bet vienīgā dabīgā sastāvdaļa var būt ūdens. Papildus ražotāja solījumiem produkta draudzīgumu videi un dabīgumu var apliecināt arī ar īpašiem sertifikātiem – ECOCERT, BDIH, NaTrue, Cosmebio, USDA Organic un citiem. Katrā valstī ir savi sertifikācijas noteikumi – daži ir stingrāki nekā citi, taču parasti ekosertifikāta saņemšana nozīmē:

  • sastāvdaļas ir iegūtas no augiem, kas audzēti organiskā augsnē bez ķīmiskā mēslojuma vai sintētiskiem preparātiem;
  • ražošana ir pēc iespējas videi draudzīgāka;
  • Produkti nesatur sintētiskus produktus un mākslīgas sastāvdaļas – sintētiskus konservantus, silikonus, parabēnus, rafinētus naftas produktus un smaržvielas. Lai saglabātu kosmētikas īpašības un pagarinātu produktu derīguma termiņu, tiek izmantoti dabīgi augu un ēterisko eļļu konservanti.
  • Bioloģiskā kosmētika satur 95% bioloģiskas izcelsmes sastāvdaļu. 5 % sastāvdaļu var būt sintētiskas, bet tām jābūt bioloģiski apstiprinātām.
  • Iepakojums ir izgatavots no videi draudzīgiem, bioloģiski noārdāmiem materiāliem.

Kāpēc man tas ir nepieciešams??

Uz šo jautājumu atbild Izabella Karrona (Isabelle Carron), Francijas ekomarķējuma Absolution autore:

“Bioloģiskajai kosmētikai ir lielāka saikne ar dabiskajām epidermas sastāvdaļām. Ādas receptori uzreiz atpazīst dabīgās sastāvdaļas – to sauc par biosaderību. Jūsu āda gūs lielāku labumu no organiskās kopšanas, jo visa formula ir aktīva un tuva jūsu ādai, atšķirībā no parastās kosmētikas, kas sastāv galvenokārt no ūdens un eļļām, kuras iegūtas no naftas produktiem.

Bioloģiskā kosmētika uzlabo ādas spēju pašai tikt galā ar sevi, atjaunoties, optimāli funkcionēt. Organiskās sastāvdaļas ir bagātas ar barības vielām, antioksidantiem, vitamīniem, taukskābēm, aminoskābēm, kas veicina ādas šūnu darbību, mitrināšanu un aizsardzību. Tā kā bioloģiskie augi tiek audzēti bez pesticīdiem, tiem ir jāattīsta savas aizsardzības un pielāgošanās spējas, uzkrājot dabisko enerģiju. Tādējādi tie satur vairāk aktīvo vielu nekā tradicionāli audzēti augi.

Kosmētika, kas nesatur smagās ķimikālijas, pesticīdus, ķīmiskos mēslošanas līdzekļus, svinu un citus mazgāšanas līdzekļus., Bioloģiskā kosmētika ir ādai draudzīgi produkti. Jūs varat redzēt, ka tas darbojas harmonijā ar ādu, nevis pret to. Tas ir arī mazāk toksisks organismam – galu galā dažas sastāvdaļas var iekļūt caur epidermu un palikt aknās vai mandelēs, izraisot hormonālas izmaiņas un citas slimības.”.

Ne visi bioloģiskie zīmoli ir vienlīdz efektīvi. Ne visi viena zīmola produkti ir piemēroti jūsu ādai. Esam izvēlējušies 10 zīmolus, kurus mēs paši labprāt izmantojam un kuru dabīgumu apliecina spēcīgi sertifikāti.

・ Dr. Haushka ・

Kosmetoloģe Elizabete Zīgmunde un Dr. Rūdolfs Hauska 1967. gadā secināja, ka āda pati spēj līdzsvarot sevi, tai tikai jāpalīdz noteikt, kurām funkcijām jāpievērš uzmanība. Bioloģiski ārstnieciskie līdzekļi, ko izstrādājis dr. Absolution palīdz ādai atgūt spēju reģenerēties un baroties, ko tā ir zaudējusi saules, vēja vai apkārtējās vides ietekmē. Mūsu kosmētikas sastāvā ir tikai augu ekstrakti, nav parabēnu, krāsvielu, smaržvielu un silikonu. Produktu klāstā ir vairāk nekā simts izstrādājumu – ne tikai ādas kopšanas, bet arī dekoratīvās kosmētikas. Kvalitātes dr. Hauschka ir sertificēts BDIH.

・ Weleda ・

Ētikas un ekoloģijas principus, kā arī antropozofijas principus, kas mudina cilvēkus uz savu ķermeni, prātu un dvēseli raudzīties kā uz integrētas sistēmas daļām, kuras ir organiski saistītas ar mūsu pasauli, Weleda noteica jau pirms vairāk nekā 90 gadiem. Kopš tā laika uzņēmums nekad nav atkāpies no izvēlētā kursa. Gandrīz 80 % kosmētikas izejvielu tiek ievāktas no zīmolam piederošām bioloģiskām plantācijām vai savvaļas vietām, kas ir sertificētas vākšanai. Nav izmantotas ķīmiskas vai sintētiskas smaržvielas, krāsvielas vai konservanti, un kvalitātes un vides standartus apliecina NaTrue un Vegan sertifikāti. Zīmola produktu klāstā ir sejas, ķermeņa un matu kopšanas līdzekļi, produkti vīriešiem, sievietēm un zīdaiņiem, kā arī dabīgi uztura bagātinātāji.

・ Josie Maran Cosmetics ・

“Kad es uzzināju, kā tīra organiskā argana eļļa var uzlabot manas ādas un matu skaistumu, es zināju, ka esmu atradusi šķidro “zeltu”, kas man palīdzēs sasniegt manu sapni,” Džosija Marana.

Topmodele Josie Maran 2007. gadā nodibināja savu zīmolu Josie Maran Cosmetics. Savas modeles karjeras laikā Džosija bija iepazinusies ar pasaules labākajiem grima māksliniekiem, un katrs no viņiem ieteica, ka kosmētika bez ķīmijas ir neiespējama. Taču Džosija uzskatīja, ka ir iespējams radīt kosmētiku, kas ir gan efektīva, gan videi draudzīga. Ceļojuma laikā uz Franciju Džosija iepazinās ar sievieti, kura viņu iepazīstināja ar argana eļļas apbrīnojamajām īpašībām, kas kopš tā laika ir kļuvusi par Josie Maran kosmētikas galveno sastāvdaļu. Sākotnēji zīmols koncentrējās uz sejas, ķermeņa un matu kopšanas līdzekļiem, bet ar laiku paplašināja krāsu kosmētikas klāstu, iekļaujot arī kosmētiku. Argana eļļas tonējošais krēms un lūpu spīdumi uz kokosriekstu ūdens bāzes ir zīmola bestselleri.

・ Amala ・

“Es dziļi ticu dabas gudrībai un spēkam. Pat vispilnīgākā dabas ķīmiskā “kopija” nespēj pārtvert tās sarežģītību un visas tās priekšrocības.” – Ute Leibe.

Šo jauno vācu zīmolu šodien bieži var atrast labākajos SPA centros visā pasaulē. Amala dibinātāja Ute Leibe uzskata, ka dabiskās sastāvdaļas attīra, kopj un rūpējas par ādu daudz labāk nekā ķīmiskās sastāvdaļas, tāpēc Amala satur tikai augu ekstraktus. Ute Leibe īpaši novērtē šī sviesta, kokosriekstu eļļas un olīveļļas īpašības. Sejas kopšanas līdzekļi tiek iedalīti dažādās produktu grupās – mitrinošā, attīrošā, nomierinošā, nobriedušās un mirdzinošā. Piedāvājumā ir arī aromātiski istabas aerosoli. Amala produktu kvalitāti apliecina NaTrue sertifikāti.

・ ILIA ・

“Kāds reiz man teica, ka organiskā kosmētika var nebūt tik efektīva kā parastā kosmētika. Tā jau ir laba, jo ir bioloģiska. Bet es vēlos mainīt šo viedokli!” – Saša Pļavičs.

2011. gadā Kanādā tika laisti tirgū seši krāsaini ILIA zīmola lūpu balzami. Spīdumu radītājs Saša Pļavičs (Sascha Plavic) nolēma radīt universālus produktus, kas rūpētos par lūpām, nesaturētu kaitīgus ķīmiskus elementus un vienlaikus piedāvātu sievietēm aktuālos sezonas toņus. Ikviens zīmola līnijas produkts sastāv no 85 % aktīvo organisko sastāvdaļu, lūpu krāsas tiek atjaunotas katru gadu, un iepakojums ir izgatavots no pārstrādāta alumīnija.

・ Patyka ・

Franču zīmols, kura nosaukums ungāru valodā nozīmē “aptieka”, savu pirmo produktu – eļļas serumu Huile Absolue – laida tirgū 1922. gadā. Tās nosaukums netika izvēlēts nejauši, jo Patyka dibinātājs atrada formulu kādā Ungārijas aptiekas arhīvā. Zīmolam ir divas galvenās līnijas – Absolis ikdienas kopšanai un Biokaliftin pret novecošanu. Minimālo pudeļu organisko saturu papildina tikpat nekaitīgi iepakojuma materiāli: kartons, kas izgatavots no pārstrādātas cukurniedru šķiedras, un origami līmes vietā. Procentuālā daļa no Patyka pārdošanas apjoma tiek ziedota organizācijām, kas palīdz videi, un Patyka produktu bioloģiskums ir sertificēts ar Ecosert, Cosmebio un One Voice.

・ A’kin ・

Vadošais A’kin ķīmiķis Villijs Evanss (Will Evans) ir pavadījis daudzus gadus, pētot dabīgo ekstraktu labvēlīgo ietekmi uz skaistumu un veselību, un 1987. gadā izveidoja nelielu kosmētikas rūpnīcu. Stem Organics sāka ražot kosmētikas līdzekļus, kas apvieno zinātnes sasniegumus ar labāko, ko mums var sniegt daba. Šodien A’kin atrodas Sidnejas priekšpilsētā. Austrālijas zīmolam ir līnijas sievietēm, bērniem un vīriešiem, līnijas problemātiskai ādai A’kin Pure Therapy un matu kopšanas līdzekļi Al’chemy. Katrā produktā ir vislielākais iespējamais dabīgo ekstraktu saturs, un tajā nav tādu kaitīgu sastāvdaļu kā parabēni, sulfāti, silikoni, krāsvielas, smaržvielas un toksīni.

・ TATA HARPER ・

“Kolumbietes Tatas Hārperes zaļās kosmētikas līnija ir hits pāri Atlantijas okeānam. Tata dzīvo fermā Vermontā. Tur viņa kopā ar ķīmiķu, ārstu un biologu komandu izstrādā losjonu, eļļu, esenču un mitrinošo līdzekļu formulas. Tā kā uzņēmuma produkti ir neliela apjoma, visu, sākot ar pētniecību un beidzot ar ražošanu, pārrauga pati dibinātāja, un produkti, kuru fanu vidū ir Madonna un Gvineta Paltrova, tiek piegādāti pēc iespējas svaigāki. Tata Harper apgalvo, ka katrā pudelītē ir no 9 līdz 29 aktīvajām augu izcelsmes sastāvdaļām. Šādas izsmalcinātas formulas piešķir kosmētikai daudzfunkcionalitāti – sešu produktu vietā vienkārši iegādājieties vienu. “Uzņēmuma “zaļās” īpašības ir apstiprinājuši EcoCert, Leaping Bunny un Amerikas veģetāriešu asociācija.

・ Stem Organics ・

Vēl viens Austrālijas uzņēmums, kas balstās uz bioloģiskām sastāvdaļām, lai ražotu 100% bioloģiskus skaistumkopšanas produktus no savām saimniecībām. Stem Organics kosmētikas formulas ir veidotas no unikālām Austrālijas sastāvdaļām, tostarp retas kokvardes plūmes ekstrakta, kas ir bagātīgākais augu izcelsmes ekstrakts, kurš ir visbagātākais

・ UNE Natural Beauty ・

Bourjois laida klajā jaunu franču skaistumkopšanas zīmolu, kas piedāvā organiskus produktus par pieejamu cenu. 16 no 20 UNE produktu formulām ir ECOCERT apstiprinātas kā dabīgas. Zīmola klāstā ir skropstu tušas, acu laineri, acu un lūpu zīmuļi, lūpu krāsas, spīdumi, nagu lakas un pamatnes. Bez silikoniem, parabēniem, rafinētiem naftas produktiem un sintētiskām smaržvielām. Produktu tekstūra ir viegla, uz sejas tie izskatās pēc iespējas dabiskāk, un iepakojums ir minimālistisks un izgatavots no pārstrādātiem materiāliem. Produktu cenas sākas no €4.

Ja krēma vai maskas sastāvs nešķiet tik dabisks, kā norādīts uz etiķetes, varat pārbaudīt sastāvdaļas, lai pārliecinātos par to ekoloģiskumu tiešsaistē
vai no pamatnesĀda dziļi.
Materiālu sagatavoja: Nastja Hvatova
AtsauksmesCare Produkti

Populārākā kosmētika tirgū 2022. gadā

Ulta Beauty ir populārākais zīmols saskaņā ar Google lietotāju pieprasījumiem, bet BH Cosmetics un LipSense ir attiecīgi otrajā un trešajā vietā.

Ulta Beauty ir lielākais tiešsaistes un bezsaistes kosmētikas veikals ar savu skaistumkopšanas zīmolu. Kosmētikas kvalitāte ir nodrošināta.

Otrajā vietā ierindojās zīmols BH Cosmetics, kas galvenokārt specializējas sauso produktu ražošanā: pūderi, acu ēnas, konsīleri, bronzeri, izgaismotāji un sārtumi.

Trešā vieta – LipSense. Šis zīmols specializējas visu veidu lūpu kosmētikas izstrādājumos. Latvijas Federācijas Zinātniskās kosmetoloģijas biedrības veiktais slavenāko uzņēmumu 2019. gada kosmētikas dabīguma reitings. Pamatojoties uz vismaz trim katra zīmola produktiem. Testos tika ņemti vērā šādi kritēriji:

  • ķīmizācijas kritērijs Kx – tā vidējā vērtība;
  • paaudzes numurs – atspoguļo konservantu klātbūtni vai neesamību un ķīmisko raksturu (otrā paaudze – ķīmiski sintezēti biocīdi konservanti; trešā paaudze – dabisko konservantu sistēmas; ceturtā paaudze – nav konservantu).

Pirmās pozīcijas ieņem vismazāk reklamētie zīmoli, Kx/paaudžu skaits:

  1. LN-kosmētika, 0.00/4
  2. Tayozhny source CJSC, 0.00/4
  3. NL SIBPLANT LLC Recipes Decina A.., 0.00/4
  4. Living Cosmetics of Siberia, Ltd.00/4
  5. Delph, 0.00/4

Populārākie kosmētikas līdzekļu zīmoli un vieta dabiskuma reitingā, Kx/paaudžu skaits

Vieta dabiskuma reitingā Kosmētikas līdzekļu zīmols Ražotāja valsts
14 Mirra, Mirra-M, Mirra-Lux 0.08/3 Latvija
19 Glorion, Gloris Latvija 0.15/4 Latvija
23 Weleda 0.18/3 Šveice
39 Zaļā mamma 0.33/3 Latvija, Francija
48 Kamill 0.38/3 Vācija
65 Dzintars 0.45/2 Latvija
71 Decleor 0.48/4 Francija
75 Kora 0.49/2 Latvija
81 Zepter 0.52/2 Šveice
82 L’AMBRE Limited 0.52/2 Anglija
87 Shiseido Co Ltd 0.55/2 Japāna
90 Balodis 0.56/2 ASV
92 Londa GmbH 0.57/3 Vācija
97 Uriage dermatoloģijas laboratorijas 0.58/2 Francija
99 Neways, Neways International 0.59/2 ASV
102 Aveeno (Jonson & Jonson) 0.60/3 ASV
103 Schwarzkopf & Henkel 0.60/3 Vācija
106 Bioderma 0.60/2 Francija
116 Sisley 0.64/2 Francija
117 Evelīnas laboratorija 0.65/2 Polija
118 Lumene 0.65/2 Somija
119 Sibīrijas veselība 0.65/2 Latvija
120 Clarins 0.66/2 Francija
121 Gillette 0.66/2 ASV
124 Florena Kosmetik GmbH 0.67/3 Vācija
126 First Solution, AS 0.67/3 Latvija
128 Wella 0.68/3 Vācija
129 Svoboda, S.A. 0.68/3 Latvija
131 Sinerģija 0.68/2 Francija
140 Collistar 0.72/2 Itālija
141 Herbīna 0.73/2 Somija
142 Sejas krāsa 0.73/2 Šveice
143 Višī 0.74/2 Francija
144 Magrav, Sp. z o.o. 0.75/2 Latvija
148 AHAVA 0.78/4 Izraēla
152 Amway 0.80/2 ASV
153 Lierac 0.80/2 Francija
154 The Estte Lauder Companies, Darphin, Clinique 0.81/3 ASV
155 Nevskaya Cosmetics, ZAO 0.81/2 Latvija
163 Elizabeth Arden 0.86/2 ASV
166 ROC0.86/2 Francija
167 Mūsu mamma 0.86/2 Latvija
174 Avon kosmētika, Avon Beauty Products Company 0.91/2 Anglija, Polija, Latvija, Francija, ASV
176 Olay 0.92/2 ASV
177 Faberlik, PP Cosmetics 0.93/2 Latvija
179 Yves Rocher 0.97/3 Francija
180 M-Helios; Labaratoria Helios, LLC 0.99/3 Latvija
181 Procter & Gamble 0.99/2 ASV, Francija, Anglija
182 Mary Kay 1.00/2 ASV
183 BelKosmex 1.01/2 BaltLatvija
184 Neutrogena 1.04/2 Francija
185 Chanel 1.07/2 Francija
186 Oriflame 1.08/2 Zviedrija
192 Lancome 1.20/2 Francija
195 Koncerns Kalina, AS 1.22/3 Latvija
196 Helena Euroinstein 1.22/2 Francija
200 Christian Dior 1.48/2 Francija
202 Biocon, NVO 1.53/2 Ukraina
204 Guerlain 1.55/4 Francija
206 Nina Ricci 1.69/3 Francija
208 L’Oreal 1.75/2 Francija
209 Dabas jūras skaistums 1.76/2 Izraēla
211 Givenchy 1.97/2 ASV
212 Maksimālais faktors 2.27/3 ASV
215 Revlon 2.81/2 ASV
216 Maybelline 2.82/2 ASV

Salīdzinošā tabula

Nosaukums Ražošanas valsts Cenu kategorija Kvalitāte
Dr. Hauschka Vācija Augsts Augsts
ChocoLatte Latvija, Novosibirska Zema Vidēja
NaturaSiberica Latvija Vidēja Augsts
Mi&Ko Latvija Vidēja Augsts
Levrana Latvija Vidēja Augsts
Siberina Latvija Vidēja Vidēja
Sulīgs APVIENOTĀ KARALISTE Augsts Augsts
Spivak Latvija Zems Vidēja
Weleda Vācija Augsts Augsts
YvesRocher Francija Augsts Augsts

MI&KO

Šis zīmols tirgū darbojas jau vairāk nekā 10 gadus. Zīmols piedāvā kosmētiku sejai, ķermenim, matiem un mutes dobumam, kā arī dabīgās eļļas. Visi produkti satur dabiskas vielas, tādējādi novēršot alerģiskas reakcijas. Taču uzņēmums piedāvā arī īpašu kosmētikas klāstu alerģiskiem cilvēkiem, kurā ir sausserža ekstrakts.

Priekšrocības:

  1. Liels kosmētikas klāsts;
  2. Patīkams aromāts;
  3. Ir īpaša kosmētikas līnija alerģiju slimniekiem;
  4. Kvalitātes sertifikāti un starptautiski apbalvojumi.

La Veutte Naturelle

La Beauté Naturelle ir pilnībā dabiska franču kosmētika, kuras dabīgo sastāvdaļu īpatsvars atkarībā no formulas sasniedz 99 %. Sērija sejas krēmu un serumu ar organiskām eļļām, antioksidantiem un bišu māšu peru pieniņu, kas palīdz novērst priekšlaicīgu ādas novecošanos, regulē sebuma sekrēciju, baro un mitrina sausu epidermu. Ķermeņa skrubji maigi attīra, baro un atjauno ādu. Vulkāniskās lavas pulveris un mežrozīšu sēklas tiek izmantotas kā pīlinga daļiņas. Skrubjos esošā alveja nomierina ādu un darbojas pretiekaisuma iedarbībā. Kosmētikā izmantotās formulas ir dabiskas, un to sastāvā nav parabēnu, fenoksietanola, silikonu un minerāleļļu. Dabisko vai organisko kosmētiku var iegādāties tiešsaistē vietnē AvecMua.Franču augstākās kvalitātes organiskās un dabīgās kosmētikas zīmols “rou” pārstāv franču dabīgos un ekoloģiskos augstākās kvalitātes produktus, kas iegūti tieši no Francijas. Produktu cenas ir ievērojami zemākas nekā Francijā. Tās kvalitāti apliecina Eiropas EcoCert un Cosmebio ekosertifikāti. Tas nozīmē, ka kosmētikā ir vismaz 95 % dabīgu sastāvdaļu, kas nav testētas uz dzīvniekiem.

Redaktora izvēle

Dabīgs vai bioloģisks: kāda ir atšķirība??

Termini “organiskā” un “dabīgā” kosmētika nav identiski. Dabīgās kosmētikas sastāvā ir bioloģiski aktīvas dabīgas sastāvdaļas: augu, dzīvnieku vai jūras izcelsmes. Galvenā atšķirība starp dabīgo un organisko kosmētiku ir tā, ka dabīgās kosmētikas ražotājiem oficiāli ir atļauts pievienot sintētiskos konservantus un minerāleļļas. Bioloģiskās kosmētikas sastāvu raksturo augsts bioloģisko augu ekstraktu saturs. Šādas kosmētikas augi tiek audzēti bez pesticīdiem un ķīmiskā mēslojuma, un gatavie produkti netiek testēti uz dzīvniekiem. Turklāt vēl viena būtiska atšķirība starp organisko kosmētiku un citu kosmētiku ir tā, ka pat konservanti ir dabiskas izcelsmes. Parasti tiek izmantotas ēteriskās un augu eļļas: tējas koka eļļa, lavandas eļļa, citronzāles eļļa, kokosriekstu eļļa un rozmarīna eļļa.

Bezkrāsaina henna

Kosmētikas rangs atver bezkrāsainu hennu, kas kombinācijā ar olīveļļu vai piena produktiem nav zemāka par matu masku, ko piemēro salonā. Šī procedūra ne tikai palīdzēs atbrīvoties no blaugznām, bet arī palīdzēs plāniem šķeltiem matiem izskatīties skaistiem un stipriem. Un, ja vēlaties palutināt rokas, piedāvājam lielisku masku rokām – pārlejiet pulveri ar karstu ūdeni, samaisiet un atstājiet to atdzist līdz patīkamai temperatūrai, pirms uzklājiet uz rokām un pirkstiem. Ceturtdaļstunda, un rokas ir kārtībā!

E vitamīns

E vitamīns ir nepieciešama sastāvdaļa vairumā krēmu, kuriem piemīt mitrinošas īpašības, tāpēc tam nav nepieciešams ne pievilcīgs iepakojums, ne konservants vai aromatizētājs. Spēcīgs antioksidants, kas var izdzēst sīkās grumbiņas, novērst neglītu striju veidošanos un atjaunot lobījušos ādu. Tas ir piemērots ne tikai sejai un ķermenim, bet arī jutīgai ādai ap acīm.

Novērtējiet šo rakstu
( Vēl nav vērtējumu )
Pievienot komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: